Keresés

Részletes keresés

white niggah Creative Commons License 2001.05.01 0 0 158
roni size is overrated.
óriási tömegnyomor lesz a party - nem beszélve a 14 éves speedkatonákrol...már alig várom...:)
dnb123 Creative Commons License 2001.05.01 0 0 157
OFF: Nitta a PROFI!!!!! :)))
ON: Nem tudom mit panaszkodik mindenki itt az elmúlt hétvégével kapcsolatban! Az utóbbi és az elkövetkezendő időben annyi Neokoncerten vehetünk részt, h abba egypár szar koncert simán belefér!!! A tütübe egyébként biztos nem megyek többé, mert ennyire rossz hangosítást én még szerintem életemben nem éltem!
nitta Creative Commons License 2001.05.01 0 0 156
tejbegrrr, ha tudni akarod pontosan a koncertdátumokat, akkor ezt nézd meg

állítólag tudok linkelni, 1 kedves, elszánt ember megtanított :))))))))))
ha mégsem tudok, akkor bocsi

depeche babee Creative Commons License 2001.05.01 0 0 155
Én mindenesetre a Pecsának drukkolok mert az az egy hely ahova ismerősök fel tudnak írni :-)))
De ettől függetlenül vhogy most nem érzem úgy, hogy eljönne a világvége ha kihagynám ezt a neo koncertet is. Úgy néz ki,hogy amelyikre nem megyek el az nem is sikerül jól :-P
Előzmény: tejbegrrr (154)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.04.30 0 0 154
Az a baj, hogy eddig még én is csak azt az egy szem Freees hirdetést láttam, de ott a Hajógyári-sziget szerepelt, mint helyszín, legkésőbb szerdán biztosat tudok majd, akkor megyek jegyet venni... Egyébként meg bár lenne igazad... :-)))
Előzmény: depeche babee (153)
depeche babee Creative Commons License 2001.04.30 0 0 153
Roni Size most hol lesz? Sztem egyébként irtó gyorsan le fogják nyomni azt a koncit és Matykó húzni fog Roni Size-ra, ezt kötelező sztem nekik :-)))
tejbegrrr Creative Commons License 2001.04.30 0 0 152
Semmi gond! Akkor szombaton Neo-n? :-)))
Előzmény: nitta (151)
nitta Creative Commons License 2001.04.30 0 0 151
hoppá, bocsánat tejbegRRR :)))
Előzmény: tejbegrrr (150)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.04.30 0 0 150
Hálás is vagyok érrrte nagyon, de ha kérrrhetem, hárrrom r-rel... :-)))
Előzmény: nitta (149)
nitta Creative Commons License 2001.04.30 0 0 149
ez az árvizes koncert még sokkal kevesebb volt mint a Tütüben :(
na jó, én megértem a dolgot, de a Love song nagyon hiányzott. azért aranyosak voltak a srácok, hogy még hajnali 2kor is lelkesen lenyomták a dolgot, bár a Márkon leginkább az látszott, hogyha nem kezdenek fél órán belül, akkor elalszik :)
szóval, szép volt, jó volt, kevés volt. na, majd az Almássyn.

tejbegrr: kész szerencse, hogy vannak ilyen jótét lelkek, akik felvilágosítanak :))))))))))

tejbegrrr Creative Commons License 2001.04.30 0 0 148
Akkor 5.-e törölve, viszont 19. Zöld Pardon, amivel csak az a baj, hogy aznap Roni Size... :-((( (neo.disp.hu)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.04.30 0 0 147
Ez lemaradt: )
Előzmény: tejbegrrr (146)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.04.30 0 0 146
Köszi, de már valaki élőszóban felvilágosított... :-))) 5.-én az Almássy téren egyébként Cadillac Rock and Roll klub lesz. ( Én szoktam tudni linkelni... :-)))
Előzmény: nitta (144)
ChrisH Creative Commons License 2001.04.29 0 0 145
Namármost... disp az, aki a koncertinfőt behalássza, neki azt mondta Koncertmenedzser Ákos, hogy azok az időpontok valósak, amik fent vannak a neo.disp.hu-n.
Viszont én megnéztem az est.hu -n is, a Neo neve mellett/alatt csak az Árvízkoncertet és a 12.-i Almássy-t találtam.
Próbálok utánajárni a dolognak, és akkor megírom, hogy mi is az igazság.
Előzmény: nitta (144)
nitta Creative Commons License 2001.04.29 0 0 144
a jövő hétben én sem vagyok biztos, de a neo.disp.hu-n (bocs, de nem tudok linkelni), szóval itt van a koncertdátumok közt a május 5. Almássy tér. ennél többet én sem tudok, de ha nem lesz, az sem gáz, majd megyünk utána való héten :) gondolom ez vmi fesztiválféle kellene, hogy legyen, de akkor már ki lenne plakátolva, szerteszét a városban. majd meglátjuk :)
Előzmény: tejbegrrr (142)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.04.28 0 0 143
Csak most veszem észre magam, nem köszöntem még! :-))) Szóval kiskezicsókolom és mély tiszteletem, egyetlen rövid, ámde témábavágó észrevételemet szeretném közkinccsé tenni: bár magánjellegű okokból kifolyólag a két MM-mel, mint emberrel kapcsolatban vannak fenntartásaim, de azt - különösen Sopron után - el kell ismernem, hogy ma ők játszák a legtáncolhatóbb zenét a hagyományos koncertkörülmények között fellépő együttesek közül, és nálam ez az elsődleges szempont, úgyhogy éljen soká a rendkívül partyképes Neo! :-)))
tejbegrrr Creative Commons License 2001.04.28 0 0 142
A holnapit tudom, 12.-ét szintén, de mi lesz a jövő héten? Mondjuk tényleg nem lenne mindennapi: Volt - Tütü - OCS - ? - Almássy, és mindez 4 hétvége alatt... :-)))
Előzmény: nitta (141)
nitta Creative Commons License 2001.04.28 0 0 141
nem 6 óra az, hanem 9. módosultak a dolgok és most úgy néz ki, hogy 18-03-ig tart a parti. persze így is max fél órás koncertekben bízhatunk. :) de jó szórakozást a Kultiplexhez!
egyébként ha jól számolom az elkövetkező 3 hétvégén folyamatosan lesz neo. így legalább nem kell filóznom, ha megkérdezik mit csinálok szombaton :)))))))
Előzmény: tejbegrrr (140)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.04.28 0 0 140
Engem az aggaszt, hogy 6 óra alatt akarnak lezavarni 13 koncertet, úgyhogy asszem inkább Kultiplex, és majd 12.-én Neo ( no meg ... :-)))
Előzmény: nitta (139)
nitta Creative Commons License 2001.04.28 0 0 139
hát tényleg nem voltunk túl sokan, így a hangulat sem volt vmi remek, de azért én élveztem :)

