Keresés

Részletes keresés

Csuloktata Creative Commons License 2020.02.09 0 1 1632

Ki a hibás? Borsos szerint KluberT!

Előzmény: Adggddfbgr (1630)
Gojira Creative Commons License 2020.02.09 0 0 1631

Minden tiszteletem a Bietigheimé. Semmi esélyük nem volt a továbbjutásra, de azért legyőzték a Storhamart, és így a Lada jutott tovább.

Adggddfbgr Creative Commons License 2020.02.09 0 1 1630

Borsosné évek óta ugyanezt produkálja a csapatával, azóta bőven cserélődött a keret, mégsincs semmi változás ilyen téren. Akkor vajon ki a hibás?

Előzmény: Bamberg58 (1623)
Csuloktata Creative Commons License 2020.02.09 -1 0 1629

Láttam a mérkőzést. Kidobott labdák, teljes  homály az első félidőben is, falra veszélytelen, s vannak az idióta csípő lövései. Valaki megtiltotta neki hogy 5 cm- nél magasabbra ugorjon. A sebessége pedig a vörös meteor természetjáró egyesületével egyezik. Reménytelen.

Ma volt időm megnézni az Újváros elleni Érdet is. Tóth Gabi ott is értékelhetetlen amit művel. Az Újváros vörös irányítója (a nevét félek hogy helytelenül írom le) sokkal agilisebb és pontosabb játékot játszik.

Miattam lehet az Érdben Tóth Gabi, de érthetetlen Lakatos miért nem élvez előnyt az ilyen beszari, lelketlen irányítóval szemben, Tiszta Klivinyi...

Előzmény: RnD (1609)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2020.02.09 0 0 1628

Aha.

Előzmény: hatosfalat (1627)
hatosfalat Creative Commons License 2020.02.09 0 1 1627

Lavko nem lesz jó ellenünk, széttépjük őt (is). 

Előzmény: Tonio 2.0 (1625)
van_Persil Creative Commons License 2020.02.09 -1 0 1626

Vagy azért megy el, mert elege van abból, hogy ígérnek mindent, de fizetni nem nagyon akarnak. 

Előzmény: Bamberg58 (1623)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2020.02.09 -1 2 1625

Lavko a mentális erejét a szerb válogatottra tartalékolja.

Magyarországon meg pénzt keres...

Előzmény: Bamberg58 (1623)
Taliga007 Creative Commons License 2020.02.09 0 0 1624

Meg az is, hogy kivétel nélkül mindegyik csapatnak fontosabb a bajnokság, mint a nemzetközi kupa...

 

Sokszor én is így éreztem, h annyira kell a kupaszereplés a középcsapatoknak, mint egy 2. púp. Idén, már nem annyira..., sőt, ugye ha így lenne, akkor miért az jött le a nézőben a Loki-Érd-MTK-stb. meccseknél, hogy hihetetlenül befeszülve játszanak a nemzetközi kupában? Hogy kvázi agyonnyomja őket a tét...

Előzmény: Fradista Utazó (1615)
Bamberg58 Creative Commons License 2020.02.09 -4 0 1623

Lavko kényszer irányító. Amit Tóth játszik az nem irányítójáték, hanem eszetlen kapkodás. Isten ments, hogy a szerbek ellen bármilyen szerepe legyen. Szabó meg évek óta nem tud lefogyni, attól olyan lassú, aki meg olyan gyáva mint Kiss, az nem profi játékos. 
Edina meg jót akar, minden módon demonstrálja, hogy Tóth az első számú irányítója és ezért játszat a helyén, időnként egy kényszert. Szégyen, de sokszor ő is higgadtabb. Most is már elején le kellett kapni Gabit. Klassz gólokat lő, ja, csak nem irányít. Egyébként meg a román bajnokság is erős, ott is sok és nehéz meccs van. Ezért megy el Lekics is a Buduhoz.

Egyébként Lavko, normális irányítóval, a szerb válogatottban kiváló volt és ellenünk is az lesz. Pedig nem egy nagy játékos, de mentálisan erős, ellentétben Nikivel.

Előzmény: RnD (1606)
hatosfalat Creative Commons License 2020.02.09 -1 0 1622

Tóth Gabi balkettesnek reménytelen. Se magassága nincs, se felugrani nem hajlandó. Átlövő lenne átlövés nélkül. Irányítóba meg egyre inkább úgy látszik fejben nem elég. Persze még csak 23 éves, javulhat.

