Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

NeomatiK Creative Commons License 2005.08.15 0 0 29
Ez melyik? Mit érdemes tudni róla?
Előzmény: D H (27)
croma Creative Commons License 2005.08.14 0 0 28
Akinek volt már "régi" Croma-ja, annak aligha tetszik az új. Én 1,5 hónapja céges Ford Focus-szal járok, de nagyon hiányzik a 1993-as, 2.0ie cromám. :((((
Előzmény: D H (27)
D H Creative Commons License 2005.08.14 0 0 27

mit szóltok az 8TTO V változathoz?

amúgy is tetszik az új Croma, de ez.... nagyon kemény!

croma Creative Commons License 2005.07.26 0 0 26
Kössz a képeket és a videót. Én maradok a réginél!
NeomatiK Creative Commons License 2005.07.24 0 0 25
NeomatiK Creative Commons License 2005.07.24 0 0 24
NeomatiK Creative Commons License 2005.07.24 0 0 23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NeomatiK Creative Commons License 2005.07.24 0 0 22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NeomatiK Creative Commons License 2005.07.23 0 0 21

Helló!

 

Eddig nem voltam egy FIAT fan, de ez a Croma nagyon tetszik, eddig legalábbis amit láttam belőle.

Nézzétek a Tour de France-t, ott némely kisérőkocsi ilyen.

Előzmény: D H (18)
D H Creative Commons License 2005.07.18 0 0 20

én is ezt gondoltam korábban, de az "élő" látvány teljesen más! :)

Előzmény: croma (19)
croma Creative Commons License 2005.07.18 0 0 19
Helló, ez azért jó hír. A képek és a leírás alapján tényleg egy jellegtelen autónak tünik.
Előzmény: D H (18)
D H Creative Commons License 2005.07.16 0 0 18

Hello!

 

Tudom, ez a "régi" Croma rajongók topicja, de az új kapcsán, mint névazonos gépjármű, úgy gondolom, ez az a hely, ahol értekezni lehet...

 

A lényeg az, a múlt héten láttam egy ilyet élőben is, itt BP-n, és meg kell valljam, sokkal jobbnak találtam, mint az előzetes fényképeken alapján gondoltam volna!

Nagyon korrekt volt az egész megjelenés, az innováció, a "felső kategóriás" kategória, egy az egyben ott van!

 

(cseh rendszámos volt, kíváncsi leszek, mikor lesz bevezetve a magyar piacra, ha be lesz egyáltalán...)

croma Creative Commons License 2005.07.11 0 0 17
1993-as, 2.0ie, nyolcszelepes, szivó motor, 84kW, királykék. Eredetileg fapad, de raktam bele gyári ködlámpát, küszöbspoilert, sportdobokat. Opcionálisan adok hozzá TM-Sport könnyüfémkereket is. 
Előzmény: vik87sztec (15)
vik87sztec Creative Commons License 2005.07.06 0 0 16
jah..majd elfelejtettem,blow off-ot hol és mennyiért lehet venni?
vik87sztec Creative Commons License 2005.07.06 0 0 15
croma: milyen croma?:D
vik87sztec Creative Commons License 2005.07.06 0 0 14
hi mindenki!2,5TD-hez keresek turbo-t + blow off szelepet
e-mail: szalaymiklos@freemail.hu
croma Creative Commons License 2005.07.05 0 0 13
Akar lenni valaki Croma tulajdonos? Az enyem eppen elado!
kisqKta Creative Commons License 2005.04.19 0 0 12

************Szeged-Örkény Happy Rally*************

****************SzÖHR - Május 7-8*****************

 

 

Sajnos elég nehezen indult be a szerveződése, az eddigi találkozókhoz képest, de mostmár bizton állíthatom, hogy kezd körvonalazódni a talival kapcsolatos elképzelés. :)

 

A tali időpontja már kitűzésre került, amely Május 7.-8.-i hétvége és a célállomás is szavazás alapján dőlt el, amely nem más mint kicsiny hazánk déli részén fekvő Szeged városa.

 

Tehát mindenki írja be határidő naplójába a Szeged-Örkény-Höppy Rally - röviden SzÖHR - Fiat találkozót Május 7-8-ra.

 

Mivel eddigi évekhez képest folyamatosan 20-30%-os résztvevői bővülést figyelhettünk meg ami már túllépi a százas nagyságrendet, idén is megpróbálunk valami eddigiektől eltérővel - rendhagyóval megörvendeztetni a közönséget.

Úgy gondoltuk, hogy közlekedés-biztonság szempontból ekkora létszám elnavigálása egy "élményautózósra alkalmas szakszra" már-már lehetetlen biztosnágosan megszervezni, így arra gondoltunk, hogy egy arra alkalmas területet keressünk, amely kielégítik az autózási igényeinket.

 

Többször felmerült már az igény egy erre alkalmas versenypályán szervezett találkozóra, amit most úgy gondoltunk, hogy a tavaszi Fiat találkozó alkalmával megpróbálunk megvalósítani. A talira kiszemelt pálya az Örkényen található Euro-ring adna helyet, ahol vezetőséggel már egy előzetes értekezletet folytattunk.

 

Alapvető információk a pályáról:

(http://www.euroring.hu/euroring.php)

 

"A nagypálya 2300 méter hosszú, legkeskenyebb részén 10 legszélesebb szakaszán 12 méter széles. A pálya középső szakasza számos alternatív nyomvonalat kínál így a rövid pályát használó gokartosok 6-8 különböző nyomvonalon versenyezhetnek.

