Keresés

Részletes keresés

Phobos17 Creative Commons License 2012.04.20 0 0 3182

Uhhhh.... Carla Travez képeivel hírdet a travik.hu-n Ts Iza nevü hirdető. Ez már milyen dolog, azt hiszi élőben nem fog lebukni?

 

szopniakaro!!! Creative Commons License 2012.04.20 0 0 3181

Hát ez elég borzalmas lehetett.szerintem se add fell nem szabad!!!

Probáld meg majd Corrynnál!!én nálla voltam előszőr és nagyon jo volt gumi nélkűl szophatod a farkát és nagyon fincsi!!és persze fel is áll neki!!a popsiját viszont nem engedte meg hogy kinyaljam!!de majd keresek egy olyat aki engedi!!

TOVÁBBI SOK SIKERT!!NE ADD FEL!!!!

 

Előzmény: Needacock (3178)
jan67 Creative Commons License 2012.04.20 0 0 3179

ti miert nem mentek Tájföldre? :) pl Pattaya jó hely :))

Needacock Creative Commons License 2012.04.20 0 0 3178

Voltam Lollynál

 

Nem is tudom hol kezdjem, de megpróbálom a legelején, hogy mindenki átlássa, átérezze a dolgot.

 

Évek óta arról fantáziálok, hogy milyen lehet bekapni egy lány farkát. Heteró vagyok, így más szóba sem jöhetett, csak egy shemale és ehhez nem elég különféle buziknak lánynak öltözni borostával undorító arccal. Tehát sok felhozatal nem akadt.

 

Végre elszántam magam és kiválasztottam a lehető legjobbat Patriciát, aki sajnos nem sokat van itthon. Amikor itthon volt többyire elérhetetlen volt, vagy nekem nem volt jó, tehát nem jött össze.

 

Tegnap már kész voltam, így elmentem Lolly-hoz, akivel már háromszor is beszéltem, de a hangja hallatán visszakoztam. Tegnap elszántam magam és végre nekiindultam.

 

Az adatlap   alapján ha lolly a lakásba beenged, vagy ha csókolózik is valakivel, akkor az képet ad vendégről is. Tehát nem egy igénytelen ember vagyok, sőt szégyellem magam, hogy a fantáziám és szexuális kíváncsiságom idáig terjedt, amikor nagyvilági életet élek a nők világában.

 

Na de térjünk a lényegre:

 

A lakás a rózsa utcában van. Bemegyek, mondja hogy menjek be a bejárati ajtó melletti szobába. Félhomály van, de látom az arc nőies a testalkat már nem annyira. Kicsit szétzilált haj, smink nem annyira játszott. Mondja, hogy vetkőzzek le és mindjárt jön. Megszoktam, hogy ilyenkor csevegés van az üzletről, hát ez elmaradt. Jeleztem neki előre telefonban, és akkor is amikor ott voltam, hogy teljesen tapasztalatlan vagyok.

 

Feltrédelt az ágyra és várt. Semmi rávezetés, hogy mit kell tenni. Megpróbáltam megfogni a kezét és magamhoz húzni, hogy megcsókoljam. Azt mondja, hogy ne rángassam, pedig semmi ilyen nem volt.

 

Eljutottunk adddig, hogy megsimogattam a fenekét és csókolóztunk. Hátulról megfogtam a tangájából kidudorodó farját és akkor már én is beindultam. Neki is kezdett a csókolózástól állni. Nekem - mégegyszer mondom - az volt a lényeg, hogy kipróbáljam, hogy milyen a számba venni. A feneke izgató volt a szája finom és telt. Megkérdeztem, hogy bekaphaom-e. Azt mondta, hogy csak egy gumija van. Hát ezt nem értettem először, de kiderült, hogy csak gumival lehet szopni.Nem értem, hogy egy ilyen "szakmában", hogy történhet meg ilyen, hogy csak egy gumi van.

 

Mondtam, hogy húzza fel. Győzködött, hogy nem is akarom megdugni? Mondtam, hogy nekem most nem ez a fontos. Hát volt egy gyötrelmes bohóckodás. Ezzel az erővel egy virslire is felhúzhattam volna a gumit és azzal is kipróbálhattam volna.Nem állt fel neki csak félig, ami lehet az én hibám is, hogy nem jól csináltam, vagy nem izgattam őt.

