Keresés

Részletes keresés

Csipi62 Creative Commons License 2010.02.05 0 0 59
Majd hétvégénteszek fel képeket
Előzmény: zootyka (57)
falcoivan Creative Commons License 2010.02.04 0 0 58
A fehéret megnézném én is!!!
Előzmény: Csipi62 (56)
zootyka Creative Commons License 2010.02.04 0 0 57

Úgy látom, hogy szinte mindanyuinké tőled származik.

Itthon még nem is láttam fehéret, pár képet ha fel tudnál rakni azt nagyon megköszönném.

Előzmény: Csipi62 (56)
Csipi62 Creative Commons License 2010.02.04 0 0 56
Igen , Shamok angol vonal, az allsó ko-shamo. A hintáé is az én vonalam. Van még fehérbe is.
Előzmény: zootyka (52)
kutyatenyésztő Creative Commons License 2010.02.03 0 0 55
Hint- apalinta madarai ha minden igaz akkor ezektől lesz majd tojásom ko shamok
falcoivan Creative Commons License 2010.02.03 0 0 54
Azt hiszem sikeres lett a fertözödés!! De tojásokat szeretnék majd belölük.
falcoivan Creative Commons License 2010.02.03 0 0 53
A legalso, igen az.
Csak nem jol látom és a szine is olyan érdekes. (Nekem még.)
Előzmény: zootyka (52)
zootyka Creative Commons License 2010.02.03 0 0 52

Köszi, nagyon szépek.

A shamok Julia vonal ?

 

Falco ők a ko-shamok !

Előzmény: Csipi62 (50)
falcoivan Creative Commons License 2010.02.03 0 0 51
Szia!
A legalso kakasrol (világos nyaku), nincs közelebbi képed? Ö tiszta shamo?
Már máskor is néztem de mindig ilyen távoliban van.
Nagyon szépek a madaraid!!!
Előzmény: Csipi62 (50)
Csipi62 Creative Commons License 2010.02.03 0 0 50
A képek:

zootyka Creative Commons License 2010.02.03 0 0 49
De szúrd be !
Előzmény: zootyka (48)
zootyka Creative Commons License 2010.02.03 0 0 48

Szia Csipi !

 

Pár ko-shamo képet fel tudnál dobni ?

Péter is szép madarat kapott, szóval tényleg kíváncsi lennék a shamokákra.

 

Johny24 Creative Commons License 2010.02.03 0 0 47
oops!"beszúrás"
Előzmény: Johny24 (46)
Johny24 Creative Commons License 2010.02.03 0 0 46
Hali!
500kb-nál kisebb file,ha kisebb ,akkor betallózod,feltöltés.Ha feltöltötte a képet,nyomj a kép bal oldalán található "beszórás"-ra 1x.
Előzmény: Csipi62 (45)
Csipi62 Creative Commons License 2010.02.03 0 0 45
A képeket nem tudom sikerült e .
Előzmény: Csipi62 (44)
Csipi62 Creative Commons License 2010.02.03 0 0 44
Goliát és fiai
Előzmény: Csipi62 (43)
Csipi62 Creative Commons License 2010.02.03 0 0 43
Saját madaram
kutyatenyésztő Creative Commons License 2010.02.02 0 0 42
Kemény az a csőrkosár
zootyka Creative Commons License 2010.02.02 0 0 41

Sziasztok !

 

Billy, komoly madár lehet.

Azért legyen egy szép maláj is.

falcoivan Creative Commons License 2010.02.02 0 0 40
Óriás!!! Milyen vastag a lába!
Előzmény: Johny24 (39)
Johny24 Creative Commons License 2010.02.02 0 0 39
Hali!
Ekkora shamot láttál már?Hatalmasnak tűnik.A kép a ganoi.com-ról van.
Előzmény: falcoivan (38)
falcoivan Creative Commons License 2010.02.02 0 0 38
Igen, meg fertözik az embert! Nagyon impozánsak és akinek bejön a temperamentumuk az el veszett!!! A kisebb fajták még rettenthetetlenebbek.
Előzmény: kutyatenyésztő (34)
falcoivan Creative Commons License 2010.02.02 0 0 37
Amikor majd tojnak és keltettem egy kört. De nem akarok sok tojást magamnak, leginkább teszt lesz. Az ára 300ft/db körül lesz.
Előzmény: Törölt nick (36)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.01 0 0 36

Szia!

Az szép ,tojás mikor várható mind a kettőtől,mert vennék és milyen árban.

Előzmény: falcoivan (35)
falcoivan Creative Commons License 2010.02.01 0 0 35
Lemértem: a maláj kakas ha normál állásban áll 75-78cm, ha kihúzza magát 83cm körül.
A shamo kakasom (Red) kihúzva 78cm. (a másik kakasnak pozolt)
Előzmény: Törölt nick (27)
kutyatenyésztő Creative Commons License 2010.02.01 0 0 34
Én se sokat tudok róluk de tetszik ez a fajta meg a többi viador is
falcoivan Creative Commons License 2010.02.01 0 0 33
Rendben!!
Előzmény: zootyka (32)
zootyka Creative Commons License 2010.01.31 0 0 32
Sajnos melózok hétköznap, szombat börze, vasárnap ?
Előzmény: falcoivan (31)
falcoivan Creative Commons License 2010.01.31 0 0 31
ok! Holnap?
Előzmény: zootyka (30)
zootyka Creative Commons License 2010.01.31 0 0 30
Gyere át valamelyik nap, talán a végén tényleg rákapsz.
Előzmény: falcoivan (28)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!