Keresés

Részletes keresés

ghepard Creative Commons License 2012.02.23 0 0 535

Hát sok csalás is lehet, de ettől eltekintve lehetnek olyan hangok. Hisz a Föld valóban zajos is tud lenni. Villámlás, földrengés, szél, vízesés stb. És a mélyben rengeteg mozgás van, ami szintén rezgéseket produkál........

Előzmény: Normandie (534)
Normandie Creative Commons License 2012.02.22 0 0 534

Nem tudjuk, az is lehet, hogy maga a Föld bolygó adja ezeket a hangokat, viszont ha így lenne, akkor történik valami a bolygóval.

Mindenesetre nagyon érdekes, hacsak nem csalás.

 

 

Előzmény: ghepard (533)
ghepard Creative Commons License 2012.02.21 0 0 533

Valamikor még azt is olvastam, hogy az égen még ábrák is elsuhannak néha, tehát nemcsak amolyan fatamorgána a felszínen. Ezekre a hangokra is biztos van, vagy lesz magyarázat és azt hiszem, hogy az nem misztikus lesz. Az is lehet, hogy egész távol keletkeztek és valahogy a légkörben terjednek és bizonyos helyeken mintegy felerősödnek a helyi adottságok miatt. Az eredetük nehezen deríthető ki........

Előzmény: Normandie (532)
Normandie Creative Commons License 2012.02.20 0 0 532

Ha már itt tart a téma, akkor beteszem a hivatkozást, nagyon érdekes. A cikk elejét követő nagy üres fehérség után, jóval lejjebb vannak az igazi részletek, arra is nézzetek rá. Nem tudom, hogy igaz-e, (bár tele van vele a youtube is) mi lehet az oka, de az biztos, hogy itt Pesten én is hallottam azt a hangot, de amíg nem néztem meg a videót, addig nem tudtam, hogy mit hallok. Csak megfordult a fejemben, hogy ugyan mi a fene mehet az égen, aminek ILYEN hangja van. Épp azon gondolkodtam, hogy az esti TV-zés és a napi őrület után, amikor az ember csak néz ki a fejéből, akkor az emberek zömétől eljöhetne a világvége is, azt se vennék észre, annnyira leköti őket (engem is)  a tyúkszaros kis életük.

 

http://tinkmara.freeblog.hu/archives/2012/02/10/A_Vilagvege_hangjai/ 

 

 

Mi van akkor, ha tényleg lesz valami 2012-ben és már megkezdődött a Föld átrezegtetése? Vagy a természet teszi ezt és áthangolja a bolygót? Nekem nagyon megmozgatta a fantáziámat ez a dolog.

ghepard Creative Commons License 2012.02.20 0 0 531

Azt nem tudom, hogy egységben érzi e magát az ember a többiekkel, de akik hallják, azokat egyszerre éri a rezgés és így egyszerre hat is......... Ha az ember nyugodtan hangot ad ki, akkor levegőnek is kell kimenni és így máris a légzését szabályozza és ezzel lassan az elme is lecsendesedik.........

Előzmény: Dorien- (528)
ghepard Creative Commons License 2012.02.20 0 0 530

Gondolom szól is ott valami harang, majd belehallgatok...........

Előzmény: Semmisem (527)
Semmisem Creative Commons License 2012.02.20 0 0 529

Ezért használatos a légzés figyelése meditáció közben? Emiatt az ismétlődő "rezgés miatt"?

Előzmény: Dorien- (528)
Dorien- Creative Commons License 2012.02.20 0 0 528

Persze, hogy gyógyítanak, összehangolják a kollektív tudatot.

Az emberek tudják, hogy ezt a hangforrást bizonyos távolságon belül minden más ember (és egyéb élőlény) is hallja, érzékeli, és így egységben érzik magukat egymással, a közösséggel.

 

Másrészt a harang rezgése olyan, mint a szívverés a testben. A szívveréshez és légzéshez hasonlóan monoton, szabályszerű, időközönként ismétlődő jelzést adnak az idegrendszernek, ezzel egyfajta állandóságot közölve, ami nyugtatja a hallgatókat, meditációs állapotot idéz elő.

