Keresés

Részletes keresés

Szigi101 Creative Commons License 2001.03.14 0 0 3
NEO FAN CLUB?????????
Mi történt, Patrona??? :-))))) (mindjárt egy OFF: jövő héten kapsz levelet, bocs).

Ja, Neo? Hát, az első album nekem kicsit egysíkú, tíz kicsi Chemical Brothers, de mindenképpen korrekt és újszerű. It Takes No Weed, Ranbo 13, 1999 és Budapest Underground nagy kedvencek. Azóta csak az Aiiaiiyot és a Kispál remixet hallottam és mindkettő nagyon király. Kiváncsian várom az új anyagot (különösen, ha DNB-be mennek át... :-))) )

Előzmény: patrona (-)
nitta Creative Commons License 2001.03.14 0 0 2
sziasztok,
végre 1 ilyen topic, mert a ChrisH honlapján igencsak haldoklott a fórum, de ez most így jó lesz :)
ez fura, de én nem tudom, hogy miért szeretem őket, pedig tavaly Mezőtúr óta minden bp-i koncertjükön ott voltam. na jó a Fashionben nem, de egyébként igen. szóval hallottam már őket eleget de elmondani még mindig nem tudom. ez para. biztos velem van a baj:)
de ha majd sok ember elmondja, hogy mi a jó a Neoban akkor kiválasztom a nekem legszimpatikusabb választ és onnantól mindig azt felelem, ha kérdeznek:)
úgyhogy írjatok sokan, hogy okosabb legyek:)
disp Creative Commons License 2001.03.14 0 0 1
Ja és ne legyél már GÁBOR ... (Halálmadarak kiméljenek....)
Igenis jöjjenek bea deszkások is és mondják el miért is szeretik ezt a zenekart.
Előzmény: patrona (-)
disp Creative Commons License 2001.03.14 0 0 0
jé egy 0 -ás :))
Előzmény: patrona (-)
patrona Creative Commons License 2001.03.13 0 0 topiknyitó
Egyre jobban foglakoztat ez a zenekar, és mivel még nincs külön topicjuk, hát indítok egyet(hogy addig se a Depeche Mode-ba, meg a Populärba írjunk).
Szerintem ma a legjobb Magyar zenekarok egyike(kategóriájában pedig A legjobb, bár nemnagyon van konkurenciája) Egyedül az nem tetszik,hogy egyre jobban kezdenek elmenni a "Drumm nˇbass felé, és ezzel egyenes arányban csökken is a szinvonaluk. Bár még mindíg tudnak nagyot alkotni, lásd: Sequence

Várom a hozzám hasonló érdeklődők/szimpatizánsok, és a NEO fanatikusok véleményét a témában.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!