Az EURO-RING a FIA-CIK érvénybe lévő előírásainak teljeskörű figyelembevételével épült, ezáltal alkalmas lesz európa vagy világbajnoki futamok megrendezésére. A tervezett kiszolgálóépületek elkészülte után szolgáltatásait tekintve az EURO-RING az ország legszínvonalasabb létesítményei közé emelkedhet."

 

A pálya rendelkezésünkre áll Május 7. időpontra 11 órától délután 6 óráig.

 

A program tartalmazza, a pályautózást, ügyességi versenyt, gyorsulási versenyt 200m-en, női versenyzők megmérettetését - kocsi-mosó verseny bikiniben, autó szépségversenyt, brum-brum díj elbírálását (kipufogóhang), tuning őrültek tapasztalati beszámolója, teljesítménymérést G-tech segítségével, Fiat Stilo Rally Abarth bemutató (még kétséges) és még sok más programra is van lehetőségünk.

Ezen kívül adott az E-ring területén belül egy Gokart pálya is, amely további adrenalin növelőnek számít. A helyszínen az ebéd biztosított lesz (szervezett) + egésznapos büfé áll majd rendelkezésünkre.

 

Fél 6 után újra felkerekedik a kicsiny társaság és megindulunk Szeged irányába, ahol elfoglaljuk a szállást és elkezdődik a szokásos esti mulatság. Többek között a díjkiosztó, gála, tánc, zene, SHR és EHR videók kivetítése és megtekintése - organised by H_Hunter.

A vasárnap délelőtt egy késői felkeléssel és egy reggelivel kezdődne a "másnap".

 

A többi része majd kialakul; több alternatívát is felajánlunk - városnézés, szervezett fürdőzést, Ópusztaszer falumúzeum látogatás, Kiskunhalasi Halász csárda meglátogatása, amiből ki-ki saját akarata szerint mazsolázhat. :)

 

 

Költségek:

A pálya használati díja létszámtól függően kb. 3000-3500 HUF/autó

Szervezett ebéd - választás több variációból - max 1000 huf/fő

kitűzők+matrica+emléklap+díjak - előreláthatólag nem haladják meg az 800huf/fő-t

 

Autópályamatrcia mindenkinek kell.

 

Indulás és szerveződés:

TESCO Pesterzsébet
Budapest 1204

 

Indulás 10:15-ig

 

Remélem felkeltettem az érdeklődéseteket.

 

kisqKta

 

Toborzás elsődlegesen a Bravo és a Stilo topicban.

 

-

 

croma Creative Commons License 2005.04.19 0 0 11
Próbáld itt: Csiki Péter, 30/942-0254
Előzmény: Mario28 (10)
Mario28 Creative Commons License 2005.04.14 0 0 10

1,9 es D fiat Cromahoz keresek vezérműtengelyt. Jó minőségű bontottat.

 

Mario

m.g.m Creative Commons License 2005.03.10 0 0 9

szevasztok!

Fiat Croma első lökhárítóba való vadonat új ködlámpa eladó.

Ára:Fix 10000Ft.Kérésre képet tudok küldeni róla!

Tel:06 30/492 4062

kerékbilincskiller001 Creative Commons License 2005.03.02 0 0 8

De az elég randa lesz ámm:(((

A képek alapján...

Előzmény: joss (7)
joss Creative Commons License 2005.03.02 0 0 7

j´magam jelenleg egy95'ös  2.0. ie-t hajtok, maximálisan megelégedve a géppel, úgy fogyasztás, mint teljesítmény terén. korábban 95-03-is egy 87-es 2.5 tdi-t birtokolhattam. Minfódvégig kifogástalanul működött a vas.

Csak felsőfokon beszélhetek a márkáról.

Végtelen örömmel tölt el, hogy nyártól ismét gyártani fogják.

Előzmény: joss (6)
joss Creative Commons License 2005.03.02 0 0 6
nehogy
kerékbilincskiller001 Creative Commons License 2005.03.02 0 0 5

Nehogy már sülyedjen a topic!

;)

Előzmény: croma (4)
croma Creative Commons License 2004.12.16 0 0 4
Szerintem azért lehet jókat találni, csak megkérik az árát. Amikkel én összefutok, azokat általában 40-es 50-es muksók vezetik, gyakran családdal. Láttam szép állapotban 1994-1996 közöttiek, én is ácsingózom egy grafit metál 2.0ie nyolc szelepesre, ha az enyém nagyon leromlik majd. A dízelröl egy rádió taxistól hallottam. Elmegy 8-9 liter gázolajjal városban, és nagyon megy.
Előzmény: giardinetta (3)
giardinetta Creative Commons License 2004.12.15 0 0 3

pillanatnyilag már nem croma, de jó emlékeim vannak róla!

volt szerencsém javitani is, dieselt benzinest is.

Nekem egy makulátlan 2.5td volt 88-as, egy autópiacon láttam meg, másfél évig használtam, semmi baja nem volt, és valami bestiális menetteljesitménye volt, kifejezetten tdi gyilkos :-)

 

jó autó ez, de már lehetetlen jót talállni, de azért egy utolso szériás td-t ismét beválalnék.

 

 

Előzmény: croma (2)
croma Creative Commons License 2004.12.15 0 0 2
?
croma Creative Commons License 2004.12.14 0 0 1
Örömmel látom, hogy ilyen topic is van. Van még rajtam kívül Croma tulajdonos az éterben?
ThemaTomi Creative Commons License 2004.06.30 0 0 0
Mennyi pénz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!