Keresés

Részletes keresés

HathorChart Creative Commons License 2017.03.20 0 0 123

Mondanám az okokat, de felesleges, nincs mire magyarázni, hetek óta okfejtjük a cégeket..

Előzmény: PitykeG (122)
PitykeG Creative Commons License 2017.03.20 -1 0 122

Már több, mint 1 hónapja...

Volt idő elmozgatni a pénzt.

Én is megtettem.

Előzmény: HathorChart (121)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.20 0 0 121

Nem még mindig. Közben már Random traderen cfdztem, de ugye Fxcm miatt zárolták a számlákat. 

Így most ott áll a számlán a pénz, de nem lehet kereskedni. Többen így vagyunk most itt. 

 

Előzmény: PitykeG (120)
PitykeG Creative Commons License 2017.03.20 0 0 120

még mindig certi?

XTB-n elég jó a DAX future

 

ezen a héten szezonálisan esés várható

 

persze mindig megveszik ... addig amíg egyszer majd nem

Előzmény: HathorChart (119)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.20 0 0 119

Holnapra Dax short certiben gondolkodom, ha törik a napos éke. Ki melyik Dax short certit javasolná?

Certiben van likviditás, akár együtt is beléphetünk, ha valaki másnak is van ilyen gondolata.

HathorChart Creative Commons License 2017.03.20 0 0 118

Ez egy ilyen sport, ennél több nekem sem.fért bele a long reménybe. A háromszöget letörte, nincs remény. Mondjuk nem feszült a pozi, de 500pontnál nagyobb zakót nem engedhetek meg. 32k alá bemehetünk, ha Mol letöri 20kt. Otpben nincs támasz szintem le, de nem is figyelem annyira az egyedi papírokat. Ha van kedved írd ki magadból a dolgokat itt máskor.is. sok pénzt! Jó szelet a hullámokon!

Előzmény: Osel7806 (117)
Osel7806 Creative Commons License 2017.03.20 0 0 117

Köszönöm szépen, kedves Hathor!

 

Én csak figyelem a nagyokat, többek közt téged is.
Nagyságrendekkel kissebb számlával és pozimérettel, inkább csak próbálom a bankban lekötött( állampapír) pénzemen lévő "0" közeli hozamot túlszárnyalni az adott összeghez mérten arányos Randomos számlával BUX hatival.

Én is bíztam a longban, a 8400-8450-es Otp támaszban főleg, és hogy a pénteki öntés volt Otp-ben a vége a "nemtudom milyen index" :) (mondom, nem vagyok hírfigyelő, és profi) átsúlyozása miatt. Így, hogy támasz szint alatt zárt fordítottam én is shortra egyenlőre.
Meglátjuk.
Én mondjuk inkább kontra indikátornak mondanám magam.
A "fejlett tőzsdék" masszív longossága mondjuk nem támogatja a hazai shortot.

HathorChart Creative Commons License 2017.03.20 0 0 116

Szia. Már nem volt gazdája, lejárt gondolom a domain és tárhelye.

Jó olvasgatást, ha van kedved írj nyugodtan. Üdv

Előzmény: Osel7806 (115)
Osel7806 Creative Commons License 2017.03.20 0 0 115

Sziasztok!

 

Chartcenter fórum olvasó voltam, nagyon ritkán szóltam hozzá.

 

Goog-on keresztül találtam ide.

A chartcenteres weboldal végleg megszűnt létezni?

Látom itt folytatjátok az eszmecserét.

Ha szabad figyelemmel kísérem azt, mondom, nem igazán vagyok aktív hozzászóló, csak néha BUX hatizom.

 

Üdv

HathorChart Creative Commons License 2017.03.20 0 0 114

Ja én nem. Én lezártam, most kivárok. Nulla hatim van. Idén meg mínuszos vagyok :(

Előzmény: tru64 (108)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.20 0 0 113

Jó az, majd lesz több is..

