Keresés

Részletes keresés

genziana Creative Commons License 2012.06.25 0 0 7652

Jaj TE DRÁGA EMBER!!

 Naggggyyyon jó amit írtál, és örülök, hogy megkóstoltad a kecskehúsos kolbit:)

Előzmény: Kecskeb (7642)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.25 0 0 7651

Jó lehetett arcokat is párosítani a nickekhez. Megesett már velem párszor, és mindig nagy élmény. (Bocsássátok meg, hogy nincs erőm visszaolvasni, a találkozó előtti 1-2 napon estem vissza újfent... De helyileg hol is volt az összejövetel azon túl, hogy elefadánál? :) Bár szinte elképzelhetetlen, hogy én az elkövetkező években eljussak egy következőre, ha a szomszéd faluban is volna, de azért érdekel.)

Előzmény: Kecskeb (7642)
celebor Creative Commons License 2012.06.25 0 0 7650

Szívesen:)

Valóban az volt...szauna

Előzmény: Kecskeb (7647)
Kecskeb Creative Commons License 2012.06.25 0 0 7647

Mi tartozunk köszönettel a fuvarozásért!

:-)

 

(de tényleg rohadt meleg volt!!!)

 

:-)))

Előzmény: celebor (7645)
Kecskeb Creative Commons License 2012.06.25 0 0 7646

A lovagi címet köszönettel elfogadom....mert meg is érdemlem!

 

Azzal a sok gyerekkel megkűzdeni az utolsó fagyikért!!!

Előzmény: Ronnja (7644)
celebor Creative Commons License 2012.06.25 0 0 7645

 

Elefada, köszönöm én is a kedves vendéglátást, bemutatót, tanácsokat. Jó volt képeket, arcokat kötni az itt szereplőkhöz!

Kecskeb, a kitartásodat becsülöm az oda-vissza úton való zárt-"osztály" nyugalmas átvészeléséért! Ha lesz ilyen még esetleg, addigra bízom benne javítva lesz!

 

Egy-két kép:

 

 

 

Ronnja Creative Commons License 2012.06.25 0 0 7644

De TE mint hősök hőse önfeláldozóan, hogy mentsd a többieket, a fagyit is lelkesen pusztítottad a pogival egyetemben! Ezért megkapod a "SIR KECSKETERMÉKPUSZTÍTÓ ÉS ELTÜNTETŐ " lovagi címet

by vén Ronnja

Előzmény: Kecskeb (7642)
Ronnja Creative Commons License 2012.06.25 0 0 7643

Én már nem is fokozom, mert ahoz szegényes a szókincsem, hogy milyen jó volt.

Inkább szegény otthon maradt párom véleményét mondaném. mivel nem tudtam megjegyezni, hogy melyik sajt kié és ki a mestrer, így csak laikusan mondanám. Párom rangsora:1. a chilis sajt, utána az a paprikás-szalonna éfle, majd az összes füstölt(mert azt imádja) és desszertként a többi rangsor nélkül, mert nem tudott közülük választani, hogy melyik a jobb....és rettenetesen sajnálta, hogy kimaradt, de nem mondta, mert akkor a férfiúi büszkeségén lenne egy csorba.

 

Amitől végképp hátast dobott, az Simikánk sajtja volt(ne haragudj drága barátnőm, hogy ideírtam, de tényleg egy tripla szaltót vetett hátrafelé szegény emberem, amikor megszagintotta a sajtidat) ez nem az ő világa.

Kecskeb Creative Commons License 2012.06.25 0 0 7642

Kedves Babuci!

 

Ne sajnáld, hogy nem lehettél ott. Igazából az egész bulival bajok voltak.

Például: Olyan meleg volt, hogy állandóan a fák árnyékába kellett menekülnünk. Aztán: elefada pogácsája sem sikerült valami jól. Én például megettem vagy másfél kilónyit, úgy frissen, melegében, erre megfájdult tőle a hasam. És ez még nem volt elég: utána kihoztak két nagy tál görög salit és abból is kellett ennem...és még amennyi a lebbencsből is belém fért.

 

És, hogy tudd mitől menekültél meg: mindezek után elefada kihozott egy nagy rakás finomabbnál-finomabb sajtot! Na ekkor döbbentem rá, hogy mi a célja: VÉGEZNI AKAR A KONKURRENCIÁVAL!

De én nem hagytam magam! Telezabáltam magam a lágysajtjaival, majd belecsipegettem a többiekébe is. Ho-hó...engem nem lehet ilyen könnyen kicsinálni!

 

Ja...és a társaság??!!

Borzasztó volt! Csupa jó fej, meg szimpatikus ember! Ha az egyikkel beszélgettél, akkor úgy érezted, hogy lemaradsz a másikról.. Akkor odamentél, de akkor meg a harmadikat nem hallottad...

Ááááá...reménytelen volt.

 

És akkor képzeld.... ilyen körülmények között neki kellett állni lágysajtot, meg kecskenyicát készíteni...

Ja.... hogy nem tudod, hogy mi az a kecskenyica?

 

Nem baj.... majd a következő ilyen vacak bulin ....

 

 

Üdv!

 

Ui:   Ja....búcsúzóul még meg kellett ennem vagy öt doboz karamellás fagyit is....a'la elefada....

 

Ui2: Majd nézd meg a fotókon is, hogy mennyit szenvedtünk....

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.06.25 0 0 7641

én meg úgy érzem, mindenki keleti meg pesti, csak én vagyok itt nyugaton...