 

Megcsörrent a telefonja, kiment, ott hagyott az ágyon, majd hallottam, hogy egyezkedik valakivel telefonon az árakról. (ilyet egyik nő sem csinált eddig, akit meglátogattam a rosszlanyok, vagy a beszamolok "ponthu" oldalról.

 

Ekkorra már annyira elment a kedvem, hogy el sem képzelitek. Mondtam neki, hogy szerintem ennyi volt az első kísérletem. Sajnos tényleg így lett. Felöltöztem, majd megkérdeztem, hogy mi legyen a 20.000 ft-tal mivel nem tudott visszaadni. Mondta, hogy ez van. Mondom neki, hogy itt hagyom a pénztárcámat és lemegyek felváltani, mert 5 misi nekem is pénz. Mondta, hogy nem szeretné. Kérdeztem, hogy ez mennyire fer? Azt mondja, ha nem tetszik el lehet fáradni.

 

Összesítés:

- Ajak szép dús, popsi formás, popsilyuk szép.

- Nőisesen szeretne viselkedni, de ehhez nincsenek meg az alapvető biológiai és genetikai adottságai.

- Ha csókolózni csókolózik, akkor  faszt miért nem szop gumi nélkül?

- Anyagilag konkrétan meglopott, amit nem szabadna tenni a mai világban, a ludasmatyi szindróma miatt.

- Ha még nem voltál travival, akkor ne ő legyen az első.

 

Sajnálom, hogy így alakult.

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: kiváncsisrác83 (3177)
kiváncsisrác83 Creative Commons License 2012.04.19 0 0 3177

Akkor nagyon szerencsés vagy! :P Várjuk a beszámolód!

Előzmény: Needacock (3176)
Needacock Creative Commons License 2012.04.19 0 0 3176

Ma megyek Lollyhoz. Életem első élménye lesz, hogy egy izgalmas fasz kerül a számba.  Remélem nem csalódok.  Beszámoló később várható. Drukkoljatok! :)  

Bekil Creative Commons License 2012.04.18 0 0 3174

Nem gyenge gyűjteményed van..:-))))))))

Előzmény: laurent.1986 (3172)
laurent.1986 Creative Commons License 2012.04.18 0 0 3172

ezek lemaradtak a múltkor 

jeee23 Creative Commons License 2012.04.18 0 0 3171

Needacock Creative Commons License 2012.04.18 0 0 3170

Nem találtam őt! Milyen a bőre? Borosta volt? Csókolózás? Mesélj részletesebben. :)

Előzmény: Szun 75 (3155)
puncstorta33 Creative Commons License 2012.04.17 0 0 3168

sziasztok

 

http://hu.cam4.com/ravanuitrans

 

ajánlom figyelmetekbe őt és néha kilehet fogni csodálatos lányokat

(a képe ne tévesszen meg senkit próbáljátok élőben elcsípni,most épp élő)

Afrikaans8 Creative Commons License 2012.04.17 0 0 3167

Engem nem.

Előzmény: Törölt nick (3166)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.17 0 0 3166

Engem is.

Előzmény: Afrikaans8 (3164)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.17 0 0 3165

Ő Ashley név alatt hirdetett a piroslampa.net-en, még most is ott van a hirdetése, de a telefonszám már nem létezik. Meg nem mondanám róla, hogy nem 100%-ig csaj, nagyon jól néz ki így első blikkre! Nem tud róla valaki valamit?

Afrikaans8 Creative Commons License 2012.04.17 0 0 3164

Jól felizgatnak ezek a női ruhába bújtatott, átoperáltatott férfiak!

Előzmény: Törölt nick (3163)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.17 0 0 3163

Ő pedig Sabrina és gyönyörű! 

Afrikaans8 Creative Commons License 2012.04.17 0 0 3162

Még jó, hogy idézőjelbe tetted.

Előzmény: hulio_ (3154)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.17 0 0 3161

Tényleg Isteni lehet Alejandra!

Törölt nick Creative Commons License 2012.04.17 0 0 3160

Törölt nick Creative Commons License 2012.04.17 0 0 3159

Na Alejandrával igencsak el tudnám képzelni! Káprázatosan jó csaj!

