Keresés

Részletes keresés

tru64 Creative Commons License 2017.03.21 0 0 243

Nem sokáig. Tartom, hogy 31850 körül zárunk.

Előzmény: ursa1 (242)
ursa1 Creative Commons License 2017.03.21 0 0 242

mi meg itt 32k körül vagyunk

PitykeG Creative Commons License 2017.03.21 0 0 241

USD megatta magát, és emiatt az alapoknak zárni a pozikat, ami jellemzően

USD+ részvény long volt

Előzmény: ursa1 (240)
ursa1 Creative Commons License 2017.03.21 0 0 240

du tán 3 kor után néztem akkor minusz  200 pontba voltunk ,most meg vissza le de külföldön történt valami láttom őket benyomták csak nem tudom mire? Otp mintha itt gyűjttögetnék , ma a mol ami nagyon lehuzz az indexet

PitykeG Creative Commons License 2017.03.21 0 0 239

Szerintem most jön 1 órás felpattanás. de a végén megint lebunkózzák...

Előzmény: Saruman. (237)
Hozamchart Creative Commons License 2017.03.21 0 0 238

Már nagyon érett, el is jött végre.

Előzmény: PitykeG (236)
Saruman. Creative Commons License 2017.03.21 0 0 237

ez kint kezd túl gyors lenni. Ha így marad vagy 1 órán belül visszarántás  vagy -4%os nap

Előzmény: PitykeG (230)
PitykeG Creative Commons License 2017.03.21 0 0 236

Tényleg ma lesz :)

Előzmény: tru64 (228)
tru64 Creative Commons License 2017.03.21 0 0 235

Zártam a 200k feletti shortból most 91k-t 32k-n. Többit tartom.

Előzmény: Hozamchart (232)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.21 0 0 234

Aki shortot zárt, az jól is járhatot

Előzmény: Hozamchart (232)
Mr_Tc Creative Commons License 2017.03.21 0 0 233

Letörte óráson is.

Előzmény: Saruman. (226)
Hozamchart Creative Commons License 2017.03.21 0 0 232

Boldog lehet, aki 270-nél vett ma délután...

Előzmény: tru64 (227)
Saruman. Creative Commons License 2017.03.21 0 0 231

na most már tutti letörte

Előzmény: Saruman. (226)
PitykeG Creative Commons License 2017.03.21 0 0 230

Ha 2355 nem tartja meg, akkor 2300-ig mehet le

Előzmény: PitykeG (225)
DrDax Creative Commons License 2017.03.21 0 0 229

Okay, hülye ötlet volt.

Előzmény: DrDax (223)
tru64 Creative Commons License 2017.03.21 0 0 228

OTP érdekes. Mondjuk az utolsó órában leüthetik még 8250-ig.

Előzmény: PitykeG (225)
tru64 Creative Commons License 2017.03.21 0 0 227

Záró 31850 körül kellene legyen. Jó kis pakkot adtam 32200 felett.

Előzmény: PitykeG (225)
Saruman. Creative Commons License 2017.03.21 0 0 226

még az alján vagy már letörte?

Előzmény: Mr_Tc (186)
PitykeG Creative Commons License 2017.03.21 0 0 225

Ez megcsípjük Oszi,ugye? :)

Előzmény: tru64 (221)
PitykeG Creative Commons License 2017.03.21 0 0 224

wow

 

Ha nem lesz a szokásos V bottom, akkor ma...

Előzmény: tru64 (221)
DrDax Creative Commons License 2017.03.21 0 0 223

Szerintem csak épp felébredtek és szeretnének alacsonyan nyitni, ezért kicsit állítottak az árakon. :)

Előzmény: tru64 (218)
Saruman. Creative Commons License 2017.03.21 0 0 222

na csak nem bírtam ki 56k short visszanyitva. 100ig levertem nektek :)

Előzmény: tru64 (216)
tru64 Creative Commons License 2017.03.21 0 0 221

Ma? :)

Előzmény: PitykeG (220)
PitykeG Creative Commons License 2017.03.21 0 0 220

Lesz majd egy nap, amikor a RP alapok hír nélkül vernek bele az SP-be 2-3%-ot

Előzmény: PitykeG (219)
PitykeG Creative Commons License 2017.03.21 0 0 219

USA nyeletlen balta?

tru64 Creative Commons License 2017.03.21 0 0 218

Valami hír csak van usákoknál.

Előzmény: tru64 (216)
ChessBrain Creative Commons License 2017.03.21 0 0 217

Köszönjük :)

Előzmény: Mr_Tc (215)
tru64 Creative Commons License 2017.03.21 0 0 216

Igen, kint már vastagon pirosak, de mi azért még megyünk fel :)

Előzmény: Saruman. (214)
Mr_Tc Creative Commons License 2017.03.21 0 0 215

Bux logaritmikus ék, most az alsó szára az izgalmas (napos): https://invst.ly/3hyid

Előzmény: ChessBrain (211)
Saruman. Creative Commons License 2017.03.21 0 0 214

bux az primadonna.

 

Ha kint emelkednek esik ha kint esnek emelkedik :) 

 

 

Előzmény: tru64 (208)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!