Keresés

Részletes keresés

VCarter Creative Commons License 2000.04.09 0 0 203
Én nem szoktam a Barcelonával lenni, csak a cikket olvastam el, onnan jött a vélemény.
Itep Creative Commons License 2000.04.08 0 0 202
Cupir!

Szerintem a Chelsea nem középcsapat!!!A Rangers és a Porto viszont sokkal erosebb honfitárscsapataival szemben igazából,mint a játékban!!!A Borussia pedig az elején béna,de 2 év múlva már túl jó!!!

VCarter!

Szemétkedésre:Barca-val voltam,egy Vladimir Bleszthyank(valahogy így írják) a Santaderbol 1 meccsen 7(!) gólt vágott,aztán sokáig semmit;így tartott 22 gólnál.Figo 19 gólos,jön a meccs:Vladimir barátunk nem szerez gólt,Figo 1-et;jó gondolom,már csak 2 gól a hátrány;erre a Kiko az Athleticoból lo asszem 4 gólt,így 21 gólos!!!Következo meccsen Figo megsérül... (ebben az idényben Rivaldo 9(!) hónapra sérült meg)

Tuti tipp:Fernando Navas(Boca)

VCarter Creative Commons License 2000.04.07 0 0 201
Hamarosan(a jövő héten) nekem is meglesz 99/00. Hurrá!!!
Én már meguntam 3. részt.
Amúgy elindultam a Conference osztályban a Barrow-val, csak a szezonkezdetre nem verbuváltam még össze a csapatot. (14 ember. Tudom, ez is elég lenne, csak hát a sérültek.....)))))))
Raul Creative Commons License 2000.04.07 0 0 200
Cupir!
Mail ment.
Asaa Creative Commons License 2000.04.06 0 0 199
Hi !

Sajnos nem mukodik a jattsave amit a w3.swi.hu... oldalrol szettem le. 99/00-em van...
Tudna valaki segiteni ?

U.i.: valami ogm, ocm vagy ilyesmi file-t hianyol

Itep Creative Commons License 2000.04.05 0 0 198
Valami lemaradt!!!Az otthagyni sajnálom mondathoz:nem tudtok egy patchet,ami átmenti a 3-as mentéseimet a 99/00-ba???Hiba nálam:Antonio Lopes a Vasco edzője,nem a Valenciáé!!!
Cupir Creative Commons License 2000.04.05 0 0 197
Köszi.
Egyébként érdekelne, hogy milyen csapatokkal játszotok, mert ahogy látom leginkább a Division 4 -es csapatok a "legnépszerübbek". Annyiban egyetértek, hogy mondjuk a Barcelonával nem nagy dolog BL-t nyerni, de D4-es csapattal...
Nekem pl. az a kihívás hogy egy középcsapatot emeljek fel a BL győzelemig :))))))
Pl. ilyen (nekem) a Porto, a Celtic, a Dortmund,
a Chelsea...stb.
De gondolom ezért ilyen jó ez a játék....

Na bye

Előzmény: Raul (196)
Raul Creative Commons License 2000.04.05 0 0 196
Ne veszitsd el a reményt, még megpróbálok valamit. Feltenni az enyémet egy ftp szerverre. Remélem, még ma sikerül.
Előzmény: Cupir (195)
Cupir Creative Commons License 2000.04.05 0 0 195
Sajnos itt nincs :((((
Legalábbis még. Vagy már....:)))
Azért kösz....
Előzmény: Raul (193)
petxa Creative Commons License 2000.04.05 0 0 194
Előbb már megírtam ezt de nem volt hajlandó kiírmi.

2005 szeptember 5.-én kilép mindig a gépem a játékból.

A Jattsave-val editoroztam a nyáron egyet, aminek meg is lett az eredménye a Nantes-tal vezettem a tabellát.

Mi lehet a probléma?