 

A legtöbb meditációs technika lényege az elmétől független természetes hangokra való figyelem. Ha használnak is valamiféle mantrát, az csak a felszín. Ha az elme lecsendesedett, akkor már csak a test belső és a külvilág külső hangjai maradnak.

Előzmény: Semmisem (527)
Semmisem Creative Commons License 2012.02.20 0 0 527

Én pedig olyanról olvastam, hogy az adott kozmikus körülményeknek és az ezek alapján kiszámolt hatásoknak az emberekere, megfelelően bizonyos napokon vagy a nap bizonyos óráiban különböző frekvenciájú hangot adtak ki, lehetett ez ezek szerint harang is.

 

De ott vannak keleten a müezzin-ek (most rákerestem és votl pécsen is, ilyesmi). Amikor kint voltam, ezek nagyon jó hatással voltak rám. Én nagyon szeretem hallgatni őket. Persze vallási alapúak, de biztos h megvan a "tudományos" elgondolás mögöttük.

 

Előzmény: ghepard (526)
ghepard Creative Commons License 2012.02.20 0 0 526

Mikor belehallgattam, akkor a harang jutott az eszembe. Valamikor sok és nagy harangok szóltak gyakran a falukban. A különösen nagyoknak mély és messzehallatszó hangjuk van, szinte még az ember bőrét is megrezegtetik. Régebben olvastam egy cikk félét, melyben kb az állt, hogy egy faluban volt egy nagy harang és naponta többször is hangoztatták néhány percig. A helyi orvos felfigyelt, mikor egyszer elromlott a harang és huzamosabb ideig nem szólt a falucskában - hogy valahogy elszaporodtak a megbetegedések. Mikor megjavíttták és újból üzembe állt - a betegségek visszaszorultak..........

Előzmény: babaji (522)
ghepard Creative Commons License 2012.02.20 0 0 525

Hát nem semmi. A NAT-GEOn is látni hasonló helyzetek rekonstrukcióit kiegészítve magyarázatokkal.......

Előzmény: Dorien- (524)
Dorien- Creative Commons License 2012.02.19 0 0 524

Kicsit off talán, de szerintem elfér itt:

 

Két hónapig élt a hó alatt

Csak a hólé tartotta életben a svédet, aki még december 19-én esett csapdába autójában. Tovább »

forrás: Index.hu

ghepard Creative Commons License 2012.02.17 0 0 523

Belehallgattam, meg a lejjebbikbe is. Kellemes hangok..........

Előzmény: babaji (522)
babaji Creative Commons License 2012.02.15 0 0 522

http://youtu.be/R6V85er9VXc

OM-AUM mantra cant ősrégi bevált egyészség-szolgálat.....

babaji Creative Commons License 2012.02.15 0 0 521
ghepard Creative Commons License 2012.02.15 0 0 520

A tapasztalat a sok gyakorlás fog előbbrevinni. Azért mert sejtjeink buták, de 75 miliárd van belőlük és ezek hajtnak, éltetnek minket. Ezeket kell megtanítani sok sok gyakorlással, hogy menjen nekik automatikusan.

 

Nagyon frappáns vagy, az orvosok tényleg csak vágni meg kivenni tudnak. Na meg gyógyszert felírni. A melót a nagy melót mindig a test csinálja. Csak az emberek annyira dicsőítik az orvosokat és a gyógyszereket - hogy nem látják az igazságot.........

 

Ha akarsz, akkor fogsz tudni magadon segíteni - és aztán másodszor már jobban fogsz benne bízni és hamarébb felismered a közelgő veszélyt és sokkal kisebb ráfordítással ki fogod tudni védeni még azelőtt, hogy kibontakozna........

Előzmény: Normandie (517)
ghepard Creative Commons License 2012.02.15 0 0 519

Pontosan, túlnyomó többségben az emberek nem képesek változtatni szokásaikon. De inkább helyesebb volna azt mondani, hogy nem akarnak. Mert képesek lennének, de nem akarnak......

Előzmény: Normandie (516)
ghepard Creative Commons License 2012.02.15 0 0 518

Ahogy eddig megismertelek elhiszem, hogy tanulsz, tapasztalsz, kisérletezel, próbálgatsz, van kitartásod, türelmed. De a szüleiddel más a helyzet. Azok, mint írod más tészta, vagy már más tészta. Az akaratot nem lehet átvinni a másik emberbe. Ha belül Ő azongya, hogy nem, akkor minden igyekezeted hiábavaló.

