Keresés

Részletes keresés

CCR Joe Creative Commons License 2009.09.10 0 0 111136
ha már kinn lax, lenne egy kérdésem! érdemes a vonatjegyeket előre megvenni a neten, vagy jobban járunk ha ott a pályaudvaron vesszük meg. eléggé körbejártam a témát, london euston-ból megyünk poolba, csak a national railway honlapjáról ez nem igazán jön le az összes info
Előzmény: zsoltika82 (111123)
csakahuga Creative Commons License 2009.09.10 0 0 111135
Akkor mi a f@sznak írják meg, hogy szerdán és csütörtökön csak a bérletesek vehetnek a bl-re jegyet és bérletet. A klubvezetés most segget csinált a szájából! Gratulálok! Szánalmas klubvezetés és ügyintézők! Legalább így a sok divatmajom, aki életében nem volt bajnoki LOKI meccsen ott kussolhat a lelátón, mert szurkolni biztos nem fog!
Egy bérletesnek elég lett volna hazaira bl-re max. 5 bérletet kiadni, nem tizet. A maradékot meg utána megvehette volna a többi "szurkoló".
EZ DEBRECEN!
EZ MAGYARORSZÁG!
SZÁNALMAS!
Előzmény: sx7 (111131)
sunshine_77 Creative Commons License 2009.09.10 0 0 111134
A jegyekért ma reggel 9-kor kb. max. 15 ember volt, mire végeztem "odabent" egy megbeszélésen, már azok is elmentek, a kiszolgálás elég korrekt.
A bérletek fogynak. :)
Különösen a 16-22-es (honlapon 'ződ színű) szektorok alsó 1-5. sorai a népszerűek, mivel oda 10 500 HUF a bérlet, és az majdnem egyenértékű pályára rálátás szempontjából az alső karéj 16 500 - 18 500 Ft-os helyeivel...
Mi 8-an még ide kaptunk (17-es szektor) az 1. és 2. sorba, de 8 db egymás mellé már nem volt csak 5 az első, 3 a második sorba főlé, ami tökéletes, csak a jegyfogyást mutatja ...

Jövő hét elejére szvsz. már nem lesznek "jó bérletek" társaságoknak egymás mellé, max 2 fő részére ... :)

Ma viszik fel Pestre a tiketteket ... helyben azok is kiesnek ...

Akinek nincs bérlete, annak eriggy-haladj ! :)

A bérletet nem kérik, az csak humbuk. :) Lényeg, hogy minél több jegy elmenjen !
deszka Creative Commons License 2009.09.10 0 0 111133
hülyeség, faszán odatesszük magunkat, lényeg, hogy azt játszuk amit tudunk, keveset hibázzunk, jó futballesemányt várok,
remélem nincs olyan játékosunk, aki a meccs végi mezcserére gondol, mert akkor gond lesz.
Előzmény: Törölt nick (111132)
sx7 Creative Commons License 2009.09.10 0 0 111131

Egy ismerősöm volt bent tegnap.

Volt szektor ahova elelve alig volt jegy kora délelőtt. gondolom rokonok ismerősök haveroknak kivéve. Bérletet senkitől nem kérik, ergo lehet ugyanazzal a bérlettel többzör is lehetett vásárolni.

 

Előzmény: BaZx (111130)
BaZx Creative Commons License 2009.09.10 0 0 111130
Viszik a bérleteket is, mint a cukrot, több szektorba már nincs jegy, ami azt jelenti, hogy azok mindhárom meccsen tele lesznek. Elképzelhető, hogy aki csak a Liverpoolra készül, az hoppon marad, mert a bérletesek elviszik a helyeket.
BaZx Creative Commons License 2009.09.10 0 0 111129
Mindenhová lehet bérletet venni. A hangos tábor az o-p szerkorokban lesz.
Előzmény: Rajna31 (111127)
BaZx Creative Commons License 2009.09.10 0 0 111128

I_3_14!

Lett jegytek? Annak a 20 embernek? csak most olvastam vissza. remélem lett, mert itt már nem nagyon van, talán reggel 1/2 9-ig még pár db egy ismerősnél.

Előzmény: i_3_14 (111085)
Rajna31 Creative Commons License 2009.09.10 0 0 111127
Azt meg lehetne érdeklődni, hogy hol lesznek az itthoni meccseken a bérletesek? Szeretnék majd a közelbe lenni a szurkoláshoz, nyugdíjas szektor annyira nem hoz lázba.
DZsen Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111126
Új matemetika: 6 - 0 = 0
Azaz hatból semmi, az nulla pont.
Sz@r érzés...
A közönség csoda volt!

