Keresés

Részletes keresés

-panka54- Creative Commons License 2006.04.27 0 0 520

 T. Módik!

 

 Sajnos a két hsz. még ott van!-((

Előzmény: -panka54- (518)
-panka54- Creative Commons License 2006.04.27 0 0 519

 Még kérni szeretném, hogy figyelmeztessétek a hozzászólókat.....tartozkodjanak a személyeskedésektől!

 Jó lenne ha a játékal kapcsolatos hsz. lennének. Nagyon eldurvult az ottani légkör:(

 

 Köszönettel:  Panka

Előzmény: -panka54- (518)
-panka54- Creative Commons License 2006.04.27 0 0 518

 Kedves Módik!

 

Szeretném ha törölnétek a  Jójáték.hu/ end? topikból a  6791-6793 hszt!

 

Fényképek,  szerintem szemilyiség sértő.

MagicBoy Creative Commons License 2006.04.26 0 0 517
Sziasztok a Leonberger topik-ban megtudnátok oldani, hogy a link-ek linkek is legyenek (Ha a 6-ossal nemtudtok mit kezdeni akkor az törölhető)?
ZsuR Creative Commons License 2006.04.24 0 0 516
Kedves moderatorok, tudnatok a "Thick topic - ervek ukoztetese" cimu topic cimet modositani "Ervek utkoztetese"-re?
Koszonom!
-guess.who- Creative Commons License 2006.04.24 0 0 515

Kedves Gépház!

 

Az africa2006 nick több topicban elkövetett spammelését lehetne radírozni? Semmi köze nincs a topicokhoz a beírásnak, ráadásul ha jól gondolom, ez a fizetős reklám kategóriája...

Köszi!

amdahl Creative Commons License 2006.04.21 0 0 514
legyszives toroljetek az 5147-es hozzaszolasomat az "Írországba kéne menni... Help!!!" topicban, nem kellett volna beirnom a srac telefonszamat. koszi!
ZsuR Creative Commons License 2006.04.20 0 0 513
Moderatorok - legyetek szivesek torolni a kepet fuapolas 4747-es hozzaszolasat - duplaztam, mert turelmetlen voltam. Koszi!
Keszthely1 Creative Commons License 2006.04.20 0 0 512
Kösszönjük szépen a topik összevonást
Hawk T Creative Commons License 2006.04.19 0 0 511

Többen kérték, hogy vonják össze a „Pálmák-KERTBEN?”, „Cikász pálma” és a „Pálmák a lakásban” topikot. Eddig semmiféle visszajelzést nem kaptunk 2006.03.23 óta (lassan egy hónapja), hogy miért ne valósulhatna meg.

köszönettel:

Hawk T

=(^o^)= Creative Commons License 2006.04.14 0 0 510

Kedves Modik,

volnátok szívesek kimoderálni ezt a hozzászólást összeférhetetlenség és IRL adatok kiadása miatt?

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=53798247&t=9060011

(A "Macskanevek-miért ne? KVházi hangulatban" topikban -  http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9060011 - 204427-es sorszámon)

Köszi előre is!

m a x Creative Commons License 2006.04.14 0 0 509
Kéretik nem személyeskedni!
Az eredeti hsz, amire válaszolt a kutyák érdekében egy segítségkérés, anna helye van az Illatos úti topicban is, amely a kutyákról szól!
A maga hsz-e viszont merő személyeskedés, és témaidegen. Az állatvédelem helyzetét kérjük máshol megtárgyalni!
Előzmény: Heeelp (508)
Heeelp Creative Commons License 2006.04.14 0 0 508

A T. Moderátorok legalább olyan jól láthatják, mint akár te is, hogy 6774-es hsz-om v-á-l-a-s-z volt - az alávaló módon megtámadott Dunakeszi menhely védelmében - max barátnődnek a Dunakeszi menhelyet támadó hsz-ára, mely sajnos már nem az első hasonló témájú volt tőletek az Illatos úti topikban :(

Tehát jó lenne, ha nem tennél úgy, mintha én kezdtem volna "offolni"... Ha az nem off részetekről, hogy az árvíz által megtámadottnak még ráadásul kést is próbáltok vágni a hátába, akkor a megtámadott védelme sem lehet off!

Előzmény: nextdoor (507)
nextdoor Creative Commons License 2006.04.14 0 0 507

most meg offol.

T Moderátorok, törlnétek Heeelp Illatos út:((( topicból a 6774-es hsz-ét, amely egy dunekeszi-i menhelyről szól és nem az Illatos út témához kapcsolódik?

