Keresés

Részletes keresés

Nnagyi Creative Commons License 2011.03.02 0 0 337

sziasztok.

 

végigolvastam ezt a fórumot is.

egy kérdés, mert erről nem volt.

tud bárki bármit mondani a yamata FY 811-ről???

 

(barátném gépét használom, ős naumann, ami ha bedöglik oldalbavágod és megy tovább... na nem de képletesen átvitt értelemben nincs vele baj. kivéve hogy a boritása folyton letörik. na de ez mindegy is. szóval barátném elviszi a gépét nekem meg sűrgősen kell egy, ami nem ver a földhöz de mégis varr és nem rossz. álmaim vannak csak 260E-m nincs rá.

találtam egy fent emlitett gépet. infót róla szinte semmit. használt, és amire nekem kell arra pont megfelene. de azért szeretnék utánnajárni, mégis mit tud, főként van e olyan mint naumann volt. kényes e stb...)

 

ha tud valaki segiteni, megköszönném szépen.

nagyi

Morzsa74 Creative Commons License 2011.02.19 0 0 336

Kedves ágika1!

 

Köszönöm szépen az információt!!

Előzmény: ágika1 (334)
mmm888 Creative Commons License 2011.02.18 0 0 335

Sziasztok, szeretném a segítségeteket kérni. Venni szeretnék egy Merrylock 3564 fedőzőt, ami most mindenhol 65900 ft. Van valakinek ezzel a géppel tapasztalata, érdemes megvenni? Az aljafelhajtó apparátra mennyire van szükség?Annélkül is megoldható a polók ujja-alja felhajtás? Még nem volt sosem fedőzőm, csak lock.

Előre is köszi a segítséget

ágika1 Creative Commons License 2011.02.18 0 0 334

http://www.varrogep.co.hu/hasznalati-utmutato.php

Ha még nem találtál volna itt van.

Előzmény: Morzsa74 (331)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.14 0 0 333

Hol élsz helyileg?

Szép Gábornál próbálkoztál már?

Előzmény: hed joke (332)
hed joke Creative Commons License 2011.01.11 0 0 332

Sziasztok!

Juki varrógépen dolgozom szakember nem tud vele mit kezdeni. Dől belőle az olaj valahol a greifer alatt valahonnét. Ha esetleg van valaki aki ért hozzá azt megköszönném.

Morzsa74 Creative Commons License 2011.01.09 0 0 331

Sziasztok!

 

Nemrégen kaptam a páromtol egy VERITAS Famula varrrógépet.Nincs is vele semmi baj,tökéletesen működik csak mivel nem értek anyira hozá kellene egy használati utasítás vagy leírás.Nem tudom tudna-e valaki nekem evvel kapcsolatban segíteni,hogy hol találok ilyent a neten,vagy ha esetleg valakinek van nem tudna e segíteni nekem!!A segítségeteket előre is nagyon köszönöm!!!

Kaoka Creative Commons License 2010.12.25 0 0 330

Ilyesmi gépem van, csak Veritas kiadásban.  Nekem is volt hasonló gondom vele. Megjavítják, pár perc az egész.:)

Előzmény: Besenyő Pista (329)
Besenyő Pista Creative Commons License 2010.12.25 0 0 329

Előzmény: Besenyő Pista (328)
Besenyő Pista Creative Commons License 2010.12.25 0 0 328

Sziasztok!

Először is: Mindenkinek Boldog Karácsonyt kívánok!

A Textima (Naumann) varrógépem öltésszabályzóját rögzítő csavar menete kikopott, így a komplett gomb kijött a helyéről, varrás közben "rángatózik" és pl. a visszafelé varrás lehetetlen. Hozzáértőktől szeretném megkérdezni, hogy hosszú távra tudják-e orvosolni ezt a problémát szervízben vagy teljesen menthetetlen az ügy? Nem szeretném fölöslegesen becipelni a gépet és 10ezreket kidobni az ablakon, ha nem muszáj.

Köszi!

nenca Creative Commons License 2010.12.23 0 0 327

Remélem nem lesz több problémád vele...

Boldog karácsonyt!!!

