Keresés

Részletes keresés

falcoivan Creative Commons License 2010.01.31 0 0 29
Szégyen vagy nem, de nem tudom! Holnap lemérem!!! Én is kiváncsi lettem a pontos méretre. Az biztos, hogy nem kicsi.
Előzmény: Törölt nick (27)
falcoivan Creative Commons License 2010.01.31 0 0 28
Zootyka is ko shamos! Még a végén megfertöztök!!!
(Nem kell a törpét használnod. A ko-bol már kiderül, hogy törpéröl beszélünk.)
Tetszenek nagyon, de a küllemükön kivül nem sokat tudok még roluk?!
Előzmény: kutyatenyésztő (26)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.31 0 0 27

Szia!

Nagyon szépek ezek a viadorok,milyen magasak.

Előzmény: falcoivan (21)
kutyatenyésztő Creative Commons License 2010.01.31 0 0 26
Most ha minden igaz törpe ko shamo tojásom lesz
kutyatenyésztő Creative Commons License 2010.01.31 0 0 25
Szia
Egyenlőre még nincsenek de majd szeretnék
falcoivan Creative Commons License 2010.01.31 0 0 24
Szia!
Üdvözöllek az oldalon!
Csak tetszenek vagy vannak is?
Előzmény: kutyatenyésztő (12)
falcoivan Creative Commons License 2010.01.31 0 0 23
Ha lejebb vissza olvasol akkor találsz pár tel.számot. De ha lesz én is szivesen adok neked shamo és maláj tojást! Még nem tojnak. Sajnos, bár nem csoda ebben az idöben!
Még egy szám, öt még nem irtam. Tamás Ede:06304453867 (remélem nem haragszik meg, hogy kiirtam a számát)
Beszéltem Istvánnal (Visszaagyökerekhez) és nagyon szivessen megosztja velünk tapasztalatait!
Elöre is köszönöm neki.
Előzmény: Törölt nick (22)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.31 0 0 22

Szia!

Nem találtam még senkit.

Előzmény: falcoivan (18)
falcoivan Creative Commons License 2010.01.30 0 0 21
Pár kép.
falcoivan Creative Commons License 2010.01.30 0 0 20
Köszönöm.
Előzmény: zootyka (19)
zootyka Creative Commons License 2010.01.30 0 0 19
Ok !
Előzmény: falcoivan (17)
falcoivan Creative Commons License 2010.01.30 0 0 18
Szia!
Sikerült találni valakit? Ha nem, irj és segitünk!
Előzmény: Törölt nick (10)
falcoivan Creative Commons License 2010.01.30 0 0 17
Hello!
A ko-shamoval szemezek én is! Nagyon komolyan néz ki!!! Csak már jol megkell gondoljam, helyszükében kezdek lenni.
Megtennéd, hogy holnap rám csörögsz? Vissza hivlak.
Előzmény: zootyka (13)
Johny24 Creative Commons License 2010.01.30 0 0 16
Hali!
Sajnos én sem tudok szerintem többet róluk,mint te.Csak az az egy kakas van,de gondolkodom rajta,hogy szerzek majd hozzá jércét.ez attól függ,hogy tudok-e csinálni nekik helyet.A kakas középen található
Előzmény: falcoivan (6)
zootyka Creative Commons License 2010.01.30 0 0 15

Érdemes megnézni :

 

                                  www.malaieninfo.de

                                  www.zwerg-malaien.de

                                  http://www.zwergkaempfer.de/dnn/

 

Talán mások is kedvet kapnak !

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Törölt nick Creative Commons License 2010.01.30 0 0 14
 

Üdvözlök Minden Viadoros Tenyésztőt!

Létrehoztam egy új topicot amelynek a neve: Diszbaromfik adás-vétel

Minden kedves fórumozót szeretettel várok ebben a témában.

Találjanak egymásra az eladók és vevők.

zootyka Creative Commons License 2010.01.30 0 0 13

Nekem a nagy kedvencek a törpe modernek és a ko-shamok, hát velük se egyszerű ha szeretnél egy igazán szép madarat, de próbálkozok. Januárban a németeknél láttam törpe malájokat hát teljesen bele szerelmesdtem a kis terminátorokba, szóval

már három nagy kedvenc van és remélhetőleg már tavasszal kézzel fogható lesz, már levelezek egy tenyésztővel.

Előzmény: falcoivan (9)
kutyatenyésztő Creative Commons License 2010.01.30 0 0 12
Sziasztok nekem is nagyon tetszenek a maláj viadorok
falcoivan Creative Commons License 2010.01.30 0 0 11
Egy kis érdekesség!
Már 4500 éve léteznek malajoid tipusu madarak!!! (Szerintem elképesztö idö!)
Europába 1570-ben egy festményen határozottan felismerhetö egy maláj tyuk. (Ludger Tom Ring a festö) És mint már emlitettem Német országban már 1850-ota elismert fajta.

