Keresés

Részletes keresés

zootyka Creative Commons License 2010.02.08 0 0 90

Szia !

 

Kiegészítem a számokat egy képpel.

Őket árulják !

Előzmény: falcoivan (88)
zootyka Creative Commons License 2010.02.08 0 0 89

Johny !

 

Ha jól tudom ezt a kakast adtad el Falconak és gondolom te fényképezted.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy sz@r a madár hanem, hogy egy rossz fényképről ne húzzuk le senki madarát. Gondolom látod a hasonlóságot.

Részemről lezárva !!!!

Előzmény: Johny24 (78)
falcoivan Creative Commons License 2010.02.08 0 0 88
Egy törpe malájos telszám :0175/2858990, 04722/910668
Ha érdekel valakit.
falcoivan Creative Commons License 2010.02.08 0 0 87
Rendben, beszélünk. Köszönöm.
Előzmény: Csipi62 (84)
falcoivan Creative Commons License 2010.02.08 0 0 86
Johny! Egy fél oldal van tele irva leginkább német cimekkel, tel számokkal akiket a napokban akartam felhivatni fehér maláj ügyben.
Megadhatnád ezt az elérhetöséget!
Előzmény: Johny24 (81)
Csipi62 Creative Commons License 2010.02.08 0 0 85
Bocsi meg van a levél.
Előzmény: falcoivan (76)
Csipi62 Creative Commons License 2010.02.08 0 0 84
Én nem kaptam mailt, talán valaki más kaphatta,Goliát angliából érkezett tojásba,egy Japán hölgy jovóltábol. A származását nézve japán ó shamó, tojás véget meg majd beszélünk. Hivhatol nyugotan 06 20 4391138
Előzmény: falcoivan (76)
Johny24 Creative Commons License 2010.02.08 0 0 83
A múltkor feltettem Ede kakasát,ő azt feketének mondja.Először mikor írta,hogy van fekete kakasa,azt hittem full fekete,de nem.Azt mondja naposan tiszta fekete volt.
Előzmény: falcoivan (82)
falcoivan Creative Commons License 2010.02.08 0 0 82
Igen beszéltem vele! Csak nincs kakasa, sajnos!
Előzmény: Johny24 (80)
Johny24 Creative Commons License 2010.02.08 0 0 81
Zagyvarékasról származnak a fehérek,ha kell tudok elérhetőséget.
Előzmény: Johny24 (80)
Johny24 Creative Commons License 2010.02.08 0 0 80
hali!
A 71es hsz-emnél az a fehér fej 1ébként maláj.
Előzmény: falcoivan (79)
falcoivan Creative Commons License 2010.02.08 0 0 79
Egy követ fujunk fiuk! Ezt ne tévesszük szem elöl!
A külföld nekem minden képen muszáj, mivel fehéret szeretnék még a malájbol!!! IS.
Johny24 Creative Commons License 2010.02.08 0 0 78
Én sem értek jobban hozzájuk,mint itt bárki is,mert csak pár hónapig voltam maláj tulajdonos.1értelmű,hogy kell a külföldi vér is,mivel nem magyar őshonos fajtáról van szó,így mindig lesz az itthoninál jobb minőség,de még az itthonit is ki lehet aknázni,mielőtt külföldre megy az ember.Aki megteheti az menjen is,mert így tud segíteni az itthon maradóknak.Az árakról nem nagyon tudok nyilatkozni,mert itthon nem észleltem nagy differenciát,a külföldi árakat,pedig nem tudom.
Előzmény: zootyka (77)
zootyka Creative Commons License 2010.02.07 0 0 77

Nagyon félreértettél, komolyan írtam nem képmuttatásból.

Nagyon kezdő vagyok és örömmel veszek minden épitő hozzászólást.

Falco madarai tényleg szépek, szó nem volt arról, hogy lecserélje de szeretné fejleszteni az állományát ha jól tudom. Egy vonal szerintem kevés a tenyésztéshez meg arra is gondolni kel ha lesz szaporulat azt mivel fogja összerakni meg ha mindenkinek testvéreket adna már indulna a jó kis beltenyésztés. Ez csak a saját vélleményem lehet, hogy rosszul látom. Viszont szerintem meg érdemes malájokért határunkat átlépni, álltalába jobb madarakat  látni, sokszor olcsóbb is meg nembeszélve az új vér.