Előzmény: Kaoka (326)
Kaoka Creative Commons License 2010.12.23 0 0 326

Köszönöm nenca. :) Már visszavittem azóta és kiderült, általános probléma, de már jelezték a gyártónak. Vettem másik hímző talpat és kicserélték a tűtartó csavar rúdját. Azóta még nem volt időm varrni, majd csak a két ünnep között lesz a próbavarrás. :) Remélem itt kimerült a probléma és nyugodtan tudom majd használni. :)

Neked is boldog Karácsonyt kívánok. :)

Előzmény: nenca (324)
nenca Creative Commons License 2010.12.23 0 0 325

 

 

                                Meghitt,boldog karácsonyt kívánok szeretettel!

 

 

 

 

nenca Creative Commons License 2010.12.23 0 0 324

Szia!

 

Tapasztalatom az nincs,de tanácsom igen...azonnal vidd visza.

Előzmény: Kaoka (322)
geda1 Creative Commons License 2010.12.22 0 0 323

Sziasztok.

Találtam egy hirdetést.Veritas rubina varrógépet hirdetnek olcsón.

Erről a típusról  kellene nekem némi infó.Érdemes megvenni?Mikor gyártották ezt a típust?Fém vagy műanyag alkatrészekkel van szerelve?Lehet hozzá alkatrészeket venni valahol?

A válaszokat előre is köszönöm.

Kaoka Creative Commons License 2010.12.21 0 0 322

Sziasztok! Van valakinek tapasztalata a Bernina bernette 92c varrógéppel kapcsolatban?

Az elsó próbavarrásnál szétfűrészelte a hímzőtalp a tűtartót. :D Viccesen hangzik, de komoly. Milyen ócska anyagból készülhetett és ezután mire számíthatok? Vagy máris vigyem vissza?

 

 

nenca Creative Commons License 2010.12.13 0 0 321

......./ha mégis valami gond lenne,keressük egymást/

Előzmény: nenca (320)
nenca Creative Commons License 2010.12.13 0 0 320

Szióka!

 

Nagyon örülök az örömödnek. Nem fogsz benne csalódni. Én is imádom,de már egypárszor leírtam,nem ismételgetem magam.

A betűket szerintem nem lehet nagyítnai,sehol nem találtam erre vonatkozólag semmit a használati utasításban.

Én az automata gumblyukvarrást nem tudom használni,de a többi gomblyuk program jól működik.Majd megkérdezem a boltot,mi lehet az oka.Én is nyúzom rendesen.

Leld örömödet benne és sok szépséget készíts vele. Puszi. Nenca

Előzmény: killerzs (319)
killerzs Creative Commons License 2010.12.13 0 0 319

Szia!

 

Megvettem(pontosabban rendeltem) a Janome MC 6600 gépet. Mintha nem is a földön varrnék. Nagyon tetszik a kicsike. Rettenetesen erős, masszív gép. És jóval nagyobb, mint az előző gépem. ( Na és jóval halkabb is)Végül is a varróvilágtól rendeltem meg. Nagyon rendes és segítőkész úrral beszéltem. Varrógépszerelő is és ha gondom van, csak felhívom, eléggé ért hozzá.

Még ismerkedünk egymással (mármint a géppel), de már varrtam két pathwork-ös terítőt. Nagyon szépen varr. Alig tudom otthagyni. Arra azért kiványcsi lennék, hogy a betűket csak ilyen picibe tudom -e varrni. Jó lenne, ha valamivel nagyobbat is varrna. De még egyenlőre nem jöttem rá, hogyan.

Sok helyen olvasom, hogy felesleges a sok talp hozzá, meg a sok varróprogram.

Szerintem viszont nagyon praktikussak.

Szóval nagyon örülök, hogy megvettük. Ha valaki ilyenben gondolkodik, az ne gondolkodjon tovább.  Ahol vettem - a Varróvilágot - is csak ajánlani tudom.

 

Előzmény: nenca (311)
judit441 Creative Commons License 2010.12.13 0 0 318

Sziasztok !

 

Segítséget szeretnék kérni, hogy van egy Naumann 8014/29 típusú varrógépem, tökéletesen működik de sajnos a lámpatakaró homlok fedél hiányzik a gépről,ezenkívűl nincs meg a tartozék doboza. Ha esetleg valakinek volna ilyen alkatrészei, főleg elromlott gépről, azt nagyon megköszönném.

