Keresés

Részletes keresés

HathorChart Creative Commons License 2017.03.21 0 0 191

Na.. akkor csak átjöttél Te is :)

Előzmény: Mr_Tc (188)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.21 0 0 190

Én nem jövök rá, de ahogy látom pozitív vagy, pedig azt nagyítóval kell keresni a fórumokon

Előzmény: Mr_Tc (186)
DrDax Creative Commons License 2017.03.21 0 0 189

Akartam volt mondani DAX longot nyitok 12090-en...

Mr_Tc Creative Commons License 2017.03.21 0 0 188

Talált :-)

Előzmény: PitykeG (187)
PitykeG Creative Commons License 2017.03.21 0 0 187

So-ha

Előzmény: Mr_Tc (186)
Mr_Tc Creative Commons License 2017.03.21 0 0 186

Grafikon alapján talán majd tudjátok ki vagyok. :-)
Dax maradt az ékben (órás), és a Deutshe Bankot is veszik (negatív hírre, pozitív reakció): https://invst.ly/3hsjs

PitykeG Creative Commons License 2017.03.21 0 0 185

Kinek mi.

Nekem nem tág.

Éket én nem használok.

És igen 388 felett ATH, de azt is meg kellene tartania.

Úgyhogy akár 12500-as beleadás is belefér.

 

De nyilván ha a piac változik, akkor a véleményem is :)

Előzmény: Mr_Tc (184)
Mr_Tc Creative Commons License 2017.03.21 0 0 184

"Dax sell 12000-12400"
Ez így elég tág, mert 12.388 felett ATH, és az emelkedő ékből meg felfele menne ki a Dax.

Előzmény: PitykeG (182)
PitykeG Creative Commons License 2017.03.21 0 0 183

Ezek még erősek, lehet pár hét oldalazás, tetőépítés.

Előzmény: PitykeG (182)
PitykeG Creative Commons License 2017.03.21 0 0 182

Szerintem SPX is adni kell 2360-2410 között

DAX sell 12000-12400

Benoit voltam de már nem Creative Commons License 2017.03.21 0 1 181

Sziasztok!

Látom meghalt a régi fórum. Google-val nem volt nehéz idetalálni. 

tru64 Creative Commons License 2017.03.21 0 0 180

Na, egyre gondoltunk. Csak szerintem 2 héten belül meglesz.

Előzmény: PitykeG (178)
tru64 Creative Commons License 2017.03.21 0 0 179

És most cserélem le a Bear nevet az eredetire :)

 

BUX goto 30k

Előzmény: PitykeG (177)
PitykeG Creative Commons License 2017.03.21 0 0 178

BUX céláram 30k júniusig.

Előzmény: PitykeG (177)
PitykeG Creative Commons License 2017.03.21 0 0 177

Kezdődik a scenárió. amit annó az USD gyengülésre írtam.

Érdekes szitu EURUSD 1.08 elég fontos szint, kb ott van a dollár index 100-as támasza is.

DAX azért gyengélkedik most, mert erősebb euró nem jó az exportnak.

Viszont a gyengébb USD jó a Nasdaq cégeknek, az meg felfele mehet.

Meglátjuk melyik hatás erősebb.

 

BUX gyenge, pattanásokat adni kell.

EM pénzkivonás, és DAX hatás miatt le...

Nincsen vevő, év elején behúzták az utolsókat is.

tru64 Creative Commons License 2017.03.21 0 0 176

32k alá záratják BUX-ot. Ezzel elindul egy folyamat, ami napokig tartó esést feltételez. Persze semmi sem biztos.

Előzmény: Városliget Fényőre (174)
Saruman. Creative Commons License 2017.03.21 0 0 175

recseg.  a lenti hosszabbtávú trendvonal foghatja ha 6400 alá megy

Előzmény: Városliget Fényőre (174)
Városliget Fényőre Creative Commons License 2017.03.21 0 0 174

Richter-tanulságok?

Előzmény: Saruman. (173)
Saruman. Creative Commons License 2017.03.21 0 0 173

ricsi is kritikus szinten

Előzmény: Saruman. (154)
tru64 Creative Commons License 2017.03.21 0 0 172

BUX 32k alatt. Ha alá zár, holnap mehetünk tovább le.

Előzmény: tru64 (171)
tru64 Creative Commons License 2017.03.21 0 0 171

BUX letörte a 32060-as február végi minimumát is.

ChessBrain Creative Commons License 2017.03.21 0 0 170

Aki certifikátot shortolt tegnap délután, vagy ma reggel, az ki tudott szállni 100 pont pluszban.

Előzmény: ChessBrain (169)
ChessBrain Creative Commons License 2017.03.21 0 0 169

Én most naposon nézem. Még benne vagyunk az ékben, de az előbb volt egy leszúrás az ék alsó száráig.

Előzmény: HathorChart (164)
ChessBrain Creative Commons License 2017.03.21 0 0 168

tru64 Creative Commons License 2017.03.21 0 0 167

Nálam volt egy mini short 30k-val, de már 32202-n zártam :(

Előzmény: HathorChart (163)
tru64 Creative Commons License 2017.03.21 0 0 166

Itt a piros, hol a piros?

Előzmény: Városliget Fényőre (165)
Városliget Fényőre Creative Commons License 2017.03.21 0 0 165

Üdv. Kockázatosra mi ajánlanátok ma 13h körül?

HathorChart Creative Commons License 2017.03.21 0 0 164

DAxX ugyanott van még

 

Előzmény: ChessBrain (162)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.21 0 0 163

Leért 32050körüli alj közelébe. Lássuk mi lesz itt.

Én most elmegyek a géptől, jó kereskedést!

Előzmény: Hozamchart (160)
ChessBrain Creative Commons License 2017.03.21 0 0 162

BUX is megy lefelé, DAX is megy lefelé... Sirály!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!