Keresés

Részletes keresés

Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110948
A Silverlight telepítése után explorerrel működik. Eggyel vezetünk!
Előzmény: sunshine_77 (110945)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110947
cunder.hu  -- műsor -- cornexi-LOKI
Előzmény: sunshine_77 (110945)
Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110946
Mennyiben is van igaza? A tegnapi svédeket nem az elmúlt öt évi önmagukhoz kell hasonlítani, hanem a tegnapi magyar csapathoz. És annál sokkal jobbak voltak, ez - sajnos - nem is lehet vitás.
Előzmény: Pak 88 (110937)
sunshine_77 Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110945
Huhh, az nem jó ...
A linket elküldenéd mégegyszer, nekem nem jön be valamiért, Köszi !
Előzmény: Törölt nick (110944)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110944

A szünetben 1 fa oda. A cunder.hu-n nézheted elég jó minőségű.

http://www.cunder.hu/hu/musor/cunder-video.html?no_cache=1&tx_efcundervideo_pi1%5Bkozvetites_id%5D=178

 

 

Előzmény: sunshine_77 (110941)
Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110943
Ismerem az oldalt - hisz a videók nagy részét innen szedtem - de a tallini meccset nem találtam. Most megnéztem még egyszer és rájöttem, hogy két oldalas a publikus rész... :-)
Köszi!
Előzmény: Törölt nick (110938)
sunshine_77 Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110942
HAJRÁ LOKI !!! :)
sunshine_77 Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110941
Azt hiszem k.rva jól látsz mindent, egyet kivéve, ami szvsz. cseppet sem mellékes:
Mondjuk, ha egy svéd csapatra azt írod, hogy jobbtól nem szégyen kikapni, kicsit lentebb meg, hogy még pótselejtezőben lehetünk, ez egymásnak eléggé ellentmond. :)

Főleg annak tudatában, hogy a Dánokat nincs reális esélyünk utolérni (lásd a sorsolást), a portugálok meg jelenleg még 2-3 góllal jobbak nálunk bárhol, legyen az itthon vagy idegenben, a svédek meg, mint írod és láttuk tegnap még jobbak. :(
Tehát jó eséllyel 4. hely, ez a realitás, az előző évekhez képest talán a megszerzett pontok tekintetében lesz előrelépés ... Azzal meg ismételten kitörölhetjük a ...

Most megy Fehérváron az Alcoa - Loki kézimeccs, ez a rohadt TV meg adja a BP. Honvéd 2 - Siófok 1. megye 1-es meccset ...
Előzmény: champion (110939)
Hushee Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110940
Köszi!
Előzmény: Törölt nick (110938)
champion Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110939

Jó napot! OFF

 

Három momentumból kettő és fél Loki-vonatkozású dolgot írok meg. (Figyelve más véleményeket, nem ismételve azokat.)

1. A védelem közepe. Láthatja bárki, akinek van szeme a focihoz

- Mészáros magasabb, gyorsabb, fordulékonyabb Tímárnál, s még meccsben is van; szemben Tímárral; Mészáros tipikushibája, hogy szögletnél, pontrúgásnál túlságosan közel helyezkedik a gólvonalhoz; minden más helyzetben ütemből, fordulékonyan, gyorsan, egyszerűen oldja meg a feladatot;

- Mészáros BL-selejtezőket és bajnokikat oldott meg jól, Tímár kikopott a csapatából; - Tímár mezőnyben 40 méteren át szálló labda ütemét vétette el, azután lassan fordult, még lassabban futott - a kapitány nem hitte el, h Mészáros jobb Tímárnál.

