Keresés

Részletes keresés

DZsen Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111105
Végigolvasva a teljes cikket: összességében pozitív, különösen, hogy megemlítik Garát és Tobét is.
Megtudhatjuk, azt is hogy ellenzéki csapat voltunk az átkosban. (?)
Előzmény: DZsen (111104)
DZsen Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111104
Azért kicsit zavaros az a víz...
Mi az, hogy az utóbbi 4 évben 3 bajnokságot nyertünk?
Igaznak igaz, de az utóbi 5 évben 4 bajnokságot nyertünk, ami még nagyobb dicsőség.
Azt sem igazán értem, hogy a 90 évet honnan vették...
Mi fontos történt 1919-ben a Loki életében?
Még ha 107, 97, vagy 66 évet írtak volna...
Előzmény: tsos (111099)
DZsen Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111103
Minden személyeskedés nélkül...
Van a honlapon egy felhívás egy játékra. A nyertes(ek)nek két ingyen repülőjegyet (és meccsbelépőt) adnak a Lpool-Loki meccsre.
Mondjuk csúnya diszkrimináció, hogy kövér hölgyek nem mehetnek... :-)
sx7 Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111102
Előzmény: deszka (111094)
DZsen Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111101
Jókat kérdezel...!
Szerinted, ha a vendégszektorba (122-123-124 blockba) szóló összes (2400) jegyet eladták, akkor lehet még oda jegyet kapni?
Gondolom mellette a 121 és a 125 fele biztonsági zóna lesz.
Ezeken túl, szerintem nem lesz teltház, úgyhogy jegy valószínűleg lesz, ha nem is a vendégbe.
Esély, ha a helyiek még tartalékolják a 125 jegyeit a kinti magyaroknak. Ezt tessék tőlük megkérdezni.
Előzmény: zsoltika82 (111098)
DZsen Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111100
Valóban, ez pótcselekvés. Az emberek igénylik a sikerélményt, és ha ezt - a foci terén - magyar csapat nem nyújtja, akkor kitekintenek és külföldi kedvencet választanak.
Egyik nagy lokista társunk (emblematikus figura) fiatalkorában tudott az FTC NB1-es sikereinek örülni, amellett, hogy szíve-lelke a Lokié.
Azidőtájt szóba sem került egy DVSC-FTC meccs lehetősége, így csak elvi síkon faggattuk, hogy akkor kinek szurkolna.
Aztán eljött a nagy találkozó, tudott már a Loki is NB1-es örömöt szerezni, így nem volt kérdés a kérdés.
Vagy benőtt a feje lágya... :-)
A Loki tartós nemzetközi szereplése csökkenteni fogja a kitekintők számát.
Előzmény: cassano71 (111095)
tsos Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111099
Ha már a csapból is mi folyunk... Az UEFA sem bírja nélkülünk... :)

UEFA CL címlap...



Hajrá LOKI!!!
zsoltika82 Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111098
Kint Liverppolban lehet még vendégjegyet kapni?
lao-ce Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111097
hosszú a sor? mikor érdemes menni?
Előzmény: Mapé (111096)
Mapé Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111096
Megvettem a bérletet a BL meccsekre, a bérletemet nem kérték.
cassano71 Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111095
Az á magánhangzót egyébként nem igazán mi használjuk kicsit többet hanem északon a szlovák határ közelében a palócok:-)
Aki a Poolnak akar szurkolni egy Debrecen ellen szíve joga, én ugyan fel nem foghatom, de nyílván különbözőek vagyunk. Egyébként általában nem értettem soha hogy tudnak itthon emberek a Barcelonának, Realnak, Juventusnak stb. olyan szinten drukkolni mintha az egy magyar csapat lenne. Nyílván valami pótcselekvés ez, ha már nincs magyar csapat amelyik ilyen szinten játszhat hát választottak maguknak egy külföldi sztárcsapatot.
De most viszont van egy magyar csapat is végre amelyik bizony ilyen szinten játszhat, tessék észrevenni:-)
Előzmény: ChrisRea (111092)
deszka Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111094
vedd észre a pozitívumot, LOKI sállal mennek már a kurvák is, a LOKI-val adják el magukat. nekem tetszik, hogy bárhol nyitom ki a csapot mi ömlünk belőle
Előzmény: Té (111081)
Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111093
Vagy sírni...
Előzmény: ChrisRea (111092)
ChrisRea Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111092
konkrétan ez lehet ugyanaz a kör mint az a Liverpool topikos aki a Puskásba akar menni:

