Én is az Investingről vettem az adatokat, de miután nem a napi minimumon zárt tegnap a dax, így nem lehet ugyan az az értéke a résnek a naposon, és az óráson:
Most a robogóm vettem elő. A bringám folyton elől van. télen is mentem, de ilyen időben csodás. Tervezem megyek a környéken a házakat felvenni közvetítésre. Isteni program. Nehéz elmozdulni a tőzsde mellől, de muszáj.
Robogóm akkuját cserélem, mert lemerült a télen, berugással ment csak a napokban, de úgy is mentem, de index nem ment :))