Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Mantona Creative Commons License 2002.03.05 0 0 636
amugy Prored nyáron zali felőlem oké...be kells szervezni több nagy formát:-))

mehetük Siofokra.. addigra tuti semmi baja nem lesz a kocsimnak:-))

Mantona Creative Commons License 2002.03.05 0 0 635
Hello Prored!
nos én tudok hátsó kis spoilert a Mantádra olyasmi mint ami a Mantonán is van de az a spoiler nem szinrefujt hanem fekete, gyári állapotú ruganyos anyagu amit aztán le lehet fényezni. ezt a csomagtér ajtajának végére lehet ragasztani illetve valahogy csavarozni. szép diszkrét megoldás. lásd Mantona:-))

TOM!

persze nem mindig éri meg autót faragni egy roncsból...ebben egyetértünk:-)) de ugy fáj a szivem ha ilyen Mantát látok....amiből tényleg nem lesz semmi...illetve alkatrész:-) ami nekem majd tuti fog kelleni...abból a CC-ből:-)) ennek a hátfala lett volna az ami elvileg felkerült volna az enyimre?:-) amennyiben bontásra kerül a koics a CC akkor nem biztos hogy ne lenne szükségem az indexkarra ileltve az ülésekre ha még benne vannak:-)) amugy az csak egy kasztnivolt vagy van még valami használható belőle?:-)) (rendszer?) :-)))

nagyonb kösz i a segitséget!:-) és a Mantona tárolást is:-))) majd holnap viszem a lóvét!:-)) a kék Manta az milyen?:-)) mennyire ép? nagyon rozoga?:-(

üdv. Mantona

Előzmény: proRED (634)
proRED Creative Commons License 2002.03.05 0 0 634
Hi.

Olvasgatom itt ezt a "joung timer" dolgot és igazán tettszik.Sajnos az én kis Mantám 78-as és ha jól olvasom akkor még egy évet nekem is várnom kéne.
Más:
Én siófoki vagyok és helyből tudok az enyémen kívül 3 Mantát.Bár a tulajokat nem ismerem de tény ,hogyha egyszer lenne tali itt valahol a környéken akkor ők is jönnének.
Nyáron nem lehet ide szervezni a Balcsi partjára egy bulizással egybekötött talit?/Mantona/

Kössz. Blacky

U.I.:Ha valaki tud hátsó spoilert a mantámra akkor szívesen venném ha szólna.

tig_ris Creative Commons License 2002.03.05 0 0 633
A II ker.-ben (ahol dolgozom) szoktam látni egy kék Mantát a Völgy utca körül.
Előzmény: MagyarOpelMantaClub (631)
tig_ris Creative Commons License 2002.03.05 0 0 632
:-*

:))

Előzmény: MagyarOpelMantaClub (629)
MagyarOpelMantaClub Creative Commons License 2002.03.05 0 0 631
Ez most nem pénz kérdés. Nem minden autót érdemes megcsinálni, ezt sem. Sőt a kéket is bontom.

Tom

Előzmény: Mantona (627)
MagyarOpelMantaClub Creative Commons License 2002.03.05 0 0 630
És tényleg szép!
Előzmény: MagyarOpelMantaClub (629)
MagyarOpelMantaClub Creative Commons License 2002.03.05 0 0 629
Emlékszik :))
Előzmény: tig_ris (628)
tig_ris Creative Commons License 2002.03.05 0 0 628
Szia!
Meg merem kockáztatni, hogy az én Mantámban is eredeti kormány van. Bár nem értek annyira hozzá.
Egy találkozóra mindenképp elviszem.

Tom látta az autót nem tudom mennyire emlékszik rá, de ő mondta hogy gyári állapotú. Igaz az elejét már látta karosszériás, de egészében nagyon szép.

Előzmény: Mantona (627)
Mantona Creative Commons License 2002.03.05 0 0 627
Tom!

kösz a segitséget előre is igaz már 100x beszéltünk azóta:-))

amugy érdekes hogy hány Mantád van.....én már fejben sem tudnám tartani..piszok jó dolgod van ennyi Manta között...és az lesz a nemsemmi amikor csak ugy "no most melyikkel menjek??" állapotba kerülsz majd:-))))

én a helyedben még a narancssárgából is autót faragnék.....persze némi cash is kell hozzá:-))) és ennyi Manta mellett....inkább add el annak aki restaurálná:-)))

más..

