Keresés

Részletes keresés

sx7 Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110916

na menjél Svédbe te is

 

 

:D

Előzmény: sunshine_77 (110902)
cornexis Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110915

Igen, nagyon jó, és hamar be lehet menekülni a pályára!:)

 

http://www.dag.nl/wp-content/uploads/2008/04/1988980595_1999999693_proshots-euroborg.jpg

 

 

Előzmény: ftxpmj (110903)
skiss Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110913
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110912

Honnan tudod mibe volt???

MZ/Y Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110911
Kár így kihegyezni, pár perccel a vége előtt meg Balázs lőtte el messziről, mikor a jobboldalon üresen jött fel a társ.
Előzmény: skiss (110910)
skiss Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110910

A válogatottban egyedül Dzsudzsi mutatott valamit. Huszti, Hajnal gyenge, Gera túlsztárolt - rajta ment el az utolsó percben a pontunk.

skiss Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110909

A válogatottban egyedül Dzsudzsi mutatott valamit. Huszti, Hajnal gyenge, Gera túlsztárolt - rajta ment el az utolsó percben a pontunk.

Tempó Vasutas! Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110908
Tudom, de kösz, hogy megerősíted.:-)
Előzmény: Té (110894)
pisti72 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110907
Megérkeztek a BL jegyek, ennek tiszteletére Képíró Jancsi otthon hagyta a lila polóját.
MZ/Y Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110906
"29 millió euróba került, gondolom itt olcsóbb lenne, mert olcsóbb a munkaerő, adva van a terület..."

Na, erre nem vennék mérget. Max., ha Szima építené, ha politikus a közelébe kerül, tutti drágább lesz.
Előzmény: ftxpmj (110903)
birotteau Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110905
Rideg, "tesco stadion", jó eséllyel ilyen épülhet itt is, bár a 22k befogadóképesség nem sokszor lenne kihasználva.

A romhalmazok jövőjét reálisan látod.

A Highburyből a pálya megmaradt, a lakóparkba a szurkolók költöztek. Ők legalább ki tudnak menni a gyepre passzolgatni egy kicsit. Mondjuk, lehet hogy én is sorba tudok majd állni a Vágóhíd utcai pénztárnál ha ez hiányzik az életből.
Előzmény: ftxpmj (110903)
triman Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110904
Talán témába vág, Rudolf megsérült. :( A kezdőbe lett volna.
ftxpmj Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110903
A stadionhoz hozzászólva nemrég találtam egy stadiont, szerintem ilyet kellene építeni, a holland FC Groningen pályájáról, az Euroborgról van szó, 22000-es jelenleg, az nekünk is pont jó lenne, emeletes, tehát nem olyan, mint az újpesti és vannak benne kiszolgáló létesítmények, üzletközpont éttermekkel boltokkal, most tervezik 40-45000-re bővíteni, tehát ez is megoldható.

http://nl.wikipedia.org/wiki/Euroborg

29 millió euróba került, gondolom itt olcsóbb lenne, mert olcsóbb a munkaerő, adva van a terület, szerintem a Tócóvölgy lenne a jó helyszín akárki akármit mond, mert ha mondjuk kapunk egy EB-t 2020 körül a Nagyerdőn egy stadiont nem nagyon lehet bővíteni.

Azt hiszem a Főnix csarnok is egy észt csarnok mintájára épült rohadt gyorsan, lehet itt se kéne újat terveztetni sok lóvéért, az Oláh Gabiból meg a Telkihez hasonló edzőcentrumot csinálnék a felnőtteknek, mondjuk sztem annyira profi nem kell, de azért fűtött edzőpályákkal, hotelnek úgyis ott a sporthotel, lehetne fogadni külföldi csapatokat is, ahogy Telkiben is, az utánpótlásközpont meg úgyis megy ki Pallagra a Balásházy szakközéphez, ott kollégium is van legalább a kölköknek.