1. Nem kellett volna editorozni.
2. Rosszul editoroztam.
3. Nekem a 3.02 van meg ahhoz nem jó az editor.
4. 2005-ben világvége van.
5. Aljas francia terroristák kinyírták a csapatomat, köztük engem is!

Segítsetek, bár már deleteztem a játékot.

Tóth Misi 9 gólt lőtt pedig a múlt szezonban Editor nélkül!

Raul Creative Commons License 2000.04.04 0 0 193
w3.swi.hu/krow
Úgy rémlik, mintha itt láttam volna.
Előzmény: Cupir (192)
Cupir Creative Commons License 2000.04.04 0 0 192
Hi mindenki

Nemrég láttam valahol, hogy van ilyen oldal, gondoltam elnézek ide (is).
Szóval csak annyit, hogy nem tudtok valami helyet ahonnan le lehetne tölteni a 99/00-t?
Mert kicsit idegesít, hogy még mindig van mondjuk KEK.
Ha tudtok segíteni akkor köszi, ha nem akkor is :)))

U.i.: A Manchester fogja megnyerni a BEK-et.
csak hogy tudjátok:))

Na bye Cupir

Zolaa Creative Commons License 2000.04.03 0 0 191
Sziasztok!

Nah vegre sikerult megszereznem a cracket:))
Ma este meg megnyerem az EB-t(persze a 2004-est) aztan uj kihivasok elebe nezek.

VCarter: Ha a Barcelonaval vagy akkor tenyleg nem nagyon kell taktikaznod, de szerintem nem errol szol a jatek. Szoval valami kis csapattal is probalj meg szep eredmenyeket elerni.
A valogatot meccsre a legjobb megoldasom pedig a kovetekezo recept. Angol csapattal a Newcastle-vel vagyok, es tolem 14-en szerepelnek az Angol valogatottban, aminek termeszetesen en vagyok a szovetsegi kapitanya, szoval csak akkor viszem el a sajat jatekosaimat, ha nelkulozni tudom a klubnal ;)

Biohazard: Jattsave-t probald meg, ha nem is tudsz teljesen uj jatekost krealni egy nevesincs akarkibol siman faraghatsz kedvedre valo jatekost.

Mara ennyit.

Zola

Biohazard Creative Commons License 2000.04.03 0 0 190
Ismet itt.. :)
Hat igazan orulo,hogy vegul ekkora topic lett a temabol,meg miegymas..lassan mar naponta vannak hozzaszolasok.. :))
Nah egy hulye kerdes: kellene nekem 1 olyan editor,amivel jatekosokat tudok krealni/editalni,ugyanis szeretnek sajat jatekost csinalni.. :)
Szal tudom,hogy van ijen progi,csak ugye hol/mi a neve?? Meg remelem,hogy van hozza 1 normalis doksi,mert azeddig letotltott dolgokhoz nulla doksi volt es max. probalkozni lehetett,hogy vajh mit is kene csinali?
Valaszokat elore is koszonom..
Lippi: nem neked kellett a 99/00?? nem valaszoltal a levelemre..

BYE

VCarter Creative Commons License 2000.04.03 0 0 189
Megnéztem az oldalt, hát kissé zagyva. Pl.: ,,Sokszor állítgasd a taktikát." Utána: Én úgy nyertem bajnokságot a Barcával, hogy hozzá sem nyúltam a taktikához". Egyébként ha én nem ismerem a játékot, nem kaptam volna hozzá kedvet.

Észrevettétek már a gép szemétkedéseit???
Pl.: A Portó-val vagyok, az ellenfélnél volt a gólkirály-jelölt, ugyanúgy állt, mint az én gólkirály-jelöltem(Duda a gyerek neve, nagy gölvágó). Természetesen az ellenfél játékosa mesterhármast vágott, Dudát meg már az elején lerúgták(injured). Veletek is ilyen?