2. Kiss és Varga a svéd és a bolgár bajnokcsapat fedezetsorát bénította meg - s közben mindketten átlövésgólt is szereztek;

- a tegnapi középpálya egyik játékosa sem volt képes olyan labdaszerzést, olyan passzkészséget, s olyan lövőkedvet felmutatni, mint a debreceni páros

- Gera, Huszti, Hajnal ellensúlyozására nem alkalmas egyedül Dárdai - itt Hercezg coach szakmailag előrébb jár Koeman-nál - felismerte, hogy középen két mozgékony, de lövőkész romboló kell a nálunk jobb ellenfél legyűrésére - a Kalmar és a Levszki ellen ez igazolódott - a svéd válogatott ellen nem, de nem is ilyen szisztémát játszottunk.

3. Dzsudzsák

- a PSV-ban az első Ajaxnak rúgott góljával elfogadtatta magát;

- ott kezdetben a Kronkamp nevű jobb bekkjük és a jobblábas Affelay, Farfan miatt alig adtak neki labdát - az Ajax meccs után befogadták - ma már a gyakorta irányító Affelay is kettőből legalább 1x keresi a balszélt

- Dzsudzsák igazolta magát az olaszok ellen a válogatottnál is - a PSV-val szemben a nemzeti csapat Hajnal és Gera határozza meg, merre megy a labda - 3-ból 2x jobbra, legfeljebb 1x balra

- a szöv kap dolga, hogy leugassa ezeket a vakokat - tömni kell labdákkal Dzsudzsákot; nem hiszem, hogy szólt; a 92. perc derekán világosan a félpályánál Dzsudzsák felé kellett volna tenni - vagy rúg egy szóló gólt, vagy elrúgja a Nagy Lajos Király útjáig - mindkét esetben lefújják a meccset; ment a labda Gerának, szaladt vele vakon 30 métert, s elpöckölte a semmibe - az ilyenért 15 éves koromban 4x400 métereket futatott velem az edzőm (tudniillik úgy kell befejezni, hogy az ellenfél ne indulhasson azonnal vissza ránk! - ergo: lövök, rávezetem a bekkre és faultotam magam, vagy élesen a lábak közé lövöm - ez mag ellöbbölte a pesti éjszakába...).

 

Na, ezek miatt:

- ez a meccs Koemanon ment el, mert nem érzett rá, hogyan verhetjük meg a nálunk jobb svédeket

- jobbtól nem szégyen kikapni

- Koeman ezzel együtt szimpatikus

- még pótselejtezőben lehetünk.

 

Hajrá Loki! Bajnokcsapat!

Törölt nick Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110938
Javaslom a http://www.sport-video.hu oldalt nektek, a publikus videók között fentvan a Levadia elleni idegenbeli és itthoni felvétel is.
Előzmény: Hushee (110936)
Pak 88 Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110937
Annyiban igaza van, hogy a svédek 2004-óta most játszottak a legjobban. Egy olyan svéd csapattól kaptunk ki, amelyik tényleg nagyon jól játszott és ehhez képest játszottunk mi gyengébben.
Előzmény: Mapé (110935)
Hushee Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110936
Nekem a kollekcióból a Levadia elleni hazai hiányzik. Az idegenbeliről van egy DTV-s felvételem. Ha gondolod cserélhetünk egy DVD-t.
Előzmény: Té (110928)
Mapé Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110935
Ez elég furcsa nyilatkozat tőle, különben sincs igaza. A negyvenedik percben volt az első kapuralövésünk.
Előzmény: Té (110934)
Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110934
Dzsudzsi: "Másfél éves munkának az eredményét a sors most elvette tőlünk, aki most azt mondja, hogy jogosan kaptunk ki, az nem magyar és hazudik."

Balázs, Balázs, egyrészt nézd meg a meccset még egyszer, másrészt még, ha igaz lenne is, így nem szabad nyilatkozni...

Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110933
Ez mondjuk a konkrét esetet nézve, egyenértékű a Gé-vel. Na jó, engedékeny vagyok, a Geri ellen sem szólnék....
Előzmény: sx7 (110931)
Mapé Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110932
A helyszínen nézve a tegnapi mérkőzést nem értettem Koemant, csatár nélkül állunk fel hazai pályán. Adtunk egy félidői előnyt a svédeknek. Így mérkőzést csak mi magyarok tudunk elveszíteni.
sx7 Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110931

Hogy is mondjam....

