Keresés

Részletes keresés

sunshine_77 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110884
De miért, milyen okból kéne lépnie a topicmodinak, ezt nem értem...
Szerintem egy teljesen korrekt nevet választott, a Rudigeri nem játékosnév, nem rasszista, nem uszító, szvsz. nincs ebben semmi különös, szegény még épp bemutatkozott korrektül, ne riasszuk el szegényt ilyen dolgokkal ... :)
Tényleg a Té, az miért Té, ez mire utal, mit jelent, miért pont Té? :)
Előzmény: Té (110882)
Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110883
Az ő nevét biztosan kiíratná az újságban Bartha. Csupa nagybetűvel... :-)
Előzmény: sunshine_77 (110881)
Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110882
Szvsz erre a topicmodinak kellene lépnie, nem Tócsának....
Előzmény: sunshine_77 (110880)
sunshine_77 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110881
Ideális lenne a klubhoz egy ilyen szorgalmas ember ... :)
Előzmény: Té (110879)
sunshine_77 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110880
Hoppá-hoppá ... :)
Na erre lépj valamit Tócsa ! :)

Szerintem ek. hót mindegy ki milyen nicknevet használ, feltételezem, hogy nem csak szurkolók olvassák, vannak itt jelen a másik részről is ... és nyilván nem saját nevükön, ebbe pont ez az érdekes és izgalmas ... !
Előzmény: Rudigeri (110878)
Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110879
Off

Most komolyan, ha "percesítjük" ami írtál, akkor:

100 mail elolvasása (egy perccel számolva) 1 óra 40 perc.
50 mail írása (két perccel számolva 1 óra 40 perc
100 sms olvasása (fél perccel számolva) 50 perc
80 sms írása (1 perccel számolva) 80 perc
250 vonalas hívás (fél perccel számolva) 2 óra 5 perc
300 mobil hívás (fél perccel számolva) 2 óra 30 perc

Ez összesen: 10 óra 5 perc. És akkor mindenből a kevesebbet vettem és elég lájtos időkkel (Egy félperces telefonbeszélgetéssel pl. mit lehet elintézni?)

On
Előzmény: sx7 (110874)
Rudigeri Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110878

Én "munkatársunkkal" és "dryal" értek egyet. Ha valaki megnevezi egy kollégáját, hogy milyen sokat dolgozik (ráadásul ezért van ott, nem?), akkor a többit is meg kellene említeni. Vagy akkor ne mondjon nevet, ennyi.

 

A nicknévhez meg annyit, hogy azért választottam ezt, mert engem is így hívnak.

sx7 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110877
:D
Előzmény: Té (110876)
Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110876
És mikor dolgozol? :-)
Előzmény: sx7 (110874)
sx7 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110875

off

 

on:

 

Hajrá (,) Loki!

Előzmény: sx7 (110874)
sx7 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110874

én spec 100-150 emailt kapok naponta.

50-70et írok.

100sms is bejön és írok kb 80-90 et.

Vonalason van kb.250 hívás (ki +be).

Mobilon kb 300-400 ( ki + be)

 

:D

Előzmény: Té (110873)
Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110873
Mire jó az ilyen ellenséges hangulatkeltés? Egyrészt azt mondta, hogy "valamennyien napi 12 órát dolgozunk" - ebbe bőven bele lehet érteni az általad felsoroltakat is - másrészt név szerint a titkárságvezetőn kívül nem említett senkit.
A hatszáz e-mail valóban extrém sok, aki ment már vissza két hét szabadságról dolgozni, az biztos ismeri az érzést. Ez meg nem is szabadság után volt, csak egy sima hétfői nap. Miért ne lehetne ezt megemlíteni?
Mi a faxért kell folyton ellenséget keresni? Ráadásul "házon belül"? Lesz - illetve már van is - annyi irigyünk, ellenségünk, legalább mi tartsunk össze!
Előzmény: Törölt nick (110871)
Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110872
Emlékeim szerint még nem volt példa rá, hogy játékos regisztrált volna ide, vagy ha mégis, akkor nem a saját nevén. Ezzel együtt persze egyetértek, nem kell a topicba 82 db Rudolf Gergely, vagy 112 db Dombi Tibi. Belőlük is csak egy van, nem csak Zsombiból... :-)
Előzmény: Tócsa (110868)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110871
Teljesen egyet értek Veled! Ez az ember érthetetlen számomra is! Azokat az embereetk akik tényleg sokat tesznek a klubbért meg sem említi!! Horváth Béla, Képíró,Csarnai Norbi(szertáros) a gazdaságis hölgy (Lenke). Mind egy Bartha úr, nagyon fontos munkád lehet a klubnál,nem is értem,miért nem segítesz az emailek olvasásában a titkárnőnek?
Csak a Loki! Irány Liverpool!!
Előzmény: munkatársunktól (110866)
Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110870
Mondom, ha megépül az utánpótlásközpont, akkor lesz hol labdarúgást tanulniuk a fiataloknak. A hely meg nekik úgysem mond semmit, hisz a szüleik születtek akkor, amikor a Loki hatalmas meccseket játszott abban a stadionban. Legfeljebb a mi fiatalságunk újabb darabja süllyed el... :-(
Előzmény: birotteau (110865)
skiss Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110869

