Keresés

Részletes keresés

Mapé Creative Commons License 2009.09.02 0 0 110771
A kézis lányok sima győzelemmel kezdték a bajnokságot, DVSC - Veszprém 43-21
Jgermeister Creative Commons License 2009.09.02 0 0 110769
Nem hiszem el..., saját honlapotok, cikk a bérletekről a BL-re, legvége, képek alatt:
"Ez alapján értelemszerűen a bérletek 5500, 10500, 16500 és 18500 forintba kerülnek majd."
Előzmény: sunshine_77 (110768)
sunshine_77 Creative Commons License 2009.09.02 0 0 110768
Ezt én is így gondolom... csak azt nem értem, miért nem lehet kiadni egy kulturáltabb közleményt a jegyértékesítésről Pl. bérletárak, hova szól, helyjegyes-e, stb. stb. ...
Előzmény: Té (110767)
Creative Commons License 2009.09.02 0 0 110767
Nem tudom, csak tippelem, hogy a BL-ben, ahol a fű növekedése is le van szabályozva, nem lehet kiadni nem helyre szóló jegyet.
Előzmény: sunshine_77 (110766)
sunshine_77 Creative Commons License 2009.09.02 0 0 110766
Erről a 3 meccses BL. bérletről nem tud valaki többet?
15eFt lenne, létezik?
Ha a honlapon a zölddel jelzett szektort veszem alapul, annak első 5 soráig a pályára való rálátás igen jó (nem kell távcső, stb.) és szumma külön-külön 2x2500 + 5500 = 10500,-Ft a 3 meccs...
Logikusan, ha 15eFt a bérlet, akkor azok a honlapon sárgával jelzett részre szólhatnának? Ez 2x5500 + 7500,- szumma 18500,-, ha előre megveszi valaki, akkor 15e.?
A bérletek egy adott helyre szólnak, székre, mint a Levszki ellen? Vagy lesz egy bérletes szektor, ahova pl. érkezési sorrendben lehet menni majd akik megveszik a 3 meccses bérletet?
Kicsit zavaros ez nekem (szerintem nem csak nekem), nem lehetne valami pontosabb tájékoztatást adni erről ... ?
Creative Commons License 2009.09.02 0 0 110765
Ez a kis gyökér már a válogatott topicban is eljátszotta ugyanezt, csak ott valami "Dzsudzsák kihagyja a válogatott meccset" szöveggel. Az édesanyjába szakadt volna a feje az ilyen baromnak!
Előzmény: MZ/Y (110764)
MZ/Y Creative Commons License 2009.09.02 0 0 110764
Gondolom, valami állat-pornó lehet, ezt a faszt is valami ökör nemzette az anyjának...
Előzmény: sx7 (110763)
sx7 Creative Commons License 2009.09.02 0 0 110763
Ez vmi pornó oldal?
Előzmény: Törölt nick (110759)
madbalee Creative Commons License 2009.09.02 0 0 110762
?
Előzmény: Törölt nick (110759)
szaltósGera Creative Commons License 2009.09.02 0 0 110761
te egy igazi marketing zseni vagy.
Előzmény: Törölt nick (110759)
reckon Creative Commons License 2009.09.02 0 0 110760
?
Előzmény: Törölt nick (110758)
reckon Creative Commons License 2009.09.02 0 0 110757
beírsz a fórumba, és másnap már az ajtódon kopog az adott vevő , hátbaveregetve, hogy milyen jófej vagy, hogy árban adod.
Előzmény: Té (110752)
sylord Creative Commons License 2009.09.02 0 0 110756
Gratula neki, már rég aktuális lett volna.
Előzmény: skiss (110754)
skiss Creative Commons License 2009.09.02 0 0 110755
skiss Creative Commons License 2009.09.02 0 0 110754
Mészárost behívták na válogatottba. Na végre!!!
Creative Commons License 2009.09.02 0 0 110753
Tavaly, a Vidi elleni kupameccsen, az majdnem pont elég volt a kieséshez...
Igaz, akkor még nem volt ennyire bő a keretünk.
Meg az is igaz, hogy az új emberek még nem épültek be a csapatba, sőt talán nem is játszhatnak majd az elmaradt meccseken.
Előzmény: sunshine_77 (110751)
Creative Commons License 2009.09.02 0 0 110752
Igaz, de az tökölés, utánajárás.....
Előzmény: reckon (110749)
sunshine_77 Creative Commons License 2009.09.02 0 0 110751
Mondjuk ez érint ha jól számolom 2 embert a keretünkből ...
Előzmény: deszka (110750)
deszka Creative Commons License 2009.09.02 0 0 110750
válogatott felkészülés van
Előzmény: sunshine_77 (110745)
reckon Creative Commons License 2009.09.02 0 0 110749
tekintve, hogy ha valamiért nem tudsz elmenni, könnyen eladhatod majd a jegyed, lévén valószínűleg (az árak korrektsége miatt is) mindháromszor teltház lesz, ez igazából mindegy.
Előzmény: Té (110736)
Creative Commons License 2009.09.02 0 0 110748
Ez már részletkérdés, nyilván Bodnár is magára vállalná.
Előzmény: Jimbo (110747)
Jimbo Creative Commons License 2009.09.02 0 0 110747
Ez a minimum, de nem is a klubnak kellene magára vállalnia, hanem Bodnárnak...
Előzmény: MZ/Y (110740)
Creative Commons License 2009.09.02 0 0 110746
Mi ebben a kockázat? Ha kell(ene) két hónappal a meccs előtt, akkor megveszik egy héttel előtte is.
Amúgy természetesen nem rólam van szó - ha meccs van, akkor más program nálam nem jöhet szóba - de van olyan Pesten lakó, német nemzetiségű, Loki szimpatizáns cimborám, aki sokat van külföldön munka ügyben, ő például nem tud két hónapra előre tervezni.
Három meccses bérlet 15. E. Ft-ért? Na de hová szól?
Meg ugye a jegyárak nem ugyanazok a Liverpool ellen, mint a másik két meccsen, akkor, hogy is jön ki ez a 15. E Ft?
Előzmény: Bajkever (110744)
sunshine_77 Creative Commons License 2009.09.02 0 0 110745
Az elmaradt két meccsünk közül az egyiket nem lehetett volna ma lejátszani?
(Pl. a Honvéd ellenit, hogy az 1-2 válogatottunknak még utazni se kelljen, csak "edzeni" egyet? :) )
Bajkever Creative Commons License 2009.09.02 0 0 110744

