Keresés

Részletes keresés

heady Creative Commons License 2004.01.29 0 0 36
Szorítunk++++++++++++++++++++
ecccsi Creative Commons License 2004.01.28 0 0 35
persze kitalálhattátok, hogy nagyon boldog lennék egy pocaklakóval:-))

szerencsére interjúk, barátnöm, stb egész héten lefoglalnak.

Előzmény: ecccsi (34)
ecccsi Creative Commons License 2004.01.28 0 0 34
aranyosak vagytok lányok:-))

Shiro, Haspoki, köszi a címeket!
most az a helyzet, hogy teljesen összement a pénztárcám (átvitt értelemben, ugye hóvége van), és a derekam is fáj, úgy mint menzesz 1-2. napján,
szóval most teljesen biztos vagyok benne, hogy vasárnap megjön. így eldöntöttem, hogy kevéske pénzemböl nem veszek tesztet, csak ha vasárnap mégsem jönne meg. akkor jöhet a kétdarabos medilab:-))

ecsv, a titkolózás nem igazán jött össze sajnos, új nicket kellett volna csinálnom. a felk. és a babátszeretnékes fórumon tavaly jópárszor eljátszottam már, hogy védekezés ellenére babában reménykedtem, söt, többször meg voltam gyözödve róla, hogy terhes vagyok. egy álterhességet is sikerült összehozni. így aztán most eröszakkal próbálom magam leállítani, hogy ne koppanjak olyan nagyon nagyot.
most egyébként ciki volna a baba, mert próbaidön vagyok még egy hónapig, ráadásul el akarok jönni, így újabb 3 hónap próbaidö elé nézek... ha állás+baba is összejönne most, 16-20 hetes pocakot is titkolnom kellene....

Előzmény: haspoki (33)
haspoki Creative Commons License 2004.01.27 0 0 33
Szia ecccsi!

A Ferenc krt-.on van egy gyógyszertár, ott 7O5 Ft a két darabos medilab, lehet, hogy már felment az ára, én még tavaly vettem, októberben, azóta nem :-))) De sokszor vettem ott, és mindig volt. Az aluljáróból a múzeum felé jössz fel, ott van egy szoli, mellette van a patika.

Shiro Creative Commons License 2004.01.26 0 0 32
Sziasztok!

Itt a Csatárka úton van egy teljesen magán laboratórium, ahol mindenféle vizsgálatot megcsinálnak pénzért. A cím: II. kerület Csatárka u. 51. T: 438-3738 a rendelő telefonszáma, de ha onnan nem is tudják kapcsolni a labort, akkor biztosan meg tudják mondani, hogy milyen telefonszámon éred el őket.

Üdv.: S.

Előzmény: ecccsi (29)
ecsv Creative Commons License 2004.01.26 0 0 31
Sziasztok!

Eccsike, mire fól ez a nagy titkolózás? :)
Egyébként DRUKK! :)

Maminti Creative Commons License 2004.01.26 0 0 30
Én fagyasztott halfilét szoktam nekik néha venni, teljesen begerjedve űzik ilyenkor végig az előszobában. Csak leszoktam róla, mert a jobb falatokat, mindig a cipőinkben rejtették el...

Valóban brutális áruk van a terhesteszteknek, és a legolcsóbb pont akkora százalékos eredménnyel mutatja meg a tuti frankót, mint a legdrágább, csak nem olyan igényes kivitelben.

Hmm, nem semmi akaraterőpróbát művelsz te itt... :)

Előzmény: ecccsi (29)
ecccsi Creative Commons License 2004.01.26 0 0 29
Maminti, neked mesélem, hogy karácsonyra a macsek kapott tölem halacskákat enni, de valószínüleg nem jól választottam (díszhalak), mert nem ette meg öket... azóta élnek-virulnak a halak, már vettünk akváriumot is... lassan állatkert lesz itt:o))
/egyelöre 1 macsek+6 hal/

azért ma elég nehéz volt megállni a tesztvásárlást, jártam rossmanban, dm-ben... a legjobb vásárlást elkerülö technikát alkalmaztam- nem volt nálam pénz:-))
leesett az állam, a clearblue 1999 ft-... hát nem semmi...

