Keresés

Részletes keresés

zootyka Creative Commons License 2010.03.09 0 0 150

Csak most vettem észre, hány lába van a belga kakasodnak ?

Igazi harcművész lehet :o)

Előzmény: falcoivan (125)
falcoivan Creative Commons License 2010.03.09 0 0 149
Beszorult a csórro és mire haza értem nem élt. Gyanitom, hogy adtak neki ahogy vergödött. Pedig szépen elkezdett kupálni.
Előzmény: Johny24 (147)
zootyka Creative Commons License 2010.03.09 0 0 148

Szia Timcsirke !

 

Tényleg szépen kikupálódott, de a méretét elég nehéz meghatározni ilyen hatalmas kecskék mellett :o) egyébként gyakori vendég vagyok nálatok (sajnos csak online) hát van látnivaló.

Viadoros fronton lesz fejlesztés ?

Előzmény: Timcsirke (140)
Johny24 Creative Commons License 2010.03.09 0 0 147
Nem tudom hány képet jelenít meg,mert 3 van feltéve,vmi van a fórummal.A tied milyen már?
Előzmény: Johny24 (146)
Johny24 Creative Commons License 2010.03.09 0 0 146
Maláj kakasom
Előzmény: falcoivan (145)
falcoivan Creative Commons License 2010.03.06 0 0 145
Köszönöm!
Előzmény: Johny24 (144)
Johny24 Creative Commons License 2010.03.06 0 0 144
Hali!
2-3éves körüli a kakas.Azért vettem fácánbarna tojóval,mert a tulaj is így tartotta őket,és nem tarkulnak el.Vagy vörös-fehérek,vagy fácánbarnák kelnek.Először +ijedtem mert asszem okt. végén vettem őket,és nem érdeklődött a tyúkok iránt,de már mássza őket,együtt van még a brahmákkal,japikkal,így válogathat.Most volt egy kis gond(taknyosak voltak),de a monori börzén,vagy utána veszek még szerintem 2 tyúkot hozzá,és úgy zárom külön.Ha lesznek kicsik,értesítelek.
Előzmény: falcoivan (142)
falcoivan Creative Commons License 2010.03.06 0 0 143
Szia, Timcsirke!
Jo a neved! :))) (Tetszik.)
Tehetnél még fel képeket a kakasrol, ha lesz kedved?! Mekkora?? cm,kg?
A hát vonala lehetne ívesebb, felhúzottabb a szárnya.
Tyukokrol nincs kép?
Előzmény: Timcsirke (140)
falcoivan Creative Commons License 2010.03.06 0 0 142
Szia!
Tudom, csak nem hagyott most, vagy elvitték. Már nem emlékszem. De csibéket kértem. (Csak fehéreket.)
Szép az indiai kakasod! Menyi idös? Ha lesz világos csibéd majd boltolhatunk.
Nekem sötétek vannak, két tyuk +a kakas.
Előzmény: Johny24 (141)
Johny24 Creative Commons License 2010.03.06 0 0 141
Hali!
Szokott lenni kakas is fehér,beszéltem én is vele,s mondta hogy tavaly is volt.
Előzmény: falcoivan (139)
Timcsirke Creative Commons License 2010.03.05 0 0 140

Halihó malájosok!!

Megvagyunk mi is (Zákányszéki Madárkert- Ráczék). A képünk már megelőzött minket :), de azóta eltelt némi idő és kis kakasunk öntudatra találva kinőtte magát.

Remélem, tetszik.

A képeken egy holland mini kecskegidával, a másikon annak mamájával láthatható, kicsit a fejükre nőtt kakaskánk :)

 

 

