Keresés

Részletes keresés

1xélünk Creative Commons License 2000.09.21 0 0 23
Pont erről van szó! Nem mondd semmit!
Azér még elég sokan vannak a mai világban, akiknek az internet már maga is elég ismeretlen fogalom. Ezáltal nagyon leszűkíti a réteget, akikhez szól. Egyéb infót meg nem hordoz, így abszolút elsiklanak felette még azok is, akik életének szerves része az internet. Nincs,ami megakassza a fejedben a reklámot. Csak átáramlik rajtad és ennyi. Az én fejemben nem üt szeget, nem úgy mint a Széphidi Klára. :-))) Az óriásplakát előtt nem szoktunk ácsorogni, órákig tanulmányozni, azt rendszerint mozgó járműből látjuk és, ha nem hordoz értéket, akkor nem is gondolkodunk rajta. Az óriásplakátnak olyannak kell lenni, hogy a tudatodban, hátul megakadjon és alig várd, hogy legközelebb megpillantsd, mondjuk 2 mp-nél hosszabb időre is.
Ekkor már elérte a kívánt hatást. Szerintem.

DEÉN

Előzmény: James Bond (22)
James Bond Creative Commons License 2000.09.21 0 0 22
Nos, igaz ugyan nem az igaziakat, de index plakátokat nézegethettek itten (remélem).

Egyébként áruljátok el, mitől rossz az a plakát, amivel az utcákon találkozunk. Mi az, ami miatt - hogy a Ti szavaitokkal éljek - messzire elkerülnétek az indexet ennek a plakátnak a hatására, ha most kezdenétek netezni?

Mert mit is láthatunk? Egy füstös háttérben piros betűkkel "index.hu", feketékkel pedig "Indexre fel!" Nincsenek rajta nénik, kutyák, gyerekek, autók, boldog emberek, csillogó kütyük. Vajon így is felfigyelnek rá? Mert mi, akik ismerjük, felfigyeltünk. De vajon azok, akikhez szól (mert nem hozzánk szól, az biztos :o)), azok is észreveszik?

1xélünk Creative Commons License 2000.09.21 0 0 21
Csatlakozom Stokihoz cimborához!
Nekem nem mondott volna semmit a plakát, ha már nem indexezem legalább három hónapja.
Asszem a szokásos "mivaaaaaan?" arckifejezés ült vón ki az arcomra éz abszolút hidegen hagyott vón. Ráadásul, ha meg is néztem volna, akkor sem biztos, hogy megtaláltam volna a fórumot, bár a fene tuggya. Már lekopott a szőke hajfestékem... :-)))
Szóval én kifejezetten személyes indíttatásra indexezem. valaki mesélt róla és én gondoltam, no ezt nekem találták ki! :-))) Osztán ittragadtam.
Szóval nekem nagyon semmitmondó a plakát. Van belőle újabb, mondjuk 0.1-es verzió?

Én is "öregnek" számítok? (Néha nagyon úgy érzem magam... :-))))

CSERI vigasztalj!

DEÉN

Sorsha Creative Commons License 2000.09.21 0 0 20
Már tegnap jelentkezni akartam, hogy hol kéne megnézni a plakátot, mert én még nem láttam, de a döbrögi által emlegetett okok miatt nem ment (bocs Cseresznye).

Csóközön

Előzmény: döbrögi (12)
stoki Creative Commons License 2000.09.21 0 0 18
Üdv kortárs...;)

NA most én, mint öregebb harcos nem látok semmi fantáziát abban a plakátban. MAgamat ismerve ezen plakát megtekintése után még inkább rá sem néznék erre a webhelyre, mert ha már a plakát ilyen vacak, akkor milyen lehet a reklámozandó cucc. Úgyhogy részemrol, ha újonc lennék a plakát hatására biztosan nem keverednék ide. Egy jó, ötletes, vagy szép kivitelu plakát nagyon hatékony tud lenni. Vallom, ha már valamit csinálunk, csináljuk a leheto legjobban. Ehhez képest a plakát látványa messze alulmarad attól, amit egy ilyenfajta közlésmódból ki lehet hozni.

Előzmény: Cseresznye (17)
Cseresznye Creative Commons License 2000.09.21 0 0 17
Köszi Kitten!

