Keresés

Részletes keresés

keddlondon Creative Commons License 2009.09.10 0 0 111148

speciel dohányzom, persze a söröt is szeressük :) de most csak néhány óra alvásról lenne szó.

Azért a Victoria, mert oda megy a vonat Gatwickből, nem ismerjük annyira Londont, de ha tudsz könnyen megközelíthető más helyet, az is jó. Szerda dél körül, kora délután indulunk tovább Liverpoolba.

 

CCR Joe Creative Commons License 2009.09.10 0 0 111147

Milyen férfi lehet az aki megbízható és még nem is dohányzik!!! :) Na jó viccet félretéve mennyi nektek a korrekt ár? És miért pont a victoria?

válaszolj gyorsan, lehet tok segíteni 

Előzmény: keddlondon (111144)
CCR Joe Creative Commons License 2009.09.10 0 0 111146
:)!!!
Előzmény: MZ/Y (111145)
MZ/Y Creative Commons License 2009.09.10 0 0 111145
Na ja, de azt nem lehet megakadályozni azzal, ha 2 napig csak bérletes vehet bérletet. :o)
Előzmény: CCR Joe (111143)
keddlondon Creative Commons License 2009.09.10 0 0 111144
 

Sziasztok!

 

Tudtok kiadó szobát, ágyat, matracot stb. 2 főnek egyetlen éjszakára a Victoria pu. környékén, megbízható, káros szenvedélyektől mentes két férfi részére?

 

Szeptember 15-én (kedd) éjfél körül érnénk oda Gatwick-ről és 16-án reggel 9 órakor már mennénk is tovább. Reggeli sem kell, csak fürdési lehetőség. Korrekt árat fizetünk érte.

 

(Természetesen Liverpoolba tartunk a Loki meccsre :)

 

keddlondon@gmail.com

 

Köszi

CCR Joe Creative Commons License 2009.09.10 0 0 111143

Meg majd jönnek a lila sportásak is fújpestről  a fio táborba!!! :)

 

Előzmény: MZ/Y (111142)
MZ/Y Creative Commons License 2009.09.10 0 0 111142
Szerintem sok divatot "megfogott" a 2 válogatott meccs.

De egyébként is, engem nem zavarnak, inkább 5.000 szurkoló + 35.000 divat, mint 5.000 szurkoló + 35.000 üres szék.
sunshine_77 Creative Commons License 2009.09.10 0 0 111141
Sajnos ígyis-úgyis sok divatszurkoló lesz, ezt nem lehet kivédeni ... Ha azt veszem alapul, hogy itthon kb. 5000 az átlagnézőszám, a bl-re meg értékesítenek 40e jegyet, akkor már eleve 1 szurkolóra 8 nem törzs szurkoló, divatszurkoló vagy nem debreceni szurkoló jut ...
Ha bérlettel 5 bl. bérletet adnak, az sem megoldás szerintem...

Amúgy meg ne aggódj, lesz ott hangulat, főleg ha a csapat odateszi magát ! :)

HAJRÁ LOKI !
Előzmény: csakahuga (111135)
deszka Creative Commons License 2009.09.10 0 0 111140
egyik ismerősöm munkahelyén dolgozók tegnap kaptak bérleteket a BL meccsekre, olyanok persze akik életükben nem voltak meccsen, motivációs juttatás címszó alatt.

hátha ezek jövőre magukatól megveszik...

hátha jövőre majd odafigyel a vezetőség azokra akik mindig kint vannak, egyébként hány béreletes lehet az Oláh Gáboron? ezerösztáz, kétezer?
Előzmény: CCR Joe (111138)
MZ/Y Creative Commons License 2009.09.10 0 0 111139
Magyarázd már el, ha összesen volt ma reggel 15 ember jegyért, akkor miért is ne vehetné meg más is a bérletet?

Ha az lenne, hogy a bérleteseknek meghirdetett időben óriási tömeg van és így hátrányt szenvednek a bérletesek (sokat kell várni), azt megértem. De így...
Előzmény: csakahuga (111135)
CCR Joe Creative Commons License 2009.09.10 0 0 111138

minden szavaddal egyetértek.....

eléggé gyerekcipóben jár ebből a szempontból a vezetőségünk, sztem ez az egész kicsit váratlanul érte őket!!!

Előzmény: csakahuga (111135)
CCR Joe Creative Commons License 2009.09.10 0 0 111136
ha már kinn lax, lenne egy kérdésem! érdemes a vonatjegyeket előre megvenni a neten, vagy jobban járunk ha ott a pályaudvaron vesszük meg. eléggé körbejártam a témát, london euston-ból megyünk poolba, csak a national railway honlapjáról ez nem igazán jön le az összes info
Előzmény: zsoltika82 (111123)
csakahuga Creative Commons License 2009.09.10 0 0 111135
Akkor mi a f@sznak írják meg, hogy szerdán és csütörtökön csak a bérletesek vehetnek a bl-re jegyet és bérletet. A klubvezetés most segget csinált a szájából! Gratulálok! Szánalmas klubvezetés és ügyintézők! Legalább így a sok divatmajom, aki életében nem volt bajnoki LOKI meccsen ott kussolhat a lelátón, mert szurkolni biztos nem fog!
Egy bérletesnek elég lett volna hazaira bl-re max. 5 bérletet kiadni, nem tizet. A maradékot meg utána megvehette volna a többi "szurkoló".
EZ DEBRECEN!
EZ MAGYARORSZÁG!
SZÁNALMAS!
Előzmény: sx7 (111131)
sunshine_77 Creative Commons License 2009.09.10 0 0 111134
A jegyekért ma reggel 9-kor kb. max. 15 ember volt, mire végeztem "odabent" egy megbeszélésen, már azok is elmentek, a kiszolgálás elég korrekt.
A bérletek fogynak. :)
Különösen a 16-22-es (honlapon 'ződ színű) szektorok alsó 1-5. sorai a népszerűek, mivel oda 10 500 HUF a bérlet, és az majdnem egyenértékű pályára rálátás szempontjából az alső karéj 16 500 - 18 500 Ft-os helyeivel...
Mi 8-an még ide kaptunk (17-es szektor) az 1. és 2. sorba, de 8 db egymás mellé már nem volt csak 5 az első, 3 a második sorba főlé, ami tökéletes, csak a jegyfogyást mutatja ...