Egyébként felfigyeltetek arra, hogy FIFA meccsen lehet azonos szín a két csapat szerelésében? Ráadásul a portugálok zöld-piros helyett játszottak fehér-pirosban.
pancimanci Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111125
Ez a holland stílus?Hát köszönjük,ennél Verebessel is többre mennénk!Egyedül Dudzsiban van valamicske tűz,a többiek........nevetséges.
zsoltika82 Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111124
hoppá szar index, bocsi
Előzmény: zsoltika82 (111123)
zsoltika82 Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111123
igen én is kint lakom és dolgozom, 1 baj van, kint csak jegyet az vehet (gondolom csak hazaiba) aki tavaly ott volt x BL meccsen (fancard tulajok, ilyesmi). Meg elővásárlási jogai vannak a bérleteseknek stb stb. Szóval a nullával egyenlő hogy jegyet szerezz
Előzmény: DZsen (111117)
zsoltika82 Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111122
igen én is kint lakom és dolgozom, 1 baj van, kint csak jegyet az vehet (gondolom csak hazaiba) aki tavaly ott volt x BL meccsen (fancard tulajok, ilyesmi). Meg elővásárlási jogai vannak a bérleteseknek stb stb. Szóval a nullával egyenlő hogy jegyet szerezz
Előzmény: DZsen (111117)
zsoltika82 Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111121
igen én is kint lakom és dolgozom, 1 baj van, kint csak jegyet az vehet (gondolom csak hazaiba) aki tavaly ott volt x BL meccsen (fancard tulajok, ilyesmi). Meg elővásárlási jogai vannak a bérleteseknek stb stb. Szóval a nullával egyenlő hogy jegyet szerezz
Előzmény: DZsen (111117)
züfec Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111120
Szerezz magadnak a kop mellé. A kinti barátaid biztos segítenek. Tudod, julnevörvókölón.
Előzmény: bpv (111118)
sunshine_77 Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111119
:)
Előzmény: DZsen (111114)
bpv Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111118
Szia! Ha valaki szerez két jegyet a KOP mellé, akkor a két vendégjegyet elcserélnénk rá.
Előzmény: zsoltika82 (111098)
DZsen Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111117
Ha megtudsz valamit a helyiektől írd be ide, mert másokat is érdekelhet!
Előzmény: zsoltika82 (111110)
DZsen Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111116
Köszi!
Ez az "other sides" zavart meg...
Mára nem ígérek több balf@szságot. :-(
Előzmény: cassano71 (111109)
MZ/Y Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111115
Szerintem direkt azért írta be. :o)
Előzmény: DZsen (111114)
DZsen Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111114
Jó helyre kerül, ne irigykedj!
Főleg így, hogy elvitted a dicsőséges 6X1-et... :-)
Előzmény: sunshine_77 (111111)
züfec Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111113
Most néztem meg, hogy a három éve a Manchester ellen az O szektorban voltam 8500-ért egy selejtező visszavágón. Ahhoz képest lehet mondani, hogy rendkívül barátságosak az árak!!!
sunshine_77 Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111112
Reklám, ilyen-olyan plusz bevételek, stb.
Előzmény: sunshine_77 (111111)
sunshine_77 Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111111
A jegyárak nagyon jól vannak kitalálva, ezzel együtt azé kíváncsi lennék a 3 meccsre mennyi a meccsbevétele a klubbank ...
Jegyek: 42 000 * 10 000 HUF kb. átlagosan
- rendezés, szervezés, ilyen-olyan költségek,
de mi pénz az még így is ... :)

zsoltika82 Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111110
köszi
Előzmény: DZsen (111101)
cassano71 Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111109
Csak annyit írnak, hogy 1902-ben alakult a klub és utána 90 évet kellett várni amíg elkezdődött az a folyamat amely aztán a pesti csapatok hegemóniájának megtörését hozta.
Ellenzéki csapat nem voltunk a cikk szerint. A legutolsó mondatra gondolsz szerintem ahol leírják hogy lett Loki a Loki:-) Szóval hogy 1955-ben Debreceni Lokomotív névre keresztelték a klubot mivel az átkosban szokás volt ilyen neveket adni a csapatoknak és a Debrecen is igazodni akart ehhez a vonulathoz. ( ugye Vörös Lobogó, Előre meg nem tudom már milyen nevek voltak akkoriban )
Előzmény: DZsen (111107)
züfec Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111108
Én is megvettem. Az én bérletem se kérték. :)
Előzmény: Mapé (111096)
DZsen Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111107
Na, erre mondják, hogy bölcs maradtam volna, ha nem szólok...
Van még mit csiszolnom az angol tudásomon.
Nem mindegy, hogy 90 évvel ezelőtt, vagy 90 év elteltével...
Előzmény: PeTyUs (111106)
PeTyUs Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111106
Gara csapatáról van szó, stimmel a 90 év.
Előzmény: DZsen (111104)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!