Keresés

Részletes keresés

zootyka Creative Commons License 2010.09.28 0 0 294
G.Zoli Creative Commons License 2010.09.28 0 0 293
Ügyesek :) És hogy vigyáznak rájuk!
zootyka Creative Commons License 2010.09.27 0 0 292
No, hogy tetszik a stílus, nekem  bejön.
Előzmény: G.Zoli (290)
zootyka Creative Commons License 2010.09.27 0 0 291
G.Zoli Creative Commons License 2010.09.26 0 0 290
Nagyon zorall pipik :D
Előzmény: zootyka (289)
zootyka Creative Commons License 2010.09.26 0 0 289

Off

Thaiföldi madarak, van videó is ha valakit érdekel.

zootyka Creative Commons License 2010.09.21 0 0 288
:)  Nyugi, október végén 6 kakasból tudsz majd válogatni, nálam is csak 1 kakas marad búza színben.
Előzmény: G.Zoli (287)
G.Zoli Creative Commons License 2010.09.21 0 0 287
Tudtam hogy erre megy ki a játék :D
A másik tök jól elvan nálam, összeverekedett a pulykával, a jávaival, és a modernnel.
Előzmény: zootyka (286)
zootyka Creative Commons License 2010.09.21 0 0 286

Szeva Guli !

Itt a jómadarad.

Lehet, hogy nem kapod vissza.

zootyka Creative Commons License 2010.09.19 0 0 285

Dobtam fel egy rövid videót Werner bácsi fénykorából.

Érdemes megnézni, hogy már akkor milyen szép fehér madarai voltak.

 

http://videa.hu/videok/allatok/werner-lamkemeyer-malaien-baromfi-kakas-madar-wZmpyoPk5bw17xy0

zootyka Creative Commons License 2010.09.17 0 0 284

Sajna nekem csak két jobb van, nem vagy egy mártír típus :)

Ha még 1x a herémet cserére ajánlod akkor :            :o)

 

 

 

Előzmény: falcoivan (283)
falcoivan Creative Commons License 2010.09.17 0 0 283
Már fel is ajánlottam, (utolagos engedelmeddel) a bal heréd érte. Mert ezt Neked szánnám.
Maradok a szinemnél. :))
Előzmény: zootyka (282)
zootyka Creative Commons License 2010.09.17 0 0 282

Hát mindjárt gondoltam, hogy nem a búza szín hozott lázba.

De ezért a madárért én is odaadnám a fél karodat. :o)))

Előzmény: falcoivan (281)
falcoivan Creative Commons License 2010.09.16 0 0 281
Nézted a "haverod" oldalán az uj képeket? (Kecsegtetö számomra.)
Előzmény: zootyka (280)
zootyka Creative Commons License 2010.09.16 0 0 280

Hétvégi kiruccanás lefújva, trap madarak elkeltek :o/

 

Előzmény: falcoivan (279)
falcoivan Creative Commons License 2010.09.15 0 0 279
Akkor azért látszik még ki a füböl!! :))
A futo madarakrol kérdezterm: Hogy mik lesznek az igények?
Előzmény: zootyka (278)
zootyka Creative Commons License 2010.09.15 0 0 278

Ahoj Anti malájos :o))

Amíg kilátszanak a malájok, addig nem vágom le a füvet. (még nőhet 80cm :o)

Mail nem jött !!! Köszi, ő a 2.

Előzmény: falcoivan (277)
falcoivan Creative Commons License 2010.09.15 0 0 277
Miért nem nyirod már le a füvet? :))
Irtam, nem kaptad meg?
Jo nagyon a malájod! Az egyes számu?
Előzmény: zootyka (276)
zootyka Creative Commons License 2010.09.15 0 0 276
Pár mai kép:
zootyka Creative Commons License 2010.09.13 0 0 275

1 kis kuriózum !

Szaúd Arábiai malájok.

visszaagyökerekhez Creative Commons License 2010.09.12 0 0 274
Üdv !
Sajna ez most nem jött össze .
Remélem a következő már össze jön.
Előzmény: falcoivan (273)
falcoivan Creative Commons License 2010.09.10 0 0 273
Hello!
Vittem volna neked egy indiai jércét. Most látom nem jössz!
Előzmény: visszaagyökerekhez (270)
zootyka Creative Commons License 2010.09.10 0 0 272

Szia !

Ok, majd legközelebb.......

Előzmény: visszaagyökerekhez (270)
visszaagyökerekhez Creative Commons License 2010.09.10 0 0 270
Szép jó estét !
Ezek a Proffit baromfik tényleg profik .
A Monori eszmecserét sajna törölnöm kell ,Szombaton új helyen kezdek ,Vasárnap reggel adom le a szolgálatot .Így nincs sók értelme nekivágnom az útnak ,főleg 24 óra után.De az indiaiakról majd informállak ,hogy milyen eredmény lesz .
Előzmény: zootyka (269)
zootyka Creative Commons License 2010.09.10 0 0 271
Werner Lamkemeyer  2009-2010
zootyka Creative Commons License 2010.09.09 0 0 269

Ronnie Profitt 2009-es madarai :

(USA)

visszaagyökerekhez Creative Commons License 2010.09.08 0 0 268
Monoron meg beszéljük ,addigra már konkrétabbat tudok mondani. Sajna sörözés nem oké, sofőr leszek,de azért igyál még egyet( és fogd a nyuszira) én jelenleg fröccsözök .
Remélem Monoron tudunk beszélni ,szeretnék Maláj ügyben tanácsokat , úgy látom van
rálátásod a fajtára.
Előzmény: zootyka (266)
zootyka Creative Commons License 2010.09.08 0 0 266

Lehet, hogy nem kellet volna meginnom ezt az 1 üveg sört mert 3 x átolvastam amit írtál, de még mindig nem tudom, hogy jók voltak e a tojások.

Monor ok.

Előzmény: visszaagyökerekhez (265)
visszaagyökerekhez Creative Commons License 2010.09.08 0 0 267
Az első képen látható kakas jércére cserélhető , a második képen látható jérce az etalon. Szin nem számít .Kor nem számít ,ha 2010 a születési év .
visszaagyökerekhez Creative Commons License 2010.09.08 0 0 265
Üdvözletem !
Manuális volt ,Kézbevétel ha érzékelhető a hő vesztés ,ha igen rázás ,ha lotyog ,záp
Ilyen nem volt az indiaiakból (hatodik nap, négy tojás:):.Az Indiai jérce ma tojta a tízen egyediket : Monori találkozás reményében tell: számom 06/30 225 0646.
Előzmény: zootyka (263)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!