Keresés

Részletes keresés

bigwinnie Creative Commons License 2016.03.10 0 0 372

Sziasztok. Egy jó angol magántanárt keresnék leginkább a IX. kerületben, vagy a VIII. kerület (Corvin közelében), esetleg X. kerület is szóba jöhet. Gimiben szereztem meg a középfokú nyelvvizsgát, de azóta megkopott a tudásom (nem használtam aktívan), ezen szeretnék javítani, tehát a mindennapi munkához, kommunikációhoz szükséges tudásra emelném a nyelvtudásom, valamint állásinterjúra felkészítés lehetősége is jó volna. Valamint a műszaki angol oktatása is előnyös lenne, de nem feltétel. Lényeg, hogy egy szimpatikus, gyakorlott, jó tanárt szeretnék találni, heti 1-2 alkalomra. Tudtok esetleg ajánlani valakit?

ts78 Creative Commons License 2016.03.07 0 0 371

Sziasztok!

 

Az elkövetkező 3 hétben szeretnék 5-6 alkalommal angolórát venni, alkalmanként csupán 45-50 percet. 5 éve középfokú nyelvvizsgáztam, de azóta nem nagyon beszéltem és megkopott az amúgy is necces tudás. Csak és kizárólag beszélgetést szeretnék ezalatt a néhány alkalom alatt, ahogy megy. Nem vagyok bőbeszédű, szóval 45-50 perc valószínűleg elég lesz, hogy lefáradjak és a tanárt is lefáraszam, de majd igyekszem, hogy ne így legyen. Alkalmanként 2000Ft tudok fizetni. Leginkább este 6 után érek rá. Helyileg a Móricz Zsigmond krt – Boráros tér – Soroksári - Haller utca kereszteződés vonalában lenne a legalkalmasabb, de némi eltérés belefér.

Az elérhetőségem: ykcznn@gmail.com

Hedirobb Creative Commons License 2016.02.26 0 1 370

Sziasztok!

 

A barátnőmmel angol tanárt keresünk, aki heti 1 órában társalog velünk. Diplomamentő programban veszünk részt, nyáron szeretnénk letenni a középfokú nyelvvizsgát, ezért szeretnénk hetente az aktuális tananyagot elmélyíteni. A tanárunknak nem kell így az órára készülnie, csak türelmesen végighallgatni minket és kijavítani az esetleges hibákat:)

Az óra időpontja csütörtökön 5-6- ig lenne, helye Budapesten a 7. kerületben a Király utca mellett. Más helyszín és időpont sajnos nem megoldható.

60 percért 2500 forintot, plusz egy kávét tudunk fizetni.

 

Kérjük csak olyan jelentkezzen, aki tud gyerericsajban koncentrálni:)

 

email: hedirobb@gmail.com

 

Köszönettel: Bori

Zsuzsi0701 Creative Commons License 2016.02.15 0 0 369

Kedves Fórumozók.

 

Angol tanárt keresek a 11. kerületben. Teljesen kezdő vagyok, kevés kis alappal, ami semmire sem elég, viszont szorgalmas és tanulni vágyó vagyok. Sajnos már több rossz tanárba futottam bele, de nem akarom feladni a keresést. Intenzíven szeretném az angolt tanulni, legalább heti 3 alkalommal 90 percben, sajnos csak 3000 Ft - ot tudok fizetni a másfél óráért :( . Dolgozom ezért csak munka után, késő délután tudok menni.

 

Köszönöm :)

 

Üdvözlettel

Zsuzsi

 

zsuzsakiss7@yahoo.com

Souly Creative Commons License 2016.02.09 0 0 368

Kedves Fórumozók!

 

XVI. kerületben vagy ahhoz közel keresek megfizethető áron angoltanárt aki felkészítene TELC középfokú B2 es (C1 complex) nyelvvizsgára ártól függően 60 vagy 90 perces órában heti max 2 alkalomra. Akinek van erről információja kérem írjon itt válaszüzenetet illetve amennyiben ő maga angoltanár kérem küldjön árajánlatot a következő emailcímre.

 

maria.babarik@gmail.com

 

Tisztelettel

Kkriszti4 Creative Commons License 2016.02.05 0 0 367

Köszönöm a sok levelet, sikerült tanárt találnom!

Előzmény: Törölt nick (366)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.29 0 0 366

Angol magántanárt keresek, megfizethető áron, aki Újpesten házhoz jönne. Heti 2 alkalomról lenne szó egy, de inkább másfél órában, délután 5 órától kezdődően.

email címem: kovesdikrisztina@gmail.com

fruitsy Creative Commons License 2016.01.22 0 0 365

Sziasztok!

