Keresés

Részletes keresés

Csipi62 Creative Commons License 2010.05.17 0 0 181
Nagyon szépek , sok sikert .
Előzmény: zootyka (180)
zootyka Creative Commons License 2010.05.16 0 0 180
Pár mai kép :
Johny24 Creative Commons License 2010.04.25 0 0 179
Hali!
Nekem is keleget 1 pár db.Van már 10 hintem(nem is lesz több,mert levágtam a kakast),az öreg indiai tyúktól is volt a kotló alatt 3,1 tuti keverék(képen),a többi holnapra eldől.A fiatal kakassal van a 3 tyúk,van 11 tojás,azokat holnap ültetem el.
Előzmény: falcoivan (178)
falcoivan Creative Commons License 2010.04.20 0 0 178
Szia!
Kelnek-kelnek. Van egy csomo tuzom, minden tojás fias volt töllük!! Az indiaim két-három napot tojt aztán egy szünet. De már nincs meg csak egy tyuk. Egyetlen tojásbol sem lett semmi! Csak az az elsö pár db volt fias amit feltörtem!!!!!! Megettük a kakast!
Az oriás indiaibol van két csibém, malájbol nyolc,shamobol három. Most kel éppen egy adag tojás. Tuzo, maláj (tizböl kettö ha lesz), shamok, fácánok.
A maláj tyukombol a nagyobbik kezdett el tojni, de brutál tojásokat. Rakok majd be a keltetöbe, lemélem jok lesznek. Nagyon szeretnék Bantam-tol csibéket!!
Ha nem megy másképpen adj egy kis tojo tápot nekik, hátha megindulnak
Előzmény: Johny24 (177)
Johny24 Creative Commons License 2010.04.20 0 0 177
Hali!
Az indiaiak milyen rendszerességgel tojnak(tojtak) nálad?Már tojik mind a 3 tyúkom,de eddig 11 tojás van csak,pedig napraforgót,búzát,és kukoricát kapnak+ minden nap legelnek,és szedek is nekik füvet..Kelegetnek a csirkéid?
Előzmény: falcoivan (176)
falcoivan Creative Commons License 2010.04.19 0 0 176
Végre vannak saját maláj tojásaim!!! Nagy nehezen az egyik tyuk már tojik.
falcoivan Creative Commons License 2010.03.27 0 0 175
Ennek örülök!!! Hajrá!
Előzmény: visszaagyökerekhez (174)
visszaagyökerekhez Creative Commons License 2010.03.26 0 0 174
Jó estét !
Mivel ma van a tegnap holnapja ,megvan a válasz a nyitott kérdésre .
Minden Samo tojás jól vizsgázott az első lámpázáson ,tehát mind fias .innentől csak keltetés végén lesz új eredmény. A Belga tyúk tojása is fias ,már mint amit nálam elsőre tojt .
Előzmény: visszaagyökerekhez (173)
visszaagyökerekhez Creative Commons License 2010.03.25 0 0 173
Üdvözletem!
Látom nem nagy a forgalom ,így ide írok .
Ez tényleg jó!Mármint a kakas.
Nálam beindultak a tyúkok,a Belga is, és a Samo is minden nap tojik ,a kakas teszi a dolgát.Holnap tudom meg hogy amit tőled hoztak az fias e.A Samo tojásokból pár nem indult be, de ezt is holnap tudom meg pontosan.
A Belga kakas nagy játékos .helyből 170 cm-re repült fel az őshonos kakast csak a felső drótháló mentette meg a csörtétől .Különben a kezemből eszik.
Az ígért képek át csúsznak a tavaszi szünetre ,a fotósom akkor lesz el érhető,de remélem akkor már csirke is lesz a képeken.
Előzmény: falcoivan (171)
falcoivan Creative Commons License 2010.03.24 0 0 172
falcoivan Creative Commons License 2010.03.24 0 0 171
Kicsit jo?!
falcoivan Creative Commons License 2010.03.24 0 0 170
Valamire készül a fiu! :)))
falcoivan Creative Commons License 2010.03.22 0 0 169
Igen tudom. :))))
Előzmény: zootyka (168)
zootyka Creative Commons License 2010.03.21 0 0 168
Ha együtt akarod tartani a modernt a ko shamoval akkor nagyon figyelj, nagy kópék.
Előzmény: falcoivan (165)
Johny24 Creative Commons License 2010.03.16 0 0 167
Hali!
Ezek az újoncok:
Előzmény: falcoivan (165)
zootyka Creative Commons License 2010.03.15 0 0 166

Szépen fejlődik az állományod !

