HathorChart
2017.03.21
0 0
157
Váltottam üres chartra, indik nélkül, most meg tök más az órás gyertya. Így elég jó a kép le.
Érdekes, itt órás doji van, ott meg eső gyertya a doji ugyanazon garfikonelemzőn!
Előzmény: HathorChart (152)
HathorChart
2017.03.21
0 0
153
Annak örülök, ha legalább tegnapi eladásom alatt van, akkor még van idő bármikor visszavennem, ha kell..
Így még mehetne lentebb, hogy legyen előnyöm.
Meg amúgy is mostmár mehetne le, trendben
Előzmény: HathorChart (152)
HathorChart
2017.03.21
0 0
152
Az nem derült ki, mert amire válaszoltál Sarumannak, az DAX válasz volt Sarumantól.
BUX a Ti háromszögetek alapján óráson. Itt is felesleges kisebb felbontást nézni.
Tegnapi aljnál van. Mondjuk a képen nekem a felső trendvnal így nem tetszik, de annak már nincs jelentősége, lényag alsót törte
Előzmény: ChessBrain (148)
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!