Előzmény: tru64 (112)
tru64 Creative Commons License 2017.03.20 0 0 112

Hát nem sok, de 100.000 ma visszajött. Ma nyitott 100k hati short lezárva. Nem erre számítottam a végén :(

Előzmény: tru64 (104)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.20 0 0 111

Igen. Mindegy, adtunk esélyt neki fel, ha nem hát nem. 

Kiráznak itt mindenkit a pozijából, csak a stabil kezek tudnak most megmaradni

Előzmény: PitykeG (109)
PitykeG Creative Commons License 2017.03.20 0 0 110

És USA még nem is esik, EU sem....

Mi lesz  majd ha egyszer ott is elkezdik...

 

Tök üres a vételi oldal a könyvekben.

PitykeG Creative Commons License 2017.03.20 0 0 109

Nem figyeltétek a pénz áramlási adatokat...

EM piacokról vonják ki ezerrel a lóvét az amcsi kamatemelések miatt.

Ez látszik most a BUX teljesítményén.

Eddig túl voltunk szeretve, most fordítva...

Előzmény: HathorChart (105)
tru64 Creative Commons License 2017.03.20 0 0 108

Hatiban mennek a szép kis pakk kötögetések. Hathor?

tru64 Creative Commons License 2017.03.20 0 0 107

Igen, túl el voltunk kényelmesedve a longban. Esésben vétel volt. Most lehet, hogy ez változik az emelkedésben short indításra.

Előzmény: HathorChart (106)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.20 0 0 106

Amit adott a longosoknak a piac, most szépen visszaveszi

Előzmény: HathorChart (105)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.20 0 0 105

Jól látszik fillérekből falra kennek minket. Sajnálom nagyon. Ez nekem így nem pálya, hogy fel le rángatnak kis pénzzel mindent és kirázatnak állandóan. Itt a tavasz, lehet pihenek egyet, csak égetném most a pénzt.

Előzmény: tru64 (104)
tru64 Creative Commons License 2017.03.20 0 0 104

Én is buktam vele 450.000-et :(

Majd most visszajön egy része a short-al.

Előzmény: HathorChart (103)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.20 0 0 103

Igen ez jónak tűnik.

Kár, hogy pont egy veszteséges hati pozival debütáltam :)

Most akkor már essen. Mindenki ezt várja. Üssétek!

Előzmény: DrDax (102)
DrDax Creative Commons License 2017.03.20 0 0 102

Jó ötlet volt ide az Index fórumra jönni. A tőzsde rovat eddig teljesen kihalt volt. És abban igaza van Hathornak, hogy a forum.tozsde -én csak széttrollkodták volna az írásainkat.

ChessBrain Creative Commons License 2017.03.20 0 0 101

Ha már igy belejöttem, rajzolok egyet naposon is:

 

 

 

Saruman. Creative Commons License 2017.03.20 0 0 100

azt holnap reggelre várom (titkon egy csúnya usa záróval).  ma már nem hinném hogy 32k-t megnézzük. de nyitott vagyok rá :)

Előzmény: tru64 (99)
tru64 Creative Commons License 2017.03.20 0 0 99

Figyeld a végén a gyorsuló esést.

Előzmény: Saruman. (95)
ChessBrain Creative Commons License 2017.03.20 0 0 98

ursa1 Creative Commons License 2017.03.20 0 0 97

ilyen sok longos lehet otp -be belevesznek azt stopolnak de mi volt csütörtökön az az elszállás mintha nem lenne olcsobb egy napig úgy vették

tru64 Creative Commons License 2017.03.20 0 0 96

Én is adtam még 32320-on is.

Előzmény: Saruman. (95)
Saruman. Creative Commons License 2017.03.20 0 0 95

én is zárni akartam de inkább még pluszban adogatok is.

 

Ennek 32k alá be kellene nézni egy longos likvidáláshoz. :)

Előzmény: tru64 (92)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.20 0 0 94

Ez kell nekem legyenek a könyvben, lehessen adni venni. Egész nap nem látni senkit a könyvben. Ez egy nagy bullshit így

Előzmény: HathorChart (93)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!