 

 

Sándor Té

 

 

:D

Előzmény: Té (110928)
Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110930
Azért szerintem egy köszönés után még simán összetörik az arcod a kocsmában, ha nem tartod be a szokásokat... :-)
Na mind1, ebben nem fogunk egyetérteni, hagyjuk.
Én a magam részéről Prága - Liverpool útvonalon. A jelenlegi állás szerint...
Előzmény: FUNTHOMAS (110929)
FUNTHOMAS Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110929

Ő mielőtt bejött a kocsmába beköszönt és be is mutatkozott a saját nevével, ennél több tisztelet nem kell :)

 

Ha nem ez a neve valójában akkor nyílván más a helyzet és egyet is értenék veletek de inkább jóhiszeműek legyünk, mint rosszindulatúak, és azt vegyük alapul amit mondott :)

 

Ha a játékos Rudolf akar majd regisztrálni akkor még mindig megteheti azzal ha kiírja a teljes nevét...

 

Na téma túlbeszélve! :)

 

Más: angolba hogy jöttök?

Előzmény: Té (110923)
Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110928
Amennyiben? Vannak olyan játékosok akiknek "T" betűvel kezdődik a neve?
Wazze, tényleg... :-)

Más.
Nincs meg valakinek a Levadia elleni kinti meccs felvétele? Nem sok reményt fűzök hozzá - ugyanis ez volt a Digisport káprázatos bemutatkozása :-) - de hátha valakinek sikerült megszerezni, pl. a csapattól. Ezzel lenne teljes a kollekció.
Előzmény: sx7 (110927)
sx7 Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110927

Már legutóbb akartam mondani:

 

Nem azé , de ez a Té név is lehet határ eset:D:D:D:D

Előzmény: Té (110923)
sx7 Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110926

17 Jobb-ból azért láttál,mert az nem a 18 Jobb és nem 19 Bal :D

 

Ott a tető alapból alacsonyabban van és nincs az a ronda toldalék.

Előzmény: DAKAR (110924)
sx7 Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110925

Leo azért nem fért be,mert így is 3 bal lábassal szenved a kapitány.

Mondjuk középpályán még így is elbohóckodott volna.

Mészi is végigbírta volna.

 

Vargát még nem szeretném,ha sok fronton játszana egyszere. Nem akarom,hogy hirtelen sok feladat legyen rajta. Most legyen korosztályos,Bl,bajnoki.

Aztán jövőre úgyis elválik mi lesz belőle.....

Előzmény: Törölt nick (110922)
DAKAR Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110924
A Levszki-meccsen alig valamivel odébb ültem (17. jobb. 1. sor) és ez a tető ott abszolut nem logott be a pályára. Tehát ott vagy alacsonyabb, vagy én magasabb vagyok:-))
Előzmény: sx7 (110918)
Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110923
Ezeket az íratlan szabályokat magunk hoztuk, nem kényszerítette ránk senki, eddig még mindenki tiszteletbe tudta tartani, most jön egy sosem látott új ember és neki ez nehezére esik. És nem ő a tiszteletlen, hanem én vagyok a hülye...
Saját nevével? Hát azt esetleg elhiszem, hogy Gergőnek hívják, de hogy nem Rudolf Gergely, arra mérget veszek. Ilyen alapon minden Tibor, Tamás, stb. lehetett volna Dombi, Tobe, vagy akárki.
Ez abszolút nem azon múlik, hogy Tócsa mit hitt.
Nem tehet róla, hogy van egy csomó íratlan szabályunk, de azért, ha először bemegyünk egy kocsmába, akkor illik tiszteletben tartani az ottani szokásokat.
Nem a sráccal van bajom egyébként, Isten hozta és jó fórumozást neki!
Előzmény: FUNTHOMAS (110920)
sunshine_77 Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110921
Hót igazad van, ráadásul a válogatott úgy van tálalva a médiában, hogy még van esélyünk, mivel a 2 helyen állunk (az más kérdés, hogy a tök utolsók ellen szereztünk pontokat szinte) oszt aki nem ért kicsit se a focihoz még mindig reménykedik ... :)

Mészáros is jobban járt volna, ha elmegy vadászni, ha már prioritást élveznek előtte olyanok, mint pl. Tímár ... hogy miért azt a jó ég meg Koeman biztos tudja ...
+ Rudigeri is megsérült meg Szélesi is? ...

