Keresés

Részletes keresés

falcoivan Creative Commons License 2010.02.14 0 0 120

Egy kis jo idö.
falcoivan Creative Commons License 2010.02.14 0 0 119

A multkori "elhajlásom"!
Ma rhode islandikat cseréltem ezüst fácánokra.
falcoivan Creative Commons License 2010.02.14 0 0 118
A levelet nagyon köszi!!!
Ezt meg honnan szedted?!
Te rosszabbul állsz mint én, menthetetlen vagy.
Előzmény: zootyka (117)
zootyka Creative Commons License 2010.02.14 0 0 117

Oké, meglesz !

 

Nekem nem szabad menni sehova, nézd mit vittem megint haza :)

Bocsi az off-ért.

23cm

Előzmény: falcoivan (116)
falcoivan Creative Commons License 2010.02.14 0 0 116
Már félek is tölle, hogy ott végzem!!!
Előzmény: zootyka (115)
zootyka Creative Commons License 2010.02.13 0 0 115

Ha így folytatod, lehet, hogy téged is kiraknak a baromfi ólba :)

Írd meg a levelet és küld át.

Előzmény: falcoivan (114)
falcoivan Creative Commons License 2010.02.13 0 0 114
Szia!
Örülök, hogy talizunk. Még ha csak igy a forumon!
Igy kezdödik, csak egy ilyen, csak egy olyan.
Ha elmulik a hideg a fél telket beépitem! Már kivan tüzve az uj olak helye!!!
De igazán a malájra akarok koncentrálni!( Kár hogy nem tudok németül.)
Nálad még milyen madarak vannak?
Előzmény: G.Zoli (112)
zootyka Creative Commons License 2010.02.13 0 0 113

Csőőő !

 

Nyest csak átutazott a szomszéd telkén, pont felétek ment. :))))

Estére a pávákat én bevinném helyedben a szobába.

Küldtem email-t !

Előzmény: G.Zoli (112)
G.Zoli Creative Commons License 2010.02.13 0 0 112
Sziasztok
Zoli nekem addig jó amíg felétek jár a nyest :) Nagyon szépen feszít a kis kakasod! Holnap mikor megyünk?
Szia Pisti. Van még hely a madaraknak? Nagyon belelendültél a viadorokba, Zoli engem is meg fertőzőtt a ko-shamokkal! :) Csak így tovább :)
Előzmény: zootyka (111)
zootyka Creative Commons License 2010.02.13 0 0 111

Köszi ! 

Már csak a nyesttől tartok, tavaly elég nagy kárt csinált, ráadásul tegnap este a szomszédnál járt egy igen megtermet darab. Egy kutya mindenféleképen kel, Jagd vagy Patterdale terrier lenne a igazi de nagyon kezelhetetlen szerintem, szóval valószínű  marad a szálkás tacsi.

Előzmény: falcoivan (110)
falcoivan Creative Commons License 2010.02.13 0 0 110
Nagyon szépek!!
Jo lett a kép! Gratulálok.
Már én is várom a jo idöt, elegem van a télböl.
Előzmény: zootyka (109)
zootyka Creative Commons License 2010.02.13 0 0 109

Ko-shamoknál is meg lett az első tojás !

Csak lenne jobb idő :(

Előzmény: falcoivan (93)
kutyatenyésztő Creative Commons License 2010.02.11 0 0 108
Megnéztem tényleg így jobban megy a török és még nyelvvizsga sem kellet hozzá :)
zootyka Creative Commons License 2010.02.11 0 0 107
Keres rá a linkre a google-n  aztán oldal lefordítása, egyből fog menni a török.
Előzmény: kutyatenyésztő (106)
kutyatenyésztő Creative Commons License 2010.02.11 0 0 106
Jók a képek de törökül vagy hogy van írva így én csak a képeket nézegettem
Johny24 Creative Commons License 2010.02.11 0 0 105
Kap mész-grittet,almát,és toltam el egy kis havat,hogy tudjam őket legeltetni.A kukoricát is visszafogtam,mert a tyúkokkal van és a tojás miatt a kalászos a több.
Előzmény: falcoivan (103)
zootyka Creative Commons License 2010.02.10 0 0 104

Nagyon jó kis blog !

Szerintem a Game  szakosztálynak is ajánlott !

 

http://hinthoroz.blogspot.com/

falcoivan Creative Commons License 2010.02.10 0 0 103
Messze lekörözte az enyémet! Elég testes, vigyázz a sulyával, a lába miatt.
Előzmény: Johny24 (102)
Johny24 Creative Commons License 2010.02.10 0 0 102
Hali!
A shamo.gportal.hu-n nézted már?
Ez a te fekete kakasod tesója,a kép tegnap készült.
Előzmény: falcoivan (98)
zootyka Creative Commons License 2010.02.09 0 0 101
Háát, beszarás :)))))
Előzmény: Johny24 (100)
Johny24 Creative Commons License 2010.02.09 0 0 100
http://freenet-homepage.de/malaieninfo/
Előzmény: falcoivan (99)
falcoivan Creative Commons License 2010.02.09 0 0 99
Kopasz nyaku maláj? Vagy madgras+maláj? Hol találtad?
Előzmény: Johny24 (97)
falcoivan Creative Commons License 2010.02.09 0 0 98
Nem is tudsz valakinek? Elég lenne pár tojás is.
Előzmény: lamos (96)
Johny24 Creative Commons License 2010.02.09 0 0 97
Egy kis érdekesség!
lamos Creative Commons License 2010.02.09 0 0 96
fehér már nincs,ez a pár volt még 2008-ban  ezt a párat el ajándékoztam.

Előzmény: falcoivan (95)
falcoivan Creative Commons License 2010.02.09 0 0 95
Üdvözöllek az oldalon! Igen kicsit nyugisabb itt, én szeretném is ezt igy meg örizni ha lehet. A vita nem gond. Ha más szemszögekböl is rávilágitunk dolgokra abbol csak tanulhatunk. Nem széthuzni kell, hanem összetartani. Még ha nem is egy a vélemény.

Szép madaraid vannak! Képeket szívesen néznék még roluk. Shamoid fehér szinben vannak?
Előzmény: lamos (70)
falcoivan Creative Commons License 2010.02.09 0 0 94
Szia!
Beszéltem a Zagyvarékasi malájossal. Az Ede elcserélte a fekete kakast vele erre, ezt mondta. Sajnos ö nem szinre tenyészt, de ha lesz fehér csibéje veszek tőle.
Biztos ami biztos! Németböl nem nagyon kapok válaszokat az emilekre!!!
Előzmény: Johny24 (83)
falcoivan Creative Commons License 2010.02.09 0 0 93
Nagyon örülnék neki!! Köszi.
Megvan az elsö tojásom a shamoktol!
Előzmény: zootyka (92)
zootyka Creative Commons License 2010.02.08 0 0 92

A kép sokmindent elárul.

kb 15 fajta díszbaromfi tojást arul álltalába igen jó minőségben persze nem törvényszerű, de egy próbát szerintem megér.

Képeket feltétlen kérni kel !!!

Van 1 listám árakkal, ha gondold átküldöm.

Előzmény: falcoivan (91)
falcoivan Creative Commons License 2010.02.08 0 0 91
Alapos vagy!!!:)))
Igen, most találtam. De hogy öszinte legyek, fura a feje. Láttam jobbakat is. Bár nem sokat és a standardjukat sem olvastam még.
Azt a német fickot ismered, akinek van az a maláj? Mert az oldalán nem találtam csak selymet.
Előzmény: zootyka (90)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!