 

Tegnap edzőmeccsen játszott és gólt is rúgott Marko Vidovic, talán ő az:

 

Buducnost Podgorica

Date of birth:

30.06.1988 Age: 21 Height: 1,83 Nationality: Montenegro Position: Defense Foot: left Market value: 445.000 £
500.000 €
Tócsa Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110868

Neked és a többi érintettnek!

A Loki kocsmánkban van egy íratlan szabály:

Senki nem használhatja a DVSC, Loki és a játékosok nevét nicknevében. Az első kettő érthető, hisz az senkié és mindenkié, nem lehet kisajátítani senkinek.

A játékosok nevét pedig hagyjuk meg a focistáknak, akik ténylegesen regisztrálni akarnak ide.

Én is szívesebben regisztráltam volna Sándor Csabi nevével, mert ő nagy kedvencem, de nem tettem.

Nem igaz, hogy nincs semmi olyan kifejezés vagy rád jellemző dolog vagy korábbi becenév, amit fel tudnál használni nicknévnek.

Meg lehet szívlelni, amit leírtam, de lehet fütyülni is rá! A döntés nálatok van!

Előzmény: Rudigeri (110867)
Rudigeri Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110867
Csak az egyik kedvenc játékosom, azért választottam ezt a nevet. :-) Érdekes lenne ha Rudi a válogatottal készülve éppen ezt a fórumot olvasná bár sose lehet tudni. :-)
munkatársunktól Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110866
Beleolvastam a tegnapi sportba.
Bár ne tettem volna.
Szépreményű, sokra hivatott sportigazgató urunk nyilatkozik benne.
Saját magát az egekig magasztalja, és még néhány embert.
Hogy mennyire megnövekedtek a feladatok, és hát ugye a tulajdonos úrnak is és neki is.
És a titkárnőnek, mert sok email jön a klubhoz.
Megáll az eszem! Egy titkárnőnek! Tán csak nem valakinek a valakije az a titkárnő?
2 kávéfőzés közt csak van talán annyi ideje, hogy elolvassa azokat a csúnya leveleket.
Akiknek viszont tényleg a nyakába szakadt nagyságrendekkel több munka és felelőség azok meg sincsenek említve...
Horváth Béla, a szertáros srác, a biztonsági szolgálat nem érdemelnek annyit, hogy nevesítsük őket?
A mélyen tisztelt igazgató úr inkább arra figyelt volna, hogy a faszba kerülhetett a klub képviselője egy szar pólóban a BL sorsolás ceremóniájára!
Az igen, az nagyban növelte klubunk ázsióját szerte európában. Vagy a többi jelenlévő, a futballelit krémje volt hülye, nem tudták elég lazán értelmezni a dress code-ot.
Az a Messi nevű is túlöltözött, aki kihúzott bennünket?
A pofám szakad le.....


birotteau Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110865
Lepusztult, mert nagyjából 20 éve hozzá sem nyúltak. A Bozsik hogy nézett ki, míg Hemingway rendbe nem rakta?

A tribün mögötti területen (ha még megvan) vagy hátul a salakoson lehetne éppen műfüves pálya. A centerpályával, csarnokkal, edzőteremmel együtt azért tudna itt néhány korosztály labdarúgást tanulni. Nem SK Akadémia luxus színvonal, de érezzék magukat megtisztelve a srácok, hogy itt készühetnek.

A környzet attól lehangoló, hogy elhanyagolt. Ha pályáig elmész abban az oldalban szinte végig műemlék. Például a felüljáró:

itt

Leírom hátha így lesz: NE BONTSÁTOK LE!!
Előzmény: Té (110864)
Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110864
Én is sajnálom, már csak az emlékek miatt is, de az is igaz, hogy a végtelenségig le van pusztulva, a kor igényeinek semmiben nem felel meg. Nem beszélve a cseppet sem szívderítő ipartelepi környezetről. Ha megépül az a sokat emlegetett utánpótlásközpont, akkor azt mondom megérte.
Előzmény: birotteau (110861)
Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110863
Biztos, hogy nem az igazi, nem is értem Tócsa miből gondolhatta....
Előzmény: Törölt nick (110859)
Tempó Vasutas! Creative Commons License 2009.09.04 0 0 110862
Erre nem nagyon tudok mit mondani. Néhányszor megfordultam abban a "boltban" (nem tudom, minek nevezzem), ami a Dohánygyár (Kinizsi) pálya helyére épült. Nagyon vicces hely. Egy nagy hodály, termék alig (valahogy így nézhettek ki a boltok Romániában Ceausescu alatt), vásárló még annyi sem. Ránézésre látszik, hogy semmi értelme sincs az egésznek. Illetve annyi van, hogy azon a helyen sem fog már soha senki sem labdába rúgni.
(most itt ugrok egyet)
Szívesen nyakon vágnám azt a bármilyen politikust, aki bármilyen sikeres sportesemény kapcsán nyilatkozik, ígérget, egyáltalán csak a kamerába vigyorog.
(még egy ugrás)
A magyar sportban addig nem várható mélyreható változás (sem az utánpótlásban, sem a létesítmények helyzetében, stb.), amíg egyetlen olimpiai aranyat is nyerünk. Sajnos messze vagyunk még attól a katartikus pillanattól, hogy egy olimpián megsemmisüljünk. Tavaly sokáig közel voltunk hozzá, de ami késik, nem múlik.
(elkalandoztam, bocsánat)
Előzmény: birotteau (110861)
birotteau Creative Commons License 2009.09.04 0 0 110861
Ha már felhoztad. Szerintetek az érte kapott - tudomásom szerint - kb. 600 M Ft-ból, létre lehet e hozni azt amit ott (mint létesítményt) ledózerolnak? Füves pálya, 1500 férőhelyes tribün, edzőtermek, csarnok stb. Pálya és létesítmény hiányról megy a sírás mindig!

Lebontják a "szülőházat" csak azért, hogy valaki(k) ott mondjuk irodaházakat vagy diszkontot húzzon fel?

Eladom a nagyfater zsebóráját 3000 ft-ért mert meg vagyok szorulva hó végén? Nagyon nem jó ez így.

Ezen mindig felkúrom magam!
Előzmény: Tempó Vasutas! (110854)
mecso Creative Commons License 2009.09.04 0 0 110860
Mészáros is a válogatottban, nem?
Viva lokomosön!
Előzmény: Törölt nick (110857)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.04 0 0 110859
És mi van ha csak egy "mezei user"?:) Szerintem marha sok ideje lehet fórumot olvasni mostanság az "igazinak":)
Előzmény: Tócsa (110856)
Tócsa Creative Commons License 2009.09.04 0 0 110856

Üdv a "klub"-ban!

 

Nem tagadom, nagy kritikusod vagyok. Kíváncsi lennék a kendőzetlen, nyílt, egyenes kérdésekre fogsz ugyanolyan nyíltan és őszintén válaszolni? Vagy marad az etikett?

Előzmény: Rudigeri (110838)
Tócsa Creative Commons License 2009.09.04 0 0 110855
Engem már az elején meggyőztél erről. Csak az a kérdés hogy a misztikus „környezetvédelmi aggályok” mögött mi húzódik. Mert tényfeltáró szakmai érve(ke)t egyet sem hallottam még, csak a varázsszavak mögé bújtatott „oda nem”-eket!

Mivel politikusokról van szó, feltételezhető, hogy olyan érdekek húzódhatnak meg a stadion helyének kiválasztása mögött, mely nem a közakaratot szolgálja, hanem egy szűk körét.

A VIP-ben nem szólnál oda Debrecen Lajosának, hogy ha jövőre is polgármester akar lenni, figyeljen oda a Lokisták többségére és óhajára.

Előzmény: DZsen (110823)
Tempó Vasutas! Creative Commons License 2009.09.04 0 0 110854
Szerintem a realitás az, hogy hamarabb fogják ledózerolni közel száz éves otthonunkat a Vágóhíd utcán, mint hogy új stadion épüljön.
sunshine_77 Creative Commons License 2009.09.04 0 0 110853
A ló túloldala meg, hogy ha meglennének a tervek, akkor azok már régóta érvényüket vesztették volna. Ha jól tudom itt is úgy van, hogy az építési engedély kiadása után, ha 2 éven belül nem kezdődik meg az építés, akkor újra kell engedélyezni, felülvizsgálni, szükség esetén újratervezni (pl. a közben felmerülő új igények, változások miatt) ...

Sajnos én is úgy hallottam, hogy a Tóciban lenne elvileg a stadion, ami a debreceni labdarúgás szégyene lenne, a múlt, az ideális helyszín egyértelmű a Nagyerdő, még ha a bontás, kialakítás stb. többe kerülnének is ...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!