lunanoctis Creative Commons License 2024.02.10 0 1 12403

Albek Anna lenyűgözően rossz. Nem akarja harmadszor is kiállíttatni magát? Nagy szolgálatot tenne a csapatának.

ducikenyér Creative Commons License 2024.02.10 0 0 12402

Albek borzalmas

RnD Creative Commons License 2024.02.10 -2 2 12401

Pásztor Nonó első gólja.

19-23 (38. perc)

RnD Creative Commons License 2024.02.10 -3 3 12400

A fáradtságra legjellemzőbb volt az a szituáció amikor Pásztor Nonó indulásból vitte fel a labdát az üres kapura, de aztán olyan későn lőtte rá h a visszarohanó kapus az utolsó pillanatban be tudott vágni elé és a kapuból kitornászta a labdát. (OK, Nonó előtt futott vissza két védő is de azért ők nem jelenthettek olyan problémát.....)

RnD Creative Commons License 2024.02.10 -3 4 12399

Móvár--Sola HK: 16-22 (félidő)

Négy gyors góllal kezdődött a meccs: Udvardi Laura, Ivancok, Lancz Barbi és Albek Anna talált be és máris 4-0 mentünk, alig több mint három perc után. Aztán viszont elöl Tóth Eszti és Tóth Gabi is elhamarkodott néhány támadásbefejezést, a norvégoknak befújtak egy hetest, Holta középen átlőtte a falat majd Herrrem is beindult balszélen és máris visszajöttek egálra (6-6 10. perc)

Elöl Tóth Eszti tartotta a frontot, egymás után lőtte a váratlan gólokat. Az első percekben kispadra kényszerült Lancz - kiment az ujja a lövőkezén - vissza tudott állni, próbálkozott sokszor de csak egy gólt tudott összehozni. Pásztor Nonót meg teljesen levédekezték, kivették a játékból.

A Sola védekezése feljavult, ezzel párhuzamosan a mi védekezésünk leromlott. Először kiegyenlítettek (12-12 18. perc) majd átvették az irányítást, alig öt perccel később már öt góllal mentek (13-18 24. perc) Két TO is volt már nálunk, ez sem segített. Egyídül Tóth Niki becserélése vitt színt a játékunkba, ő kétszer is betalált és a beállónak is adott egy asszisztot.

A Sola első kapusa semmit nem védett, a második valamivel jobb. De nálunk a védekezés, a visszarendeződés és a támadás befejezések sem jók. Úgy néz ki mintha öt perc után belefáradtunk volna a meccsbe, fásultan játszunk......

Azosztigen12 Creative Commons License 2024.02.10 0 1 12398

A győri Kócsot meg már rég elhajtották volna,ha nem ilyen Disney csoportba kerülnek. Dú dö forgó Danyit negyedennyiért elhajtották a vérbe.

Azosztigen12 Creative Commons License 2024.02.10 -2 0 12397

A móvári lufi pukkad. Okos Gyurka jól példát statuált Nikivel, miközben kezdenek lejtőre kerülni.

hatosfalat Creative Commons License 2024.02.10 0 1 12396

22 kapott gól egy félidőben, úgy, hogy Szemerey még védett is hét lövést.

ducikenyér Creative Commons License 2024.02.10 0 0 12395

Azért várható volt, hogy az a csapat, amelyikben Tóth Gabi, Eszter és Albek kezdő szétesik előbb-utóbb.

lunanoctis Creative Commons License 2024.02.10 0 1 12394

Húb.zdmeg. Ez ronda volt. A Sola kb. kívülről fújja, mikor mi fog következni, Pásztor "üres kapus" próbálkozása meg méltón összegezte mindazt, amit a Móvártól az 5. perctől felfelé láthattunk...

Előzmény: lunanoctis (12390)
Botond03 Creative Commons License 2024.02.10 0 1 12393

Novak többet ér mint Lancz és Albek együtt ... Sőt.

Ez a Movar ma ritka gyenge. Egyedul Tóth Eszter klasszis góljai emelhetok ki, meg Udvardi. TG szokásos eszetlen erőlködés, ma még Pásztor is betli . Főleg hátul, ahol tonnanyi hetes, gól van róla.

Tonio 2.0 Creative Commons License 2024.02.10 0 1 12392

Ennek a Solának kettő komoly játékosa van, ebből egyikük balszélső. Ehhez képest egy félidő alatt 22 gólt lőttek a Móvárnak idegenben.

Tóth Niki pedig láthatóan tud játszani, csak a fafejű Gyurka jegelte, mióta kiderült, hogy Debrecenbe igazol.

Gojira Creative Commons License 2024.02.10 0 0 12391

Elnézve a Mosonmagyaróvár szenvedését, semmi.

Előzmény: Maharani84 (12383)
lunanoctis Creative Commons License 2024.02.10 0 0 12390

Herrem és Sirum Novak valami eszméletlen precizitással nyírja ki a Móvárt. 4-0-nál nem gondoltam, hogy ilyen ronda lesz az állás húsz perccel később.

