Keresés

Részletes keresés

zootyka Creative Commons License 2010.08.21 0 0 211

Köszi a képeket !

Marha jól néz ki ilyen fényes tollal az indiai. Kendermagtól iyen szép ???

Egyébként mi a célod a sok mixel ??????

 

Előzmény: visszaagyökerekhez (209)
zootyka Creative Commons License 2010.08.21 0 0 210
Ezek a qrva papik lónak nézik a malájokat, egésznap rajtuk lógnak :)))
visszaagyökerekhez Creative Commons License 2010.08.13 0 0 209
Mix parádé Maláj x Ős honos ,Indiai x Erdélyi ,Indiai x Plymouth,
visszaagyökerekhez Creative Commons License 2010.08.13 0 0 208
Az előző képeken Áprilisi Belgák voltak.Az első 6 kép szintén róluk .A többi Hintek-ről .
visszaagyökerekhez Creative Commons License 2010.08.13 0 0 207
A ketrec amiben vannak 48 cm magas.
visszaagyökerekhez Creative Commons License 2010.08.13 0 0 206
A fehér tarka Belga kakas x Ó- Samo tyúk .Az apróbbak Május 24. kelésűek.
visszaagyökerekhez Creative Commons License 2010.08.13 0 0 205
Pár kép az Indiaiakról ,Belgákról ,a sárgák Belga kakas x Őshonos sárga tyúk ,a feketék Belga kakas x Őshonos kendermagos tyúk.
zootyka Creative Commons License 2010.08.06 0 0 204

szia !

szép kis állományod jött össze, dob6nál fel pár képet az indiai viadorjaidról, nekem nagyon tetszenek.

 

Előzmény: visszaagyökerekhez (203)
visszaagyökerekhez Creative Commons License 2010.08.04 0 0 203
O-Samok ,Malájok.
zootyka Creative Commons License 2010.07.15 0 0 202

a kép csak illusztráció, egyébként 1 shamo x malgache csibe van a képen.

én lecsúsztam a csibékről ............

 

 

 

Előzmény: falcoivan (201)
falcoivan Creative Commons License 2010.07.15 0 0 201
Nem mondod!? Honnan szerváltad?
Előzmény: zootyka (200)
zootyka Creative Commons License 2010.07.15 0 0 200

sajnos most elbaltáztam, de decemberbe jönnek a madagaszkáriak. kopp,kopp

Előzmény: falcoivan (198)
zootyka Creative Commons License 2010.07.15 0 0 199
.
falcoivan Creative Commons License 2010.07.14 0 0 198
Igen, de a háttérböl azok a kis ezüstök is jok! Hol találtál? Vagy mivel etetsz már megint?! :)))
Előzmény: zootyka (197)
zootyka Creative Commons License 2010.07.13 0 0 197

ilyen jó lesz ?

Előzmény: falcoivan (196)
falcoivan Creative Commons License 2010.07.13 0 0 196
De! Csak a nagy "laska" tarély nélkül! :))
Előzmény: zootyka (195)
zootyka Creative Commons License 2010.07.13 0 0 195

shamo x erdélyi

csak nem valami hasonlót szeretnél .......

Előzmény: falcoivan (194)
falcoivan Creative Commons License 2010.07.11 0 0 194

Nálam volt erejük egy kis egér vadászatra. Imádják!
Volt végre idöm egy kis hevenyészet kattint gatásra is.
zootyka Creative Commons License 2010.07.11 0 0 193
A képek beszélnek ......
Előzmény: zootyka (192)
zootyka Creative Commons License 2010.07.11 0 0 192

Időjárás jelentés :

falcoivan Creative Commons License 2010.06.18 0 0 191
Gratulálok! Szépek a madarak, örülök, hogy jol sikerült.
A kis fehéret már alig várom, az enyémröl még nem tudom eldönteni, hogy kakas-e vagy sem?!
Előzmény: visszaagyökerekhez (190)
visszaagyökerekhez Creative Commons License 2010.06.17 0 0 190
visszaagyökerekhez Creative Commons License 2010.06.17 0 0 189
visszaagyökerekhez Creative Commons License 2010.06.17 0 0 188
Pár régi ismerős pár idei csibe .
zootyka Creative Commons License 2010.05.23 0 0 187
Nagyon szépek a T-Rexeid !
Előzmény: falcoivan (185)
zootyka Creative Commons License 2010.05.23 0 0 186
falcoivan Creative Commons License 2010.05.18 0 0 185
falcoivan Creative Commons License 2010.05.17 0 0 184
Nagyon bénán fényképezem a csibéket alig van jo kép, mondjuk telefonnal csinálom.
Előzmény: falcoivan (183)
falcoivan Creative Commons License 2010.05.17 0 0 183
A shamo csibéim ezüst fácánokkal és tuzokkal! Vihar kár!!Tuzo csibék.
zootyka Creative Commons License 2010.05.17 0 0 182

Köszi Csipi !

Fehér gondolom ismerős .......

Előzmény: Csipi62 (181)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!