Keresés

Részletes keresés

HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 365

Tegnap Zuglóban voltam megnéztem a székhelyét, mert PFen valami kis viskót mutattak ott van google kép alapján, de én tudtam, hogy a Reanál vegyipari üzemben vannak. Anno a Reanál is leány volt, valami a háttérben most is lehet, mert továbbra is ott van a székhely és Csereklei meg a Reanál vezetésben.

 

Csináltam képet a makiknak. Reanál már kinőtte a jelenlegi üzemet szembe is terjeszkedett.

Előzmény: ChessBrain (364)
ChessBrain Creative Commons License 2017.03.22 0 0 364

Nekem nincs. Én csak nézem, hogy mi történik.

Előzmény: HathorChart (363)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 363

Van itt rajtam és Metwolfon kívül Nutexe valakinek?

Előzmény: ChessBrain (359)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 362

OTT1-t is jól megforgatják, tegnap is 20%os limiten volt napközben. Aztán nem tudom hogy zárt

Előzmény: Mr_Tc (360)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 361

nincs mire 58-60on. Az a bázis. 55-65re lenne értelme, de itt semmi.

Pfen felmerült kérdésként a Humet szabadalom. A kinti Nutex Holding LTDben elvileg 1.6MRD részesedésük van. Ehhez elenyésző a kb 3.5Mdarab részvény 60FTos áron

Előzmény: ChessBrain (359)
Mr_Tc Creative Commons License 2017.03.22 0 0 360

Én úgy gondolom, hogy megvolt a kispapír rally, ami jellemzően a trendek végén szokott lenni, és jön megint 1-2 év pangás, fárasztás bennük (nem pont Nutex-re gondolok, hanem az összes kicsire). Opimus "kivásárlás" is végződhet csúfosan, ahogy anno a Mezőgép - Linamar ajánlatot sem fogadta el senki, és évekig csorgott az érdektelenségtől új mélypontra. Azért volt pozitív példa is, amikor a Kékkúti Ásványvíz ajánlatot nem fogadták el, a Coca-Cola-nak magasabb ajánlatot kellett tennie, amin kivásárolták a végén.

 

Kékkúti Ásványvíz - buborékkal, vagy buborék nélkül (1999.12.02.)
http://www.portfolio.hu/vallalatok/kekkuti_asvanyviz_buborekkal_vagy_buborek_nelkul.2761.html

Előzmény: HathorChart (358)
ChessBrain Creative Commons License 2017.03.22 0 0 359

Lehet, hogy a chartot akarták manipulálni :)

Előzmény: Mr_Tc (356)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 358

egyébként gondolod el több darabbal mennyit fog menni :)

Már várom.

Előzmény: Mr_Tc (356)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 357

valami őrült szokott venni 1-10darabot, és lekötögeti :)

Tele van a világ bolondokkal :)

Előzmény: Mr_Tc (356)
Mr_Tc Creative Commons License 2017.03.22 0 0 356

Ma már volt benne 1db-os "forgalom" (ment is +3,5%-ot :-)), gondolom közgyűlésre kellett.

Előzmény: HathorChart (353)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 355

szigetnek vége

Előzmény: Saruman. (341)
PitykeG Creative Commons License 2017.03.22 0 0 354

USDJPY szakadék szélén

HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 353

42.500vevőt betöltöttek a könyvbepár forinton belül. Jövőhét végéig közgyűlési meghívónak kell jönnie. Kíváncsi vagyok lesz e új ötlet benne közgyűlés alkalmával kitéve. "Nagy forgalmakkal" kimegy fel, majd visszacsorog kis forgalmakkal. Két éves szintjéhez képest duplázott.

Előzmény: HathorChart (352)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 352

Nutexet kérdezgették  a fórumosok.