 

Hát, hogy az édesanyád nem betegeskedik? Na ez sem biztos, csak nem is tudja, hogy esetleg mi fog ebből kilyukadni. Na most szedi már a gyógyszereket a magas vérnyomásra. Ha miért lett olyan magas, hogy gyógyszer kell (ami nem nagyon jó szerintem) - az nem csak úgy huk muk fuk lesz. Az egyik ok lehet a cigizés is. Mert az csúnya lerakódásokat hagy maga után a tüdőben és a testben is. Ha látna egy éles fotót a belső cigis tüdőről lehet hányingere lenne tőle. Pláne ha mellette megnézne egy egészséges tüdő fotóját belülről. Elsőnek a hajszálerek dugulnak el, ami már nála meg is indult, hisz aszondod, hogy nagyon magas a vérnyomása. A lábujjai a bokáig lesznek talán a leghamarébb elcseszve. S ha szűkülnek az erek, növekszik a nyomás.......  Nem beszélve a májról, melynek nap mint nap szűrni kell a rengeteg mérget a cigiből. Az hogy nem betegeskedik, lehet a cigi is öli a bacikat és így a másik oldalon ebben meg besegíthet. Továbbá nem tudom miket eszik, iszik. Jár e ki a természetbe, idegeskedik e.  Ezek a dolgok mind mind hatnak az ember állapotára, na meg bizonyos géneket is kap az ember s azokkal kell élni. Akárhogy is nézzük, az a plusz 25 kiló nagyon tetemes felesleges teher.......

 

Az én nagypapám is cigizett (pipázott) és 93 évet élt. Mikor mentem hozzá, a pipa mindig a kezében volt...... Igaz utolsó éveiben már szenvedett mindentől, de lehet még elélt volna egypár évig, ha nem esik le az ágyról és nem törik el a kulccsontja. Mivel egyedül élt, nem tudott felkelni és megfázott. Nem akart orvoshoz menni, azt mondta, minek már. Egy héten belül meghalt, tüdőgyulladást kapott........

Előzmény: Semmisem (515)
Normandie Creative Commons License 2012.02.14 0 0 517

Igen, ebben sokat fog segíteni a saját tapasztalat, de biztos sokat kell gyakorolni. Nekem esténként van időm, de nem fogom feladni, mert arra már rájöttem, hogy az orvosokat (ha bajom van, szerencsére ritkán van) nem érdekli az én bajom és többnyire fogalmuk sincs semmiről. Vágni és kivenni tudnak és sacckábé annyi.

A lerakódáson azt hiszem túl vagyok és ezt viszont a jógának köszönhetem, a sok nyakgyakorlatnak. Azzal kezdődött ez a ronda vírusos akármi, hogy második naptól kifújtam az orromon egy csomó ilyesmit. Nem részletezem, de szerintem mindezt megelőzően a jógának köszönhetem, a sok nyakgyakorlatnak, ami felszedte a lerakódásokat. Éreztem már hetek óta a fej-hátrahajlós gyakorlatoknál, hogy van ott valami, ami irritálja a torkomat... és volt. Még van is, de már nem számottevő, remélem a jógával és a hangokkal együtt ezen is tudok majd segíteni.

Normandie Creative Commons License 2012.02.14 0 0 516

Azoknak a dolgoknak van igazi hatása, amit magad érsz el, magad tapasztalsz meg.

 

A szüleiddel kapcsolatban azt gondolom, hogy ez nemcsak a szülőkre igaz, hanem a legtöbb emberre is. A legtöbben a szokásaikon nem változtatnak még akkor sem, ha sokszor az az életükbe kerül. Még a táplálkozási szokásaikon sem, nemhogy négykézláb álljon, hangokat adjon, stb.

Szemlélet kérdése, közeg kérdése ahol élnek és azt hiszem az ilyen fajta kísérletezési képesség főleg nyitottság kérdése. Az idősebbeket (is) megmutatja az életük. Ha rugalmasak és érdeklődők voltak az új dolgok iránt, akkor ki fogják próbálni, ha nem, akkor sose.