Előzmény: babuci73 (7637)
genziana Creative Commons License 2012.06.25 0 0 7639

Jaj dehogy akartam én késelni:)

 

Előzmény: babuci73 (7637)
babuci73 Creative Commons License 2012.06.25 0 0 7638

Elefeda!

A lágysajtot a kezdetektől a hűtőben kell csepegtetni? Hányszor kell megfordítani?

babuci73 Creative Commons License 2012.06.25 0 0 7637

Jóvanmá, forgassad csak a kést, forgassad! :-)

 

Hát tehetek én arról, hogy elefada olyan messze lakik tőlem? :-)

Mondom má Neki, hogy költözzön hozzám közelebb. :-)

 

Mindenki nyugati, csak én vagyok itten a sötét keleten. :-(

Előzmény: genziana (7634)
genziana Creative Commons License 2012.06.25 0 0 7636

Hazaértetek?

Meddig ültetek a dugóban?

Előzmény: Törölt nick (7633)
genziana Creative Commons License 2012.06.25 0 0 7635

Nemsokára töltöm fel a képeket!

Előzmény: genziana (7634)
genziana Creative Commons License 2012.06.25 0 0 7634

Drága Elefada!

Köszönjük szépen a vendéglátást! Szuper volt minden! Köszönet az oktatásért, a vendéglátásért, a finom étkekért, és mindenért!

Drága fórumtársak!

Köszönöm, hogy megismerhettelek titeket, igazán nagy öröm volt számomra, hogy személyesen is találkozhattunk! Fantasztikus emberek vagytok! Büszke vagyok, hogy közétek tartozom! Köszönöm a bíztatást, köszönöm a tanácsokat!

 

 

Krisz!

Ugye nem haragszol???:)

 

 

Akik nem tudtak eljönni....hát nagyon sajnálhatjátok, szuper volt:)

elefada Creative Commons License 2012.06.24 0 0 7632

:-)))

Jelentem, a produkciónk 22.00 kész lett, már lesózva pihizik a hűtőben.

Előzmény: Kecskeb (7630)
lujzali Creative Commons License 2012.06.24 0 0 7631

Szederborkaa a Peti küldött e-mailt! Remélhetőleg a mellékletek is átmentek.

Kecskeb Creative Commons License 2012.06.24 0 0 7630

Kedves Elefada!

 

Ezúton is szeretnénk megköszönni azt a kedves és odaadó vendéglátást amiben részesülhettünk és kérlek tolmácsold köszönetünket a családod tagjainak, akik szintén azon fáradoztak, hogy jól érezhessük magunkat.

És persze köszönet az okításért és a jó tanácsokért is!

lujzali Creative Commons License 2012.06.24 0 0 7629

Köszönjük a lehetőséget, hogy ott lehettünk a találkozón, és a rengeteg jó tanácsot. A szeparátorról a linket küldöm:

http://merry-farm.com/

Mi innen rendeltük, de az ukrán oldalakon fele ennyibe kerül minden gép, persze azokat csak Ukrajna területére postázzák. A cég teljesen megbízható, gyorsan küldték az árut.

Tigimama Creative Commons License 2012.06.24 0 0 7628

Ti aztán jól múlatjátok az időt! :) Remélem! :)

Komondortanya Creative Commons License 2012.06.24 0 0 7627

A lemaradók kedvéért némi képanyaggal szolgálhatnátok:D:D:D

genziana Creative Commons License 2012.06.24 0 0 7626

leszűröm a reggeli tejet, elmosogatok, öltözök és indulok:)

babuci73 Creative Commons License 2012.06.24 0 0 7624

Köszönöm a bíztatást, nagyon jól esik. Ha legközelebb pincéset készítek, mindent jegyzetelni fogok és fényképezni. De gondolom kétszer ugyan olyan nem lesz soha.

Most a következő ugródeszka a lágysajt lesz. Csak megbírkózok vele. Majd beszámolok. Köszi mégegyszer.

Előzmény: elefada (7613)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.24 0 0 7623

Hát kösz, mindenképp ki fogom próbálni, mihelyst vettünk oltót meg kultúrát. (Ugyan, Danone cucc nem játszik, milliomos nem vagyok, hogy naponta elhasználjak egyet :) Ilyen családot, napi 8 liter aludttej kevés ide...) A mostani oltóm szerintem már 4 éves volt, használhatatlan.

Hanem pincém az nekem is van a régi pozdorja-vityilló alatt, majdnem egész évben 18 fok van lent. De lejár az egér, beázik a fala, rossz penész lepi, és az alján van húsz centi homok, amit a patkány kapart be, az ideiglenes kecskekarámból meg bepotyog a kecskebogyó a szellőzőn. Szóval kicsit odébb lesz, hogy én oda sajtot tegyek.

Előzmény: elefada (7600)
szederborkaa Creative Commons License 2012.06.23 0 0 7621

jó éjt nektek.....megyek mert elelszoma  holnapi bulit...és indulás előtt még fejnünk etetnünk kell...üdv nektek a holnapi viszont látásra..:-)

 

aki nem tud jönni....annak is pááá és remélhetőleg lesz még alkalom..DD

szederborkaa Creative Commons License 2012.06.23 0 0 7620

szorongatom is becsülettel..DDD el nem engedem.DD

Előzmény: elefada (7617)
elefada Creative Commons License 2012.06.23 0 0 7619

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Előzmény: szederborkaa (7616)
elefada Creative Commons License 2012.06.23 0 0 7617

Megfogtad az isten lábát:-)))

Előzmény: szederborkaa (7614)
szederborkaa Creative Commons License 2012.06.23 0 0 7616

elefada! emlékszel mikor először találkoztunk személyesen csermajorban????....az mekkora volt..DD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!