Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.02.11 0 0 1901
ha ilyen aprankent megy a darabolas sose ernek a vegere.....es ez a szerencse
Előzmény: Törölt nick (1900)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.11 0 0 1900
Ne haragudj topiknyító, de itt gyönyörű légi felvételek bizonyítják, hogy bizony molekuláira hullik szét az USA és a fejlett pénzvilág kőtemploma:

http://nol.hu/galeria/000002331/000230481
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.11 0 0 1898
egyes szamban irtam , ezt : "aspenra" azaz aspen - ra , hat o meg klubbosodott , bar ugy irtad te intezted el , topic cime : Uj topic , eszak amerika . stimmel ?
Előzmény: denes (1896)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.11 0 0 1891
aspenra gondolok es azt irom igazad van
Előzmény: denes (1889)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.10 0 0 1887
ezert zavar,hogy lusta vagyok dolgozni,dehat az egesz elet egy lutri,vagy van szerencsed vagy nincs
Előzmény: Gavriel (1885)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.10 0 0 1886
pontosan.pestire is ra van irva hogy usa licenc.azt HISZEM , hogy pesten olcsobb , de nem tudom , hogy itt mennyi , de ha egy arban vannak akkor is EDDIG jobban jartam , mert itt is recept koteles lenne azaz orvost is kellett volna fizetni
Előzmény: Gavriel (1884)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.10 0 0 1883
jol teszed.en teszem rosszul hogy nem dolgozok.komolyan !
Előzmény: Gavriel (1882)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.10 0 0 1881
muslinca vagyok
Előzmény: denes (1875)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.10 0 0 1880

gond sincs,csevegunk nem ?

Előzmény: Gavriel (1878)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.10 0 0 1879
lehet,de nem erdekel,augusztustol van medicare mert 65 leszek,de erre sincs szuksegem,ami kell vernyomascsokkento,koleszterol csokkento  azt meg ezutan is pestrol hozom,esetleg valami CT - ket fogok itt elvegeztetni hogy tuti elerjem a 100-at
Előzmény: denes (1876)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.10 0 0 1877
hogyne nyertem volna.amit irsz azt 1985 ota sajat tapasztalatbol tudom.egyszer fizettem itt orvosert valami 25 $ . kb 6 influenzam volt , erre mindig az ER-ben irattam fel gyogyszert a magyar utlevelemmel , pedig az usa is nalam volt .
Előzmény: denes (1874)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.10 0 0 1873

elso hozzaszolasomban nem vetted eszre hogy az atlagrol beszeltem.van ez igy , bar te nem szoktal feluletes lenni.az egyenloseg persze hogy nem valosithato meg.nem is airtam ugyan ezt , de azert te meg irhatod.mit akarok ? mindenem megvam , tehat semmit

Előzmény: Gavriel (1872)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.10 0 0 1871
na most leirod azt amit en is csak mas sorrendbe teszed a szavakat . a 40 millio biztositas nelkulinek az ellatasa atlagon aluli , irtam en aki az usa-ban elek . izraelben nincs atlag ? ott egyenloseg van azaz egyfajta kibucos komenizmus ? azert megsugom , hogy peresznek jobb orvosok jutnak mint neked .
Előzmény: Gavriel (1870)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.10 0 0 1869
na dehat ez mindenutt igy van . itt az usa-ban van ugy 40 millio biztositas nelkuli . ezek egeszsegugyi ellatasa atlag alatti . sajnos izraelben nem jartam , de ott se lehet maskent . magyarban halapenzt adsz , remelve hogy jobban ellatnak akkor . az usa-ban meg eleve tobbet fizetsz , halapenz tudtommal itt nincs de itt sose jarok orvoshoz mert 65 evesen is egeszseges vagyok
Előzmény: Gavriel (1868)
attilabacsi Creative Commons License 2010.02.10 0 0 1865

 Mesélj aa 1992-ben vagy 1999-ben virágzó egészségügyről egy kicsit, lécci, lécci, lécci!!

 

Az egészségügy nem volt túl fényes akkor sem...

De már jártak a nyugatiak ide magukat kezeltetni.

Az orvosok nagyrésze nem kényszerült a pálya elhagyására vagy külföldre.

A kórházakban nem a folyosókon kellet elhelyezni a betegeket...

 

Az eü prvivatizáció meg csak addig az ördögtől való, amíg nem fideszesek teszik azt, mint ahogy arra láttuk a példákat.