Előzmény: RnD (1606)
Fradista Utazó Creative Commons License 2020.02.09 0 0 1621

Tavaly szerintem is az EHF-kupára mentek rá, de idén a bajnokságra koncentrálnak ők is. 

Aztán persze lehet, hogy ez is bele fog nekik férni. 

Előzmény: Tonio 2.0 (1618)
G-T15 Creative Commons License 2020.02.09 -1 1 1620

 Szerintem aki nem azért igazol egy kupában induló csapatba, hogy ott közösen sikert érjen el, az több szempontból is gyenge. Vagy azért egy erősebb csapatba, hogy onnan válogatott legyen. Én mostanában ezeket nem igazán az érdi csapatnál. Igaz olyan külföldit is láttam itt tengeni-lengeni, aki válogatottjában ennek ellenére kiemelkedően teljesített. Az baj, hogy a pénz beáramlásával a kézilabdába, a süllyedés is elkezdődött a foci szintjére. Persze az előző szezon kupa szereplése ennek ellent mond és én bízom benne, hogy ebben a szezonban is lesznek kupa győzelmek. A magyar foci ezzel az 1960-as évek óta nem konkurál, bármennyi támogatást is kap az államtól.

Tonio 2.0 Creative Commons License 2020.02.09 0 0 1619

És ez mit bizonyít?

Előzmény: Omega12 (1616)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2020.02.09 -1 0 1618

(Meg az is, hogy kivétel nélkül mindegyik csapatnak fontosabb a bajnokság, mint a nemzetközi kupa, csak a szurkolók vannak ezzel fordítva).

 

Siófok kivétel talán. Legalábbis a tavalyi szezonban nekem ez jött le.

Előzmény: Fradista Utazó (1615)
Fradista Utazó Creative Commons License 2020.02.09 -1 0 1617

Ha több tízezer profi sportolóból lehet kiválasztani a legjobbakat, abból jobb eredmény fog kijönni, mintha kb. ezerből kell. Ezt viszonylag könnyű belátni. 

Előzmény: Omega12 (1597)
Omega12 Creative Commons License 2020.02.09 -1 0 1616

Nem csak az Érdről beszélek. Egy hét  alatt három csapatunk búcsúzott vagy valószínűleg búcsúzott a kupaküzdelmekből. Olyanok, ahol azért a magyar játékosok számottevőek. 

Győr és a Siófok maradt versenyben.  

Előzmény: Tonio 2.0 (1614)
Fradista Utazó Creative Commons License 2020.02.09 -1 2 1615

Azt gondolom, ezúttal nem RnD írt marhaságot, sőt. Nyilvánvaló, hogy az erős bajnokság és az EHF-kupa kettős terhelése megviseli a csapatokat. (Meg az is, hogy kivétel nélkül mindegyik csapatnak fontosabb a bajnokság, mint a nemzetközi kupa, csak a szurkolók vannak ezzel fordítva). 

Előzmény: Omega12 (1584)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2020.02.09 0 1 1614

Egyébként az Érdben nem csak a magyarok mondtak csődöt, hanem pl Lavko is, aki a vb-n a szerb válogatottban remek volt.

Vagy ott van Jerabkova. Az ő betlijének mi köze a magyar válogatotthoz?

Előzmény: Omega12 (1602)
Omega12 Creative Commons License 2020.02.09 -2 1 1613

A leterheltségről volt szó. Az minden sportban megvan. Ez nem lehet magyarázata annak, hogy  a légiósok nélküli csapataink így teljesítenek. Legyen szó fociról, kosárlabdáról vagy kézilabdáról. 

Aki a Lokiba igazol az azt hiszem tudja milyen múltja volt a csapatnak. 

Előzmény: RnD (1611)
doki74 Creative Commons License 2020.02.09 -2 1 1612

Ha és ha , ha ...Rikke is jobban védene akkor siman nyertek is volna:-) 

 

a kerdesedre pedig szeritem annyira biztosan magukénak éziik , mint a veszprémiek, gyôriek  vagy a siófokIak...:-) 

 

 

 

 

Előzmény: lunanoctis (1526)
RnD Creative Commons License 2020.02.09 -6 5 1611

'A Loki pedig kupát is nyert anno...'

 

Anno, azaz majdnem huszonöt éve. És egy másféle kiírásban. Jó ellenérv valóban.