Jövő hét elejére szvsz. már nem lesznek "jó bérletek" társaságoknak egymás mellé, max 2 fő részére ... :)

Ma viszik fel Pestre a tiketteket ... helyben azok is kiesnek ...

Akinek nincs bérlete, annak eriggy-haladj ! :)

A bérletet nem kérik, az csak humbuk. :) Lényeg, hogy minél több jegy elmenjen !
deszka Creative Commons License 2009.09.10 0 0 111133
hülyeség, faszán odatesszük magunkat, lényeg, hogy azt játszuk amit tudunk, keveset hibázzunk, jó futballesemányt várok,
remélem nincs olyan játékosunk, aki a meccs végi mezcserére gondol, mert akkor gond lesz.
Előzmény: Törölt nick (111132)
sx7 Creative Commons License 2009.09.10 0 0 111131

Egy ismerősöm volt bent tegnap.

Volt szektor ahova elelve alig volt jegy kora délelőtt. gondolom rokonok ismerősök haveroknak kivéve. Bérletet senkitől nem kérik, ergo lehet ugyanazzal a bérlettel többzör is lehetett vásárolni.

 

Előzmény: BaZx (111130)
BaZx Creative Commons License 2009.09.10 0 0 111130
Viszik a bérleteket is, mint a cukrot, több szektorba már nincs jegy, ami azt jelenti, hogy azok mindhárom meccsen tele lesznek. Elképzelhető, hogy aki csak a Liverpoolra készül, az hoppon marad, mert a bérletesek elviszik a helyeket.
BaZx Creative Commons License 2009.09.10 0 0 111129
Mindenhová lehet bérletet venni. A hangos tábor az o-p szerkorokban lesz.
Előzmény: Rajna31 (111127)
BaZx Creative Commons License 2009.09.10 0 0 111128

I_3_14!

Lett jegytek? Annak a 20 embernek? csak most olvastam vissza. remélem lett, mert itt már nem nagyon van, talán reggel 1/2 9-ig még pár db egy ismerősnél.

Előzmény: i_3_14 (111085)
Rajna31 Creative Commons License 2009.09.10 0 0 111127
Azt meg lehetne érdeklődni, hogy hol lesznek az itthoni meccseken a bérletesek? Szeretnék majd a közelbe lenni a szurkoláshoz, nyugdíjas szektor annyira nem hoz lázba.
DZsen Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111126
Új matemetika: 6 - 0 = 0
Azaz hatból semmi, az nulla pont.
Sz@r érzés...
A közönség csoda volt!

Egyébként felfigyeltetek arra, hogy FIFA meccsen lehet azonos szín a két csapat szerelésében? Ráadásul a portugálok zöld-piros helyett játszottak fehér-pirosban.
pancimanci Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111125
Ez a holland stílus?Hát köszönjük,ennél Verebessel is többre mennénk!Egyedül Dudzsiban van valamicske tűz,a többiek........nevetséges.
zsoltika82 Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111124
hoppá szar index, bocsi
Előzmény: zsoltika82 (111123)
zsoltika82 Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111123
igen én is kint lakom és dolgozom, 1 baj van, kint csak jegyet az vehet (gondolom csak hazaiba) aki tavaly ott volt x BL meccsen (fancard tulajok, ilyesmi). Meg elővásárlási jogai vannak a bérleteseknek stb stb. Szóval a nullával egyenlő hogy jegyet szerezz
Előzmény: DZsen (111117)
zsoltika82 Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111122
igen én is kint lakom és dolgozom, 1 baj van, kint csak jegyet az vehet (gondolom csak hazaiba) aki tavaly ott volt x BL meccsen (fancard tulajok, ilyesmi). Meg elővásárlási jogai vannak a bérleteseknek stb stb. Szóval a nullával egyenlő hogy jegyet szerezz
Előzmény: DZsen (111117)
zsoltika82 Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111121
igen én is kint lakom és dolgozom, 1 baj van, kint csak jegyet az vehet (gondolom csak hazaiba) aki tavaly ott volt x BL meccsen (fancard tulajok, ilyesmi). Meg elővásárlási jogai vannak a bérleteseknek stb stb. Szóval a nullával egyenlő hogy jegyet szerezz
Előzmény: DZsen (111117)
züfec Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111120
Szerezz magadnak a kop mellé. A kinti barátaid biztos segítenek. Tudod, julnevörvókölón.
Előzmény: bpv (111118)
sunshine_77 Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111119
:)
Előzmény: DZsen (111114)
bpv Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111118
Szia! Ha valaki szerez két jegyet a KOP mellé, akkor a két vendégjegyet elcserélnénk rá.
Előzmény: zsoltika82 (111098)
DZsen Creative Commons License 2009.09.09 0 0 111117
Ha megtudsz valamit a helyiektől írd be ide, mert másokat is érdekelhet!
Előzmény: zsoltika82 (111110)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!