 

És nem csúsztatni kell...

Nem alapjában a privatizációval van a baj, de az embernek ráncos lesz a homloka amikor mindenáron a kecske akarja privatizálni a káposztát....

 

Nézd... Láttuk hogy hogy privatizálták (el) a szocik az ország vagyonát. Nem kell erőlködni, ebből nem lehet kimosakodni. 

 

Amihez a szocik hozzányúltak, minden csak egy lenyúlási verseny lett a metrótól az autópályákon kersztül, a BKV-n át az egészségügyig.

 

A Fidesz a rendelkezésére álló 4 év alatt még arányosan sem csinált ekkora károkat.

 


 

Előzmény: RogerWilco (1864)
RogerWilco Creative Commons License 2010.02.10 0 0 1864
Egyszerű: A magyar egészségügyi helyzet az utobbi 8 év liberálbilsevik gengszterek áldozata...

Itt egyvalami/-ki egyszerű, és az te vagy. Mesélj aa 1992-ben vagy 1999-ben virágzó egészségügyről egy kicsit, lécci, lécci, lécci!!

Az eü prvivatizáció meg csak addig az ördögtől való, amíg nem fideszesek teszik azt, mint ahogy arra láttuk a példákat.
Előzmény: attilabacsi (1863)
attilabacsi Creative Commons License 2010.02.10 0 0 1863

De az is lehet, hogy a mama nem akrt hálapénzt adni.

 

Rosszindulatú vagy.

A hálapénzt utólag szokták adni...

 

Egyszerű: A magyar egészségügyi helyzet az utobbi 8 év liberálbilsevik gengszterek áldozata...

 

Ha figyelted hogy próbálták például a Hospinvestet elnyomni az emberek torkán, amikor mindenki kézzel-lábbal kapálódzott ellene mert világos volt volt hogy csak egy lenyúlási lehetőség az elit csókos haverjainak.

 

De már nem sokáig...

 

Fizetni fognak a csirkefogók...

Előzmény: denes (1856)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.09 0 0 1852
na most megint van toyota hirem , mert autokaztam egy kicsit es ott szoktam hallgatni . mr akio toyota - t elkaptak az usa ujsagirok davosban , probaltak sarokbaszoritani , de ez nem lenyeges , amin mindenki megdobbent hogy a toyotat alapito dinasztia mai ura , aki unokoja az alapitonak , AUDI-val jar . most ezen zihalnak . aztan szo volt a tea partyrol , amit en az itteni jobbiknak nevezek feluletesen , van egy ujsagjuk , hatha megtalalom www.dailybeast.com
Előzmény: denes (1845)
tkoz Creative Commons License 2010.02.09 0 0 1850
Bocsi Bosch kőbánya-kispesten.
Előzmény: Törölt nick (1843)
RogerWilco Creative Commons License 2010.02.09 0 0 1846
főként elektronika és elektromosság, és hibriddel igen jó eredményt érnek el (prototipusig sem jut, csak asztali példányig) hogy a dugóba ki-be kapcsolhasd az elektromos meghajtást nem zabálva felesleges pufogtatással az energiát.

Ez már jópár típusnál alap- vagy választható felszerelés (pl Volvo, Mercedes, BMW stb)
Előzmény: tkoz (1842)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.09 0 0 1843
kobanyan opel fejlesztes ? tudnal valamit irni rola ? pl. hol helyileg ?
Előzmény: tkoz (1842)
tkoz Creative Commons License 2010.02.09 0 0 1842
Tehát a Honda és a Mazda gyárt bolygódugattyús motorokat, mig más autógyárak a 150 éves licencű motorokat gyártják, azt is elképesztően alacsony hatásfokkal. és pazarolják 100 éve a benzint, gázolajat. A toyota és suzuki legalább viszonylag jó hatásfokú motorokat gyártanak, már ezért is megéri ilyet vásárolni, kis fenntartási költség, nagy teljesitmény mellett. Mig ugye a General Motor motorjaiból szin tiszta benzin folyik a kipufugón ha dugóba kerülsz. Na most itt kőbányán nyomják az Opel fejlesztéseket főként elektronika és elektromosság, és hibriddel igen jó eredményt érnek el (prototipusig sem jut, csak asztali példányig) hogy a dugóba ki-be kapcsolhasd az elektromos meghajtást nem zabálva felesleges pufogtatással az energiát. Tehát USA vagy átáll a modern technológiára a népbutitás felső foka helyett, vagy szétesik Ezt a szintet csak Chikago éri túl, Los angelesnek Miiaminak máris annyi.
Előzmény: Törölt nick (1830)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.09 0 0 1840
Az erkölcs az 10 perc vonatkésés után le szok mondani a közlekedési miniszter és a valószínűleg jogosan korrupcióval vádolt agrárminiszter harakirit követett el.
Előzmény: Törölt nick (1835)
attilabacsi Creative Commons License 2010.02.09 0 0 1839

Azt mondtad mész aludni... azért nem válaszoltam...

