Keresés

Részletes keresés

tru64 Creative Commons License 2017.03.22 0 0 307

Á, jönne a "mire már megint"? "Minden nap esés van?"

Előzmény: DrDax (306)
DrDax Creative Commons License 2017.03.22 0 0 306

Még Apacuka hiányzik. Most örülhetne végre az esésnek. :)

Előzmény: Kipubá (301)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 305

Jajj..

short time van, ha kipubá megérkezik :)

Előzmény: Kipubá (301)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 304

Tök jó itt a képmegosztó. Szerintem itt kár bibelődnötök egy képfeltöltő oldallal is. nekünk oda is külön kell kattintani és új oldalt hoz fel, amit be kell csukni utána. jó ez így, ha ide töltitek, csak a nagy kép beillesztését kell választani. Ezt sohának üzenem.

Előzmény: DrDax (296)
Saruman. Creative Commons License 2017.03.22 0 0 303

:)))

Előzmény: tru64 (302)
tru64 Creative Commons License 2017.03.22 0 0 302

Nem gond, mindjárt lehet megint adni 31900-nál :)

Előzmény: Saruman. (299)
Kipubá Creative Commons License 2017.03.22 0 1 301

Üdvözlök minden kedves régi és új fórumtagot!

 

Jó kereskedést!

 

 

HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 300

DAX SP rövid kép

 

Előzmény: DrDax (298)
Saruman. Creative Commons License 2017.03.22 0 0 299

el kellett mennem az első órában és telón sem tudtam akkor követni. Betettem az ajánlatot igaz 200 pont benne maradt de most nem bánom. Bux 31600 alászúrás még el tudok képzelni de fognia illene legalább egy picit.  Persze ha usa megint esik -2%-ot akkor nem fogja. de akkor úgyis újra nyitom a shortokat.

 

Ricsi törte a támaszt esnie illene. MOL-t én is lefelé várom.  Marad OTP+Mtel a balance-hoz. meglátjuk.

Előzmény: tru64 (269)
DrDax Creative Commons License 2017.03.22 0 0 298

11700 és 11500 közé jön ki a célár.

De egyelőre nem kapkodja el....

Előzmény: ChessBrain (297)
ChessBrain Creative Commons License 2017.03.22 0 0 297

DAX ékből letörés célárát ki kellene számolni...

Előzmény: DrDax (296)
DrDax Creative Commons License 2017.03.22 0 0 296

Mára Richter is elesett.

https://invst.ly/3ifma

HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 295

Arany 200naposnál.

Kép lemaradt

Előzmény: HathorChart (293)
Mr_Tc Creative Commons License 2017.03.22 0 0 294

Bux 30 perces: https://invst.ly/3ifg6

Előzmény: HathorChart (292)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 293

Arany 200naposnál

 

 

HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 292

Bux napos gondolatok

HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 291

Igen. 10845 a 200MA naposon

Előzmény: PitykeG (287)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 290

ja ez 4órás.. akkor azért

Előzmény: HathorChart (289)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 289

Nálam a futin 11.799

 

Előzmény: PitykeG (287)
Mr_Tc Creative Commons License 2017.03.22 0 0 288

USDJPY-nál 108,2-nél még van egy 200-as MA (igaz az sincs közel, omlott is a Nikkei).
EURUSD 1,085-nél elég erős az ellenállás, a 200-as MA meg 1,09-nél van.

Előzmény: PitykeG (284)
PitykeG Creative Commons License 2017.03.22 0 0 287

Az az 50MA

200MA kb 10850

van tér lefele

Előzmény: HathorChart (286)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 286

DAX 11799körül látom napos 200MAt

Előzmény: PitykeG (282)
PitykeG Creative Commons License 2017.03.22 0 0 285

DAX-on ma ébrednek az eladók, pótolni kell a tegnapit

PitykeG Creative Commons License 2017.03.22 0 0 284

EURUSD még küzd 1.08

USDJPY viszont 111 alatt omlásveszélyes lesz 105-ig

HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 283

Investingen nem látszik ré, pedig az ki is szokta hagyni néha nyitó/záró értéket.

Érdekes

 

Előzmény: tru64 (276)
PitykeG Creative Commons License 2017.03.22 0 0 282

DAX 700-ig

SP 2300-ig eshet

tru64 Creative Commons License 2017.03.22 0 0 281

Elrontja a játékomat :(

Előzmény: tru64 (271)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 280

Jó az, hagy legyen olcsó minden.

Előzmény: ChessBrain (278)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 279

Köszönjük..

hasznos info!

Előzmény: tru64 (276)
ChessBrain Creative Commons License 2017.03.22 0 0 278

ETFBUXOTP-t jóárasitják...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!