Keresés

Részletes keresés

MZ/Y Creative Commons License 2009.09.07 0 0 111011
Na, bele lehet húzni a stadion-építésbe:
" Jövőre lesz U2-koncert Magyarországon
A koncert szervezői állítólag már lefoglalták 2010. szeptember 8-ára a Puskás Stadiont."

:o)
champion Creative Commons License 2009.09.07 0 0 111009

Jó napot!

 

A honlap szerint frissítették az NBII-es csapat keretét. 17-19 éves játékosokat vettek át korosztályos csapatból, Létáról.

Spitzmüller pl lassacskán veteránnak számít.

 

Bódit, Angyalt várom az első csapat küszöbére, Vinicius-t sokat játszani az NBI-ben. S hogy végre Rezes mutassa már, amit két és fél éve télen!

Hajrá Loki! Bajnokcsapat!

MZ/Y Creative Commons License 2009.09.07 0 0 111008
Nem, már a 3-as kategóriához is kell, legalábbis a lentebbi, 2006-os kiadásban. (5. oldal)

Amúgy az eretnek gondolta, hogy valami normálisan megközelíthető helyen egy nagy parkoló, onnan meg busz/vonat (ha olyan helyre teszik) vinné a tömeget meccsre/vissza?
Előzmény: DZsen (111005)
DZsen Creative Commons License 2009.09.07 0 0 111007
:-)
Előzmény: MZ/Y (111006)
MZ/Y Creative Commons License 2009.09.07 0 0 111006
Nem, 3.000 ember érkezik 400 busszal. :o)
(Annyi férőhely már elég.)
Előzmény: DZsen (111005)
DZsen Creative Commons License 2009.09.07 0 0 111005
Valóban 400 busznak kell hely a stadion közelében.
Azt nem deffiniálják, hogy mit jelent a "közelében", gondolom az ellenőr szubjektíve ítéli meg.
Elég nagy marhaságnak tűnik... Ez azt jelentené, hogy 15-20 ezer ember busszal érkezik a meccsre. :-)
Az új Arsenal stadionnál 70% (!) tömegközlekedéssel számolnak.
Egyébként a 400 busz csak az "elit" stadionnál elvárás.
Előzmény: birotteau (111001)
Kiss_Zsolt Creative Commons License 2009.09.07 0 0 111004
Sziasztok! A Syma Csarnoknál mikortól lehet vásárolni bérletett a BL mérkőzésekre? köszi!
ChrisRea Creative Commons License 2009.09.07 0 0 111003
amellett hogy a válogatottal bosszantom magam találtam egy csemegét!!

Kérdés, vajon mikor játszott utoljára Szélesi,Bodnár és Leandró egy csapatban ?


azon a bizonyos meccsen 2004.06.06 Németország 0 : 2 Magyarország ,

Király Gábor
Juhász Roland
Stark Péter
Tóth András
Szélesi Zoltán
Bodnár László

Rósa Dénes
Leandro M.P. De Almeida (63' Tóth Balázs)
Huszti Szabolcs (94' Bodor Boldizsár)
Gera Zoltán (89' Gyepes Gábor)
Torghelle Sándor
vezetőedző:
Matthäus Lothar

MZ/Y Creative Commons License 2009.09.07 0 0 111002
A környékében biztos voltam, csak a buszokban nem. :o)

Amúgy érdemes lenne összeszámolni, mekkora terület kellene kameráknak, tv-nek, rádiónak, elsősegély-helynek, ennek-annak, de ahhoz már tényleg kellene tudni angolul. Rögtön kiderülne, mondjuk az OláhGabin elférne-e. Még talán azt könnyebb lenne átverni a zöldeken, ha a mostani területen belül (vagy csak kicsit túlnyúlva) meg lehetne oldani.
Előzmény: birotteau (111001)
birotteau Creative Commons License 2009.09.07 0 0 111001
A stadion környékén kell 400 busznak hely. Ezzel szerintem nem sokat kukacoskodnának. A Fiorentina stadionja sem felel meg ennek - ha jól néztem a műholdfelvételt.
Előzmény: MZ/Y (111000)
MZ/Y Creative Commons License 2009.09.07 0 0 111000
Angolul ugyan nem tudok, de 2 kérdéses pontot így is találtam:
400 busznak hely. A Dzsen által írt lehetséges parkolókat teljes egészében el is vinné. (Mondjuk nem értem, ha 3.000 néző elég, minek 400 busznak hely...) Remélem, a buses tényleg = buszok. :o)
950 fős vip. A nézőtér 10 %-a.
Előzmény: birotteau (110999)
birotteau Creative Commons License 2009.09.07 0 0 110999
Itt is egy leírás, bár 2006-os de nem hinném, hogy nagyon elavult lenne:

UEFA stadion

Tán még az Oláh Gábor utcából se kéne elköltözni.
Előzmény: DZsen (110997)
szaunas Creative Commons License 2009.09.07 0 0 110998
...tű már van...

