Keresés

Részletes keresés

HathorChart Creative Commons License 2017.03.20 0 0 105

Jól látszik fillérekből falra kennek minket. Sajnálom nagyon. Ez nekem így nem pálya, hogy fel le rángatnak kis pénzzel mindent és kirázatnak állandóan. Itt a tavasz, lehet pihenek egyet, csak égetném most a pénzt.

Előzmény: tru64 (104)
tru64 Creative Commons License 2017.03.20 0 0 104

Én is buktam vele 450.000-et :(

Majd most visszajön egy része a short-al.

Előzmény: HathorChart (103)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.20 0 0 103

Igen ez jónak tűnik.

Kár, hogy pont egy veszteséges hati pozival debütáltam :)

Most akkor már essen. Mindenki ezt várja. Üssétek!

Előzmény: DrDax (102)
DrDax Creative Commons License 2017.03.20 0 0 102

Jó ötlet volt ide az Index fórumra jönni. A tőzsde rovat eddig teljesen kihalt volt. És abban igaza van Hathornak, hogy a forum.tozsde -én csak széttrollkodták volna az írásainkat.

ChessBrain Creative Commons License 2017.03.20 0 0 101

Ha már igy belejöttem, rajzolok egyet naposon is:

 

 

 

Saruman. Creative Commons License 2017.03.20 0 0 100

azt holnap reggelre várom (titkon egy csúnya usa záróval).  ma már nem hinném hogy 32k-t megnézzük. de nyitott vagyok rá :)

Előzmény: tru64 (99)
tru64 Creative Commons License 2017.03.20 0 0 99

Figyeld a végén a gyorsuló esést.

Előzmény: Saruman. (95)
ChessBrain Creative Commons License 2017.03.20 0 0 98

ursa1 Creative Commons License 2017.03.20 0 0 97

ilyen sok longos lehet otp -be belevesznek azt stopolnak de mi volt csütörtökön az az elszállás mintha nem lenne olcsobb egy napig úgy vették

tru64 Creative Commons License 2017.03.20 0 0 96

Én is adtam még 32320-on is.

Előzmény: Saruman. (95)
Saruman. Creative Commons License 2017.03.20 0 0 95

én is zárni akartam de inkább még pluszban adogatok is.

 

Ennek 32k alá be kellene nézni egy longos likvidáláshoz. :)

Előzmény: tru64 (92)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.20 0 0 94

Ez kell nekem legyenek a könyvben, lehessen adni venni. Egész nap nem látni senkit a könyvben. Ez egy nagy bullshit így

Előzmény: HathorChart (93)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.20 0 0 93

Lezártam a pénteki longokat bukóban. 160kontit

Partvonal, nem égetem tovább a számlát

tru64 Creative Commons License 2017.03.20 0 0 92

Kint még nem kezdtek el esni, hati arra izgul, hogy nem is fognak.

Előzmény: ChessBrain (91)
ChessBrain Creative Commons License 2017.03.20 0 0 91

Egész nap nagyon magas a kamat. Várunk esetleg valami pozitiv hírt holnapra?

tru64 Creative Commons License 2017.03.20 0 0 90

A végére jön a gyorsuló eső. Még ma meglesz a 32k?

Előzmény: ChessBrain (89)
ChessBrain Creative Commons License 2017.03.20 0 0 89

Utolsó konti shortzárásom 32311-en teljesült. Mára elég a BUX határidőből. Ma már csak DAX certifikát belépőt keresek holnapra.

Előzmény: HathorChart (88)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.20 0 0 88

Nem vettem egy darabot sem ma. A péntekit tartogatom. nem örülök az esésnek, de el sem tudom adni, ha kell vissza sem tudom venni. Szorítani nem szorít a pozi. 

Előzmény: ChessBrain (85)
ChessBrain Creative Commons License 2017.03.20 0 0 87

Ezt a videót most láttam a pf-en. Szerintem nagyon jó!

 

https://www.youtube.com/watch?v=QI0FXdSD5pM&list=PLVzg8_J3EhCmV0UF7oZz-hr_9C4RCiJRt&index=50

 

 

tru64 Creative Commons License 2017.03.20 0 0 86

32k támasz BUXban. Na de majd ha letöri...

Előzmény: ChessBrain (85)
ChessBrain Creative Commons License 2017.03.20 0 0 85

Érdekes lesz, amikor majd kiönti...

ChessBrain Creative Commons License 2017.03.20 0 0 84

Szerintem azért ilyen magas a kamat, mert a Hathor vásárol...

Saruman. Creative Commons License 2017.03.20 0 0 83

most beszűkült de túl nagy a spread már megint.

Előzmény: tru64 (82)
tru64 Creative Commons License 2017.03.20 0 0 82

Hati tolja jól ezzel a nagy KT-val :(

Előzmény: Saruman. (81)
Saruman. Creative Commons License 2017.03.20 0 0 81

OTP jól tolja.  Ez a nyeletlen balta stílus :)

ChessBrain Creative Commons License 2017.03.20 0 0 80
ChessBrain Creative Commons License 2017.03.20 0 0 79

Ezt NE tekintsétek longbelépési ajánlatnak. Én itt speciel nem nyitnék semmilyen irányú poziciót. A longnyitás azért rizikós, mert nem biztos, hogy a két aljpont egyforma magasságban lesz, ezért nehéz a belépési pontot is meg a stoppszintet is meghatározni.

 

Előzmény: ChessBrain (78)
ChessBrain Creative Commons License 2017.03.20 0 0 78

Deutsche Bank napos grafikon. Hosszabb távon esésre áll, de egy rövidebb felpattanás dupla aljról előfordulhat.

Előzmény: ChessBrain (77)
ChessBrain Creative Commons License 2017.03.20 0 0 77

Saruman. Creative Commons License 2017.03.20 0 0 76

OTP-ben SQ volt csütrötökön. már is itt az újabb mélypont benne.  3szögnek annyi én újra betáraztam shortokkal 32k-ról lehet pattanás szerintem.

Előzmény: HathorChart (61)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!