Keresés

Részletes keresés

cs_geza Creative Commons License 2002.07.10 0 0 topiknyitó
Santorini
Ki jart mar ott? Meseljetek nekem rola sok szepet, jot! ;)
Kezdem en: Szamarhaton Firabol a kikotobe, a meredek lepcsosoron lefele. Fantasztikus panorama, csodalatos kek obol!
Milyen a tengerpart fekete homokja? Puha, selymes, vagy inkabb durva, karmolos-karcolos?
Egyaltalan mit kell, mit erdemes tudni Santorinirol?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!