Keresés

Részletes keresés

zsoltika82 Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111043
Új info, hivatalos, hány jegy van még a liverpool Lokira?
DZsen Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111042
Atom-tengeralattjáróról is hallottam... :-)
Előzmény: Törölt nick (111037)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111041
Azt mondják lesz repülő, de ez még nem biztos :)
Előzmény: Törölt nick (111037)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111040
Bazz... nem csodálom, hogy egyébként a klubnál agyvérzést kapnak az ehhez hasonló kérdésektől... Minden értelemszerűen, kiemelve le van írva a www.dvsc.hu oldalon.. Csak értelmezni és olvasni kellene...
zsoltika82 Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111039
Most akkor a liverpool ellenni kinti meccsre is csak a bérletesek vehetnek jegyet az első 2 napon?
DZsen Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111038
Az jó hely!
Remélem a felső szintről nem dobálnak majd a helyiek... :-)
Előzmény: Mapé (111035)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111037
Paksra ki hogy megy?:)
tsos Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111036
Sziasztok!

Aki még nem vette meg a jegyet a kinti meccsre, nem sok ideje maradt.
Már alig van a jegyekből...

A Clubot nem érdemes hívni, mert b*sznak felvenni...
Nem hiszem, hogy abból a kb. 2 milliárdból nem telik egy diák melósra, aki legalább ennyire alkalmas lenne, informálni a jó népet. Legalább erre a pár napra.
Várható volt, hogy nagyobb lesz az érdeklődés...

Ja, valakinek lehet ugrott a belépője, mert az egyikről sikerült az érvényesítő részt letépnie a melósnak...
Előzmény: pisti72 (111029)
Mapé Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111035
Block 123 Row 17 Seat 0049
Előzmény: DZsen (111034)
DZsen Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111034
Hová szólnak a liverpooli jegyek? Hányas szektorba?
Mapé Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111033
Meg van a jegy jövő szerdára, már csak azt kell eldöntenem, hogy mivel menjek.
cassano71 Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111032
Hát úgy tűnik látni fogod. Én is... a tv-ben:-) Aztán majd az Artemio Franchiban ott már élőben is novemberben. Lyon meg a jövő zenéje.
A jegy- valamint kiutazási mizériával kapcsolatban az lett volna meglepő ha normálisan szerveződik minden:-)
A lényeg viszont valóban az hogy a Loki hamarosan kifut majd az Anfield Roadon a pályára és nem valami barátságos sörmeccsre. Még mindig alig hiszem el.
Előzmény: CCR Joe (111031)
CCR Joe Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111031

a lényeg, hogy a mi jegyünk megvan Pityu! köszi, hogy megvetted, csörögj mejd rá légyszi Vilire! Amúgy annyira tipikusan magyar történet ez a jegymizéria!!!! Olyan mint Ibrahimovics meg a 93.perc! Néha sírni lenne kedvem!

 

De azért én már nagyon várom az Anfieldet! Igazából nem is érdekel az eredmény!

 

Ha gyerekkoromba bagra, bcsabára, meg nyíregyre jártunk, elvonatoztunk jegy nélkül szhelyre, meg zte-be, csabán meggumibotoztak, miskocon könnygázt kaptunk, voltam velük manchesterben, wolfsburgban, brugesben, bordeauxban, akkor szeretném látni amint kifutnak az anfieldre a LOKI mezben, szól a BLhimnusz, kissrácok lengetik a lepedőt.....

 

Előzmény: pisti72 (111029)
cassano71 Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111030
Sejtettem szinte mikor tegnap olvastam a jegyeladás hogy megy majd, hogy nem bírják normálisan megszervezni ezt (sem), mint általában semmit Magyarországon. Meg azt is hogy aprójuk sem lesz majd:-) Pedig várható volt hogy aki odamegy jegyet venni annál nem lesz pont 38 font hanem majd 20 meg 50 fontosokkal akarnak fizetni.
A klub szépen felkészülhetett volna és beszerezhetett volna egy csomó 1 meg 2 fontos érmét. Persze ez ilyen kis dolog csak, meg szőrszálhasogatásnak is tűnhet, de a részletekben rejlik a lényeg.
Előzmény: pisti72 (111029)
pisti72 Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111029

Horrornak azért nem nevezném, de azért szép kis sor áll.