 

Ne kínozd magad, holnap is lesz nap...

 

Ha hosszabb szöveget írsz, írjad a Notepadra, vagy elküldés előtt jelöld ki az egészet és nyomjál ctr "c" -t.... Így megmentheted a hosszabb eszmefuttatásokat...

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (1838)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.09 0 0 1838
Irtam egy bo es cifra valaszt denesnek ezen elobb beidezett soraira...a szemet index elcsapta...csak idezetet tette be!
most tuti , h nem fogom ujrairni /talan maskor se/...a Zindex denessel van!

Francba! Minek potyogni, h ugyis sz a r az index blogmotorja..?
Tobb, m bosszanto!
pedig mily talaloan-tomoren leirtam a lenyeget..Francba!

Francba!!!
Előzmény: Törölt nick (1836)
attilabacsi Creative Commons License 2010.02.09 0 0 1837

Ha az USA bedöl Kinának nincs hova mennie.

 

jaj, dehogynem...

 

Ott van a fejlődő világ...

Kölcsönpénzből ők is tudnak vásárolni....

Oroszország, Brazília, Afrika...

Plusz a kínai belső piac...

Az évi 8-10%os növekedéssel az sem piskóta...

 

Nem mondom hogy zökkenőmentes lesz, a növekedés vagy 3 évig visszaesik 6%-ra, de át fog állni.

És ne felejtsük el... Kína tudja hogy mi a szegénység... És hogy hogy kell kicsit összébbhúzott nadrágszíjjal élni.

 

China's growth is mainly due to its internal market rather than to exterior commerce, Jorge Castro, an Argentine expert on strategic planning and international policy, was quoted as saying Sunday by the local daily "Clarin."

"The domestic demand contributed 12 percentage points to the increase of the gross domestic product (GDP), while the net exports reduced four points," said Castro, who is also president of the Institute for Strategic Planning.

 

http://english.dbw.cn/system/2009/12/21/000188632.shtml

 

 

Előzmény: denes (1828)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.09 0 0 1836
Tül sokat halljuk ezt a szakember dumát. Gyere elö végre a hablatyon kivül valamivel. Az sem baj, hogy ha nincs igazad. Legfeljebb háman vagy négyen lesztek akin röhögni lehet.
Előzmény: denes (1820)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.09 0 0 1832

hön egy úőj. A japán ipar feltalálja magt állandóan. Nem hiábamaghatározó 40 éve. Agresszív, expanzív, profitorienált, de az erkölcs is számít. Ez a sikere.

Előzmény: Törölt nick (1826)
attilabacsi Creative Commons License 2010.02.09 0 0 1829

Mit fizetsz, ha nem lesz darabolra esés/felbomlás/pofáraesés?

Fogadni akarok.

 

Nos....

 

Mi lenne az a darabokra esés/felbomlás/pofára esés amikor elismernéd hogy vesztettél?

 

Én úgy gondolom hogy ha a szövetségi rendszer meglazul, és pénzügyi vagy katonai téren egy vagy több állam a jelenleginél nagyobb függetlenséget követel vagy vív ki magának, és/vagy az USA egyedüli szuperhatalmi szerepe jelentősen meggyengül, katonailag és/vagy gazdaságilag más ország leelőzi, akkor úgy érzem hogy az események engem igazolnak.

 

Ha gondolod, a definíciókon még finomíthatunk...

 

De nem akarok úgy járni mint a britek királya a sötét lovaggal...

 

http://www.youtube.com/watch?v=JN5mQ7WQzN0&feature=related

 

 

Előzmény: denes (1821)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.09 0 0 1824
Nem tudom, lehet. Japán seokás szerintr valószínűlrg távozik a Toyota elnöke.
Előzmény: Törölt nick (1823)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!