tegnap este Mc Donalds-ban voltam (McDrive) és ott láttam kettővel előttem egy srácot kék Mantában. a kocsi az gyári állapotú volt de a srác most kezdte tunningolni. még sokmindent kell ugye mert szinte semmi sincs viszont egy felnivel inditott ami nem is rossz méghozzá annyira hogy a hátulja az egekben volt és az eleje meg csücsült:-)))Irmscher felni szett asszem 235 ös:-))) brutális....vékony küllős ée ezer van belőle rajta..csillogott villogott:-)) kék Manta volt. gyári kormányal ami azt jelenti hogy nem a gyári sport kormány hanem az a műanyag szerű...életemben most láttam először sima egyszerü nem sportkormáynt Mantán:-)))) nagyon szép gyári állapotú Manta volt a srác azt mondta 40! rongyért szerezte a 4 felnit egy Mantaclubbostól. érdekes:-))))

Előzmény: MagyarOpelMantaClub (622)
tig_ris Creative Commons License 2002.03.05 0 0 626
Köszönöm a segítséget, megnézem.

tig_ris

Thomaster Creative Commons License 2002.03.05 0 0 625
Kérdezz rá a King bútorkárpitos nevű cégre. Az én autómat is ő húzta át, igaz, vittem az anyagot, de hátha van neki olyan anyaga, ami neked kell. A telefonszáma 06-20-9-249-552. Helyileg a XVII. ker. legszélén van.
Előzmény: tig_ris (623)
MagyarOpelMantaClub Creative Commons License 2002.03.05 0 0 624
Szia!

Kárpitos, aki megcsinálja az még volna, csak a megfelelő anyagot nehéz beszerezni. A járható módszer, hogy egy rossz állapotú, de megeggyező kárpitú ülést keresni (pl.:bontóban)és azt megnyúzva javítható az ülés. Legjobb ha hátsó ülést találsz, az nagyobb felületű. Nem egyszerű a dolog, jól utána kell menni amíg meg lesz a donor ülés.

Tom

Előzmény: tig_ris (623)
tig_ris Creative Commons License 2002.03.05 0 0 623
Recaro üléskárpit van a Mantámban, és elkezdett foszlani a vezető ülésen. Meg lehet valahol javíttatni? Ki csinál ilyen javítást?
Előzmény: MagyarOpelMantaClub (622)
MagyarOpelMantaClub Creative Commons License 2002.03.05 0 0 622
Pillanatnyilag már csak 4. A 400-ast láttad, az ugye restaurálódik, a piros GSI-t is láttad, az tuningolódik. Úgy döntöttem a narancssárgából nem lesz autó (bontódik). Az antracit az gyönyörű és néhány héten belül eladó sorba kerül. A fehér GSI elkelt. Az új meg kék, kicsit koccos, de majd szép lesz.

Tom

Előzmény: Mantona (620)
MagyarOpelMantaClub Creative Commons License 2002.03.05 0 0 621
Mantona!

Mivel beléptél a Clubba, nyugodtan élhetsz annak előnyeivel is. Jelen esetben arra gondolok, hogy mé' fizess a szervizért. Ugye? Szóval Clubtagoknak ingyen javítok (természetesen, ésszerű keretek között). Pl.: a fékek átnézéséért meg a fűtéskapcsoló javításáért biztos nem fogok pénzt kérni.

Tom

Mantona Creative Commons License 2002.03.04 0 0 620
szóval ha jól értem 5 db Mantád van Tom:-))) király vagy:-))

sikeresen vizsgztam?:-) akkor már én is jól nyomom a spielt:-) frankó volt a kis várislogeti csúszkálás:-)

ja a kapcsolót elég egyszer feltolni utánna ujra lehet huzogatni fe-le már volt vele ilyen probléme de akkor még a karral belülről fvisszajött:-)))

a hézagba a digit köré lehet betenni kék világitást?:-))) megincs jár az eszem..ledekkel meg lehetne oldani?:-)

MagyarOpelMantaClub Creative Commons License 2002.03.04 0 0 619
Kényszermegoldásként jó a motortérben húzogatás is, de nem bonyolult a javítása sem. A digit műszerfal kisebb mint a gyári, úgyhogy ki kell találnod valamit körbe a hézag eltüntetésére.

Örülök, hogy jól érezted magad. Rögtön bedobtalak a "mélyvízbe", de jól megoldottad a dolgot.