felnőtt kecskével

maláj törpe kiskecskével

falcoivan Creative Commons License 2010.03.05 0 0 139
Fehérböl találtam, de kakasa nincs fehér. Kevert szinüek lesznek vagy nem tudom. De ha dobnak vissza fehéret akkor hiv majd.
Shamokbol nem találtam fehéret, csak ko-shamot.
Kendermagosrol nem tudok.
Előzmény: visszaagyökerekhez (138)
visszaagyökerekhez Creative Commons License 2010.03.05 0 0 138
Kiss hazánkba nincs is ezekből a színekből Maláj ?
Mások véleményével kapcsolatba ,nem gondoltam semmi rangsorra .Arra akartam utalni hogy nekem a fajta leírásbeli paraméterekhez közeli madarak jönnek be.
Előzmény: falcoivan (137)
falcoivan Creative Commons License 2010.03.05 0 0 137
Szia!
Sajnos egyik sem magyar! Már ott ülnék a ház elött, bottal sem lehetne elkergetni.
A saját madárnak szerintem elsösorban magadnak kell tetszen. Azzal hogy mások milyenek tituláják csak a helyére rakod a rangsorban. Ha ugy döntesz, hogy számit mások véleménye.
Előzmény: visszaagyökerekhez (136)
visszaagyökerekhez Creative Commons License 2010.03.05 0 0 136
No ezek sem piskóták !!!
Bár úgy érzem ami nekem kezdőnek tetszik ,nembiztos hogy a NAGYOK táncrendjébe is meg állná a helyét.
Előzmény: falcoivan (134)
visszaagyökerekhez Creative Commons License 2010.03.05 0 0 135
Kár Már azt hittem sikerült beszerezned ,ezeket a színeket is.
Különben ezek hazai madarak ?
Mint ha a kendermagost már láttam volna egy hozzá szólásban.
Előzmény: falcoivan (133)
falcoivan Creative Commons License 2010.03.05 0 0 134
No meg ilyeneket!
Előzmény: falcoivan (133)
falcoivan Creative Commons License 2010.03.05 0 0 133
OOOO!!! Nem az enyémek!!! Csak felraktam a képeket, de ilyeneket szertetnék!!! :)
Előzmény: visszaagyökerekhez (132)
visszaagyökerekhez Creative Commons License 2010.03.04 0 0 132
Üdvözöllek és egyben gratulálok, a szép kakasokhoz.
Mind kettő nagyon tetszik.Milyen magas a fehér?És milyen súlyúak ?
Előzmény: falcoivan (131)
falcoivan Creative Commons License 2010.03.04 0 0 131
zootyka Creative Commons License 2010.02.28 0 0 130

Sziasztok !

 

Végre egy igazi tavaszi napunk volt, egész nap csak gyönyörköttem a felpörgött madárkákban. Csináltam pár képet, remélem senkit nem zavar a nem  csak viadoros sorozat.

zootyka Creative Commons License 2010.02.26 0 0 129
Igen kontrasztos lesz az állományom :o))
Előzmény: falcoivan (128)
falcoivan Creative Commons License 2010.02.26 0 0 128
Igen pont ez a kendermagos kakas fogott meg engem is! Gyönyörü.
Örülök a "fertözésnek"! :)))
Mégszerencse, hogy itt vannak már a kis kopasz nyakuak (erdélyi), igy lekötnek egy kicsit. Amugy számolom a perceket!
Előzmény: zootyka (127)
zootyka Creative Commons License 2010.02.26 0 0 127

Szia Falco !

 

Jól meg föztél ezzel a qrva maláj projekttel, a végén nekem is rá megy a fél telkem, ráadásul nem is törpék  . . . . . . .  de alig várom a jövevényeket :o)     

Törölt nick Creative Commons License 2010.02.26 0 0 126
Sziasztok szuper az oldal.
falcoivan Creative Commons License 2010.02.19 0 0 125
A belga kakasom elado, ha érdekel valakit.
zootyka Creative Commons License 2010.02.17 0 0 124

Apa fia  . . . .

 

falcoivan Creative Commons License 2010.02.15 0 0 123
Jo, jöhettek bármikor én még nem igen dolgozom. Sajnos.
Megvan a lovacska, nem adnám el semmi pénzért. Pont ma játszadoztunk kicsit.
Majd egy kiskocsit kell szereznem, hogy az egész család élvezze a jártatást.
Előzmény: G.Zoli (122)
G.Zoli Creative Commons License 2010.02.15 0 0 122
Helloka
Viadorból csak a Zolitól kapott ko-shamo párom van. Azonkívül inkább díszmadarak Modern, Páva, Piros aranyfácán, Pulyka, gyöngytyúk, Bantam, kecske, nyulak :) de tervbe vannak új jövevények de azt majd ha meglesznek :)
Lovad megvan még? Majd egyeztessünk és egyszer az Zolival meglátogatunk, meglessük az új madárházaidat, képen nagyon szépek!
Előzmény: falcoivan (114)
zootyka Creative Commons License 2010.02.14 0 0 121

Nagyon korrekt helyük van a madaraidnak !

 

Itt vannak a kis Hottentották, nagyon kicsik (világ legkisebb récéje)

Ezekből három pár az enyém, de még sajna telelnek a sógoromnál.

Remélem nyárra tudok adni a szaporulatból, összesen van négy pár négy tenyésztőtől.

 

 

 

 

Linken nem saját madár látható !

http://ibc.lynxeds.com/video/hottentot-teal-anas-hottentota/female-swimming-feeding-water

Előzmény: falcoivan (120)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!