Keresés

Részletes keresés

affano Creative Commons License 2011.07.18 0 0 1715

Tisztelt Voodookoop!

Kérdésedre nemleges a válasz, a kocsimnak neki tolató rongáló nem tárta fel kilétét.

A rendőrségen ismeretlen tettes ellen feljelentést tettem. A hátrahagyott nyomok, elemzések, lementett kameraállások alapján remélhetőleg lesz eredmény, így a rongálás bűncselekményét elkövető a tárgyi káron kívül a vétségért is felelni fog.

Előzmény: Törölt nick (1714)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.12 0 0 1714

jelentkezett?

Előzmény: affano (1707)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.11 0 0 1713

Tisztelt Lakók!

 

Az A lépcsőház -1 szintjén a lifttel szemben kiadó autóbeálló havi 15.000,- HUF áron.

 

Érdeklődni 30/ 44 00 259

V.David Creative Commons License 2011.07.09 0 0 1712

Kedves Tulajdonosok!

 
Fiatal pár keres a lakóparkban kiadó 1,5 vagy 2 szobás lakást őszi költözéssel.

Ha ismernek valakit, vagy van kiadó lakásuk, kérem írjanak a davidv@freemail.hu -ra a lakás

paramétereivel, és visszajelzünk!

 
Köszönettel!

palmeiras Creative Commons License 2011.07.08 0 0 1711

Tisztelt Érdeklödő,

Hát hétfő nincsen messze, ezért megpróbálok gyorsan segíteni.

Ez is olyan Társasház, mint a többi.

A feltételek jók, a költségek mérsékeltek.

Az átvétel előtt jól meg kell nézni a lakás állapotát, s minden problémát fel kell írni hogy javítsák.

A javításokat általában jól és gyorsan elvégzik.

Ami az adottságokat illeti, minden megvan, hogy valaki jól érezze magát.

Az egyik legnagyobb elöny, hogy nagyon jó helyen fekszik (közlekedés, stb.)

A lakók, tulajdonosok közötti kapcsolaton még egy kicsit javítani kellene...

A közös képviselő:  Juhász Zoltán, www.varos-kep.hu;  tel: 0630-251-3178 

Üdvözlettel:  palmeiras

Előzmény: pm&co (1710)
pm&co Creative Commons License 2011.07.08 0 0 1710

Tisztelt Fórumozók!

 

2 egyetemista gyermekünknek tervezünk lakást vásárolni a Mandarinkert F épületében. A már ott lakók véleményét szeretném kérni, jó-e ott lakni a Mandarinkertben? Volt-e olyan, előre nem látható dolog, mely a későbbiekben csalódást okozott?

A közösképviselő email címét szeretném még elkérni, hogy felvegyük vele a kapcsolatot! (Sürget az idő a hétfői szerződés miatt)

 

Előre is köszönöm segítségüket!

 

Email cimem: zsgyngyi@gmail.com

gabor#17 Creative Commons License 2011.07.07 0 0 1709

Hello!

 

 

Internettel kapcsolatban lenne kerdesem. 

Valakinek sikerult mar valamilyen masik (nem Comunique-s) szolgaltatoval szerzodest kotnie? Digi, mobil net stb. Ha igen akkor melyik ez a szolgaltato es mennyire hasznalhato az epuletben.

Valamint ha a C epuletben valaki szivesen megosztana az internekapcsolatat es termeszetesen vele egyutt az internet koltsegeit akkor az kerem jelezzen. Nekem estenkent (9 fele) max 30 percig lenne szuksegem a netre, Skype-olni szeretnek. A tobbi netes forgalmat a munkahelyemen lebonyolitom. :) 

 

Koszi!

palmeiras Creative Commons License 2011.07.03 0 0 1708

Kedves Tulajdonosok,

Ami a portaszolgálatot illeti, tudni kell, hogy van őrutasítás, amiben minden fontos dolog le van írva.

Az, hogy a portás alszik, elég ritkán fordulhat elő (de semmi sem lehetetlen), mert:

1.)  Minden órában be kell jelentkeznie telefonon a központjukba;

2.)  Kiszálló kontroll szolgálat van, akik ellenőrzik a portaszolgálatot

Az is igaz, hogy az elmúlt évben fegyelmit kapott az egyik őr, csökkentették a fizetését és volt, akit elbocsájtottak.

Ha valaki mégis alvást tapasztal, pontosan írja fel a dátumot és időpontot, errő értesítse a KK-t.

Kedves Affano,

Már kb egy hónapja működik két kamera a -1 szinten, amely legalább 3-4 napig tárolja a felvételeket.

De az esetleges elkövetőt több kamera is tudta látni, ha máskor nem, akkor amikor kihajtott.

Üdvözlettel: palmeiras

Előzmény: Törölt nick (1706)
affano Creative Commons License 2011.07.02 0 0 1707

J E L E N T K E Z Z E N!