Előzmény: Semmisem (510)
Semmisem Creative Commons License 2012.02.14 0 0 515

A magam részéről nincs gond küzdök én. És próbálgatok midnent, tapasztalaok. Cska nehéz elviselni, h a sok "okosságot" nem tudom a szüleim javára hazsnosítani...

 

na de a furcsaság még midnig az amit először is irtam, h édesanyám nem betegszik meg :D PEdig apu már 2-3 hete ott köhög mellette, emeleltt pedig még arról is panaszkodik h apunak mindent ezerszer kell elmodnani , úgy foglamaz, "eszi az életemet" :D

Sokszor azon gondolkozom talán, hiába is okoskodunk, van aki nem is okoskodik és elvan jól... :D

Előzmény: ghepard (514)
ghepard Creative Commons License 2012.02.14 0 0 514

Hát mondjuk az evés nem volna baj, ha meg volna a megfelelő mozgás a kalóriák elégetéséhez, na meg nem is olyan mindegy, hogy miket, mennyit, mikor eszik az ember. Mert ha nincs, akkor rakódnak az emberre. A feleségem is aszongya, ha nem cigizne már sokkal nehezebb lenne. Ez igaz lehet, mert a cigi soványít, de milyen áron. De nem volna ilyen, ha mozogna. De Ő sem akar hallani azokról a dolgokról amiket én csinálok egészségem megőrzése érdekében. Inkább elmegy a dokihoz, aki felír gyógyszereket és azokkal is táplálkozik és még azok is hizlalják tovább. A dolog mondjuk jó volna, ha nem kellene több gyógyszer, de ez nem így van - egyre több és erősebbek kellenek, mert az ember rászokik és már nem olyan hatásos. Így a bajok tovább gondoskodnak a további gyógyszerekről mintegy ördögi körben....

 

Én sem erőltetem, nem is erőltettem soha, csak régebben mondtam neki ezt azt, most már azt sem, mert csak rosszabb lesz neki attól lelkileg. De néha azért szól, hogy itt a derkát vagy a vállait megmasszírozhatnám - az ellen nincs kifogása. De az Ő szempontjából ez is passzív dolog, hiszen más valaki csinálja helyette - tehát megintcsak nem magán segített......

 

Sohase késő, úgy kellene nekiállni, hogy mindig van még kiút, nem feladni akármikor, küzdeni az utolsó szuszig............

Előzmény: Semmisem (513)
Semmisem Creative Commons License 2012.02.14 0 0 513

NEki 2 éve van lassna magas vérnyomása, és most már kell szednie gyogyszert rá, mert horror magas lenne. Próbálok adagolni javaslatokat, dehát nagyon kemény fejűek. Ő szép lassan hizott el, igazából 25 éve tesom születésekor kezdődhetett, addig nagyon vékony volt. és akkor azt hitte a cigi miatt nem fog hizni, azt mondja ha nem cigizik, akkor ennie kell. Én tudom mi zajlik ilyenkor. a munkám során embereket rakok renbe. Férfiakrol is lefogyasztottam akár 0 kilót is, diéta vagy bármi fogyokura nélkül. De itthon ezeket nem csinálják, nem hisznek nekem :D ... nem jó látni, mert ez így szörnyű lesz.

 

Például biztos avgyok h a mája állapota miatt magas a vérnyomás, a dokik sokszor tévednek! KEllene egy jó tisztitás. Dehát belefáradtak az életbe, nem nyulnak az újhoz. már én sme erőltetem nekik. Így h nem erőltetem 1-2 dolgot talán távesznek, dehát talán már késő...

Előzmény: ghepard (512)
ghepard Creative Commons License 2012.02.14 0 0 512

Hát nagyon nehéz valamit elérni, ha az nem belülről jön. Mondhatsz amit akarsz az édesapádnak ebben a témában - lehet csak kiborulhat tőle......

 

Mellettem pedig ott a feleségem és annyi baja van, hogy már én is rosszul leszek Tőle. Látom, hogy mennyit szenved nap mint nap és csak szedi folyton a gyógyszereket a magas vérnyomásra meg mindenféle más bajra. Pedig évekkel ezelőtt olyan alacsony a vérnyomása volt a vérnyomása, hogy attól ájuldozott. Cigizik már több mint 30 éve és az utóbbi években rengeteget felhízott, gondolom a gyógyszerektől, na és az egyre kevesebb mozgástól. Gyakorlatilag ki se megy, csak bevásárolni jár (ja igen, mikor cigizik, akkor kimegy a balkonra).......