Csipi elkényeztet.

Pár mai kép.

Előzmény: falcoivan (165)
falcoivan Creative Commons License 2010.03.15 0 0 165
Az apro nép!
falcoivan Creative Commons License 2010.03.14 0 0 163
Nem tojnak még az átkozottak! De nem láttam még hogy Bantamot érdekelné a dolog.
Amugy nem tudom mi lehet ez a lábával. Ha jobb az idö kevésbé fájhat neki ezt vettem észre. Olyankor aktivabb. Lehet hogy reumás! :)
Előzmény: Johny24 (162)
Johny24 Creative Commons License 2010.03.14 0 0 162
Bantam még mindig nem tud petélni?
Előzmény: falcoivan (159)
Johny24 Creative Commons License 2010.03.14 0 0 161
Azt mondják,hogy a standardosabb nehezebben szaporodik,mert nehezebben áll meg a tyúkon.Az öreget akkor is meghagyom,ha nem válik be,mert nagyon szép.A fiatal 1enlőre tartalék,ha kupálódik,lehet marad sokáig.
Előzmény: falcoivan (159)
Johny24 Creative Commons License 2010.03.14 0 0 160
Írtam mailt!
Előzmény: falcoivan (159)
falcoivan Creative Commons License 2010.03.14 0 0 159
Ja! Ajándékba ill. cserébe mentek el.
Valoban jobb az öreg kakasod, standardosabb. De jo áron vetted, 10E-ért hallottam.
Van párban is vörös fehér eladojuk?
Előzmény: Johny24 (158)
Johny24 Creative Commons License 2010.03.14 0 0 158
A nátha sosem jó!Ahonnan a jércéket hozom,csak vörös-fehér és fácánbarna van.Fehéret még csak törpében hallottam kis hazánkban.Az új kakas nincs olyan bulldog állású,mint az öreg,de lehet a korkülönbség miatt van.5000-ért ideadta az árus,szerintem jó vétel volt.
A fórum nálam is most kezd normalizálódni,ami a képeket illeti.Hallottam elmentek a belgáid,meg vmi shamo tyúkod.A hintemre,és a maláj kasomra érdeklődött a vevőd,innen tudom.
Előzmény: falcoivan (156)
falcoivan Creative Commons License 2010.03.14 0 0 157
Nem tudom mi van ezekkel a topikokkal, most adta be végre az összes képet!
A "sörös" ko-shamo nagyon komoly!!! Eszembe jut rola valaki! Neki is szétszalad a czipzár néha-néha. Pont ugy néz ki.
Előzmény: falcoivan (156)
falcoivan Creative Commons License 2010.03.14 0 0 156
Halli!
Irigyelek, szép kakas. Akkor lesznek még világosabb csibéid?! Érdekel!
Nekem nem jol sikerült Monor. A feleségemen meg a lányomon ki jött a nátha, eljöttünk haza. Nem is láttam semmit!
De azért van uj szerzemény!
Rakok fel mindjárt képeket.
Honnan szerzed öket? Fehér nincs nekik?
Előzmény: Johny24 (155)
Johny24 Creative Commons License 2010.03.14 0 0 155
Hali!
Ezt ma vettem Monoron,a jövőhéten pedig hozok egy vörös-fehér és egy fácánbarna tojót,már le van beszélve.
Előzmény: falcoivan (154)
falcoivan Creative Commons License 2010.03.11 0 0 154
Ez sem rossz! Az ultimate fowl blog -on találtam.
zootyka Creative Commons License 2010.03.10 0 0 153

Ő meg egy kicsit elsörözgetett a bonsai alatt, még a cipzár is szétfutott :)))

zootyka Creative Commons License 2010.03.10 0 0 152

Extra brutál 8 hónapos ko-shamo.

falcoivan Creative Commons License 2010.03.10 0 0 151
Ez uj vonal! :)))
Előzmény: zootyka (150)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!