Keresés

Részletes keresés

visszaagyökerekhez Creative Commons License 2010.09.10 0 0 270
Szép jó estét !
Ezek a Proffit baromfik tényleg profik .
A Monori eszmecserét sajna törölnöm kell ,Szombaton új helyen kezdek ,Vasárnap reggel adom le a szolgálatot .Így nincs sók értelme nekivágnom az útnak ,főleg 24 óra után.De az indiaiakról majd informállak ,hogy milyen eredmény lesz .
Előzmény: zootyka (269)
zootyka Creative Commons License 2010.09.10 0 0 271
Werner Lamkemeyer  2009-2010
zootyka Creative Commons License 2010.09.09 0 0 269

Ronnie Profitt 2009-es madarai :

(USA)

visszaagyökerekhez Creative Commons License 2010.09.08 0 0 268
Monoron meg beszéljük ,addigra már konkrétabbat tudok mondani. Sajna sörözés nem oké, sofőr leszek,de azért igyál még egyet( és fogd a nyuszira) én jelenleg fröccsözök .
Remélem Monoron tudunk beszélni ,szeretnék Maláj ügyben tanácsokat , úgy látom van
rálátásod a fajtára.
Előzmény: zootyka (266)
zootyka Creative Commons License 2010.09.08 0 0 266

Lehet, hogy nem kellet volna meginnom ezt az 1 üveg sört mert 3 x átolvastam amit írtál, de még mindig nem tudom, hogy jók voltak e a tojások.

Monor ok.

Előzmény: visszaagyökerekhez (265)
visszaagyökerekhez Creative Commons License 2010.09.08 0 0 267
Az első képen látható kakas jércére cserélhető , a második képen látható jérce az etalon. Szin nem számít .Kor nem számít ,ha 2010 a születési év .
visszaagyökerekhez Creative Commons License 2010.09.08 0 0 265
Üdvözletem !
Manuális volt ,Kézbevétel ha érzékelhető a hő vesztés ,ha igen rázás ,ha lotyog ,záp
Ilyen nem volt az indiaiakból (hatodik nap, négy tojás:):.Az Indiai jérce ma tojta a tízen egyediket : Monori találkozás reményében tell: számom 06/30 225 0646.
Előzmény: zootyka (263)
visszaagyökerekhez Creative Commons License 2010.09.08 0 0 264
Bocs ,kimaradt !
Decemberben jött az ihlet ,Viadorok az élet ,viadorok decembertől kapirgálnak nálam.
Sorban Maláj, Indiai , Belga (belőlük van a legígéretesebb ,és egyben a legingatagabb
állomány .mivel ha minden igaz ,nálam van az ország , de lehet hogy máshol már nincs
is Ó- Belga harcos ebben a formában ,csak nálam.) Én nagyon sajnálnám, nagyon szemre való baromfiak .Van még a tyúk udvaromban Ó-Samó ,Hint ,Törpe Amrock,fehér Plymauth,és pár vegyes ,keresztezett (keltető gép )
Előzmény: visszaagyökerekhez (262)
zootyka Creative Commons License 2010.09.08 0 0 263

Szia !

Lámpázás volt már ?

Előzmény: visszaagyökerekhez (262)
visszaagyökerekhez Creative Commons License 2010.09.08 0 0 262
Tiszteletem Uraim !!
Látom nincs tolongás a topikon .
Kérdésem ki lesz ,hétvégén Monoron ?
Valószínűleg én ott leszek ,ha esetleg önöket érdekli Belga ,Indiai , Ó-Samo, Maláj,szívesen cserélnék (eszmét,Okosságot ,és egyéb infót )
Tell számom : 06/30 225 0646 a könnyebb találkozás érdekében.
zootyka Creative Commons License 2010.09.08 0 0 261
Ma volt a 130. napja :)
Előzmény: once76 (260)
once76 Creative Commons License 2010.09.08 0 0 260
köszi meg kaptam
szép madár
te mióta tartod őket ?
Előzmény: zootyka (258)
zootyka Creative Commons License 2010.09.08 0 0 259
Az etalon
zootyka Creative Commons License 2010.09.08 0 0 258

Ment még 1 x.

Ede 1 régebbi madara.

Előzmény: once76 (257)
once76 Creative Commons License 2010.09.07 0 0 257
a szám nem jött át.
zootyka Creative Commons License 2010.09.07 0 0 256

Ment !

Makói, de Monoron  mindig ott van ...............

 

Előzmény: once76 (255)
once76 Creative Commons License 2010.09.07 0 0 255
rendben küldjed.hol lakik?
zootyka Creative Commons License 2010.09.07 0 0 254

A kép nagyon kicsi de szerintem az a kakas nagyon nem jó...............

Inkább beszélj T. Edével, szebb madarai vannak. Ha gondolod elküldöm a számát.

 

Előzmény: once76 (253)
once76 Creative Commons License 2010.09.07 0 0 253
igen de ne szomorits el
Előzmény: zootyka (252)
zootyka Creative Commons License 2010.09.07 0 0 252
Őszintén ????
Előzmény: once76 (251)
once76 Creative Commons License 2010.09.07 0 0 251
ezekből ha minden igaz szombaton hoznak 1 kakast +2jércét remélem szebbek lesznek.
mi a véleményed
Előzmény: zootyka (250)
zootyka Creative Commons License 2010.09.07 0 0 250

Yo !

Lehet, hogy tényleg óriás malájod lesz :)  bár a feje lehetne horgosabb 1 kicsit.

 

 

Előzmény: once76 (249)
once76 Creative Commons License 2010.09.07 0 0 249
sikerült
once76 Creative Commons License 2010.09.07 0 0 248
Előzmény: zootyka (247)
zootyka Creative Commons License 2010.09.07 0 0 247
beszúrás !!!
Előzmény: once76 (246)
once76 Creative Commons License 2010.09.07 0 0 246
a képek nem mentek fel.
once76 Creative Commons License 2010.09.07 0 0 245
Hali zootyka
pár kép a madarakról
Előzmény: zootyka (244)
zootyka Creative Commons License 2010.09.06 0 0 244

Ok !

Előzmény: once76 (243)
once76 Creative Commons License 2010.09.06 0 0 243
szia zotyka!

a madarakról jelenleg nincsen képem de majd készítek,úgy rémlik szegedi az illető akitől vettem.
Előzmény: zootyka (242)
zootyka Creative Commons License 2010.09.06 0 0 242

Szia !

www.malaieninfo.de  itt minden infót meg kapsz, Werner bácsi igazi őrült de nagyon segítőkész. Pár képet dobhatnál fel a madaraidról.

Kitől sikerült venned ?

 

Előzmény: once76 (241)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!