 

ELTE angol szakon végzett fiatal tanárnő, általános és gazdasági angolból közép és felsőfokú nyelvvizsgára felkészítést vállal XIII kerületben.

 

ha kérdésed van írj nyugodtan: fittermouse@gmail.com

veronik797 Creative Commons License 2015.12.28 0 0 364

Aki angoltanárt keres, szívesen állok rendelkezésére többéves nyelviskolai tapasztalattal, sikerekkel a hátam mögött. Vállalok kezdő, haladó, nyelvvizsgára készülő vagy szinten tartást igénylő diákokat is. Írj bátran! :)

 

english.teaching797@gmail.com

Thot Zoltan Creative Commons License 2015.11.29 0 0 363

Sziasztok!

Segítséget kérnék, egy nyelviskolával kapcsolatban..:)

Jó magam nyelvtanár vagyok, és külföldi állásvállaláshoz érdeklődnék, hogy van-e itt köztetek valaki,aki elvégezte, és állást is kapott a TEFL nyelviskola segítségével..

http://www.tefl.hu/

Róluk volna szó..

szép napot Klaudia

 

katiklik Creative Commons License 2015.11.23 0 0 362

1,5 órás angol e-learning kurzus, hogyan írjunk profi emailt angolul. Anyanyelvi tanár, valóban használt nyelv.

50% kedvezmény csak a hét végéig (nov. 29-ig):

Coupon kód: REDD

kurzus link: https://www.udemy.com/write-excellent-business-emails/

Balogh Ágnes Creative Commons License 2015.11.23 0 0 361

Pszichológus, pedagógus felsőfokú angol nyelvvizsgával angol tanítást, korrepetálást vállal. IX. kerület Corvin negyed, de megbeszélés szerint házhoz is megyek.Több, mint 10 éves gyakorlattal rendelkezem. Elsősorban általános iskolás gyermekek, illetve kezdő szinten serdülők, felnőttek tanítását vállalom. Balogh Ágnes 70-546-50-18

lkcar Creative Commons License 2015.11.21 0 0 360

hello

 

X kerben valaki tud jó angol nyelvtanárt?

 

BGM14731 Creative Commons License 2015.11.09 0 0 359

Kedves Révész Csaba Bob,

 

Érdeklődni szeretnék, hogy Zöld út angol nyelvvizsgára fel tud-e készíteni? Középfok, szakmai anyaggal bővített.

Várom válaszát

Előzmény: Révész Csaba Bob (299)
Kotyagos78 Creative Commons License 2015.10.27 0 0 358

Sziasztok,

olyan angolt tanárt keresek, aki intenzíven tanítana, inspirálna, lökdösne heti 3 alkalommal min. 2-3 órában szigorúan napközben, leginkább délelőtt kb. 3-5 hónap időtartamban. Van már egy középfokú nyelvvizsgám, 10 évvel ezelőttről, és ezt fel szeretném tornázni felsőfokúra. Ezenkívül szeretném a szaknyelvet (oktatási téma) is felpörgetni. Az Astóriánál lakom, akár nálam is lehet, vagy a közelbe mennék valakihez. várom a jelentkezést a marton.merenyi@gmail.com-ra óradíj megjelölésével

Arkánum Creative Commons License 2015.10.11 0 0 357

Good morning:) 


Emlékeztek még a '80-as évek közepén megjelent remek tankönyvre, ami kifejezetten gyerekeknek íródott? A 'LINDA AND THE GREENIES' nyomán most gyerekcsoport indul a Blaha közelében, VII. kerület Szövetség utca 10-12. 

 

Két korcsoport van, 5-7 illetve 7-9 (legfeljebb harmadik osztályos) gyerekeknek. 

Heti egy alkalom, 1.5 óra, 1000 Ft/fő/alkalom díjjal

 

A nagyobb gyerekeknek illetve felnőtteknek szituációkon és beszédgyakorlatokon keresztül zajló csoportos órák is vannak, ezek úgy indulnak, ahogy töltődik a csoport. A csoportok 5-8 fővel működnek, sok mozgással, aktivitással. Illetve magánóra is igényelhető IELTS és TEFL/TOEFL vizsgafelkészítéshez, vagy egyéb nyelvvizsgához.

 

Hívjatok bátran, szívesen adok bővebb információt 

Handler Gabriella

(70) 550 01 53

 

gabriella@handler.org.uk

Pet1988 Creative Commons License 2015.10.03 0 0 356

Sziasztok!

 

Angol tanítást vállalok a 7. kerületben, ASTORIA-hoz közel!