 

Kérem jelentkezését a portaszolgálaton annak a gépkocsivezetőnek - esetleg szemtanúnak - aki 2011.06.30. 19 óra és 2011.07.01. 7.30 óra közötti időszakban (csütörtök-péntek) a pinceszint 49-es parkolóhelyen tárolt gépkocsimnak nekitolatva, abban jelentős kárt okozva felelősségvállalás elmulasztásának jelzése nélkül elhajtott, vagy azt a jelenlévő személyt, aki az eseményeket látta, és felvilágosítással tud szolgálni.

Jelentkezés hiányában a sérülésen hagyott idegen gépkocsi ütközőrész minta, a regisztrált guminyom, valamint a térfigyelő felvételeinek elemzése alapján hatósági vizsgálatot kezdeményezek a tettes felderítése érdekében.

Törölt nick Creative Commons License 2011.07.01 0 0 1706

Sziasztok lakótársak

 

1.

 

Tegnap este 7 óra körül történt: a szomszédom szólt, hogy ég a vasúti töltés oldala. Lementem hát megnézni egy poroltóval, gondoltam mégsem lenne vicces ha kigyulladna valami nagyobb dolog lent, netán a ház is veszélybe kerül (akár az eső ellenére). Egy csövest találtam a kosárlabda pálya mögött: egy bazinagy tábortűz mellett üldögélt a bozótosban, jó sok száraz faág + bokor közt melegedés céljából. Rávettem hogy oltsa el a tüzet mielőtt megkerülöm a kerítést.

 

Kérem, hogy a biztonsági őr mellett ti is figyeljetek oda, mi történik körülöttünk, különösen a ház körül előforduló hajléktalanokra. Továbbá ne úgy álljatok hozzá, mint a szomszédom: ha ilyet láttok akkor legalább a biztonsági őrnek szóljatok, ha ti nem mertek/nem akartok foglalkozni ezzel. Tudván, hogy ő nem mehet járőrre (egyedül van és a monitort kell/ene/ néznie), a lakók éberségére szerintem szükség van.

 

2.

 

Sajnos többször tanúja voltam már ebben a házban, hogy a biztonsági őr békésen aludt a székében a portán. Ha ilyet láttok, kérem azonnal telefonáljatok a közös képviselőnek (ha nem éritek el azonnal, akkor küldjetek neki egy e-mailt), gondolom nem kell hozzáfűznöm, hogy miért.

 

Üdv: V

lady of the hill Creative Commons License 2011.06.25 0 0 1705

következőleg szólni fogok a biztonsági őrnek, igazából csak buzdítani akartam másokat is, hogy nem kell mindent elviselni. én már többször átmentem szólni hangoskodóknak, de 55 kilós huszonéves lányként nem olyan határozott a fellépésem, ezért nem szeretek egy csokor részeg sráchoz becsengetni.

Előzmény: sz_v (1703)
palmeiras Creative Commons License 2011.06.25 0 0 1704

Kedves Tulajdonosok,

Kb. egy hónapja leírtam, hogy milyen lehetőségek vannak a zajongokkal szemben.

Sok embert zavar a hangos zene, a buli, éneklés és kiabálás főleg ha az este 10 óra vagy 11 óra után van.

A hajnali időszakról nem is beszélek...

Az eljárás többlépcsős, elöször szolni kell nekik, ez nem mindig használ, utána

szólni kell a biztonsági őrnek, hogy figyelmeztesse őket.

És végül a Rendőrség, aki jegyzőkönyvet is fel szokott venni.

Nem szabad kiméletesnek lenni, mert akkor elszemtelenednek.

De én támogatom a lakók önszervezkedését is, hogy fellépjünk a renitensekkel szemben.

Üdvözlettel: palmeiras

OBS: legtöbbször részegek, így nincsen önkontroljuk.

Előzmény: lady of the hill (1702)
sz_v Creative Commons License 2011.06.25 0 0 1703

Nem vagy egyedül, most is megy, pedig már negyed 2 van. Biztonsági őrt próbálta már valaki rájuk uszítani?

Előzmény: lady of the hill (1702)
lady of the hill Creative Commons License 2011.06.24 0 0 1702

kedves mindenki,

rajtam kívül mást is zavar (akinek a kertre néz a lakása), hogy hajnalig kiabálnak és röhögnek bizonyos teraszokon munkanapokon is?

csak megnyugtatna, hogy nem vagyok egyedül :)       (vagy ha abbahagynák)

kosename Creative Commons License 2011.06.23 0 0 1701

Kedves Voodookoop, a betűméret véletlenül lett a legnagyobb, sebaj, legalább jobban olvasható...

Előzmény: Törölt nick (1700)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.22 0 0 1700

Próbáltad már nagyobb betűmérettel? Alig látszik valami...

Előzmény: kosename (1699)
kosename Creative Commons License 2011.06.20 0 0 1699

Sziasztok, szuperolcsón kiadó az E. épület alatt egy garázshely, 10 000 FT/HÓ + rezsi. Érdeklődni: 06 30 2 111 573

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.19 0 0 1698

Tisztelt Tulajdonosok!