4:0.
Tehát: Indexre fel! -igen:
-

Nem:
yazoo
haharin
döbrögi
Kitten

Kezd unalmassá válni ez az egyhangúság :))

Kitten Creative Commons License 2000.09.21 0 0 16
4:0

B. Kitten
gólvágó

Előzmény: Cseresznye (15)
Cseresznye Creative Commons License 2000.09.21 0 0 15
Döbrögit újoncnak nyilvánítva új összesítés:

3:0.
Tehát: Indexre fel! -igen:
-

Nem:
yazoo
haharin
döbrögi

Cseresznye Creative Commons License 2000.09.21 0 0 14
Egyébként inkább ne légy negatív!
Mindenből más lesz, mint aminek indul (főleg, ha én csinálom). Lehet, hogy ebben a topicban sem újoncok fognak csevegni, hanem olyan "őskövületek", akik kedvelnek engem?
Vagy senki? :((((
Előzmény: döbrögi (12)
Cseresznye Creative Commons License 2000.09.21 0 0 13
"...meg tud-e felelni az informatika a marketing elvárásainak a pénzügy szigorú tekintete mellett?"-ezt kéne odaírni az indexre fel! - felirat mellé. Vagy helyette.
Előzmény: döbrögi (12)
döbrögi Creative Commons License 2000.09.20 0 0 12
Ja, hogy negatív is legyek. A reklámmal még több látogatót szeretnének az oldalaikra csalogatni. Ehhez képest napközben az index tetűlassú, a törzsasztal meg 500-internal server error-okkal kápráztat el. Szokjuk a gondolatot, még több user-t!
Szívből drukkolok kekinek és kollegáinak. Hajrá keki! Jó lenne tudni, mi lehet a háttérben, meg tud-e felelni az informatika a marketing elvárásainak a pénzügy szigorú tekintete mellett?

döb

Cseresznye Creative Commons License 2000.09.20 0 0 11
Nagyon! :))))
Most olvasgatom James Bond új topicját. Az is érdekes.
Előzmény: döbrögi (10)
döbrögi Creative Commons License 2000.09.20 0 0 10
Láttam a plakátot. Mindig meglepődök, ha internetes dolgokat reklámoznak a hagyományos média módszereivel. Sőt, ma már villanyoszlopon is láttam plakátot. Persze kicsit...
Szóval, lehet, hogy mégsem terjed az internet oly sebesen, mint szeretnék egyes pénzrevágyó reklámfelület-kezelők?
Vagy az internetes reklámnál hatékonyabban lehet megcélozni az óriásplakátokkal az internetes közönséget?
Vagy a dolgokat minden lehetséges megjelenési felületen keresztül sulykolni kell?
Vagy egyszerűen csak el kell hódítani az origótól a netuser-eket?
Mittudomén (mittu domain, mittu.hu)

Jó voltam, mon cheri?

Cseresznye Creative Commons License 2000.09.20 0 0 9
Módosítok yazoo (más topicban tett) töredelmes vallomása után:

Akkor 2:0.
Tehát: Indexre fel! -igen:
-

Nem:
yazoo
haharin.

Cseresznye Creative Commons License 2000.09.20 0 0 8
Akkor egy-egy.
Tehát: Indexre fel! -igen:
yazoo

Nem:
haharin.

Gigának pedig kösz a reklámot (ő már régi darab itt az indexen).
Na de tényleg hol vannak az újak? Például az a 200, akiket yazoo igért tegnap...

Nekem annak idején nem kellett sok idő. Beleolvastam a fórumokba, nicket csináltam magamnak, aztán már írtam is.

haharin Creative Commons License 2000.09.20 0 0 7
Én még nem is láttam azt a plakátot... na most akkor én vagy vak vagyok, vagy szegeden nem is plakátoltak, bár inkább a vakságra szavaznék...:)

Egyébként nem hinném, hogy tul sokan lennének, akik a plakát láttán rögtön elkezdenének hozzászólogatni. Ahhoz ido kell (szvsz, saját tapasztalat, nálam jóóóóóóó sokáig tartott).

Előzmény: Cseresznye (-)
gigalo Creative Commons License 2000.09.20 0 0 5

Egy kis vonzás:))

gigalo Creative Commons License 2000.09.20 0 0 4

Én is látlak Cseri:)
De hol vannak az újak? Lehet, hogy megijedtek?:)))

Cseresznye Creative Commons License 2000.09.20 0 0 3
Kösz a választ!
Tehát Neked teccik.
1:0 a plakát javára.
Mennyire vagytok juniorok? - Holnap nap közben val.szleg nem leszek, de este számolom a szavazatokat.
Okés?
Előzmény: Törölt nick (2)
Cseresznye Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1
Tuttam-tuttam, hogy egy törzsvendég fog nullázni...:)))
Az újoncok biztos csak nappal írnak.
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.20 0 0 0
Na nehogy má egy újonc NULLÁZZON :o))))
Előzmény: Cseresznye (-)
Cseresznye Creative Commons License 2000.09.20 0 0 topiknyitó
No nem lesz itt vigyázz-pihenj, névsorolvasás, menetelés. A kopaszokat se szívatjuk.
Mindössze arra lennék kíváncsi, hogy mielőtt először írtatok az index fórumaira, találkoztatok-e az "indexre fel!" hirdetéssel, és gyakorolt-e Rátok valamilyen hatást.
Ha igen: nem szégyen. Ha nem, nem.
Azt hiszem, fogok írni egy esszét, vagy beszámolót a reklámok hatékonyságáról és ehhez lenne szükségem egy kis infóra.
Köszi! - Cseri, aki újonc a topicnyitásban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!