Előzmény: m a x (472)
Liquid_FX Creative Commons License 2006.04.13 0 0 506
Tisztelt moderátorok, A Hobbi, szabadidő részleg Gamez szekciójában található "576 Konzol" topik - ami elvileg az 576 Konzol kódnéven futó videojáték-magazinról szólna - jópár hónapja a gyűlölködés, személyeskedés, és nem utolsósorban a rasszista megnyilvánulások melegágya. Amíg a magazinról volt benne szó, örültünk neki (és látogattuk is). Most, hogy Mein Kampfot linkelgetik benne, már a fejünket vakarjuk, és reménykedünk, hogy a topikba tévedő egyszeri user nem azonosít minket az ott összehordott ostobasággal. Töröljétek kérlek, mert lassan nem nagyon tudunk mit válaszolni a topikkal kapcsolatos értetlenkedő olvasói levelekre. kösz: liquid (liquid@576.hu) 576 Konzol szerkesztő
Keszthely1 Creative Commons License 2006.04.13 0 0 505
Nem jön levél hiába várjuk...??!!!(((:)))
dobsika Creative Commons License 2006.04.13 0 0 504

 

Kedves moderátorok!  A kedvenc cicáink topik nevében kívánok:

BOLDOG HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!

bejuma Creative Commons License 2006.04.12 0 0 503
Marylou, Ida, Panna, és még ki tudja kicsoda, drága!
Feldühödött?! Mi? JBP, kiski és a többiek? Ugyan már! TE dühödtél fel!
Nem értékeled, hogy mennyire hiányzol nekünk a poli-diliben? Hát hogyan is tehetnénk, hogy nem jövünk utánad?
:DDDD
Előzmény: marylou (496)
Hawk T Creative Commons License 2006.04.12 0 0 502
Csatlakozom az előttem szólóhoz!
Előzmény: Keszthely1 (501)
Keszthely1 Creative Commons License 2006.04.12 0 0 501

Tisztelt moderátorok!

 

2006. 03.23. 446-os hozzászolás-ban kértem a pálmák kertben és a cykas pálmák topikot vonják össze .

Pálmák - cykasok  kertben lakásban  címmel vonjál össze .

Kérem válaszoljanak ha  van valami probléma ezzel a  kéréssel kapcsolatban ?

köszönettel.

marylou Creative Commons License 2006.04.12 0 0 500

 

Köszönöm az intézkedést! :)

 

Köszönöm, hogy a játéktopikokban továbbra sincs helye a polidilinek, és a durva személyeskedéseknek!

 

norio Creative Commons License 2006.04.11 0 0 498
"Az idegeskedés árt a szépségnek meg az egészségnek." Ezt éppen te mondod? Aki a legtöbbet pattog és a bolhából elefántot csinál? És éppen te oktatod ki az eddigi legtürelmesebb és legjózanabb embert, akit megismertem (Dobsit)?
Előzmény: szuszmok (486)
norio Creative Commons License 2006.04.11 0 0 497
Visszaolvastam itt néhány dolgot. Látom már megint kiutáltál valakit. Holott épp azt szeretted volna már nekünk is bizonygatni, h mennyivel tündibündibb vagy nálunk és milyen szörnyű a stílusunk. Pedig akkor még finom voltam és nőies. Vagy legalábbis magas fokokkal kedvesebb, mint megérdemelted volna. Nem lehet, h esetleg magadban kéne keresni a hibát? Az nem lehet, h ennyi hszt kellene kitörölni! Lehetséges, h egy kicsit túl érzékeny a lelkivilágocskád? És ez a szegény gyerek tök gyámoltalanul kérdezett tőletek Nagyoktól és Tapasztaltaktól az állatkájával kapcsolatosan. Most mondd meg, de őszintén, jó érzés volt belerúgni egy k. nagyot!??? Mi az ilyesmit felnőttként elég jól tűrjük, sőt kellőképp ki is röhögünk érte (mert szegénykém ez jelenti neked a legnagyobb örömöket az életedben), de ez a szegény gyerek nem biztos, h meg tudja majd emészteni ezt a lelki elnyomást, amit Te és az imádóid ellene intéztek. (aki nem tudja, h miről beszélek, az olvassa vissza régebbről, Szuszika minket is kitúrt, de már találtunk egy sokkal jobb topikot. Mindenki, aki már unja a banánt, jöjjön át hozzánk a Kedvenc cicáink nevű topikba :))
Előzmény: szuszmok (492)
marylou Creative Commons License 2006.04.11 0 0 496

 

Kedves moderátorok, kérdem illő tisztelettel: meddig vagyok köteles eltűrni a polidiliből érkező feldühödött "vendégek" személyeskedéseit az 

 1 000 000 000 hozzászólás topikban?

 

Lehetne tenni valamit, hogy ne zavarják azt a topikot politikával és kimondottan támadó, ócsárló jellegű személyeskedésekkel?