 

Egyetemista lány ismerősöm keres szeptemberi költözéssel 1 szobás, bútorozott, gépesített, kiadó lakást a lakóparkban. Egyedül költözne, háziállat nincs.

 

amennyiben valakinek van ilyen leftyberger@aol.com címre kérem írjon.

 

Köszönöm

lakastvennek2011 Creative Commons License 2011.06.19 0 0 1697

Tisztelt Tulajdonosok,

 

magánszemély eladó 1,5 szobás lakást keres a Mandarin Kertben.

Ha szomszédjuk, vagy Önök ilyen lakással rendelkeznek, kérem fényképes (alaprajz + képek)

e-mailjüket az irányár megjelölésével küldjék az alábbi címre: lakastvennek2011@gmail.com.

 

Köszönöm!

karmapogo Creative Commons License 2011.06.08 0 0 1696

Ma sikerült megtudnom a Comunique ügyfélszolgálatán, hogy az internetszolgáltatást csak elsejétől a hónap utolsó napjáig lehet szüneteltetni. Vagyis ha teszemazt júli 10-étől augusztus 5-ig szeretném kikapcsoltatni, akkor vagy fizetem a szokásos havi összeget, vagy kikapcsolják júli 1-től 30-ig és kész. Vagy augusztus 30-ig, de akkor már kéthavi szüneteltetési díjat kell kifizetni. Korrekt.

gixanda Creative Commons License 2011.06.08 0 0 1695

Kedves Tulajdonosok!

 

Fiatal pár keres a lakóparkban kiadó 1,5 vagy 2 szobás lakást augusztusi költözéssel.

Ha ismernek valakit, vagy van kiadó lakásuk, kérem hívjanak a 30/997-9604-es számon!

 

Érdeklődnék még, hogy ezeknek a 1,5 szobás lakásoknak mennyi az átlag rezsije?

 

Köszönöm

olgi77 Creative Commons License 2011.06.06 0 0 1694

Kiadva

Előzmény: olgi77 (1692)
andika78 Creative Commons License 2011.05.31 0 0 1693

Mandarinkert D épületnél teremgarázs kiadó. Érdeklődni: 06-20-4928139

olgi77 Creative Commons License 2011.05.25 0 0 1692

Kiadó a C épület 4. emeletén egy kétszobás bútorozatlan (konyhabútor van tűzhellyel) utcára néző (Benedikt) lakás.

20/968-6004

lanyka1984 Creative Commons License 2011.05.24 0 0 1691

Jaj most látom csak egy régebbi hozzászólásodból, hogy te a D-ben laksz, akkor úgy tűnik, hogy nem csak nálunk probléma ez, mindenesetre köszi a tippeket.

Előzmény: agavve (1689)
lanyka1984 Creative Commons License 2011.05.24 0 0 1690

Szia!

 

Valószínű, akkor ugyanazon a folyóson vagyunk mindketten, ugyanis nálunk is elképesztően büdös cigiszag van már vagy egy hónapja.  Ahogy láttam viszont van szellőző a folyosón nem tudom, hogy esetleg azt nagyobb teljesítményre lehet-e kapcsolni, vagy ezek fixen ugyanúgy szellőztetnek.

Előzmény: agavve (1689)
agavve Creative Commons License 2011.05.24 0 0 1689

Szerintem azon kívül, hogy esetleg a folyosó és a lépcsőház ajtaját egy időre kitámasztod, sehogy nem lehet szellőztetni. A mi folyosónk valamelyik lakásában valószínűleg láncdohányoznak, és olyan szinten elterjed a szag az egész folyosón, mintha valami söröző lenne, sajnos nem lehet sokmindent tenni ellene.

Előzmény: lanyka1984 (1688)
lanyka1984 Creative Commons License 2011.05.19 0 0 1688

Kedves Mindenki!

 

Érdeklődni szeretnék, hátha tudja valaki, hogy a folyósokon lehet-e és ha lehet, hogyan lehet szellőztetni (F épület), ugyanis sajnos a folyósonkon borzalmasan büdös van :( és félek, hogy beissza a fal is ezt a bűzt, és akkor sehogy sem fogunk tőle tudni megszabadulni.

 

Köszi előre is

Kate79 Creative Commons License 2011.05.17 0 0 1687

Kedves Palmeiras,

 

Köszönöm válaszodat. Sajnos valóban rajta van az idézésen, hogy kötelező megjelenni. :(

Azonban tényleg nem olyan komoly ügy...

 

Üdv.,

Kate79

Előzmény: palmeiras (1684)
palmeiras Creative Commons License 2011.05.17 0 0 1686

Kedves bela78,

A törvény szerint vagyonper esetén a többi tulajdonost is ki kell értesíteni.

A garázs azé a páré, aki pereskedik, a Bíróság dönti el hogy esetleg csak az egyiké lesz.

Én már végigcsináltam ilyet, ezért tudom.

Üdvözlettel: palmeiras

Előzmény: Törölt nick (1685)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!