Isthy1 Creative Commons License 2024.02.10 0 0 12389

"ETO meg ha Vipers-szel kerül össze"

Márpedig ennek van esélye. Az ETO az A csoport elsőjeként, a B4-A5 párhatc győztesével kerül össze a negyeddöntőben. A B4-es csapat egyelőre a Vipers és ha így marad akkor ők az A5-ös csapatot (Bietigheim vagy DVSC) szinte biztosan verik a párhatcban. Ha holnap az Ikast otthon pontot szerez a Metz ellen, akkor a Vipers biztosan a csoport 4. helyén zár majd. Ha a dánok kikapnak holnap, akkor az utolsó meccsen a Vipersnek 5 vagy több góllal kell vernie otthon a dánokat és akkor megelőzik őket, ekkor az Ikast lesz a B4-es csapat.

Előzmény: hatosfalat (12387)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2024.02.10 0 0 12388

ETO-t be fogják nyomni. Aztán hogy Kirkely lesz -e akkor még az edző?..

hatosfalat Creative Commons License 2024.02.10 0 1 12387

Most először sejlik fel idénre egy magyar csapat nélküli F4 lehetősége. Mi egyelőre elég messze vagyunk ettől, ETO meg ha Vipers-szel kerül össze, hát az nem lesz lefutott meccs. Pénzügyi és presztízs szempontból gondolom nem kevesen vannak beszarva ettől a lehetőségtől, ehf-nél, meg nálunk is.

Tonio 2.0 Creative Commons License 2024.02.10 0 0 12386

Nem nagy edző szerintem. De még javíthat.

Előzmény: lunanoctis (12385)
lunanoctis Creative Commons License 2024.02.10 0 1 12385

Nyehehehe :)

Előzmény: Tonio 2.0 (12384)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2024.02.10 0 4 12384

Kirkely-nek fél éven belül meglett a mesterhármas: kikaptak tőlünk, a Móvártól és a Debrecentől is.

Maharani84 Creative Commons License 2024.02.10 0 0 12383

Vajon a jövő héten az ETO megveri a Brestet?

Na meg mi lesz a Móvár ellen?

maedros Creative Commons License 2024.02.10 0 2 12382

Szép volt Loki!! Érezni lehetett, hogy ezen a meccsen nem kap ki a Debrecen, bár én döntetlenre tippeltem inkább. Ha az utolsó meccsen a  csoport sereghajtóját is megverik - miért ne vernék - akár eggyel feljebb is léphetnek Vámosék a csoportban. (Bár nem biztos hogy a kieséses szakaszban a Viperák könnyebb ellenfelek lennének az IKAST- nál...)

Hajrá Móvár és Vác!!

Isthy1 Creative Commons License 2024.02.10 0 0 12381

Az utóbbi hetekben egyre gyengébben játszanak. Lassan már az idény eleji mélységbe küzdik le magukat.

Előzmény: nicko (12374)
lunanoctis Creative Commons License 2024.02.10 0 0 12380

Ha szerencsénk van, nem rúgják ki addig, amíg nem játszunk velük Djørben is. :)

Előzmény: van_Persil (12378)
van_Persil Creative Commons License 2024.02.10 -18 0 12379

Szegénynek ezek szerint már csak múltja van...

Előzmény: lunanoctis (12377)
van_Persil Creative Commons License 2024.02.10 -19 0 12378

Nem láttam a meccset, (úgy általában egy mevcsüket se a mienkek ellenin kívül) de ez a Kilkenny nem biztos, hogy a megfelelö ember oda, hioába választották meg a játékosok közfelkiáltással.

lunanoctis Creative Commons License 2024.02.10 0 0 12377

Igen, tudom. De hú, nagyon rossz volt ma.

Előzmény: van_Persil (12376)
van_Persil Creative Commons License 2024.02.10 -17 0 12376

Volt ott betegség is, nem csak sérülés, legalábbis azok a valamik a lábszárcsontjain inkább betegség voltak, mintsem sérülés. Más ennyi szenvedés után járni se tudna, ö meg azért élsportoló maradt.

Előzmény: lunanoctis (12375)
lunanoctis Creative Commons License 2024.02.10 0 0 12375

33-23 a vége. Kira Truszova 38%-kal fogott a románok kapujában és módszeresen, teljesen tudatosan kicsinálta a THC összes szélsőjét, egyiket a másik után.

A THC-nál Frey kettest vagy zavarót védekezett, egyiket rosszabbul, mint másikat, de legalább elől is szakmányban követte el a hibákat. Valahol szomorú, a sérülések miatt milyen alacsony ívű pályát futott be a tehetségéhez képest, de ma erősen kilógott a csapatából lefelé.

Előzmény: lunanoctis (12373)