"Engem nem érdekel, hogy esetleg debreceniek lesznek körülöttem, nem fogom vissza magam" és "Más lenne a helyzet egy FTC-LFC meccsen, de azon ráérünk gondolkodni........" Ja, és nincs bajom a debreceniekkel. Talán kicsit többet használják az "á" magánhangzót , mint mások......de ennyi.


ilyenen csak röhögni lehet.
Előzmény: Té (111091)
Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111091
Szerénységről jut eszembe, egy hozzászólás a topicotokból:

Orb-X válasz | megnéz | könyvjelző 2009.08.05 21:46:27 © (401569)
nézem kb a diósgyőr szintjén van ez a kazah vagy milyen csapat (sajnos hang nincs). úgy szét fogjuk baszni a kondásokat hogy bukarestig hallatszik majd a visításuk
Előzmény: Ford.Sierra (401566)


Őt is intetted a szerénységre? Nem? Akkor húzz el a francba!
Előzmény: 1899Franzstadt (111090)
1899Franzstadt Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111090

Csak szerényen......

Előzmény: ChrisRea (111084)
ChrisRea Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111089
ez olyan mint az Intercityn kb 3x mondta be a pali:
"fokozatosan vigyázzanak értékeikre"


nem mindig sikerül megtalálni az átlagot, érted :)
Előzmény: MZ/Y (111086)
Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111088
Furcsa ízlésed van...
Előzmény: titolesz (111087)
titolesz Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111087
Nekem rosszabb..
Előzmény: DZsen (111079)
MZ/Y Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111086
Ammeg hányados, az átlag még mindig nincs meg. :o)

Amúgy semmi, csak nem tudom, hogy került oda az átlag szó. Gondoltam, tanulok valami újat. :o)
Előzmény: sx7 (111071)
i_3_14 Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111085
Amugy is nekik epult eredetileg a stadion :)
Előzmény: DZsen (111083)
ChrisRea Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111084
pedig sok sötétzöld hirtelen piros mezt fog húzni magára....
mekkora pancserek :)
Előzmény: DZsen (111079)
DZsen Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111083
+ a helyi kék-fehérek!
Lassan a fél stadion a Lokinak szurkol! :-)
Előzmény: i_3_14 (111082)
i_3_14 Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111082

+ nehany lengyel, cseh, szlovak szimpatizans...

Mult heten az egyik pubban az ir pultos kapasbol felsorolta, hogy kikkel vagyunk egy csoportban...

Es ismerte a Lokit!

 

Előzmény: DZsen (111080)
Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111081
Hmm, kíváncsi vagyok, hogy ez a fotózás a klub tudtával és engedélyével történt-e? Persze azt sem tudom kell-e ehhez engedély, de szvsz kell.
Mindenesetre én nem vagyok elragadtatva tőle, hogy a csapatom nevét, egy ilyen ócska retekkel emlegetik egy lapon....
Előzmény: Ttlosz (111067)
DZsen Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111080
Akkor 600-an fognak szurkolni és ott lesz 2400 magyar + az emigránsok. :-)
Előzmény: csakahuga (111078)
DZsen Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111079
Azért a "Sosem mész egyedül" nem egy Fradi-induló...
Előzmény: titolesz (111068)
csakahuga Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111078
Abból kb. a fele lesz debreceni és kb. negyede fog szurkolni.
Előzmény: DZsen (111077)
DZsen Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111077
2400!!!
Előzmény: szaunas (111072)
DZsen Creative Commons License 2009.09.08 0 0 111076
Semmi, semmi!
Elég egy fenyegetés egy napra... :-)
Előzmény: ivanandras (111075)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!