 

(A Liverpool meg nem érdekel. Almát a körtével, foci BL-t a kézi EHF-kupával ne hasonlítsuk már össze.)

Előzmény: Omega12 (1608)
G-T15 Creative Commons License 2020.02.09 -1 0 1610

 Szerintem a vége előtt 10 perccel Lavkó kidobott labdái miatt nem lett érdi  a győzelmet ismét. A végén belekapaszkodtak a veszett fejsze nyelébe és úgy lett esélyük. Igazi éles meccsen kevés az Edinai oroszos heti feszültségben tartás. Szerintem az nem edző aki sorozatban ilyen meccset nem tud megnyeretni az általa edzet csapattal! 

 Úgy néz ki, hogy edzőink sorozatban kérnek időt a meccsek első 10 percében, ami számomra azt mutatja, problémák vannak a felkészítéssel! Vajon mi lenne velük ha a mankóként a reklám bevételt növelendő, még mindig nem lenne esélyük időt kérni?! Persze ez egy fikció, viszont valós kérdés, talán nem csak a részemről. Az tény, hogy se Siófok, se a Loki meccsnek nem volt tétje. Én nem dobnám el a lehetőséget, hogy a meccs végén ne legyen esélyem időt kérni, ha már a szabály ad rá módot.    

Előzmény: Trombozis2 (1591)
RnD Creative Commons License 2020.02.09 -5 5 1609

'Az első és a második félidőben is botrányos volt a semmittevése, kivonta magát a játékból.....'

 

Te láttad egyáltalán a meccset....? Az első félidőben Tóth Gabi jól játszott és szó sem volt arról h 'kivonta volna magát' a játékból.  Hogy lehet ilyen sületlenséget írni....?

Előzmény: Csuloktata (1604)
Omega12 Creative Commons License 2020.02.09 -1 2 1608

Tévedsz! A Liverpool ugyanazzal a kerettel játszik a BL-ben és a PL-ben. Mennyi tapasztalat kell még az Érdnek? Mennyi ideje szerepel a nemzetközi kupákban 3 vagy 4 éve? A Loki pedig kupát is nyert anno, úgyhogy ez az érved sem helytálló. 

 

Előzmény: RnD (1603)
RnD Creative Commons License 2020.02.09 -3 5 1607

Ez igaz, de Érden a nemzetközi kupákban szerzett tapasztalat inkább lehúz, mert sajnos jórészt kudarcokról szól. Érden a szakmai munka minőségével van gond főleg (szerintem).

Előzmény: Gojira (1605)
RnD Creative Commons License 2020.02.09 -5 5 1606

Hát az 'átlövő' Lavko ma egészen összevissza játszott a második félidőben.  Szóval épp a Bistrita elleni meccs nem jó példa.

 

Tóth Gabi amúgy balkettes játékosnak jobb mint irányítónak, klassz gólokat lőtt ma is. Hozzáteszem: vannak nagyon jó asszisztjai is (mondjuk nem a mai meccsen).

Előzmény: Bamberg58 (1598)
Gojira Creative Commons License 2020.02.09 -1 1 1605

Hagyd a tapasztalatot. Az Érd évek óta szerepel a kupákban, ne mondd, hogy nincs tapasztalatuk.

Előzmény: RnD (1603)
Csuloktata Creative Commons License 2020.02.09 -2 1 1604

Remélem az Érdből senki, de senki nem kerül a szűkítés után most a válogatott keretbe. Tóth Gabi a mai napon feltette eddigi munkásságára a koronát a gyáva alibi játékával. Ilyen irányítót nem szabad a válogatott közelébe sem engedni. Az első és a második félidőben is botrányos volt a semmittevése, kivonta magát a játékból. Egyáltalán tudja, hogy Ő az irányító???

Szégyen!

 

Szabó Laura a 7- es lövésen kívül értékelhetetlen. Ahogy edzője mondta kb 1 éve " Te vagy a 7. védő a falban amikor támadunk..."

Ismét láthattuk a világ legerősebb női bajnokságának legendáját.

Nagyon kiábrándító.

Előzmény: Sanyóca(sanyesz) (1588)
RnD Creative Commons License 2020.02.09 -3 4 1603

Halkan megjegyzem hogy egyrészt jóval nagyobb keretük van, másrészt jóval nagyobb tapasztalatuk a nemzetközi kupák jelentette terhelés és stressz elviselésében.

 

(És különben is hagyjuk a focit...)

Előzmény: Omega12 (1597)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!