VonBraun Creative Commons License 2000.04.02 0 0 188
Tisztelt egybegyűltek!
Ha még nem jártatok volna arra, akkor nézzétek meg: egy végigjátszás a 99/00-ról a PC Guru webhelyén:
http://www.pcguru.hu/cikkek/vegigj/championship/cmanager_1.htm
Raul Creative Commons License 2000.04.01 0 0 187
A tudományom mai állása szerint ezzel együtt kell élni. Vegyél EU-beli játékosokat.
Előzmény: VCarter (186)
VCarter Creative Commons License 2000.04.01 0 0 186
Hogyan lehet azt megakadályozni, hogy a játékosom ne menjen el a válogatott meccsre? Marhára rossz, amikor az egyik földrészen válogatott meccsek vannak, és alig tudok kiállítani 11 embert a meccsre. A cserékről ne is beszéljünk.....
Zolaa Creative Commons License 2000.03.31 0 0 185
Sziasztok!

Valoban az upgradek kozott sajna nem sok kompatibilias van. Tul sok hibat javitottak ki es ezert nem is lehetseges, hogy a korabbi verzio allasat tudjad folytatni.
3.04-es verzio egy kicsit nehezre sikeredett az elozokhoz kepest.
3.03e-es meg tartalmaz meg olyan bugokat amik a jatszhatosagot rontjak le nagyon(pl: manager pontok szamitasa), ezert en inkabb a 3.03f-et tudnam ajanlani. Az meg viszonylag konnyu jatek es elenyeszo hiba van benne.

Viszont en meg mindig nem talalom a 99/00-es peccshez az cracket :((
Es mar nagyon esedekes az uj bajnoksag inditasa, de szeretnem ha ott mar nem faradnanak el ev vegere annyira a jatekosaim.
Valaki dobjon mar meg egy linkel, ahonan le tudom szedni, plizzz.

Zola

Előzmény: Jake Maroc (184)
Jake Maroc Creative Commons License 2000.03.30 0 0 184
Én úgy tudom, hogy a 3.04 -es verzió mentése nem kompatibilis az előző verziókkal. Ezért is javasoltam a 3.03e verziót.
Előzmény: Itep (183)
Itep Creative Commons License 2000.03.30 0 0 183
Jake Maroc!

Letöltöttem,de így az előhívásaimnál "error message";úgyhogy visszatettem a 3.02-t!Kérdésem:
ha új ligát kezdek azért megy a 3.04-es verzió???Mert ha igen,akkor amint ledöglik a mostani játékom,elindulok a 3.04-gyel!Előre is köszi!!!

petxa Creative Commons License 2000.03.30 0 0 182

LiPPitől tanultam:

A beállításoknál ki kell kapcsolni a save compressed-et így a mentésed nagyobb lesz pár tíz megával, de csak így működik a Jattsave, ha newked az van. Utána már bekapcsolhatod a save c.-t és kisebb lesz a mentésed.
Remélem világos.

Ha nem akkor kérd LiPPitől!

A PSG már háromszoros bajnok kétszeres BL győztes 2002-ben úgyhogy most végeztem egy kiárusítást, hogy érdekesebb legyen a játék.

Egyébként nem tudom, hogy ti tapasztaltátok-e hogy amennyiben űújrakezditek a játékot, mindig meg akarjátok venni egy régi csapatotokban király játékost. Ezáltal kiváló csapatot tudtok kialakítani, induljatok akármelyik bajnokságban.

Az én PSG-m a következő:

A. Marshall/ENG/ - T. Vaughan/ENG/, K.James/SCO/, C. Wörns./GER/, M. Saldago/ESP/ - J. J. Okocha/NIG/, Gravesen/SVE/, Helder/POR/, F. Née/FRA/, Markovic/HOR/, S. Kone/FRA/.

A cserék között megtalálhatók azért magyarok, úgymint Joseph Keller, Laszlo Klaus, és Mihaly Toth, néha bevethetőek bár Tóth a tavalyi évben 5 gólt is rúgott.