Úgy gondolod, majd a klub átveszi tőled a kockázatot?

Ennyire ne légy telhetetlen.

Meccsenként 42e jegy lesz. A sok egyéni igényeket nagyon nehéz kiszolgálni.

Úgy gondolom mindenki magának kell felvállalni azt a kockázatot, hogy előre megveszi vagy nem veszi jegyeit.

Azzal, hogy tudjuk előre 2-3 hónappal a meccsek időpontjait, pontosan tervezhető az ott lét, ki lehet már most alakítani a prioritást.

 

Én viszont azt hallottam, hogy a 3 meccsre bérletet adnak ki, 15e Ft-os áron. De erről a honlap nem ír semmit. Ti mit tudtok erről?

Előzmény: Té (110736)
ZOLCSI Creative Commons License 2009.09.02 0 0 110743

Champion,

 

Igaz, de elhalasztottuk a Honvéd és a ZTE meccsünket, amibe azért benne van a pontvesztés esélye is. (Mondjuk elvileg minden meccsben benne van)

Én különösen a ZTE meccset sajnálom, mert a játékerejükhöz képet gyengén kezdték a bajnokságot.

Előzmény: champion (110733)
ZOLCSI Creative Commons License 2009.09.02 0 0 110742

Szegénynek meg kellett azért halni, hogy valami megmozduljon.

Végül is, jobb későn mint soha.

Előzmény: MZ/Y (110740)
ZOLCSI Creative Commons License 2009.09.02 0 0 110741

Dehogy baj! Legalább ott lebegne a fatalok előtt, hogy igenis lehet karriert csinálni!

Gondold el mit gondol egy ifista amikor idehozzák a Laczkókat, a Feczesineket stb stb.

Előzmény: MZ/Y (110711)
MZ/Y Creative Commons License 2009.09.01 0 0 110740
"Klubunk magára vállalja a temetés költségeit"

Na, úgy látszik, csak mozdul valami a klubnál.
Kár, hogy szegény Gara halálakor még nem. :o(
MZ/Y Creative Commons License 2009.09.01 0 0 110739
Az a baj, hogy az a néhány ezer az égvilágon semmire sem jó, úgyis a csókosoké lenne. Aki most nem veszi meg, mert nem tudja, ott lesz-e (inkább úgy írnám, úgy tudja, hnem tud majd menni), az a meccs előtt már nem jut hozzá - szerintem.
Előzmény: Té (110738)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!