Előzmény: Maminti (28)
Maminti Creative Commons License 2004.01.26 0 0 28
Hajrá, hajrá! :))
Előzmény: ecccsi (26)
ecccsi Creative Commons License 2004.01.26 0 0 27
mindenkinek üzenem, aki más fórumokról ismer, hogy azért nyitottam új topicot, mert a régieken egy azaz egy szót sem akarok látni erröl a témáról.
köszönöm a hozzászólásokat és a drukkot, de csak és kizárólag ezen a fórumon!
azt hiszem ez nem nagy kérés:-)
ecccsi Creative Commons License 2004.01.26 0 0 26
Maminti:-))))

sikerült megállnom ma a tesztvásárlást! és egész héten minden nap délutánra van programom munka után...:-)

Előzmény: Maminti (25)
Maminti Creative Commons License 2004.01.25 0 0 25
Világitóudvar, na! :)

Beleesett vagy beleugrott, már nem emlékszem, de én sem örültem neki, főleg, mert 1. ki kellett mentenem, 2. meg kellett száritanom, 3. emiatt nekem is ki kellett szállnom a vizből. :))

Előzmény: ecccsi (24)
ecccsi Creative Commons License 2004.01.25 0 0 24
mi az a lihthóf?:-)
a macskabudi a fürdöben van, úgyhogy bejárhat a macsek, csak nem mindig:-))
a vizes kádba beleesett a cicó??
na egyszer volt olyan, hogy fürdés közben mellémesett a szöröske... máig nem tudom, hogy úsztam meg karmolások nélkül...
:-))
Előzmény: Maminti (23)
Maminti Creative Commons License 2004.01.25 0 0 23
Én akkor zártam ki a macskákat végleg a fürdőszobából, mikor meguntam, hogy az egyikük állandóan ki akar menni a lihthófba, és ehhez az ablakba tett tisztitószerek vécébeverésén keresztül vezet az út, a másik pedig állandóan arrébb húzta az összefolyó csatornafedelét bazi nagy zajt csapva közben és abba nyúlkált bele a mancsával... :) Az állandó kádból való macskamentésekről nem is szólva. :)
Előzmény: ecccsi (22)
ecccsi Creative Commons License 2004.01.25 0 0 22
igen!
szokása, hogy a fürdökád szélére jön, dorombol, és az ölembe akar mászni... ülökádunk van:-)
az eltávolítás addig volt fontos, amíg sósavas volt minden, nem jó neki, ha ráteszi a tappancsát... (a csempepadlót is sósavaztam)
:-))
Előzmény: Maminti (21)
Maminti Creative Commons License 2004.01.25 0 0 21
Miért, veled akart fürödni? :))
Előzmény: ecccsi (20)
ecccsi Creative Commons License 2004.01.25 0 0 20
Maminti:-))
igen, gondoltam hogy gyakorlok:-))
közben meg a macskát kellett jó messzire eltávolítani, biztonságosan, ez a tapasztalat is jó lesz valamire:-))
Előzmény: Maminti (19)
Maminti Creative Commons License 2004.01.25 0 0 19
Nemtom, én sosem rózsaszinesültem :), viszont jobbulást!! Legalább szép tiszta kádban hűtőfürdőzhetsz (mondhatnám, gyakorolhatsz előre magadon... ;) )
ecccsi Creative Commons License 2004.01.25 0 0 18
38,2-t mértem, lázas vagyok:-((
sajnáljatok!
hütöfürdözök mindjárt egyet, csak az a gáz, hogy épp az elöbb sósavaztam ki a fürdöszobát...
ecccsi Creative Commons License 2004.01.25 0 0 17
kifelejtettem, hogy csütörtökön volt egy kis halvány rózsaszínezés, ebböl gondolom, hogy ha van baba, akkor már a helyén van. 2. eset, hogy csak a ciklusom hülyéskedik:o)
Előzmény: Maminti (14)
ecccsi Creative Commons License 2004.01.25 0 0 16
akkor már csak egy kérdésem van: hol lehet olyan dupla csomagos medilabot venni? tavaly 2 gyógyszertárt leteszteltem, csak 1-esük volt:-(
Előzmény: Angiszeged (15)
Angiszeged Creative Commons License 2004.01.25 0 0 15
Még a ciklus vége előtt. De én sem akarlak erre bíztatni, csak megértelek:).
Előzmény: ecccsi (13)
Maminti Creative Commons License 2004.01.25 0 0 14
Az még ugyan mindig korai szerintem, de hajrá! :)
Előzmény: ecccsi (13)
ecccsi Creative Commons License 2004.01.25 0 0 13
Maminti, gratula a kisebbhez!!:-))

aranyosak vagytok:-) Angi:-)) megkérdezhetem, hogy a 4. teszt hanyadik napon volt?
13. napon este volt akció, se elötte se utána, úgyhogy ha nyerö a dolog, csak az lehet.
áááá, túl sok idöm van, hétfötöl meló, az valamivel jobban leköt, bár nem nagyon. pénteken tuti tesztelek egyet, az eddigi kedvencem a pregimax (500ft, Rossman),az is 20mlU-t kimutat.
lássuk csak, az lesz a 27. nap.
Maminti, igazad van, nem akarom, hogy belölem gazdagodjanak meg:-)

Előzmény: Maminti (12)
Maminti Creative Commons License 2004.01.25 0 0 12
Várj, lemaradtam! :) Úgy érted, most vagy a ciklusod 22. napján és a 13-14. napon akcióztatok, vagyis egy hete? Akkor még be sem ágyazódott a petesejt! Annak legalább 8-10 nap kell. Ha ez igy van, akkor hidd el nekem, tényleg csak az idegeidet fogod sodorgatni még vagy 10 napig. Ha a tabi előtt 28-29 napos ciklusaid voltak nem érdemes tesztelni a 30. napnál előbb. Addig csak a gyógyszergyárak bevételét növelnéd feleslegesen. :)