 

Édesanyád szed gyógyszereket, vagy anélkül túlsúlyos? Nagyon nem mindegy....... Az anyai ág nagyon masszív, többet elvisel. Kíváncsi vagyok, szed e gyógyszert........

Előzmény: Semmisem (510)
ghepard Creative Commons License 2012.02.14 0 0 511

Hát, ha még sose csináltad ezt, akkor nem igen bízol benne. Nem tudod mennyit mit kell adagolni. De könnyebb lehet, ha ezeket a dolgokat is csinálod. Plusz még néha (vagy sokszor) lefelé is, hogy ne rakódjanak eg irányban, mert akkor leragadnak a cuccok és nagyobb lehet a gyulladás..... És lazán ütögetni is lehet minden irányban és minden irányban tartani közben..... Nekem harmadszorra sikerült mindenféle cucc nélkül. Az a próbálkozás 2007 decemberében már azt hiszem egész profi munka volt - mert azóta nem volt torokgyulladásom, torokfájásom.......

Előzmény: Normandie (509)
Semmisem Creative Commons License 2012.02.13 0 0 510

Rendben, irj majd. Jutottam valamire azt hiszem. saját erőből.

 

Olyamsire utaltam, hogy eme kannás tisztítás sem szükséges feltétlen, hacsak nem bányásztál egy ideig és annyi a lerakódás. Én ha kezelem a kazént egész nap, akkor van h kormot fujok az orrból. Viszont a könnyeztetős, rezgetős nyálbeinditós dolog, ráaádsul most megfejelve a gravitációval szuper!

Édesapám beteg már 2 hete (gephard mindjárt irok valmait amin töröm am a fejem...) és ezeket amiket itt már ismerünk nem csinálja, most már antibiotikumot is szedett. Előző tüneteiből tudom h a belek sincsenek jo állapotban... ezt is modntam neki és javasoltam mivel h orvosolja. Elmondottam neki, h a fejlógatás, fejenállás, de legalább is a 4kézláb állás, kinyomott fenékkel, igen hazsnos... nem csinálja!

 

NA gephard neked meg aszondom, h itt van meleltte édesanyám, aki magas vérnyomásos, +25kilóval rendelkezik és 25 éve cigarettázik, napi   doboz minimum kb. ÉS nem beteg! :D MEgfoghatatlan rejtély. Vagyis annyit már észrevettem h az anyai ág irto massziv génekkel bír. De édesanyám ellent mond minennek amit itt hangúlyozunk :D Kiváncsi vagyok erre mit mondasz :D

Előzmény: Normandie (508)
Normandie Creative Commons License 2012.02.13 0 0 509

Hát, nekem ma szinte teljesen elment a hangom, annyit kellett beszélnem a munkában, pedig csendes napot terveztem, csak nem jött össze. Most úgy érzem magam, mint egy kecske, mert MEEEEEE-zek mióta hazajöttem. A torkom állapotát tekintve már látom, hogy ez kecskés hét lesz. Remélem használni fog! :))))))

Előzmény: ghepard (504)
Normandie Creative Commons License 2012.02.13 0 0 508

OK, majd folytatjuk, ha tovább olvasgattam.

A wasabit én is imádom, de abból ritkábban eszem.

 

Ez a mosó, amiről írtam,  tiszta fiziológiás sóoldat, műanyag flakonban, gondolom akárhányszoros áron. Én se venném meg,  vagyok annyira kreatív, hogy megoldjam saját eszközökkel, fiziológiás sóoldatot meg fillérekért lehet venni.

Előzmény: Semmisem (503)
Normandie Creative Commons License 2012.02.13 0 0 507

Köszi, hogy beraktad ide. Végre vettem magamnak a fáradságot és megnéztem a talpon is, hogy hol a helye és hol kell masszírozni, hátha az OM-al együtt tudok neki jót tenni. :)

Előzmény: babaji (502)
ghepard Creative Commons License 2012.02.13 0 0 506

Én is inkább a tiszta utat a tiszta energiát választom, mindenféle cucc nélkül........

Előzmény: Semmisem (503)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!