Bent azt mondták nem sok jegy maradt ( kb.200 db)
Aki megy Liverpoolba és még nincs jegye, igyekeznie kell. (aprót is vigyen, mert az sincs nekik)

Előzmény: lao-ce (111028)
lao-ce Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111028
pityu élsz még? vagy már eltapostak? :-)
Előzmény: CCR Joe (111027)
CCR Joe Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111027

most beszéltem Pityuval, állítólag horror van a lpooli jegyek eladásánál, teljes fejetlenség, 7 óra óta állnak sorban......

 

Pityu! jelentkezz, ha beértél melóhelyre

pasig Creative Commons License 2009.09.07 0 0 111026
Tehát akkor sima(nem bérletes) nézőként, Pesten csak pénteken kapható először jegy?Jól értelmezem?
Előzmény: MZ/Y (111021)
i_3_14 Creative Commons License 2009.09.07 0 0 111025

Stuttgartban is eleg sokat gyalogoltunk a Gregor Damlertol a parkoloig...

Ugye, BazX? :-)

Előzmény: DZsen (111005)
züfec Creative Commons License 2009.09.07 0 0 111024
Járok én, csak nem bérlettel. Amikor tok, megyek. :)
Előzmény: pisti72 (111023)
pisti72 Creative Commons License 2009.09.07 0 0 111023
Látod, ezé kéne járni meccsre ;-)
Előzmény: züfec (111022)
züfec Creative Commons License 2009.09.07 0 0 111022
Köszi. :)
Előzmény: MZ/Y (111021)
MZ/Y Creative Commons License 2009.09.07 0 0 111021
Péntektől.

Kedd: liverpooli jegyek.
Szerda-csütörtök: Lyon-meccs és BL-bérlet a bérleteseknek.
Péntektől szabad a gazda.
Előzmény: züfec (111018)
züfec Creative Commons License 2009.09.07 0 0 111020
Buzi zsindex, elkúrta a linket! jegy
züfec Creative Commons License 2009.09.07 0 0 111018
<a href="http://www.dvsc.hu/Lapok/hirek_hud.aspx?id=2673" target="_blank">jegyvásárlás</a>

A fenti link alapján mongya mán meg nekem valaki, hogy

HA nekem - ugyebár - nincs éves bérletem, akkor mikortól vehetem meg a három Bajnokok Ligája meccsre szóló bérletemet, csütörtöktől v. péntektől??? Mert én nem értem...:))
MZ/Y Creative Commons License 2009.09.07 0 0 111017
Amúgy az, még a min. 22.500-as elit stadionnál is túlzás, de egy olyannál, ahol elég 3.000 nézőnek hely...

Nem lehet, hogy az a buses mégis valami mást jelent?
Előzmény: DZsen (111014)
DZsen Creative Commons License 2009.09.07 0 0 111016
:o)
Előzmény: MZ/Y (111015)
MZ/Y Creative Commons License 2009.09.07 0 0 111015
Őszintén szólva nem is baj, hogy nem lesz EL-, BL-döntőre alkalmas stadionunk, igazságtalan lenne, ha hazai pályán nyernénk meg. Évekig hallgathatnánk, hogy így könnyű.
:o)
Előzmény: DZsen (111014)
DZsen Creative Commons License 2009.09.07 0 0 111014
Igazad van!
Már a 3. kategóriánál is kell a 400 buszhely. Röhe(ly)! :-)
A 110997-ben leírtakat még pontosítva:
Kis görcs 30 ezres "elit" stadionban még EL döntő sem lehet, azt min. 40 ezresben lehet megtartani.
A BL döntőt pedig csak min. 60 ezres fogadhat be.
Úgyhogy döntő rendezéséről egyelőre ne álmodozzunk... :-)
Előzmény: MZ/Y (111008)
DZsen Creative Commons License 2009.09.07 0 0 111013
Te hol véled látni a képen?
Előzmény: sx7 (110993)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!