speciel dohányzom, persze a söröt is szeressük :) de most csak néhány óra alvásról lenne szó.
Azért a Victoria, mert oda megy a vonat Gatwickből, nem ismerjük annyira Londont, de ha tudsz könnyen megközelíthető más helyet, az is jó. Szerda dél körül, kora délután indulunk tovább Liverpoolba.
Tudtok kiadó szobát, ágyat, matracot stb. 2 főnek egyetlen éjszakára a Victoria pu. környékén, megbízható, káros szenvedélyektől mentes két férfi részére?
Szeptember 15-én (kedd) éjfél körül érnénk oda Gatwick-ről és 16-án reggel 9 órakor már mennénk is tovább. Reggeli sem kell, csak fürdési lehetőség. Korrekt árat fizetünk érte.
(Természetesen Liverpoolba tartunk a Loki meccsre :)
Sajnos ígyis-úgyis sok divatszurkoló lesz, ezt nem lehet kivédeni ... Ha azt veszem alapul, hogy itthon kb. 5000 az átlagnézőszám, a bl-re meg értékesítenek 40e jegyet, akkor már eleve 1 szurkolóra 8 nem törzs szurkoló, divatszurkoló vagy nem debreceni szurkoló jut ... Ha bérlettel 5 bl. bérletet adnak, az sem megoldás szerintem...
Amúgy meg ne aggódj, lesz ott hangulat, főleg ha a csapat odateszi magát ! :)
egyik ismerősöm munkahelyén dolgozók tegnap kaptak bérleteket a BL meccsekre, olyanok persze akik életükben nem voltak meccsen, motivációs juttatás címszó alatt.
hátha ezek jövőre magukatól megveszik...
hátha jövőre majd odafigyel a vezetőség azokra akik mindig kint vannak, egyébként hány béreletes lehet az Oláh Gáboron? ezerösztáz, kétezer?
Magyarázd már el, ha összesen volt ma reggel 15 ember jegyért, akkor miért is ne vehetné meg más is a bérletet?
Ha az lenne, hogy a bérleteseknek meghirdetett időben óriási tömeg van és így hátrányt szenvednek a bérletesek (sokat kell várni), azt megértem. De így...
ha már kinn lax, lenne egy kérdésem! érdemes a vonatjegyeket előre megvenni a neten, vagy jobban járunk ha ott a pályaudvaron vesszük meg. eléggé körbejártam a témát, london euston-ból megyünk poolba, csak a national railway honlapjáról ez nem igazán jön le az összes info
Akkor mi a f@sznak írják meg, hogy szerdán és csütörtökön csak a bérletesek vehetnek a bl-re jegyet és bérletet. A klubvezetés most segget csinált a szájából! Gratulálok! Szánalmas klubvezetés és ügyintézők! Legalább így a sok divatmajom, aki életében nem volt bajnoki LOKI meccsen ott kussolhat a lelátón, mert szurkolni biztos nem fog! Egy bérletesnek elég lett volna hazaira bl-re max. 5 bérletet kiadni, nem tizet. A maradékot meg utána megvehette volna a többi "szurkoló". EZ DEBRECEN! EZ MAGYARORSZÁG! SZÁNALMAS!
A jegyekért ma reggel 9-kor kb. max. 15 ember volt, mire végeztem "odabent" egy megbeszélésen, már azok is elmentek, a kiszolgálás elég korrekt. A bérletek fogynak. :) Különösen a 16-22-es (honlapon 'ződ színű) szektorok alsó 1-5. sorai a népszerűek, mivel oda 10 500 HUF a bérlet, és az majdnem egyenértékű pályára rálátás szempontjából az alső karéj 16 500 - 18 500 Ft-os helyeivel... Mi 8-an még ide kaptunk (17-es szektor) az 1. és 2. sorba, de 8 db egymás mellé már nem volt csak 5 az első, 3 a második sorba főlé, ami tökéletes, csak a jegyfogyást mutatja ...
Jövő hét elejére szvsz. már nem lesznek "jó bérletek" társaságoknak egymás mellé, max 2 fő részére ... :)
Ma viszik fel Pestre a tiketteket ... helyben azok is kiesnek ...
Akinek nincs bérlete, annak eriggy-haladj ! :)
A bérletet nem kérik, az csak humbuk. :) Lényeg, hogy minél több jegy elmenjen !
hülyeség, faszán odatesszük magunkat, lényeg, hogy azt játszuk amit tudunk, keveset hibázzunk, jó futballesemányt várok, remélem nincs olyan játékosunk, aki a meccs végi mezcserére gondol, mert akkor gond lesz.
Volt szektor ahova elelve alig volt jegy kora délelőtt. gondolom rokonok ismerősök haveroknak kivéve. Bérletet senkitől nem kérik, ergo lehet ugyanazzal a bérlettel többzör is lehetett vásárolni.
Viszik a bérleteket is, mint a cukrot, több szektorba már nincs jegy, ami azt jelenti, hogy azok mindhárom meccsen tele lesznek. Elképzelhető, hogy aki csak a Liverpoolra készül, az hoppon marad, mert a bérletesek elviszik a helyeket.
Lett jegytek? Annak a 20 embernek? csak most olvastam vissza. remélem lett, mert itt már nem nagyon van, talán reggel 1/2 9-ig még pár db egy ismerősnél.
Azt meg lehetne érdeklődni, hogy hol lesznek az itthoni meccseken a bérletesek? Szeretnék majd a közelbe lenni a szurkoláshoz, nyugdíjas szektor annyira nem hoz lázba.
Új matemetika: 6 - 0 = 0 Azaz hatból semmi, az nulla pont. Sz@r érzés... A közönség csoda volt!
Egyébként felfigyeltetek arra, hogy FIFA meccsen lehet azonos szín a két csapat szerelésében? Ráadásul a portugálok zöld-piros helyett játszottak fehér-pirosban.
igen én is kint lakom és dolgozom, 1 baj van, kint csak jegyet az vehet (gondolom csak hazaiba) aki tavaly ott volt x BL meccsen (fancard tulajok, ilyesmi). Meg elővásárlási jogai vannak a bérleteseknek stb stb. Szóval a nullával egyenlő hogy jegyet szerezz
igen én is kint lakom és dolgozom, 1 baj van, kint csak jegyet az vehet (gondolom csak hazaiba) aki tavaly ott volt x BL meccsen (fancard tulajok, ilyesmi). Meg elővásárlási jogai vannak a bérleteseknek stb stb. Szóval a nullával egyenlő hogy jegyet szerezz
igen én is kint lakom és dolgozom, 1 baj van, kint csak jegyet az vehet (gondolom csak hazaiba) aki tavaly ott volt x BL meccsen (fancard tulajok, ilyesmi). Meg elővásárlási jogai vannak a bérleteseknek stb stb. Szóval a nullával egyenlő hogy jegyet szerezz