Őrömmel vennék tippet minőségi maláj ügyben, mert szerintem sokunkat érdekelne.

Shamokért biztos, hogy nem mennék külfödre, mert már megtették mások és nagyon szép állományt hoztak össze.

 

Előzmény: Johny24 (74)
falcoivan Creative Commons License 2010.02.07 0 0 76
Szia Csipi62!
Nagyon szépek a madaraid!! A ko-shamok is gyönyörüek. Szeretnék belölük tojást, a fehérektöl?! (de irtam is Neked, magánba)
Goliát honnan származik?
Előzmény: Csipi62 (66)
falcoivan Creative Commons License 2010.02.07 0 0 75
Sziasztok!
Valoban nem ártana több kép arrol a maláj kakasrol, nagyon rossz minoségü a felvétel. De igy a szárny tartása nem tul standard-os. Ebben Johnyval egyezik az izlésünk!
Viszont köszönöm az infot, fel veszem vele a kapcsolatot. Még segithet!!
Maláj téren különösen elkél a segitség.
Johny24 Creative Commons License 2010.02.07 0 0 74
Nem piszkálódni akartam,csak azért,mert német,nem biztos,hogy jó!Nem mondom,hogy nem kell külföldit behozni,vérfrissítésnek jó lehet,de Falco malájai is szépek,pedig hazaiak.Nálunk is látni szép tyúkokat,kakasoknál sajna jellemzőbb a test mellett tartott szárny.(a kép lopott)
Előzmény: zootyka (72)
zootyka Creative Commons License 2010.02.07 0 0 73

Látom nyáron is csináltál képet  ;-)

Ha jól látom GÓLIÁT nem csak nagy, a feje is Q..va jó.

Előzmény: Csipi62 (69)
zootyka Creative Commons License 2010.02.07 0 0 72

Szia !

 

Köszönöm a hozzászólást, teljesen igazad van.

Utána olvasva a könyvem is azt írja, hogy a szárnyvég a nyergen nyugszik.

De azért szívesen megnéznék még egy pár képet, mert bármilyen madárról lehet elfuserált képet készíteni. Még 1x  kösz, semmi szükség, hogy behozzunk selejt madarakat.

Előzmény: Johny24 (71)
Johny24 Creative Commons License 2010.02.07 0 0 71
Hali!
Nem vagyok nagy maláj szakértő,de ahogy tudom a szárnyaknak a háton össze kell érniük.Ezeknél ez nem igazán figyelhető meg,bár tényleg nem a legjobb a képminőség.
A képen láthatónak se teljesen,de kissé "felhúzott"(Tamás Ede kakasa)
Előzmény: zootyka (68)
lamos Creative Commons License 2010.02.07 0 0 70
sziasztok, jó ez a fórum, jó benne a békesség!!
Csipi62 Creative Commons License 2010.02.07 0 0 69
Én se vagyok tul nagy, de madár se kicsi (4,65)
Előzmény: zootyka (67)
zootyka Creative Commons License 2010.02.07 0 0 68

Falco !

 

Ezektől van eladó tojás, a kép elég gyenge de madarak szerintem egész jók.

1,75 EUR/db elpostázza  hozzánk is, itt a weboldala www.yossy.de

 

 

zootyka Creative Commons License 2010.02.07 0 0 67

Ilyen kicsi vagy :)

Előzmény: Csipi62 (66)
Csipi62 Creative Commons License 2010.02.07 0 0 66
Lemarat ö Goliát.
Előzmény: Csipi62 (65)
Csipi62 Creative Commons License 2010.02.07 0 0 65
Amit ígértem.
zootyka Creative Commons License 2010.02.07 0 0 64

Szia Dongtao !

 

A tőled kapott kakas fia.

Neked nincs malájod ?

 

 

 

zootyka Creative Commons License 2010.02.06 0 0 63

Új jövevény !

 

 

 

 

és a leendő neje.

 

 

kutyatenyésztő Creative Commons License 2010.02.06 0 0 62
Pár netes kép a malájokról
kutyatenyésztő Creative Commons License 2010.02.05 0 0 61
Szia
Igen ezek alapból így állnak .

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!