Várom segítségeteket. 

mathgery Creative Commons License 2010.12.10 0 0 317

A 1020 mellett döntöttem, a hozzáadott tartozékok miatt. AMúgy csak most néztem meg, amit belinkeltél az a janome 1010, és nem a 1012. A 1012 az ez:

http://www.varrogepszakuzlet.hu/detail.py?search=janome&prod_id=618

jucco Creative Commons License 2010.12.08 0 0 316

Janome 1020 sztem jobb, több minden is tud: http://varrogepcentrumkft.hu/termek/varrogep/varrogepek/janome-power-s-1020-varrogep

lentiek mellett, rugalmas anyagokhoz cikk-cakk,szoknya,nadrág láthatatlan felvarrás, szertinem ezek hasznosak és kellhetnek a midennapokban is.

 

1012 csak egyenes+cikk-cakk tud: http://varrogepcentrumkft.hu/termek/varrogep/varrogepek/janome-power-s-1010-varrogep

Előzmény: mathgery (315)
mathgery Creative Commons License 2010.12.07 0 0 315

Sziasztok!

Holnap megrendelem a gépet, csak nem döntöttem el, hogy a

janome 1020

vagy a

janome 1012 legyen

 

Ebben tudtok segíteni?

előre is köszönöm!

Balek111 Creative Commons License 2010.12.07 0 0 314

Sziasztok!

 

Van egy Minerva típusú közbeöltős cikk-cakk varrógépem. Szükségem van egy olyan tárcsára hozzá, ami lehetővé teszi, hogy a varrás két szélső pontja között többször is leöltsön. Valaki tudja esetleg, hogy hol lehet ilyen tárcsát beszerezni?

 

Válaszaitokat előre is köszönöm:

Attila

mathgery Creative Commons License 2010.12.02 0 0 313

erről esetleg valami vélemény?

Toyota FSR 21

Néztem a janome 1020at, de az egy 10essel drágább, az kicsit sok most nekem. Inkább a 30 felé kellene mennie az árnak mint a 40 felé. Az a baj, hogy egyáltalán nem ismerem a varrógépeket...:(

Lolita76 Creative Commons License 2010.12.01 0 0 312

Sziasztok,

Hétfőn megrendeltem a Janome 423 S varrógépet a varróvilág oldalról, és már ma ki is próbáltam:-)

Nagyon tetszik,könnyen kezelhető, szépen varr és nagyon sokat tud!

Annyira örülök neki! Köszönöm a segítséget!

További szép estét mindenkinek!

Előzmény: jucco (303)
nenca Creative Commons License 2010.12.01 0 0 311

Szia !

 

Vedd meg nyugodtan. Nagyon klassz kis gép.Kíváncsian várom a véleményedet róla.

A kukacolás gyakorlás kérdése.Én is azt teszem kisebb- nagyobb sikerrel.

Szöveget is hímezhetsz vele.Én nagyon élvezem.

 

Előzmény: killerzs (310)
killerzs Creative Commons License 2010.12.01 0 0 310

Szia!

 

Nagyon köszönöm! Azt hiszem bepróbálkozom.

Te is szoktál varrni vele foltot? Igazából az érdekelne, hogy mennyire nehéz a szabadkezes gépi tűzésnél(kukacolásnál) az egyenletes öltéshossz betartása? Vannak olyan gépek melyeken van BSR öltésfigyelő rendszer, de ezek még drágábbak a 6600-nál.

Előzmény: nenca (309)
nenca Creative Commons License 2010.11.30 0 0 309
nenca Creative Commons License 2010.11.30 0 0 308

Szióka!

 

Én nemrég a varrógépcentrumban vettem egy Janome MC 6600-ast. Nagyon jó gép,csak ajánlani tudom.Foltvarráshoz  /is/ tökéletes.

Felhívod a Teréz körúti üzletet és nagyon készségesen felvilágosítanak úgy a gép működését,mint a hitelt illetően.Remek magyar nyelvű leírás van hozzá,nekem  nem okozott gondot a működésének elsajátítása.

 

Előzmény: killerzs (307)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!