Eltelt az egy hét szünet, annyit cicáztam hogy mégsem untam meg, ma reggel drágaságom nem értette, hogy miért nem maradok vele mint eddig, és miért húzok el sietve a helyszínről...
Fényképeket nem csináltam, inkább aludtam helyette, ha tehettem. Néha nem, mert a macska úgy döntött, hogy nem hagy, inkább velem foglalkozik.
Viszont Sanyi nevű tarka kismacsekot hirtelen ötlettől vezérelve beraktam a kocsiba az anyósülésre magam mellé, míg bejártam a garázsba, lássuk mit szól hozzá. Nem szólt semmit, élvezte :)))
Történt valami izgi a héten? Cicákkal mi a helyzet?
Meow Mix néven macskáknak és cicaszerető gazdiknak nyitottak éttermet New Yorkban, a Fifth Avenue-n. Az étteremben a cicák és gazdik hét menü közül választhatnak, és egy asztalnál fogyaszthatják el azt.
énis macskás vagyok, de most egy ismerősöm miatt kérem a segítségeteket.
találtak pár, 8-20nap körüli kiscicát(épp nyilik a szemük), a mamájuk feltehetőleg elpusztult. a hétvégén elutaznak, nem tdják gondját viselni a kicsine. 5en vannak, ebből egy már elkerült valakihe aki neveli, de munka mellett ez embertelen feladat... szóval bárki aki tudna segíteni, átvállalni akár csak 1 kölyköt is, az hatalmas segítség lene. ismerősöknek is szóljatok, hátha valaki mégis. a helyzetet súlyosbítja hogy a illető allergiás a macskaszőrre...:/
Igen, csak az enyém nem ilyen duci :) De Neki is ilyen a pofija (álla fehér, homloka barna), csak teljesen szimmetrikus, nem lóg be fehér csík a homlokába.