Talán mégis jobb lett volna a héten az egyik elmaradt bajnokit lejátszani ... a válogatottba ha jól számolom 1 olyan játékos játszott, aki a Mienk, ráadásul az elmaradt meccsen Ő eleve nem is szerepelhetett volna, mivel a meccs eredeti időpontjában nem volt csapatunk tagja ...

No mindegy, ez má így alakult ...
Előzmény: Törölt nick (110917)
FUNTHOMAS Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110920

szerintem egy picit túlreagáljátok ezt a dolgot, ennyire azért ne vegyétek komolyan magatokat :)

 

itt van egy gyerek aki most regisztrált, egyelőre még lelkes is, ráadásul a saját nevével regisztrált erre Ti így reagáltok?

 

mindenki azt csinál amit akar, maradjunk annyiban :)

 

ő nem tehet arról, hogy Tócsa azt hitte a játékos regisztrált meg arról sem tehet, hogy nektek van egy csomó "íratlan szabályotok" :))

 

szóval erős sarkítás ez, hogy ezzel a nickname-el bármi rosszat tenne itt a topicnak vagy bárkinek!

 

szóval Rudigeri, Isten hozott és csak hajrá ;)

 

tutira veszem, hogy a régi motoros topic regular Urak is meg tudnak békélni ezzel és barátságosan fogadnak :)

Előzmény: Té (110901)
sx7 Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110919

Varga amúgy tegnap lehet befért volna.


De nem baj,hogy nem volt.

Annál inkább problémásnak érzem Timárt beállítását,már Gyepes is hátborzongató ( főleg Svédek ellen :D).

 

Ettől függeltenül Boci ügy rosszkor jött:(

 

 

Hajnal volt a másik hiba, ő teljesen formán kívül van kluibszinten is.

Gera pedig valóban gyenge napot fogott ki.

A kapitányunk megpróbált gyorsaságra építeni, ami működött is a Dánok ellen, de tegnap nem, de alapból nem azért,mert rossz taktika volt,hanem játékosok formán kívül játszanak.

 

Elm pedig összehozott egy tizit egy roppant buta megoldással, ha ( ugyebár ilyenek nincsenek) 1-1 a vége , akkor ő lett volna a bűnbak.

Előzmény: Törölt nick (110917)
sx7 Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110918

sajna reggel 7 kor indul és kb 18 kor nyugszik az egész,de van mikor 20-21-22.

 

A legtöbb idő/energia idő egyeztetésre megy el. Ami végül is rutin feladat csak lényegretőrően, nincs köszönes(osztrakoknak maugy se szoktam :D:D),nincs mellebeszeles, csak a fontos infok repkednek.

 

:)

 

 

Tegnap Dzsudzsi jó volt. Jó szar érzés utolsó percben gólt kapni . :) :)

 

 

Amúgy!! Közérdekű információ:

 

Aki a felső karéjba akar ülni a Nép(Puskás)stadionban, annak mondom,hogy a felezővonal a 18.JOBB szektor17es székénél és a 19BAL17es székénél van. E kettő szektorban az első sorból nem fogsz semmit látni a pálya feléd eső részéből,mert  az alattunk lévő közvetitő kabin eltakarja a pálya szélét. 2.sorban már lehet látni. Kicsit messze van,de az jó benne,hogy belátod az egész pályát.

Előzmény: Té (110879)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!