d.babee: semmi baj és szedd össze magad!

holnap gyertek az Olimpiai Csarnokba, jó kis parti lesz!

Előzmény: tejbegrrr (138)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.04.28 0 0 138
Egy baj volt csak vele pedig: hogy alig játszottak több percet, mint ahány emberke belépőt fizetett... :-)))
Előzmény: depeche babee (137)
depeche babee Creative Commons License 2001.04.28 0 0 137
Én meg bocsánatot kérek a kukacoskodásomért. Lelki mélyponton vagyok s harapós ilyenkor a kedvem. Még 1x sorry. Nem is mentem a koncira.
Előzmény: nitta (136)
nitta Creative Commons License 2001.04.27 0 0 136
oh, bocsánat, kész szerencse, hogy nem magyar szakos vagyok. :)
Előzmény: depeche babee (135)
depeche babee Creative Commons License 2001.04.26 0 0 135
nitta:legközelebb próbálj meg egy kicsit máshogy fogalmazni, elég mókásan néz ki a két hozzászólás egymás alatt:
"Jaja, a perpetuum egy pompás másfél szám. ;)"

"jaja, a perpetuum stabile 1igen jó kis Másfél szám"

egyébként semmi gond nincsen. a lényeg a zene

nitta Creative Commons License 2001.04.26 0 0 134
jaja, a perpetuum stabile 1igen jó kis Másfél szám, de az abból készült remix, az aztán a jó.
milyen szép is lenne, ha a srácok valahonnan megtudnák, hogy mi mennyire szeretjük és lejátszanák holnap, vagy vasárnap, vagy jövő szombaton, vagy azután valón :)
Előzmény: patrona (132)
depeche babee Creative Commons License 2001.04.26 0 0 133
Jaja, a perpetuum egy pompás másfél szám. ;)
Azért egyszer kíváncsi lennék hogyan jött ez az egész remix dolog de erről Maput kéne faggatni. Nekem sem árulja el. Amikor kérdeztem,hogy melyik remixet hallgatja legszivesebben a három közül azt mondta: "reggei előtt a tituszt, ebéd után a cadikot, vacsora után a neot"
Hmmmmm, az jó.... ;)
Előzmény: patrona (132)
patrona Creative Commons License 2001.04.26 0 0 132
Hmm, kár, hogy nem voltam. szivesen mennék NEO koncertre, mert utoljára a tavaji Pecsáson voltam, de ott a Depeche Mode után valahogy nem jött be a NEO. Hoába, azért a gyökerek erősek bennem Martinék zenéjéhez....:-)))))))

Ez a Perpetuum stabile egy Másfél szám, ha jól tudom, nem?

Előzmény: nitta (131)
nitta Creative Commons License 2001.04.25 0 0 131
boldog névnapot minden Márknak, Moldvai Márknak meg különösen!

szombaton voltunk Neon, a Volt keretein belül, hááát, naggggyon jó volt. az első 5 percben a Milka mást sem csinált, mint lelkesen szerelgetett vmit a mikrofonján, és eközben istentudjahogyan a zene úgy szólt, mintha ő is nyomogatná a gombokat. jaja, kicsit profik a srácok :) a Kispál-remixet, most másképp adták mint eddig, az előző szvsz jobb volt. de maga a koncert szokásosan remek volt :) hát még utána a caféban a Palotai-Cadik kettős amit csinált :)

és végül egy szerény, ámde határozott kérés: szeretném már hallani a Perpetuum stabile remixét is koncerten!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

liquid Creative Commons License 2001.04.25 0 0 130
..és vasárnap ki jön Árvizkárosultakmegsegítése koncertekre?
Előzmény: depeche babee (129)
depeche babee Creative Commons License 2001.04.25 0 0 129
tessék jönni pénteken tütübe!
Előzmény: smog (128)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!