 

Dorinesz Creative Commons License 2006.04.11 0 0 495

:-))

:-)))

Előzmény: szuszmok (494)
szuszmok Creative Commons License 2006.04.11 0 0 494
:-))
Előzmény: Dorinesz (493)
Dorinesz Creative Commons License 2006.04.11 0 0 493

Szia Guccica!

 

Ne haragudj, hogy szót emelek, nekem Veled semmi bajom, rendes voltál velem mindig is, de azért had mondjak el egy-két dolgot.

 

"A topik amiről beszéltek szerintem mindenki számára nyilvánvaló, hogy nem 10 éves gyermekeknek való."

 

Nem teljesen mindegy hány éves? Ha szeretettel várjátok, akkor vallásra, nemre, faji különbésgekre, korra tekintet nélkül kellene, hogy fogadjátok az illetőket.

 

"A kislányról egyébként sokáig nem lehetett tudni, hogy kicsi, aztán mikor kiderült, hogy az és próbáltuk szóra bírni a cicájával kapcsolatban..háát nem igazán tudott mit mondani."

 

Sztem egy 10 éves gyerek nem is tud olyan szinten fórumozni, mint ti. Itt jön be a képbe a türelem.

 

"este későn amikor esetleg ágyban, könyvvvel a kezében lett volna már a helye."

 

Nem tudom, hogy mennyire számít ez? Alapjába véve ezzel semmi gondotok nem kéne, hogy legyen.

 

Szuszmok kedves - miattad - senki nem tipródik. Légy oly kedves, és szállj le a felhők közül.

 

Én is elnézést kérek a moderátoroktól, meg a többiektől, akiknek bántja ez a szemét.

 

Részemről is ez az utolsó hsz ebben a témában. Esetleg vigyorikat még küldhetek, de csakis Szuszmoknak! :-)))) 

Előzmény: guccica (490)
szuszmok Creative Commons License 2006.04.11 0 0 492

Dobsika, most már tényleg fejezd be a tipródást!

Kérlek, foglakozz magaddal, a topikoddal és a topikod fejlődésével!

szuszmok

 

Előzmény: dobsika (491)
dobsika Creative Commons License 2006.04.11 0 0 491

A topik már régen túlmutat a címén. Sokkal több annál. Egy topik, ahol a macskák (cicák, cirmancsok, mókok, bársonytalpúak, stb.) és egymás véleményének, személyiségének tisztelete dominál. Egy topik, amely a macsekoknak köszönhetően, már-már igazi baráti közösséggé formálódott nemcsak virtuális értelemben. Egy topik, ahol szeretettel várunk mindenkit, aki szereti az állatokat, cicákat, kutyákat, de ahol persze A MACSKA a fő téma. Szeretettel és örömmel várunk minden jószándékkal érkező topiktársat, tanácsra várót vagy olyan lelkes kiszolgáló személyzetet, aki szívesen beszélget velünk cicája mindennapjairól. Jó szórakozást, kellemes időtöltést és macskaszőrös szép perceket kívánok a topikon minden kedves topiklakónak és -olvasónak!

 

 

Ez áll a topikotok leírásában. Nincs benne, hogy gyerekek ne írjanak. Amúgy meg a kislánynak is van/volt cicája. Szóval nem értelek titeket. E kettő uis. ellentmond egymásnak. Amúgy nekem teljesen mindegy mit csinál Szuszmok a topikkal, csak ne írja azt, hogy: "szeretettel várunk mindenkit". A másik, ti sem offoltok, pedig gyakran megesik nálatok, hogy cicák helyett egész másról írtok. Pl. kult.-s intézmények stb. Vagy mondjátok azt: "amit szabad Jupiternek..."

 

Amúgy tényleg nem szeretnék több hsz-t tenni e témában. Szuszmokkal tisztáztam amit szerettem volna, neked semmi mondandóm nincs.

Előzmény: guccica (490)
guccica Creative Commons License 2006.04.11 0 0 490

Szia dobsika,

A topik amiről beszéltek szerintem mindenki számára nyilvánvaló, hogy nem 10 éves gyermekeknek való. A kislányról egyébként sokáig nem lehetett tudni, hogy kicsi, aztán mikor kiderült, hogy az és próbáltuk szóra bírni a cicájával kapcsolatban..háát nem igazán tudott mit mondani. Csak hümmögött...este későn amikor esetleg ágyban, könyvvvel a kezében lett volna már a helye.

De természetesen nem Őt kell hibáztatni. Azért sem mert nem értette meg, hogy ez a topik felnőtteknek való. Azért ha máshogy nem is, szabályokkal lehet rajta segíteni..

Új tagok meg igenis vannak. Nem is akármilyenek!

De a lényeg: Ne bántsátok már egymást! Van itt annyi topik amik közt válogathattok..

Előzmény: dobsika (488)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!