Keresés

Részletes keresés

vivi.g Creative Commons License 2004.08.14 0 0 90
yithoa Creative Commons License 2004.08.14 0 0 89

Boglárka nagyon okos cica, ő kimehet napközben, sosem megy messzire.

Minden szót megért, és nagyon szelíd. Sajnos Picur féltékeny rá, és néha fejen csapdossa szegényt.

 

 

 

yithoa Creative Commons License 2004.08.14 0 0 88

Lucácskának sajnos csak 3 lába van, ő nem mehet ki az udvarra, ezért saját kis kertecskéje van; búza és gyepfű, amit rágicsálhat, és gyakran bele is fekszik.

 

 

 

 

 

yithoa Creative Commons License 2004.08.14 0 0 87

Semmi gond, van hogy csak harmadszorra tudok belépni, mert én is elírom :-)

 

Ebből a szögből is hasonlít?

 

Picurnak hívják, lusta kis kéjenc, számára nem kérdéses, ki kinek a gazdija! :-)))

Előzmény: Bloo (81)
Dittike82 Creative Commons License 2004.08.14 0 0 86
vivi.g Creative Commons License 2004.08.13 0 0 85
Tibbe nagyon fogsz hiányozni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vivi.g Creative Commons License 2004.08.13 0 0 84

Köszönöm a tündéri képeket!!!!!

 

Sajnos nemlesz internetem egy ideig mert felújítják a nappalit,de továbbra is várom a cicákat,hogy mire visszatérek mégtöbb cica legyen itt!

Jokeva Creative Commons License 2004.08.13 0 0 83
Óriásiak a képek, szenzációsak! Gyorsan visszanéztem őket, sajna nincs időm netezni, szerdától már nem voltam gépközelben, jövő hét meg SZABI! Annyit leszek a cicáimmal amennyit csak akarok :))) Igyexek ez idő alatt csinálni pár fotót. Legyetek rosszak!
abitofi1 Creative Commons License 2004.08.13 0 0 82

 

 

Itt mé gyugi van  !                     Itt már vége a nyuginak !! 

Bloo Creative Commons License 2004.08.12 0 0 81
Yidhoa, bocsánat.
Előzmény: Bloo (80)
Bloo Creative Commons License 2004.08.12 0 0 80
Vidhoa, a macskád ebből a nézetből teljesen olyan, mint az enyém!!!!!!!!
Előzmény: yithoa (57)
vivi.g Creative Commons License 2004.08.12 0 0 79
vivi.g Creative Commons License 2004.08.12 0 0 78
vivi.g Creative Commons License 2004.08.12 0 0 77
vivi.g Creative Commons License 2004.08.12 0 0 76

 

 

                                            

vivi.g Creative Commons License 2004.08.12 0 0 75

De Ő az

Előzmény: Dittike82 (74)
Dittike82 Creative Commons License 2004.08.12 0 0 74

Csak nem Csizmás Kandúr a Shrek2-ből? :)))

 

 

 

 

vivi.g Creative Commons License 2004.08.12 0 0 73
vivi.g Creative Commons License 2004.08.12 0 0 72
Vavis Creative Commons License 2004.08.12 0 0 71

Igen. Kleó szokása, hogy lelécel az ablakon ha bezárom és mi kint vagyunk. 1x velem, 1x apámmal játszotta el pl. azt, hogy elbújt aludni. Én fél óráig kerestem, már teljesen elkeseredtem, mikor nagy kegyesen kidugta a fejét a bukósisakból az a kép akkor készült. 2x-ra apám kereste, már hívni akart, hogy eltűnt Kleó, mikor nagykegyesen a virágok mellől előjött álmos fejjel.:O)

 

 

 

12
Előzmény: vivi.g (69)
boacika Creative Commons License 2004.08.12 0 0 70

az nj topikról egy cicus:-)))

 

 

:-)))

vivi.g Creative Commons License 2004.08.12 0 0 69
Úgy látom a te cicáid is jó helyet találnak az alvásra!
Előzmény: Vavis (66)
Tibbe Creative Commons License 2004.08.12 0 0 68
vivi.g Creative Commons License 2004.08.12 0 0 67

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Előzmény: Vavis (66)
Vavis Creative Commons License 2004.08.12 0 0 66
12345
vivi.g Creative Commons License 2004.08.12 0 0 65
kessy Creative Commons License 2004.08.12 0 0 64

CukiFekete

 

ÖreglányKukorica

Ezek a sajátok.Sziasztok

vivi.g Creative Commons License 2004.08.12 0 0 63

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vivi.g Creative Commons License 2004.08.12 0 0 62
eMM Creative Commons License 2004.08.12 0 0 61

majd mingyá ha szíveskedik működni....

 

Folots+2 kismakkájamiaúmiaú2 fejü kismacska:)emeletes kismacska.
Előzmény: eMM (60)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!