Keresés

Részletes keresés

Angiszeged Creative Commons License 2004.01.25 0 0 11
Eccsi! MEgértelek. Én sem tudtam/tudok soha várni, még, ha be is látom, h úgy lenne ésszerű. Szvsz a medilab mutatja legkorábban, és, van egy tök ugyanolyan, aminek nem tudom a nevét, de az 500ft körül van. Dettó medilab. A medilab a beágyazódás után 3nappal már mutatja. AMi fontos, hogy, ha ilyen korán, akkor reggel csináld. Most vagy a 21.napon, ha holnap megveszed, szvsz kedden tesztelhetsz. Reggel!!!. És, ha halvány a csíkod, az is jó:).
HA nem mutat terhességet, 3nappal később csinálj még ewgyet, és ha az is negatív, akkor:(. De, ha az első negatív, akkor még ne kenődj el!!!
NEkem VIvát a 4.teszt mutatta ki!!! :)

Sok sikert, veled izgulok! De jó lenne, ha CIcóval együtt most sikerülne NEktek! ++++++++++

.:ANGI:.

Előzmény: ecccsi (8)
ecccsi Creative Commons License 2004.01.25 0 0 10
21. nap=22. nap, elszámoltam
Előzmény: ecccsi (9)
ecccsi Creative Commons License 2004.01.25 0 0 9
13.14. nap=pé
Előzmény: ecccsi (8)
ecccsi Creative Commons License 2004.01.25 0 0 8
köszi a válaszokat!
tehát: a 21. napon vagyok, tabi elött klassz 28-29 napos ciklusaim voltak. ez most a tabi utáni elsö ciklus.
13 vagy 14. napon volt. azóta nöttek a melleim, egy pár napja pedig feszülnek-fájnak, és a bimbók is sötétebbek lettek.
nagyon nem szeretnék beképzelni magamnak semmit.
az is oké, ha megjön, és beáll a ciklusom. csak biztos lehetnék benne---
tudom, hogy a vérteszt a legtutibb, de eddig még senki nem tudta megmondani, hol van az, ahol fizetni lehet érte, és kérésre megcsinálják. a háziorvosom az anyám, öt nem fogom beavatni...
Maggancs, a Q-pidet hol vetted?
Előzmény: Maggancs (7)
Maggancs Creative Commons License 2004.01.25 0 0 7
Szia Eccsi!
A Qpeg a legérzékenyebb (1 napos), és még a Gábriel (3 nap).

A Clear Blue viszont csak nagyon soká mutat eredményt..

A Qpeg nekem fogamzás utáni 7. napon már jelzett, igaz nagyon haloványan.

Előzmény: ecccsi (-)
illdii Creative Commons License 2004.01.24 0 0 5
Szia!
Az általad nevezetteket én sem ismerem, de nekem a Clear Blue még a késés előtt, a 28. napon kimutatta (28 napos ciklusaim voltak).
Előzmény: ecccsi (-)
Shiro Creative Commons License 2004.01.24 0 0 4
Ja, ha mégis rögtön választ szeretnél, akkor állítólag lehet vérvizsgálatot kérni. Ez hamarabb kimutatja, mint a vizeletvizsgálat, ha jól tudom. Erre a háziorvosod adhat beutalót, de lehet hogy TB-re nem csinálják, hanem ki kell fizetni a vizsgálatot, ami SZVSZ néhány ezer forint is lehet.

S.

Előzmény: Shiro (3)
Shiro Creative Commons License 2004.01.24 0 0 3
Szia eccsi!

Én megvettem a nagyon drága "állítólag két nap után kimutatja" tesztet, aztán még vagy nagyonsokat, és aztán legvégül az elmaradt menstruáció után pár nappal a legolcsóbb Gábriel nevezetűvel lehetett kimutatni Zsófinkat. Utána tudtam meg, hogy a pár napos terhességet kimutató tesztek a beágyazódás utáni pár napot jelentik, tehát kb. akkor, amikor egyébként már más tesztek is nagyjából megmutatják vagy egy-két nappal később. Én nem mondom, hogy türelem, mert én sem voltam az, sőt ha jól emlékszem, akkor kb. 5 tesztet használtam el Zsófira. Bezzeg Boldizsárra csak egy kellett. Hiába, ezek a nők...:o)

S.

Előzmény: ecccsi (-)
Minke Creative Commons License 2004.01.24 0 0 2
Ecccsi , sajnos én sem ismerem ezeket a teszteket. Viszont nekem a 3O.ciklusnapon már egy sima teszt is kimutatta. Azért nem árt egy kis türelem, mert nem tudom hányadik napodon vagy. :)
Drukkolok! ;))
Maminti Creative Commons License 2004.01.24 0 0 1
Ja, irod, hogy még a menszesz ideje előtt... Háát... tudom, hogy nehéz, de jobb, ha vársz egy-két napot a menszesz várható ideje után. Az a legbiztosabb. S akkor nem is kell több ezer forintot kiadni egy drága tesztért, a sima olcsóbb is ugyanúgy kimutatja.
Előzmény: Maminti (0)
Maminti Creative Commons License 2004.01.24 0 0 0
Szia eccsi!
Sajnos az általad emlitett teszteket nem ismerem. De megkérdezhetem, hogy hány napot késik a vérzésed? Lehet, hogy csak túl korán teszteltél idáig.
Előzmény: ecccsi (-)
ecccsi Creative Commons License 2004.01.24 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Az itthon kapható tesztek majdnem mindegyikét ismerem, próbáltam is már régebben. Most tutira szeretnék menni, és ha lehet, még a menzesz ideje elött. (Nem bírok várni!!!) Hallottam a Bee sure és az Early day tesztekröl. Nem tudjátok, itthon lehet-e kapni, és ha igen, melyik patikában (Bp.).
Elöre is köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!