Én magam már 12 éve tanulok angolul, többször voltam külföldön (2 szemesztert tanultam külföldi egyetemen), 3 hónapot éltem az USA-ban is. Jelenleg egy multinacionális cégnél dolgozom, ahol a közös nyelv az angol.

Igyekszem egyenlő hangsúlyt fektetni a nyelvtanra emészthető formában és a beszédkészségre. Óráimat a lehető legszínesebben próbálom összeállítani, mindig a diák személyiségéhez igazítva.
(60 percet tartok 2200 Ft-ért; hétvégi és hétköznapi időpontok is szóba jöhetnek)

Email: timarp.usa@gmail.com

ilonahelen Creative Commons License 2015.09.24 0 0 355

Egyetemet végzett,tapasztalt tanárnő angoltanítást,vizsgára felkészítést,stb.vállal .Házhoz is megyek.Óradíj:1800ft/ó. 06303334442

enko167 Creative Commons License 2015.09.09 0 0 353

Jo angol osszefoglalo anyag emailezes temakorben.

Az emailezes kollegakkal, ugyfelekkel, beszalitokkal a munkaido nagy reszet kiteheti nehany munkakorben (es ha angol nyelven kell emailezned az allas kereseshez, akkor is fontos az elso jo benyomashoz), erdemes jol csinalni, ajanlom ezt az eleraning-et, most mintha akcios lenne, nem tudom meddig...:https://www.udemy.com/write-excellent-business-emails/?couponCode=SEPTSALE10%

angol magántanár Creative Commons License 2015.08.27 0 0 352

Egy jó és nem drága angol magántanár weboldala:

www.angtan.hu

mobilszáma: 06202333431

Törölt nick Creative Commons License 2015.08.07 0 0 351

Több éves tanári tapasztalattal az Örs Vezér tere közelében angol magánórákat vállalok, főleg a délutáni/esti órákban! Amit garantálok: beszédközpontú, egyénre szabott órák; közép- és felsőfokú nyelvvizsgára felkészítés, szinten tartás, nyelvtani alapok pótlása, vidám, lendületes órák:)

Amit cserébe kérek: kölcsönös együttműködés, odafigyelés, néha-néha a házi feladat elkészítése:)

Keress bátran!

tdorina92 Creative Commons License 2015.07.09 0 0 350

Kedves BabiTak! Aktuális még a hirdetés?

Előzmény: BabiTak (349)
BabiTak Creative Commons License 2015.06.12 0 0 349

A 14. Keruletben keresek jo angolkorepetálot, kozepkoru no vagyok, munkámhoz szukseges az angol alaptudas! Heti 1x vagy 2x1 ora, mert szeptembertol beiratkozok egy tanfolyamra!

0620/2539227

Balogh Ágnes Creative Commons License 2015.06.02 0 0 348

Angolt tanítást, korrepetálást, pótvizsgára való felkészítést vállalok. Pszichológus, pedagógus vagyok felsőfokú angol nyelvvizsgám van, több, mint tíz éve foglalkozom angol tanítással. IX. kerületben lakom, de igény szerint házhoz is megyek. 

Forduljon hozzám bizalommal!

Balogh Ágnes

70-546-50-18

studyenglish Creative Commons License 2015.05.21 0 0 347

Sziasztok!

Angol nyelvtanárként segítek abban, hogy gyorsan fel tudj készülni az angol nyelvvizsgára,legyen az angol középfokú, vagy szakmai angol felső,esetleg a kétszintű angol érettségivel vagy hadi lábon? Egyéni angol nyelvtanfolyam keretében átnézzük a hiányosságokat,angol fordításokat gyakorolunk,sokat beszélgetünk angolul érdekes témákról,angol teszteket töltünk ki,valamint fogalmazásokat írunk,ezzel is növelve az angol szókincsedet. Ha netán külföldre mennél dolgozni,vagy munkádhoz kell az angol, szívesen segítek az angol állásinterjúra való felkészülésben is. Általános angol nyelvvizsga felkészítés (BME,Origo,Pannon,Euro,Telc,Euro) üzleti (BGF,Kitex,Oeconom,Gazdalkodo,Zöld út,Europro)
Miért érdemes nálam tanulnod?
-komplett nyelvtanulási megoldásokat kínálok,ezért nem kell az angol könyvek beszerzésével, vagy angolnyelvvizsgák keresgélésével időt töltened.
-barátságos, légkörrel, jó hangulatú, hasznos angolórákkal várlak
-hatékony módszerekkel oktatok, amit 10 éves angoltanári tevékenységem és több száz elégedett tanítványom tanúsít, akik átmentek az angol nyelvvizsgákon.
-módszereim kommunikatívak, modernek, a négy alapvető készség fejlesztésére alapulnak
-az angol tanfolyamok során nem csak az “anyagot adom le”, hanem megmutatom a sikeres angolnyelvtanuláshoz szükséges módszereket is
-folyamatos továbbképzéseken veszek részt
-nálam nincs felesleges szöszmötölés, szükségtelen ismétlés
www.tanuljangolt.hu

