Keresés

Részletes keresés

Tibbe Creative Commons License 2004.08.23 0 0 120
Jokeva Creative Commons License 2004.08.23 0 0 119

Szép jó reggelt mindenkinek!

Eltelt az egy hét szünet, annyit cicáztam hogy mégsem untam meg, ma reggel drágaságom nem értette, hogy miért nem maradok vele mint eddig, és miért húzok el sietve a helyszínről...

Fényképeket nem csináltam, inkább aludtam helyette, ha tehettem. Néha nem, mert a macska úgy döntött, hogy nem hagy, inkább velem foglalkozik.

Viszont Sanyi nevű tarka kismacsekot hirtelen ötlettől vezérelve beraktam a kocsiba az anyósülésre magam mellé, míg bejártam a garázsba, lássuk mit szól hozzá. Nem szólt semmit, élvezte :)))

 

Történt valami izgi a héten? Cicákkal mi a helyzet?

valamilanykabatban Creative Commons License 2004.08.22 0 0 118
délutáni szieszta Mariska és Miska



Tibbe Creative Commons License 2004.08.22 0 0 117
De azért nagyon kiváncsian lesi, nem futamodik meg előle!:-)
Előzmény: rali (115)
Tibbe Creative Commons License 2004.08.22 0 0 116

Lassan kinövi a kenyereskosarat!:-))

Előzmény: Törölt nick (114)
rali Creative Commons License 2004.08.22 0 0 115
Fél a kiscicától:

Törölt nick Creative Commons License 2004.08.22 0 0 114

Nekem is vannak házi szörnyetegeim :)

Íme:

ÁrnyékKettecskénKenyérkosár
Tibbe Creative Commons License 2004.08.22 0 0 113
Tibbe Creative Commons License 2004.08.21 0 0 112
kessy Creative Commons License 2004.08.20 0 0 111

Cuki cica

macskaclub Creative Commons License 2004.08.20 0 0 110
Csak most vettem észre ezt a jó kis topicot !:-)

JenciMorrisMorris2Fredi és Karamella
Tibbe Creative Commons License 2004.08.19 0 0 109
Tibbe Creative Commons License 2004.08.19 0 0 108
Jó étvágyat!:-)



Meow Mix néven macskáknak és cicaszerető gazdiknak nyitottak éttermet New Yorkban, a Fifth Avenue-n. Az étteremben a cicák és gazdik hét menü közül választhatnak, és egy asztalnál fogyaszthatják el azt.

Vavis Creative Commons License 2004.08.17 0 0 107

Álmaim cicája: Skót lógófülű kék-fehér színben. Sajna ilyen nem lesz soha:O((((

 

 

 

 

 

1
naillight Creative Commons License 2004.08.16 0 0 106
jah, "béranya" is szóbajöhet.
naillight Creative Commons License 2004.08.16 0 0 105

csokolom

 

énis macskás vagyok, de most egy ismerősöm miatt kérem a segítségeteket.

találtak pár, 8-20nap körüli kiscicát(épp nyilik a szemük), a mamájuk feltehetőleg elpusztult. a hétvégén elutaznak, nem tdják gondját viselni a kicsine. 5en vannak, ebből egy már elkerült valakihe aki neveli, de munka mellett ez embertelen feladat... szóval bárki aki tudna segíteni, átvállalni akár csak 1 kölyköt is, az hatalmas segítség lene. ismerősöknek is szóljatok, hátha valaki mégis. a helyzetet súlyosbítja hogy a illető allergiás a macskaszőrre...:/

Tibbe Creative Commons License 2004.08.16 0 0 104
vivi.g Creative Commons License 2004.08.16 0 0 103
yithoa Creative Commons License 2004.08.15 0 0 102

Gratulálok a topikod első kerek fordulójához!

 

Előzmény: vivi.g (100)
yithoa Creative Commons License 2004.08.15 0 0 101

Azt mondod, duci?

Nagyon udvariasan fejezted ki magadat! :-)

Tényleg elég jó húsban van a drágám!

 

A Te cicádról nincs kép?

 

 

Egy kedves ismerősöm cicája, Tóbiás

Előzmény: Bloo (98)
vivi.g Creative Commons License 2004.08.15 0 0 100
100
Dittike82 Creative Commons License 2004.08.15 0 0 99
Előzmény: Bloo (98)
Bloo Creative Commons License 2004.08.15 0 0 98
Igen, csak az enyém nem ilyen duci :) De Neki is ilyen a pofija (álla fehér, homloka barna), csak teljesen szimmetrikus, nem lóg be fehér csík a homlokába.
Előzmény: yithoa (87)
yithoa Creative Commons License 2004.08.15 0 0 97

Úgy érted, meg is eheti?

Azt tudom, hgy a szagát szeretik a cicák.

Előzmény: eMM (95)
vivi.g Creative Commons License 2004.08.15 0 0 96
eMM Creative Commons License 2004.08.15 0 0 95
Mentát is ültess,szeretni fogja!
Előzmény: yithoa (88)
Tibbe Creative Commons License 2004.08.14 0 0 94











vivi.g Creative Commons License 2004.08.14 0 0 93
vivi.g Creative Commons License 2004.08.14 0 0 92
vivi.g Creative Commons License 2004.08.14 0 0 91

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!