de cérna+gomb?
és hova?
Előzmény: DZsen (110997)
DZsen Creative Commons License 2009.09.07 0 0 110997
Nem feltétlen kell nagy stadion, hogy Debrecenben játszhasson a Loki.
Az "egyéb" dolgokat kellene rendbe tenni.
Az UEFA 3. kategóriájú stadion legalább 3 ezres (nem elírás), fedett nem kötelező,
az "elit" kategóriában 30 ezres, ebből 22500 fedett férőhely.
A Q3-tól az elődöntőig elegendő a 3. kategória, a BL döntőhöz kell az "elit" minősítés.
Forrás: uefa.com -> UEFA Stadium Infrastucture Regulations 2007.
Nézzétek meg, jól láttam-e, aztán lehet rá gombot varrni. :-(
sx7 Creative Commons License 2009.09.07 0 0 110996
Az új Puskásban :D
Előzmény: szaunas (110995)
szaunas Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110995
Kósa:"Két év múlva új stadionban játszhat a Debrecen - ígéri a BL főtáblájára jutott csapat egyik tulajdonosaként a város polg.mestere..."

(Vasárnapi Napló. XII. évf. 35.sz.)
szaunas Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110994
Ma olvastam, hogy van még lehetőség repülővel Liverpoolba Debrecenből:

Tel: 345-1589, vagy info@tensi.hu
sx7 Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110993

http://www.dvsc.hu/Lapok/hirek_hud.aspx?ID=2667&source=/lapok/Default_hu.aspx

 

 

Itt látszik. Gőzerő.

 

DE!!!!

Most akkor ki van nyomtatva minden.

Kérdem én Bérlet = 3 jegy vagy az ius külön kinyomtatva?

Mivel nálunk fizikális lesz a vásárlás. Kérdem én!:

Melyik jegy hova lesz elküldve?

 

 

Becsületes kis manufaktúra a miénk :)

i_3_14 Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110992
:-))
Előzmény: DZsen (110824)
ts__ Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110991
Jó kis meccs volt, nagy küzdés, fontos kétpont, ráadásul elég gyenge játékkal.
sunshine_77 Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110990
Azt hiszem pár napja pont ugyanezt írtam én is, én távközlési tervezőként vagyok tagja az MMK-nak, ugyanezek a játékszabályok építési terveknél is, amint azt megerősítetted.
Ha megvan a terv az előnyös, bár ott tartanánk már ...

A baj az, hogy lassan 10 éve, hogy elkezdődött a stadionrekonstrukciós program, Debrecent leszarták nagyívben ... Pedig ha akkor elkezdik ...
Vagy elkezdik akkor, amikor az első bajnokságot megnyertük ... vagy a másodikat ...
És tartunk most a negyediknél, oszt még azt sem tudni, hogy a Tócóban, a Vágóhídon vagy a Nagyerdőben lesz a pálya ...
Van szép főtér, Főnix, Csapó sétálóutca, meg minden ami a látványpolitika része, de stadion - mivel az volumenében kevesebb ember ügye - még a fasorban sincs ...
Az előző kormány megmozdított valamit, de leszartak minket, a mostanitól meg mit is várjon az ember ... egyik kutya, másik eb, talán jövőre van egy ígéret, ebbe kell belekapaszkodni ...
Előzmény: DZsen (110989)
DZsen Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110989
Az építési engedély két évig érvényes. Ha addig nem kezdik meg az építést, akkor hatályát veszti. Ha megkezdik, öt év alatt kell befejezni.
A hatályossági időn belül, újabb egy évre meghosszabbítható az engedély.
Ez addig ismételhető, amíg a jogszabályok esetleges változása nem válik ennek gátjává.
A jogszabályok változása általában nem szokott fenekestől felforgatni minden addigit, esetleg némi átdolgozás válhat szükségessé.
Hidd el, előrébb járnánk, ha már lenne terv!
Előzmény: sunshine_77 (110853)
Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110988
Gondolom az "O" jobbtól lefelé, mint a Levski ellen.

http://www.dvsc.hu/Hrkpek/nemzetkozi/jegyfl.jpg
Előzmény: Benko_03_03 (110984)
sunshine_77 Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110987
Kicsit off, de elég rendesen odab...
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/noi-kezilabda-nb1-utolso-pillanatban-dobott-gollal-nyert-a-siofok-dunaujvarosban-1997052
Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110986
Itt Debrecenben mindenképpen.
Előzmény: zsoltika82 (110979)
Benko_03_03 Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110985
nah zsindex szarakodott, bocs :D
Benko_03_03 Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110984
Üdv!
Melyik lesz a Loki őszi hazai bl meccsein az "ultra" szektor?
Üdv!
sunshine_77 Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110982
szerintem ennek semmi akadálya nincs, mivel ilyen alapon senki nem tudna saját szervezésben utazni ...
Előzmény: zsoltika82 (110979)
Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110980
Na ezt pl. vállalom.
Előzmény: sunshine_77 (110978)
zsoltika82 Creative Commons License 2009.09.06 0 0 110979
köszi a segítséget, talán az öcsém meg tudja otthon venni és kiküldeni, igazából a kérdést rosszul tettem fel: vehetek-e csak jegyet a meccsre? A neckermann-ban elküldtek hogy csak csomagban (buszos út vagy repülő plusz jegy) árulják
Előzmény: Té (110977)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!