Tegnapi cégközlöny alapján új tevékenység lett bejegyezve

 

Új tevékenységet vettek fel tegnapi cégközlöny szerint:

9/101. 6420 '08 Vagyonkezelés (holding) 
A változás időpontja:2008/04/30 
Bejegyzés kelte:2017/03/17 

9/85. 7740 '08 Immateriális javak kölcsönzése 
Főtevékenység. 
A változás időpontja:2016/09/10 
Bejegyzés kelte:2017/03/17

 

"7740 - Immateriális javak kölcsönzése 

Ebbe a szakágazatba tartozik az immateriális vagyontárgyak (szellemi, tulajdon és hasonló javak, a szerzői jogdíjban részesülő javak kivételével) használatának átengedése a tulajdonosnak fizetett szabadalmi illetve licenszdíj ellenében. E vagyontárgyak használata különböző módon valósulhat meg, mint pl. reprodukálásra, sokszorosításra adott engedély, a vagyontárgy felhasználása újabb folyamatokban, eljárásokban vagy termék előállításában, vállalkozás működtetése franchise-szerződés alapján stb. A vagyoni eszközt nem feltétlenül az aktuális tulajdonos alkotta. 

Ebbe a szakágazatba tartozik: 
- az immateriális javak lízingje (kivéve szerzői jogvédelemben részesülő alkotásokat pl. könyv kézirata és a szoftver) 
- a szabadalmi díj, illetve licensz díj ellenében a következő vagyoni eszközök használatának átengedése: 
- szabadalom 
- védjegy vagy szolgáltatásmárka, márkajelzés 
- márkanév, fantázianév 
- ásványi anyagok feltárásának, kiértékelésének joga 
- franchise-szerződés 
- egyéb immateriális javak"

DrDax Creative Commons License 2017.03.22 0 0 351

esni

Előzmény: DrDax (350)
DrDax Creative Commons License 2017.03.22 0 0 350

De a DAX nem viselkedik jól. Annak is enni kellene.

Előzmény: Saruman. (346)
tru64 Creative Commons License 2017.03.22 0 0 349

30k-ig van még 1700 pont, azt össze kell szedni valamivel. OTP is 7-es fog pár nap múlva kezdődni.

Előzmény: tru64 (347)
ChessBrain Creative Commons License 2017.03.22 0 0 348

Már működik...

Előzmény: ChessBrain (342)
tru64 Creative Commons License 2017.03.22 0 0 347

Nincs más út csak a szakadék.

Előzmény: Saruman. (346)
Saruman. Creative Commons License 2017.03.22 0 0 346

richter már jól visekedik :)  MOL még kéreti magát.

Előzmény: Saruman. (299)
Saruman. Creative Commons License 2017.03.22 0 0 345

az már hibahaáton belül van akkor a sziget pipa.

Előzmény: HathorChart (343)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 344

Én nem kereskedem ma, nem tudom

Előzmény: ChessBrain (342)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 343

11.913.25 volt nemrég, és nekem 910volt a sziget teteje

Előzmény: Saruman. (341)
ChessBrain Creative Commons License 2017.03.22 0 0 342

Újat betenni tudok, de nem tudom se visszavonni, se módositani...

Előzmény: ChessBrain (340)
Saruman. Creative Commons License 2017.03.22 0 0 341

11913,84 volt a DAX alja március elsején.  ha eddig ma felmegy nem él a sziget

Előzmény: HathorChart (325)
ChessBrain Creative Commons License 2017.03.22 0 0 340

Ti tudtok Random Netboonban ajánlatot módositani?

PitykeG Creative Commons License 2017.03.22 0 0 339

Az FXCM adata spot CFD és 22-ig van nyitva

Investing meg ezek szerint prompt alapú, de 17:35-ig

Tehát ebből adódik a különbség.

 

 

 

Előzmény: HathorChart (336)
Mr_Tc Creative Commons License 2017.03.22 0 0 338

Hathor írta (#327): "Nálam órás és napos ugyanaz investing alapján."
Én írtam (#330): "Én is az Investingről vettem az adatokat"

Előzmény: PitykeG (332)
Mr_Tc Creative Commons License 2017.03.22 0 0 337

Hathor, és én is az investingen néztem, ami CFD-t ad real-ben, és 17.35-ig van kereskedés, mint a Dax promptban.

Előzmény: PitykeG (332)
HathorChart Creative Commons License 2017.03.22 0 0 336

Még mindig Random Trader FXCM

Előzmény: PitykeG (334)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!