Törölt nick Creative Commons License 2010.01.30 0 0 10
Megtaláltam,itt vagyok
falcoivan Creative Commons License 2010.01.30 0 0 9
Szia!!!!
De örülök, hogy itt talizunk! Nagyon jo lenne ha tudnál cimeket hozni, mert szeretnék legalább tojást szerezni. Sajnos most nem tudok kimenni, pedig már nagyon szeretnék.
Elöre is nagyon köszönöm.
Igen a németeknél már 1850-ben elismert fajta volt!!!
Most milyen madaraid vannak?
Előzmény: zootyka (8)
zootyka Creative Commons License 2010.01.30 0 0 8

Szia Pisti !

 

Gratula a topikhoz, tényleg van mit javítani a hazai állományon.

Németországban igen kedvelt ez a impozáns fajta, a minőségen meg is tátszik.

Külön öröm, hogy ismerjük egymást személyesen, most 6.-án megyek a sógorokhoz,

ha látok szép malájt akkor hívlak ha nem bánod.

 

Üdv Czaffer Zoltán

              ÉRD

falcoivan Creative Commons License 2010.01.30 0 0 7
Tiszteletem!
Örülök, hogy érdeklödik a malájok iránt! 06707767703 a tel.számom.
Remélem tudok segiteni.
Üdvözletem: Földesi István
Előzmény: visszaagyökerekhez (5)
falcoivan Creative Commons License 2010.01.30 0 0 6
Szia János!
Örülök, hogy itt vagy!!! Ugy gondolom lehet Te többet is tudnál mondani a malájokrol, hisz Tőled vannak az enyémek!
Az jo lenne, mert pont fehér szinüt probálok szerezni. 12szin változata van.
Most csak az az egy kakasod van?
Előzmény: Johny24 (4)
visszaagyökerekhez Creative Commons License 2010.01.30 0 0 5
Üdvözletem Faco Úr !!
Gratulálok a topikhóz, szerintem is a Maláj külön figyelmet érdemel.
A viadoros topikon kértem telefonos elérhetőséget,most itt is meg teszem .Freemail címem nicknevem-nél.Előre is köszönöm.
Johny24 Creative Commons License 2010.01.30 0 0 4
Hali Falco!
Jó ötlet volt ez a topic,gratu hozzá!Én már láttam Mo-on fehér,iletva egészen téglavörös maláj tyúkokat is.Asszem Makón lakik egy srác,Tamás Ede ő is komolyan foglalkozik a malájokkal.Tavaly ő is vett fehéret is,nem tudom,hogy mi lett belőle neki.+próbálom +szerezni az elérhetőségét.
Yosua Creative Commons License 2010.01.30 0 0 3
köszi

én valami világosabb színben szeretném.mindenki búza színűt tart(tenyészt).
persze ha nem lesz más....
de az is lehet hogy megvárom mire jutsz.
úgy hallottam a németek elég jól állnak a tenyésztésükben.bár nem túl megbízható a forrásom
Előzmény: falcoivan (2)
falcoivan Creative Commons License 2010.01.30 0 0 2
Ráczék: 06308666444
Szilágyi:06304055818
A másik:06208039529
Remélem sikerül velük beszélni és tojást vagy madarat szerezni!
Most probálok külföldröl beszerezni utánpotlást és más szin változatokat is.
falcoivan Creative Commons License 2010.01.30 0 0 1
Szia!
Nem tudom kit mennyire zavar, csak azt, hogy a diszbaromfisok nem tartják diszbaromfinak és a viadorosok már nem tartják igazi viadornak. Pedig szerintem mindkét "csoport" sokat köszönhet neki.
Nem hinném, hogy malájokkal bárki is harcoltatna. A tenyésztés már kiölte belölük azt a kitarto agreszivitást.
De a kinézetük valoban megragado és engem lenyügöz, hogy milyen ösi multja van!
Akikröl tudok: Ráczék (madárkert), Szilágyi Lászlo, ö gyulai és van még egy srác a neve nem jut eszembe, de a száma megvan! Mindjárt küldöm is a tel számokat!
Előzmény: Yosua (0)
Yosua Creative Commons License 2010.01.30 0 0 0
hello falcoivan

itt vagyok.
talán zavarja a többieket, hogy a malájokról beszélünk?
ezekből a kakasokból sugárzik a nyers vadság, ez tetszett meg bennük.
én nem akarom verekedtetni.azt olvastam, hogy a viadalokon elég gyengén szerepel.
nem elég agresszív.a brahmákhoz hasonlították a vérmérsékletét.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!