gonzo80 Creative Commons License 2015.05.11 0 0 346

Nyári napközis táborba angol tanárt keresünk angol foglalkozások megtartásához és a gyermekek napközbeni felügyeletéhez.

A Jógaliget és Fitness Stúdió 2011. elején kezdte meg tevékenységét a 16. kerületben. Az Erzsébetligeti uszodában lévő stúdiónkban igényes környezetben, negyedik éve szervezünk 5-12 éves gyermekek számára nyári napközis táborokat.

Stúdiónkról bővebb információt a www.jogaliget.hu oldalon, táborainkról a www.jogaliget.wix.com/nyaritabor oldalon találhat (ugyanitt megtalálható a címünk és a megközelítési lehetőségek leírása).

 

Feltételek és elvárásaink:

* turnusok: 07.13-07.17 és 08.03-08.07

* Munkaidő naponta 8:00 – 15:30 között, melyből 2x45 perc angol tantermi foglalkozás, és 1x45 perc munkaszünet

* Képesítési követelmény: tanári/angol tanári végzettség, végzős diákok jelentkezését is várjuk

* Hasonló területen szerzett gyakorlat előnyt jelent

* Határozott, ugyanakkor kedves, mosolygós, rugalmas, őszinte, gyermekközpontú személyiség

 

Amit kínálunk:

* heti 25.000 Ft nettó díjazás

* gyakorlati idő leigazolása (ha szükséges)

* június 22 – augusztus 16 között a stúdió sport szolgáltatásainak korlátlan, az uszoda szolgáltatásainak korlátozott igénybevétele

 

Jelentkezés: végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok igazolásával, hasonló tapasztalatokat tartalmazó önéletrajzzal és motivációs levéllel a jogaliget (kukac) gmail.com e-mail címen. Kérjük, e-mailed tárgyában jelezd, hogy az angol táborba jelentkezel!

easyenglishbudapest Creative Commons License 2015.04.30 0 0 345

Hi Everyone, 

 

My name is Beatrix and I am a 20 year old University student from Ireland. I will be in Budapest this summer visiting my family from June-August. Since I have quite a bit of experience in teaching/tutoring and I speak both English AND Hungarian at fluent mother-tongue level, I would be happy to help out anyone that needs one-one English classes for a reasonable price.

 

Please e-mail me for more information at beatrix1@rocketmail.com.

 

Thanks a million! :)

tamas2233 Creative Commons License 2015.04.14 0 0 344

Sziasztok!

21 éves, felsőoktatásban tanuló diák vagyok, Felsőfokú angol nyelvvizsgával rendelkezem, Amerikában is voltam már, szinte már anyanyelvi szinten beszélem az angol nyelvet. Ha szeretnétek fejleszteni a nyelvtudásotokat, írjatok nekem a zorbatomi@gmail.com címre. Nem oktatást, nyelvtan elmagyarázását vállalom (bár abban is tudok segíteni) csupán beszélgetéseket és eszmefuttatásokat folytatnánk angol nyelven, mely nagyon hatékonyan fejleszti a nyelvtudásotokat.

Többi információt emailben, aki komolyan gondolja, kérem jelezze. :)

Szép napot!

ilonahelen Creative Commons License 2015.04.13 0 0 343

Kedves Nazsola és kedves mindenki!Én is szívesen vállalok beszélgetős és igény szerint akármilyen típusú angoltanítást.Egyetemet végzett tanárnő vagyok.házhoz is megyek.Üdv.Ilona 06303334442 ilonahelen@freemail.hu

eperke1992 Creative Commons License 2015.04.13 0 0 342

Hello Everyone!

 

Angol órákat tartok nagyon kedvezményes áron, skypon, vagy a XI és XXII kerületben személyesen.

Anyanyelvi szinten beszélek angolul és tartok beszélgetős vagy nyelvtani órákat is.

Haladókat és kezdőket is egyaránt várok.

 

Ha lendületes és fiatalos órákat szeretnél venni, 45 vagy 90 percben, keress bátran az eperke1992@gmail.hu email címen.

 

Best Whishes:

 

Eperke

  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!