Keresés

Részletes keresés

natureboy Creative Commons License 2000.06.02 0 0 9
Előre is kösz!
natureboy Creative Commons License 2000.06.01 0 0 7
Dear kiran

Találtam már én is egy két IC-s leirást (TDA....), csak attól tartok,hogy ezek túl zajosak ill. ami zajtalan az k.drága.
Több erősítőt építettem már ami tele volt extra kütyükkel, rengeteg szolgáltatással (verte a gyereket, rántást kavart, megkérdezte hány cukorral kérem a kávét + minden....:-)))))))
De most végre kigyógyultam ezekből a gyerekbetegségekből és készen állok egy olyan erősítő megalkotására amely semmit sem csinál csak szól, de azt igen király módon.
Tehát jelszó az egyszerüség!
Emiatt is érdekelne módfelett az általad említett tranzisztotos megoldás amiért nagggyon hálás lennék

natureboy@freemail.hu

Előre is köszönöm
És bocs ha kissé hosszú voltam
Bye
NboY

MiKing Creative Commons License 2000.06.01 0 0 5
KIRAN ! Kössz előre is, de ha küldöd akkor erre a címre "mkarak@freemail.c3.hu" küldd, mert a régi meg fog szünni. Kössz ! Bye
MiKing Creative Commons License 2000.05.31 0 0 2
Hi ! Nézd meg a Böszörményi úton a XII. kerületben a Nagyenyed utca sarkán, ott van minden. Ha nem potival csinálod akkor létezik egyenfeszültségvezérelt előerősítő, ez irányban kereshetsz.

KIRAN : Kössz az infót, el tudnád küldeni a kapcs rajzot a CD22202-vel az mkarak@freemail.c3.hu -ra ?
Előre is kössz.

Előzmény: natureboy (1)
natureboy Creative Commons License 2000.05.29 0 0 1
Sziasztok!
Nekem is egy kis segítségre volna szükségem.
Egy olyan erősitőt tervezek amely többek között az SBlive hangkártyámból kijövö jelet is fogadja (tehát 4 független bemenet)
Hogyan oldjam meg a hangerőszabályzás problémáját?
Kerestem olyan potmétert ami dupla-sztereó (négypályás) de kiskerben nincs, nagykerben meg kéne venni 100 db-ot.
nincs valami egyszerü áramkör e célra?
HELP MI PLÍZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ELőre is köszi
és
Üdv mindenkinek
MiKing Creative Commons License 2000.05.29 0 0 topiknyitó
Üdv mindenki !
Építeni szeretnék egy DTMF (telefon nyomógomb hang) értelmező kapcsolást, de nem tudom milyen ic-t használjak (tudom hogy van), pedig ez a kapcsolás megjelent a rádiótechnika valamelyik számában is. Ha tudod melyikben, vagy van kapcs rajzod légyszi írj ! Kössz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!