Sajnos Franciaországba nem igazán akarnak jönni a nagy ászok, hiába van sok lóvém. Játékosokat kizárólag free transferen szerzem.

Na csá

Előzmény: VCarter (181)
VCarter Creative Commons License 2000.03.29 0 0 181
Nekem valahogy nem műkszik a játék közbeni editor. Valaki kűldene egy használhatót??
Zolaa Creative Commons License 2000.03.28 0 0 180
Sziasztok!

Baromi lassu a netem, igy sajna nem tudom megkeresni es leszedni a patchez a cracket :((

Lippi: ha elkuldened mailben a cracket vagy a pontos letoltesi linket nagyon megkoszonnem.
Mondjuk a regi szezonon mar ugyse segit, de hamarosan ugyis ujra fogom kezdeni, mar nem sok kihivas maradt a mostani allasomban, a VB-t meg csak azert is megnyerem :)))

u.i: Nekem csak a cm3 van meg full Cd-n.

Udv Zola

Előzmény: LiPPi (179)
LiPPi Creative Commons License 2000.03.28 0 0 179
Megint LiPPi,

Ismet volt update, felkerult egy uj editor, erdemes leszedni, segit a work permites jatekosok kezelesen.
Antimat - koszi a segitseget, leszedtem, remelem mukodik is, de azert tovabbra is keresek full cds cm99/00 - et, akinek van, please emil me
koszi elore is
LiPPi

Antimat Creative Commons License 2000.03.28 0 0 178
Hali LiPPi mester ! :-)

Ha eredeti CM 99/00 -át ne mis tudok adni, egy tippet mindenképp: menj el a www.gamecopyworld.com címre, és töltsd le a CM99/00 -hoz a crackelt peccset ! Ezek után, nagy valószínűséggel ( mivel nekem CM3 van, így nem próbáltam ), menni fog a játékosok "nem-annyira-nagyon-gyors-fáradása-javítás" is.
Ja, nem tudtok olyan editort, amivel a játékosok eltiltását/sérülését is lehetne kicsit "pofozgatni" ? Már nem maradt szinte senki bevethető, és megyek a Barcelonához, jön a Real Madrid és BL-elődöntő visszavágóra megyek Portóba....

Antimat

Előzmény: LiPPi (173)
Ernesto Serra Creative Commons License 2000.03.28 0 0 177
Nekem is kéne, úgyhogy, ha valakinek meg lenne... :)

Tippmixeseknek: az F.C. Barcelona fogja megnyerni a BL-t :)))
(már csak Kluivert miatt is, rólam tudni kell, hogyha elkezdek egy foci manageres játékot az az első, hogy bejelentkezek érte, közös az összes ilyen játékban, hogy nehéz megszerezni, de ha megvan 10 évig nem kell foglalkozni a csatár sorral, úgyhogy ajánlom)

Előzmény: LiPPi (173)
Jake Maroc Creative Commons License 2000.03.27 0 0 176
Igen, eddig már két remek hátvédet engedtem el eddig. Csak reménykedtem, hátha van valami ellenszer.
Előzmény: VCarter (175)
VCarter Creative Commons License 2000.03.27 0 0 175
Jake Maroc!

Inkább engedd el a player-t, mert valaki már korábban írta ebben a topic-ban, hogy ha nem engeded el, nem járkál el edzésre, stb. egyéb durva dolgok

Jake Maroc Creative Commons License 2000.03.27 0 0 174
Én úgy tapasztaltam, hogy ha rendszeres játéklehetőséget kap egy játékos, ha csökken az edzésterhelés, ha eredményes a csapat, akkor növekszik a morál. Általában. Néhány játékosnál időnként mégis előfordul hogy érthetetlenül leesik a morál.

Egy kérdésem nekem is van. Mennyire érdemes visszatartani egy játékost, ha azt mondja hogy új kihívásra vágyik, és menne máshová ?

Előzmény: Antimat (171)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!