Törölt nick Creative Commons License 2012.04.17 0 0 3158

Én is nagyon szeretném már kipróbálni a sexet egy shemale vagy transz csajjal! Heteró vagyok, de nagyon izgat a dolog. Én már telefonon is beszéltem Catalinával, de időpontot még nem sikerült Vele egyeztetni. Baromi jól néz ki a képeken és a hangja is nagyon nőies. Bejelöltük egymást a Face-en is, de aztán eltűnt onnan sajnos. Mondjuk a pasijával is volt közös fotó, az már nem jött be annyira.

Őróla mi a véleményetek? Nekem nagyon tetszik és az Ő hangja is baromi nőies. Sajnos főleg Szegeden van az nekem túl messzi.

http://www.travik.hu/transzvesztita/Niki.html

Előzmény: laurent.1986 (3157)
laurent.1986 Creative Commons License 2012.04.17 0 0 3157

ja amúgy biztos volt már ez a hogy ki aül csak sajnos nem tudtuk összehozni a találkázz aki volt már catalina silikonnál mert én nekem már sikerült vele beszélem neten keresztül csak sajnos nem tudtuk összehozni a találkát mert amikor nekem lett volna jó akkor neki nem aztán ami neki jó lett volna az nekem nem :( pedig jó lett volna szóval ha valaki volt nála az megírhatná milyen volt

laurent.1986 Creative Commons License 2012.04.17 0 0 3156

Hát lenne mit mesélnem voltam ts alexánál lollynál meg voltam lolitánál is de akkor még nem ezen a néven hirdetett mondjuk az nem mostanság volt 

azt hiszem pont te voltál az aki kérdeztél ts alexáról mindent összevetve jó élménnyel lettem gazdagabb de azért ne hasonlítsd össze lollyval mert azért van külömbség de alexánál a hozzállás csillagos 5-ös és tényleg brutális farka van :D szóval szerintem az ajánlott kategóriába sorolható ha még nem voltál nála szerintem érdemmes kipróbállni az árai is eléggé olcsók 10/óra és ha tetszel neki akkor szerintem még inkább kedvesebb és odadóbb lesz szóval én alexáról semmi rosszat nem tudok mondani

mire vagy még kíváncsi???

Előzmény: hulio_ (3154)
Szun 75 Creative Commons License 2012.04.17 0 0 3155

Sziasztok.Én voltam Ts Alexánál.A travik.hu oldalon megtaláljátok.Nagyon meg voltam elégedve vele.Csinos,türelmes.A farka pedig olyan vastag,hogy nem bírtam átfogni kézzel.Amikor meg benyomta a számba,majd meg fulladtam.Nagyon sokáig bírja,én kb.10 perc alatt spriccentem el.Nem mertem a seggembe nyomni a farkát,mert mondom nagyon vastag.Ilyet még nem láttam,úgy felizgatott a spriccelésem után azzal,hogy alighogy élveztem egyből ujjazni kezdett,ezért nem is lankadtam le.Teljes merevedésem volt spricc után is.A második spriccemnél nemtudom hogy csinálta,de az egyik kezével ujjazott,a másikkal meg összefogta a farkunkat és rejszeltette őket.Másodszor többet élveztem mint először.Mindenkinek tudom ajánlani!!!!!!!!

hulio_ Creative Commons License 2012.04.17 0 0 3154

Igazán Te is megoszthatnád velünk a tapasztalataidat a hazai "lányokról".

Előzmény: laurent.1986 (3146)
*SzedR* Creative Commons License 2012.04.16 0 0 3153

TIszta mázli:)))

Előzmény: Bekil (3152)
Bekil Creative Commons License 2012.04.16 0 0 3152

Hát nem vagyok egy szent az tuti. De már nem is akarok megváltozni. Múltkor probáltam. 1 napig voltam jó fiú..:-)))))))))

Előzmény: *SzedR* (3150)
Phobos17 Creative Commons License 2012.04.16 0 0 3151

 

*SzedR* Creative Commons License 2012.04.16 0 0 3150

Gondolom rendesen meglapődtél:)))

Te ilyen malac vagy?:Dp  Aztakuuuuu:))!

Előzmény: Bekil (2753)
laurent.1986 Creative Commons License 2012.04.16 0 0 3149

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!