Keresés

Részletes keresés

HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 344

Én nem kereskedem ma, nem tudom

Előzmény: ChessBrain (342)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 343

11.913.25 volt nemrég, és nekem 910volt a sziget teteje

Előzmény: Saruman. (341)
ChessBrain Creative Commons License 2017.03.22 0 0 342

Újat betenni tudok, de nem tudom se visszavonni, se módositani...

Előzmény: ChessBrain (340)
Saruman. Creative Commons License 2017.03.22 0 0 341

11913,84 volt a DAX alja március elsején.  ha eddig ma felmegy nem él a sziget

Előzmény: HathorChart (325)
ChessBrain Creative Commons License 2017.03.22 0 0 340

Ti tudtok Random Netboonban ajánlatot módositani?

PitykeG Creative Commons License 2017.03.22 0 0 339

Az FXCM adata spot CFD és 22-ig van nyitva

Investing meg ezek szerint prompt alapú, de 17:35-ig

Tehát ebből adódik a különbség.

 

 

 

Előzmény: HathorChart (336)
Mr_Tc Creative Commons License 2017.03.22 0 0 338

Hathor írta (#327): "Nálam órás és napos ugyanaz investing alapján."
Én írtam (#330): "Én is az Investingről vettem az adatokat"

Előzmény: PitykeG (332)
Mr_Tc Creative Commons License 2017.03.22 0 0 337

Hathor, és én is az investingen néztem, ami CFD-t ad real-ben, és 17.35-ig van kereskedés, mint a Dax promptban.

Előzmény: PitykeG (332)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 336

Még mindig Random Trader FXCM

Előzmény: PitykeG (334)
Kipubá Creative Commons License 2017.03.22 0 0 335

ez jogos!

Előzmény: PitykeG (332)
PitykeG Creative Commons License 2017.03.22 0 0 334

Ez melyik bróker adata?

Az egész attól függ.

Előzmény: HathorChart (333)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 333

DAX futureban se sziget, se rés. Ott már a tegnapi ré is betöltésre került.

Előzmény: PitykeG (332)
PitykeG Creative Commons License 2017.03.22 0 0 332

Attól függ a rés, hogy mit vesz alapul.

A prompt, a spot CFD, a futures értékekek 30-50 ponttal is eltérnek egymástól.

Ráadásul most az óra állítgatás miatt van ahol 21-kor zárják a CFD-t, van ahol 22-kor.

Előzmény: Mr_Tc (330)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 331

Szigetről van szó, amiben két rés van, így a felfele menő rés lentebb van a résben, ott alakul ki a 11.912es rés tető, és  a mai 11.910es tető (nálam)

Előzmény: Mr_Tc (330)
Mr_Tc Creative Commons License 2017.03.22 0 0 330

Én is az Investingről vettem az adatokat, de miután nem a napi minimumon zárt tegnap a dax, így nem lehet ugyan az az értéke a résnek a naposon, és az óráson:

Előzmény: HathorChart (327)
ChessBrain Creative Commons License 2017.03.22 0 0 329

Köszönjük :)

Előzmény: Mr_Tc (328)
Mr_Tc Creative Commons License 2017.03.22 0 0 328

Ami megvolt, az alsó rés betöltése, a ma hagyott még nincs betöltve:

Előzmény: HathorChart (325)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 327

Köszönöm.

Nálam órás és napos ugyanaz investing alapján.

11.912-11.910 most éppen a rés

Előzmény: Mr_Tc (326)
Mr_Tc Creative Commons License 2017.03.22 0 0 326

11962 => 5 perces
11948 => órás
11938 => napos

Előzmény: HathorChart (324)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 325

11910körül lehet megvolt

 

Futiban biztos nincs rés 

 

Előzmény: Saruman. (321)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 324

11.906 DAX kb nem tudom mennyi a rés alja

Előzmény: Saruman. (321)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 323

Köszi a képet, itt látszik, a 3éves charton amit belinkeltél linket, nem látszott :)

Előzmény: Saruman. (321)
ChessBrain Creative Commons License 2017.03.22 0 0 322

Köszi :)

Előzmény: Mr_Tc (320)
Saruman. Creative Commons License 2017.03.22 0 0 321

Előzmény: Saruman. (319)
Mr_Tc Creative Commons License 2017.03.22 0 0 320

Előzmény: ChessBrain (317)
Saruman. Creative Commons License 2017.03.22 0 0 319

03.01-es gap és a mai gap down pont kiadja.  de kezdi tölteni :(

Előzmény: HathorChart (318)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 318

Én nem látom a szigetfordulót a charton

Előzmény: Saruman. (312)
ChessBrain Creative Commons License 2017.03.22 0 0 317

5 lépcsős BUX2017 könyvet tud mutatni valaki?

Saruman. Creative Commons License 2017.03.22 0 0 316

ricsi irányba állt

Előzmény: Saruman. (173)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 315

Most a robogóm vettem elő. A bringám folyton elől van. télen is mentem, de ilyen időben csodás. Tervezem megyek a környéken a házakat felvenni közvetítésre. Isteni program. Nehéz elmozdulni a tőzsde mellől, de muszáj.

Robogóm akkuját cserélem, mert lemerült a télen, berugással ment csak a napokban, de úgy is mentem, de index nem ment :))

megyek is mindjárt be a városba robogózni

Előzmény: Kipubá (313)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!