A Nagyerdei meg a Vágóhíd utcai stadiont el kell adni a francba vmi befektetőnek oszt építsen rá, amit akar, semmi szükség, hogy ilyen lepusztult romhalmazok fenntartására költsön a város, a Highbury helyére is lakóparkot építettek és annak az árából finanszírozták az Emirates stadion egy részét, nekünk is azt kéne majd, hogy eladni a stadion nevét vmi reklámozónak, hogy abból is bevétel legyen, mint az Arsenal, Bayern, Dortmund vagy a most átépülő Juventus stadionnál.
sunshine_77 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110902
Azé milyen jó már nekünk, egyes szurkolók azt beszélik, hogy verték meg a nokkedli Vasast 6:0-ra edzőmeccsen, egyesek arról írnak, hogy lesz meg a 10 hely a bajnokságban vagy éppen azon vitatkoznak hogy ne essenek ki, nekünk meg az a legnagyobb bajunk tegnap óta hogy Rudigeri jó vagy nem jó nicknév a fórumban ... :)

Té ! Amúgy azt halkan súgom csak meg, hogy lassan el kellene már húznunk a topicból, mert utolérjük sx7-et a "munkában" ! :)
Előzmény: Té (110901)
Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110901
Na ebben nem vagyok biztos, de nem néztem utána, akár lehet is, ebben az esetben, ezt elnéztük. Ez még nem ok arra, hogy megjelenjenek a Rockyzolik, Vamosramosok, esetleg Plexilexik.
Ezt a szabályt nem én találtam ki - csak egyetértek vele - de végül is beleszarhatunk nyugodtan a saját topicunkba, ennyit csak megér, hogy a te nicked a Rudigeri lehessen...
Előzmény: Rudigeri (110900)
Rudigeri Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110900

De amikor elkezdett ide írni Böőrke, akkor Böőr Zoli még a Loki játékosa volt.

Ok, mindegy, leszek Sándor Tamás. :-)

Előzmény: Té (110888)
sunshine_77 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110899
Hát az nagyon odab@szna ... :)
Előzmény: Té (110898)
Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110898
Én azzal is beérném, ha májusban csak egy BL-meccset nyernénk... :-)
Előzmény: sunshine_77 (110897)
sunshine_77 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110897
Bárcsak a jövő év májusa vagy júniusa is ilyen lenne ...
Elnézve a játékoskeretet jó esélyünk van rá ...

HAJRÁ LOKI !
Előzmény: Ttlosz (110896)
Ttlosz Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110896
Az augusztusunk eléggé jóra sikerült:

6 meccsből (2 elhalasztva) /3-3 BL és Bajnoki/
6 győzelem 12 rúgott és 3 kapott gól, nem mellesleg BL!!!!!!!

Soha rosszabb hónapot!!!
Ttlosz Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110895
Nem volt kint valaki a Bakta meccsen? Érdekelne, hogy mozogtak az új igazolásaink? Amit meg nem nagyon értek, hogy a próbajátékon lévő válogatott montenegróit az átigazolási időszak lezárultával(?) hogy lehet megszerezni, ha egyáltalán le akarnánk igazolni.
Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110894
Páratlan a humorérzéked....
Előzmény: Tempó Vasutas! (110891)
sunshine_77 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110893
... meg a tegnapi eső utáni tócsákra ! :)
Előzmény: Tócsa (110892)
Tócsa Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110892
A nap süssön az izgalmaidra! :
Előzmény: sunshine_77 (110880)
Tempó Vasutas! Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110891
Figyelj, nem kell ebből nagy ügyet csinálni. Regisztrálj egy új nicket, mondjuk legyen "Tobe", őt is biztos szeretted, nem is a játékosunk, aztán irkálj azon.:)
Előzmény: Rudigeri (110887)
Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110890
Nem is azért, mert attól tartunk, hogy összetévesztenek vele. Ez egy hagyomány.
Nem mondod, hogy Rudolf Gergelynek hívnak?!
Előzmény: Rudigeri (110887)
Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110888
Böőr Zoli nem a Loki játékosa....
Előzmény: Törölt nick (110886)
Rudigeri Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110887
Nem értem, mi a baj. Ha Tócs nem szól, fel sem tűnt volna senkinek és ismétlem, ez a nevem. Bármennyire hihetetlen, de így van. És ha Böőrke írhat évek óta ezen a néven, akkor én a sajátomon miért nem? A Rudigerit az égvilágon senki sem használja a labdarúgó Rudolf Gergely esetében. Ő csak Rudi. :-)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110886
Akkor azt hiszem Böőrke is bajban van:)
Előzmény: Té (110885)
Creative Commons License 2009.09.05 0 0 110885
A Rudigeri játékosnév - még ha az összeállításban nem is így van - és íratlan szabályaink szerint ilyet választani nem lehet.
A Té nem jelent semmit, rövid és egyszerű nicket akartam, amúgy a vezetéknevem kezdőbetűje.
Előzmény: sunshine_77 (110884)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!