Részletes keresés
Ez megcsípjük Oszi,ugye? :)
wow
Ha nem lesz a szokásos V bottom, akkor ma...
Szerintem csak épp felébredtek és szeretnének alacsonyan nyitni, ezért kicsit állítottak az árakon. :)
na csak nem bírtam ki 56k short visszanyitva. 100ig levertem nektek :)
Ma? :)
Lesz majd egy nap, amikor a RP alapok hír nélkül vernek bele az SP-be 2-3%-ot
USA nyeletlen balta?
Valami hír csak van usákoknál.
Köszönjük :)
Igen, kint már vastagon pirosak, de mi azért még megyünk fel :)
Bux logaritmikus ék, most az alsó szára az izgalmas (napos): https://invst.ly/3hyid
bux az primadonna.
Ha kint emelkednek esik ha kint esnek emelkedik :)
vettem is rá dax short certit :) de csak módjával.
http://keptarhely.eu/view.php?file=20170320v01lu90nn.png
Mindig arról a logaritmikus ékről beszélsz, de SoHasem mutatod meg, pedig már privátban is kértem.
NEM a Dax, hanem a BUX éket szeretnénk látni. Egyébként örülök, hogy végre megérkeztél :)
pf-n jósolták tegnap.
Mi van ott kint?
Futik mutatják az utat :)
Köszi! igyekszik az ember bár mérges vagyok magamra, hogy ott hagytam 200 pontot. Mert azt hittem elsőre letörik a 32k. (Persze hülyeség volt ezt gondolni)
Most azt nézem hol lehet érdemes újra shortba lépni.
Akkor a Hathor szállt longba :)
Köszönöm :)
nem :)
Nyugat megugrására ugrott Bux is. Most meg lecsvarták nyugatot. Nagyon hisztis a piac
Gondolom hati könyvre gondolsz. Állandóan változik, de itt van
Te álltál ott 100 darabbal 32200-on?
Gratulálok, jó köreid voltak mostanában
zártam minden hatim. jött pár nagyobb eladó :)
Esetleg tud mutatni valaki 5 lépcsős könyvet? BUX2017
OTP megálló gyanú van 5yard és "csak" -0,3% ricsivel balance. MOL viszont ramaty.
32k-n akartam eredetileg shorot zárni de túl kapzsi voltam így most én is tágítottam a kamatot 150 ponttal feljebb.Mmaradt még a shortok fele.
Adtam neki 32200-on és 32270-en is.
Index Fórumok
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!