Az egyik lakatosnál, a másik pedig a másik garázsban, de azóta van még egy. :))

Tom

Előzmény: Mantona (617)
tig_ris Creative Commons License 2002.03.04 0 0 618
"a fűtésszabályzó hideg-meleg kapcsoló lennmaradt a hidegnél, nem tudom felhuzni a meleghez...picit gáz mert megfagyok:-) majd ha hétvégén digit műsz. fal. beszerelés történik ugyis ki kell bonatni ott..megnézem mi a baja...lehet csqak egy kis igazitás és kész:-)) "

Elég ha elindulás előtt visszanyomod azt a kis kallantyút a motorházban,(szemből jobbra fennt) és nem húzogatod a szabályzó kapcsolót:)) Csak a ventillátort kapcsolgatod ki-be..:)
Az enyém is ilyen:))

Sajnos nem tudtam talira menni (pénteki buli eléggé leamortizált):)

Előzmény: Mantona (617)
Mantona Creative Commons License 2002.03.04 0 0 617
hello Tom!

nem fáztam fel..és nagynehezen sikerült kipihennem a fáradalmakat...szuper volt a nap tényleg jól éreztem magam...frankón csuszkáltak a kocsikák. főleg a végén már nem voltál ott vlt VELOREX IS!!!:-)))) (2 ajtós levehető tetejü 3 kerekes orosz rémálom) :-)))
még egyszer elugrottam aztán a haveromáért és 8 ig biráskodtunk...pár kocsit kizártam..:-)))

volt még raccsing zsiga (diszkólada) meg nagymerci kontra hetesBMW...:-))) az Opelok természetesen itt is a legjobbak voltak:-)))

Tom! ird meg mikor vigyem a személyigazolványképem! holnap 1-2 között kész lesz:-))

frankó volt a tali a következőn is természetesen ottleszek:-)) addigra remélhetőleg megjavul a Mantonau illetve hibátlan lesz:-)) a fűtésszabályzó hideg-meleg kapcsoló lennmaradt a hidegnél, nem tudom felhuzni a meleghez...picit gáz mert megfagyok:-) majd ha hétvégén digit műsz. fal. beszerelés történik ugyis ki kell bonatni ott..megnézem mi a baja...lehet csqak egy kis igazitás és kész:-))

Tom! hol a másik 2 Mantád?:-)))

Előzmény: MagyarOpelMantaClub (616)
MagyarOpelMantaClub Creative Commons License 2002.03.03 0 0 616
Hello!

Na kipihented a fáradalmakat? Nem fáztál fel? :)))

Tom

Előzmény: Mantona (615)
Mantona Creative Commons License 2002.03.03 0 0 615
Irba! ha kipufogós kell akkro majd ajánlok egyet...nagyon szuperül dolgozik a srác:-)) TZom és még sokan mások is bizonyitják:-)))
Mantona Creative Commons License 2002.03.03 0 0 614
Tegnap picikét meghajtottam az autókám és meglepve tapsztaltam hogy 3500 nál elindul a kipuff hangja és isonyatosak királyul szól...6000 ig hajtottam és eszméletlen...de ilyet nem szoktam sokszor:-))) mindenesetre magasabb fordulatszámon kegyetlen hagja van már most:-)) kiváncsi vagyok ohgyan változik a későbbiekben:-))))
irba Creative Commons License 2002.03.03 0 0 613
OK, majd csörgök !
Előzmény: Mantona (612)
Mantona Creative Commons License 2002.03.03 0 0 612
ezt még én sem tudom...de recsegj rám! majd akkro emgmutatom. lesz azért rá időm:-) majd telcsizz és akkor megnézheted:-) amugy is megnézheted nem hiszem hogy pont látod majd..bár én nem tudom Te hol vagy Fehérváron..azért elég nagy az a hely:-)
irba Creative Commons License 2002.03.03 0 0 611
Hol fogsz aludni ? Csak hogy az autódat le lehessen csekkolni :) Vagy udvarban fog állni ?
Előzmény: Mantona (610)
Mantona Creative Commons License 2002.03.03 0 0 610
akkro megyünk a fényezőhöz kivi vagyok a járgányra!

a gáz az hogy nekem nem jó sajan mert fél 5 től nem érek rá:-(

talán akkor csütörtökön valamikor délután:-)

Előzmény: irba (608)
Mantona Creative Commons License 2002.03.03 0 0 609
csak elárulok valamit: egy hibátlan Manta 1 milliónál kezdődik. 200ezerért nem rossz igy:-))
Előzmény: Veisace (607)
irba Creative Commons License 2002.03.03 0 0 608
"ha van kedved irba akkor összefuthatnánk meglesheted a Mantuszt:-) no én meg a Te Mantád:-)"

Azt lesheted :) Max elmegyünk a fényezőhöz, ott lehet látni.

Az a bibi, hogy fél 5-ig melózom. Pedig jó lenne talizni. Este fele nem érsz rá ?

Előzmény: Mantona (606)
Veisace Creative Commons License 2002.03.03 0 0 607
Azért nem valami baráti áron adja a dolgokat. 200ezerért egy használhatatlan kocsi. :)
Előzmény: Mantona (604)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!