PitykeG
2017.03.21
0 0
185
Kinek mi.
Nekem nem tág.
Éket én nem használok.
És igen 388 felett ATH, de azt is meg kellene tartania.
Úgyhogy akár 12500-as beleadás is belefér.
De nyilván ha a piac változik, akkor a véleményem is :)
Előzmény: Mr_Tc (184)
PitykeG
2017.03.21
0 0
177
Kezdődik a scenárió. amit annó az USD gyengülésre írtam.
Érdekes szitu EURUSD 1.08 elég fontos szint, kb ott van a dollár index 100-as támasza is.
DAX azért gyengélkedik most, mert erősebb euró nem jó az exportnak.
Viszont a gyengébb USD jó a Nasdaq cégeknek, az meg felfele mehet.
Meglátjuk melyik hatás erősebb.
BUX gyenge, pattanásokat adni kell.
EM pénzkivonás, és DAX hatás miatt le...
Nincsen vevő, év elején behúzták az utolsókat is.
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!