Ha egy személyes példát mondhatok: a mostani babám akivel pocakos vagyok, a második ciklusban fogant meg, de már az elsőben is persze nézegettem, hogy mi van. Szédültem, émelyegtem, meg ami kellett minden volt, ráadásul a vérzésem 3 napot is késett. Pluszban az én ciklusaim 31 naposak és amióta nem szoptattam az elsőt, menetrendszerűen igy is volt minden hónapban. Minden egyes teszt negativ volt. Az összes. :) A végén olyan dühös voltam, főleg magamra, hogy azt mondtam, inkább jöjjön meg, de ebből elegem van. Meg is jött szépen. A köv. hónapban kijelentettem, hogy max akkor tesztelek, ha a 9. hónapban megszülök, előbb nem. :) Aztán a menszi várható idejének környékén nagyon rosszul voltam, rossz közérzet, fájt a torkom, melegem volt, stb. Arra gondoltam, hogy beveszek egy Neocitránt, hogy idejében kikúráljam magam, de előbb a biztonság kedvéért tesztelek, mert ha mégis terhes lennék, nem tenne neki jót a gyógyszer. Ez pont este volt, fürdetéskor, úgyhogy mialatt a gyerek pancsizott, én pisiltem egyet. Úgy forgattam a csikot, mint valami hologrammos képet, mert nem hittem a szememnek: ott volt egy bazi halvány csik. Csak rötyögtem, a gyerek meg velem együtt a kádban, ugyan nem értette mi ez a hirtelen jó kedv, de ő semmi jónak nem az elrontója. :) Ez volt egy pénteki nap, hétfőn megismételtem, hát előbb ott volt már a terhes csik, mint a teszt csik. :) Szóval _tényleg_ érdemes várni. Ja, és a dokihoz is csak úgy 8 hetesen mentem el, és akkor már látszott gyönyörűen a szive is, minden. Nem nagyon érdemes korábban.

Előzmény: ecccsi (8)
Angiszeged Creative Commons License 2004.01.25 0 0 11
Eccsi! MEgértelek. Én sem tudtam/tudok soha várni, még, ha be is látom, h úgy lenne ésszerű. Szvsz a medilab mutatja legkorábban, és, van egy tök ugyanolyan, aminek nem tudom a nevét, de az 500ft körül van. Dettó medilab. A medilab a beágyazódás után 3nappal már mutatja. AMi fontos, hogy, ha ilyen korán, akkor reggel csináld. Most vagy a 21.napon, ha holnap megveszed, szvsz kedden tesztelhetsz. Reggel!!!. És, ha halvány a csíkod, az is jó:).
HA nem mutat terhességet, 3nappal később csinálj még ewgyet, és ha az is negatív, akkor:(. De, ha az első negatív, akkor még ne kenődj el!!!
NEkem VIvát a 4.teszt mutatta ki!!! :)

Sok sikert, veled izgulok! De jó lenne, ha CIcóval együtt most sikerülne NEktek! ++++++++++

.:ANGI:.

Előzmény: ecccsi (8)
ecccsi Creative Commons License 2004.01.25 0 0 10
21. nap=22. nap, elszámoltam
Előzmény: ecccsi (9)
ecccsi Creative Commons License 2004.01.25 0 0 9
13.14. nap=pé
Előzmény: ecccsi (8)
ecccsi Creative Commons License 2004.01.25 0 0 8
köszi a válaszokat!
tehát: a 21. napon vagyok, tabi elött klassz 28-29 napos ciklusaim voltak. ez most a tabi utáni elsö ciklus.
13 vagy 14. napon volt. azóta nöttek a melleim, egy pár napja pedig feszülnek-fájnak, és a bimbók is sötétebbek lettek.
nagyon nem szeretnék beképzelni magamnak semmit.
az is oké, ha megjön, és beáll a ciklusom. csak biztos lehetnék benne---
tudom, hogy a vérteszt a legtutibb, de eddig még senki nem tudta megmondani, hol van az, ahol fizetni lehet érte, és kérésre megcsinálják. a háziorvosom az anyám, öt nem fogom beavatni...
Maggancs, a Q-pidet hol vetted?
Előzmény: Maggancs (7)
Maggancs Creative Commons License 2004.01.25 0 0 7
Szia Eccsi!
A Qpeg a legérzékenyebb (1 napos), és még a Gábriel (3 nap).

A Clear Blue viszont csak nagyon soká mutat eredményt..

A Qpeg nekem fogamzás utáni 7. napon már jelzett, igaz nagyon haloványan.

Előzmény: ecccsi (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!