Keresés

Részletes keresés

ivanandras Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111075
Mire tetszik célozni, papi ? :)
Előzmény: DZsen (111074)
DZsen Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111074
Előfordul, hogy a repülőre - ha valaki nagyon "nagy", akkor két jegyet kell vegyen.
Így van ez a focimeccsen is. :-)
Előzmény: ivanandras (111063)
ChrisRea Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111073
amúgy simán Forintban szokás visszaadni.

CBA-ban is fizethesz pl Euroval de forintban kapod a visszajárót, bankok, pénzváltók (világszerte) nem váltanak be érmét, csak cimleteket.
Előzmény: cassano71 (111030)
szaunas Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111072
"Nyolcszáz debreceni szurkoló már biztosan ott lesz Liverpoolban a DVSC jövő heti Bajnokok-Ligája mérkőzésén. A klub hivatalos honlapja szerint négy repülőgép megtelt, és a szervezők már az ötödik gépre értékesítik a jegyeket." Forr.HBN
sx7 Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111071

mi a gond?

 

1-vel osztani a legegyszerűbb:D::D:D

Előzmény: MZ/Y (111052)
bpv Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111069
http://www.youtube.com/watch?v=Y7xvegPH_Lw
Előzmény: Törölt nick (111064)
titolesz Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111068
Még egy hét, de én már hányok a sosem sétálsz egyedültől...Bassza meg az anyját mind.
Ttlosz Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111067

Az új igazolás!!! :-)

http://galeria.velvet.hu/szex/2009/09/08/hajra_loki/?current_image_num=13&image_size=l

Mapé Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111066
Soha nem sétálsz egyedül!
Előzmény: bpv (111061)
csakahuga Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111065
Elvileg nemrég azt írták a honlapon, hogy idegenbe max 5-öt, hazaira max 10-et.
ivanandras Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111063
Maximalizálva van, hogy egy ember egy bérlethez hány jegyet vehet?
ivanandras Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111062
Maximalizálva van, hogy egy ember egy bérlethez hány jegyet vehet?
bpv Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111061
You'll Never Walk Alone

When you walk through a storm

hold your head up high

And don't be afraid of the dark.

At the end of a storm is a golden sky

And the sweet silver song of a lark.

Walk on through the wind,

Walk on through the rain,

Tho' your dreams be tossed and blown.

Walk on, walk on with hope in your heart

And you'll never walk alone,

You'll never, ever walk alone.

Walk on, walk on with hope in your heart

And you'll never walk alone,

You'll never, ever walk alone.
DZsen Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111060
Inkább azokon ironizáltam, akik nem tudják, hogy az első néhány sor kiknek a helye.
Meg azokon ironizáltunk (nézz körül: az ultrák is) akik lusták olvasni, csak kérdezgetik, hogy "Mikor lehet jegyet venni?".
Nem kell mindjárt ugrani, egy irányba húzzuk a szekeret...
Előzmény: hardcore88 (111058)
DZsen Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111059
Azt csiripelik a verebek, hogy minden liverpooli jegyet elvittek.
Vásárolni már csak az utazás-szervező irodáknál lehet, a szervezett úttal együtt.
hardcore88 Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111058
Elég irónikus, ahogy írsz róluk ...
Előzmény: DZsen (111057)
DZsen Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111057
Kérlek, olvass figyelmesen!
Miért lenne bajom? Adtak rá okot?
Előzmény: hardcore88 (111054)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111056
Biggel értek egyet,szerintem is normálisan volt publikálva a jegyeladás és a 38 Fontos vendégjegy Liverpoolba, sajnos aki gyenge felfogó képességekkel rendelkezik, annak ez nehéz feladat!
Előzmény: cassano71 (111030)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111055
Egyértelműen volt kommunikálva, lehet az iq-val baj némelyik szurkolótársunknál
Előzmény: cassano71 (111030)
hardcore88 Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111054
Van valami bajod az ultrákkal?
Előzmény: DZsen (111046)
DZsen Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111053
Hogy könnyebb legyen elképzelni:

Előzmény: DZsen (111051)
MZ/Y Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111052
Te, 200 mail meg 300 telefon közt elárulod nekem, hol van ebben az átlag?
:o)
Előzmény: sx7 (111049)
DZsen Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111051
Az Anfielden a 122-123-124 szektor (block) lesz a vendégeké.
Kép a 111038-ban.
Előzmény: DZsen (111038)
DZsen Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111050
Azzal Liverpoolba megyünk.
Paksra a pirossal. :-)
Előzmény: Törölt nick (111048)
sx7 Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111049

4 repcsi megtelt.

Ez egész jó átlag.

még 1 tele lesz,akkor az kifejzetten jó eredmény.

Törölt nick Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111048
Sárga?:)
Előzmény: DZsen (111042)
csakahuga Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111047
Akkor siess, mert a buszokra már csak csütörtök este 6-ig lehet jelentkezni és a repülőn sem biztos, hogy marad hely ha nem foglalod le időben. Sok sikert!
Előzmény: Mapé (111033)
DZsen Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111046
Aztán az ultrák megkérik, hogy szíveskedjék hátrébb fáradni... :-)
Előzmény: pisti72 (111044)
sylord Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111045
Valami Jumbo Jet-et szervezzetek, annyi vendégdrukker lesz. :)
Előzmény: Törölt nick (111041)
pisti72 Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111044
Nem, akinek nincs bérlete az az első három sorba vehet jegyet.
Előzmény: zsoltika82 (111039)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!